Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Skydning | Resultater
Resultat
BMI Omegnsturnering 2019 (Riffel, 15m) | Min Idræt
Stævneresultater - Alle
Alle landsdele
DGI Østjylland
Alle foreninger
Galten Skytteforening
Hinnerup Skytteforening
Odder Skytteforening
Postens Skytteforening, Aarhus
Ry-Emborg Skytteforening
Skanderborg-Stilling Skytteforening
Skytteklubben DSB/ASF
Skyttenr
Navn
Forening
Klasse
Resultat
Point / O-tal
Niveau
127112
Aleksander Østergaard Nielsen
Galten Skytteforening
J2
193.000
193.000
Hovedskydning
134934
Thomas Søndergård Kejser
Hinnerup Skytteforening
BK3
189.000
189.000
Hovedskydning
129920
Mikkel Sarinelli Mortensen
Hinnerup Skytteforening
BK3
191.000
191.000
Hovedskydning
131682
Niklas Skallebæk Madsen
Hinnerup Skytteforening
J2
194.000
194.000
Hovedskydning
123789
Emil Østergaard Andersen
Hinnerup Skytteforening
J2
195.000
195.000
Hovedskydning
117047
Mark Frøsig
Hinnerup Skytteforening
ST3
177.000
177.000
Hovedskydning
139462
Benjamin Rahbek Strunge
Ry-Emborg Skytteforening
BK4
181.000
181.000
Hovedskydning
139469
Marley Aaby
Ry-Emborg Skytteforening
BK4
176.000
176.000
Hovedskydning
139546
Ellen Kathrine Andersen Fredslund
Ry-Emborg Skytteforening
Å3
170.000
170.000
Hovedskydning
135352
Johan Otto Bøggild
Ry-Emborg Skytteforening
BK4
194.000
194.000
Hovedskydning
139470
Bertram Borg Sørensen
Ry-Emborg Skytteforening
BK4
179.000
179.000
Hovedskydning
122192
Josefine Friis Bugge
Postens Skytteforening, Aarhus
BK2
196.000
196.000
Hovedskydning
128616
Oliver Homann Larsen
Postens Skytteforening, Aarhus
BK2
197.000
197.000
Hovedskydning
135769
Freja Tolstrup
Postens Skytteforening, Aarhus
BK2
198.000
198.000
Hovedskydning
130810
Savannah Busk
Postens Skytteforening, Aarhus
BK1
198.000
198.000
Hovedskydning
139974
Josefine Campanini Ring
Galten Skytteforening
J2
190.000
190.000
Hovedskydning
139976
Amelie Jakobsen
Galten Skytteforening
BK4
184.000
184.000
Hovedskydning
139972
Mads Drejer Nielsen
Galten Skytteforening
BK4
184.000
184.000
Hovedskydning
139975
Damian Gerstenberger
Galten Skytteforening
BK4
173.000
173.000
Hovedskydning
139973
Amalie Guldmann Haurum
Galten Skytteforening
BK4
187.000
187.000
Hovedskydning
107022
Stinna Ramus
Skanderborg-Stilling Skytteforening
Å3
187.000
187.000
Hovedskydning
122211
Victor Rasholt
Skanderborg-Stilling Skytteforening
J2
195.000
195.000
Hovedskydning
130812
Mathias Bjerring Lindegaard
Postens Skytteforening, Aarhus
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
130811
Lucas Bjerring Lindegaard
Postens Skytteforening, Aarhus
J2
183.000
183.000
Hovedskydning
117148
Thor Fogde
Skytteklubben DSB/ASF
ST3
182.000
182.000
Hovedskydning
119881
Benjamin Ibsen
Skytteklubben DSB/ASF
BK1
195.000
195.000
Hovedskydning
135858
Matias Ligaard
Skytteklubben DSB/ASF
J2
193.000
193.000
Hovedskydning
139472
Anders Milsgaard
Ry-Emborg Skytteforening
J2
173.000
173.000
Hovedskydning
140026
Axel Bjerre Birkholm
Skytteklubben DSB/ASF
BK4
180.000
180.000
Hovedskydning
139474
Jakob Rothmann
Ry-Emborg Skytteforening
BK4
178.000
178.000
Hovedskydning
82516
Mads Lillelund
Skanderborg-Stilling Skytteforening
Å2
192.000
192.000
Hovedskydning
139971
Bertram Bolt Mikkelsen
Galten Skytteforening
BK4
170.000
170.000
Hovedskydning
113860
Sebastian Friis Bugge
Postens Skytteforening, Aarhus
J2
184.000
184.000
Hovedskydning
83162
Valentin Røjel
Postens Skytteforening, Aarhus
Å2
195.000
195.000
Hovedskydning
99922
Viola Røjel
Postens Skytteforening, Aarhus
Å2
197.000
197.000
Hovedskydning
139368
Simon Klitgaard Mogensen
Hinnerup Skytteforening
BK4
187.000
187.000
Hovedskydning
120872
Emil Julius Munk Solgård
Odder Skytteforening
BK2
194.000
194.000
Hovedskydning
139465
Jonas Flindt Porse
Ry-Emborg Skytteforening
BK4
170.000
170.000
Hovedskydning
135349
Mads Søndergaard
Ry-Emborg Skytteforening
BK4
188.000
188.000
Hovedskydning
125082
Oliver Overgaard Hoffmann
Hinnerup Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
131853
Oliver Englyst Hasager
Hinnerup Skytteforening
BK3
197.000
197.000
Hovedskydning
136318
Kristian Nielsen
Galten Skytteforening
BK3
196.000
196.000
Hovedskydning
136321
Astrid Abildgaard Rasmussen
Galten Skytteforening
BK2
193.000
193.000
Hovedskydning
Til toppen