| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 15m - Mesterskab BK1

1 128820 Amalie Mogensen Jensen Højby Skytteforening 200/16 200/14 400/30
2 125478 Alexander Holmstrøm Aalund Højby Skytteforening 200/14 200/14 400/28
3 137627 Tanja Volynets Særslev Skytteforening 200/15 200/11 400/26
4 132346 Amalie Kold Lebæk Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/09 200/13 400/22
5 136945 Natalie Kjeldbjerg Otterup Skytteforening 200/11 200/11 400/22
6 128487 Bertil Vinther Krag Bullerup Skyttekreds 200/12 200/10 400/22
7 117316 Nanna Petersen Otterup Skytteforening 200/10 200/11 400/21
8 130010 Emilie Thrane Særslev Skytteforening 200/09 200/11 400/20
9 121552 Mikkel Therkildsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/11 200/09 400/20
10 122878 Conrad Ejsing Sørensen Paarup Skytteforening 200/09 200/08 400/17
11 137364 Ida Damtoft Nielsen Otterup Skytteforening 199/15 200/09 399/24
12 117026 Emil Nielsen Horne Skytteforening 199/08 199/13 398/21
13 128667 Sebastian Jensen Horne Skytteforening 200/12 198/09 398/21
14 111143 Mikkel Østergaard Andersen Haarby Skytteforening 200/11 198/07 398/18
15 136358 Marie kej Eskesen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 198/08 199/10 397/18
16 126323 Nikita Forsman Tommerup Skytteforening 198/08 199/07 397/15
17 131015 Mikkel Nielsen Lumby Skytteforening 199/08 197/08 396/16
18 130932 Kasper Jørgensen Bullerup Skyttekreds 198/07 197/07 395/14
19 122829 Bent Langkjær Gormsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 198/08 197/04 395/12
20 121194 Gustav Stegemejer Kähler Haarby Skytteforening 197/04 197/06 394/10
21 130901 Malik Holmberg Bruun Vissenbjerg Skytteforening 187/03 192/05 379/08

Riffel, 15m - Mesterskab BK2

1 140322 Daniela Alexandra Pedersen Særslev Skytteforening 200/09 200/13 400/22
2 138432 Sofia Christiansen Otterup Skytteforening 200/12 200/09 400/21
3 138431 Maja Christiansen Otterup Skytteforening 199/11 200/13 399/24
4 138141 Philip M Nielsen Otterup Skytteforening 199/06 200/07 399/13
5 134617 Amalie Strunge Bullerup Skyttekreds 200/08 198/09 398/17
6 131012 Lauge Stengaard Lumby Skytteforening 195/07 199/06 394/13
7 132010 Jessica Dallerup Vissenbjerg Skytteforening 196/05 198/08 394/13
8 133259 Anton Westergaard Paarup Skytteforening 196/10 197/04 393/14
9 129983 Simon Shawn Nystrup Jensen Dalum Skytteforening 196/05 197/07 393/12
10 141364 Josefine Holmsted Henriksen Kullerup/Refsvindinge If. 197/07 196/04 393/11
11 138960 Charlotte Quitzau Tommerup Skytteforening 194/07 198/10 392/17
12 139883 Malou Sundekilde Særslev Skytteforening 196/08 196/07 392/15
13 136509 Malik Albæk Hansen Horne Skytteforening 197/06 195/08 392/14
14 135317 Lukas Kling Larsen Horne Skytteforening 193/03 198/05 391/08
15 135937 Christian Mørup Andersen Tved Skyttekreds 197/07 194/05 391/12
16 137490 Mikkel Pedersen Vissenbjerg Skytteforening 194/01 196/04 390/05
17 136700 Andrea Hauggaard Vissenbjerg Skytteforening 193/03 195/06 388/09
18 131892 Nicolaj Bay Madsen Ollerup Skytteforening 193/03 192/04 385/07
19 133260 Jens Hertzum Paarup Skytteforening 187/01 197/07 384/08
20 130353 Pernille Middelbo Andersen Faaborg Skytteforening 191/03 191/04 382/07
21 129982 Oliver Lykke Bucholtz Dalum Skytteforening 191/04 190/05 381/09

Riffel, 15m - Mesterskab BK3

1 137690 William Hesel Rasmussen Højby Skytteforening 200/07 198/09 398/16
2 139354 Julian Poulsen Paarup Skytteforening 193/01 198/05 391/06
3 137376 Alvin Ipsen Krogsbølle Skytteforening 196/05 191/06 387/11
4 132240 Emilie M. Andersen Faaborg Skytteforening 195/04 190/05 385/09
5 137375 Villum Ipsen Krogsbølle Skytteforening 189/05 194/05 383/10
6 138390 Maibritt Bense Kerteminde Skytteforening 191/02 189/01 380/03
7 134788 Sebastian Vestergaard Paarup Skytteforening 192/01 185/03 377/04
8 135369 Patrick Collstrup Haarby Skytteforening 193/05 184/02 377/07
9 138958 Simon Henriksen Tommerup Skytteforening 182/00 192/02 374/02
10 127368 Aleksander From Nielsen Paarup Skytteforening 183/03 188/05 371/08
11 133653 Magnus Moos Andersen Faaborg Skytteforening 189/02 181/00 370/02
12 137170 Jeppe Middelbo Andersen Faaborg Skytteforening 187/01 180/01 367/02
13 137828 Nikolas Kristensen Bullerup Skyttekreds 181/01 185/05 366/06

Riffel, 15m - Mesterskab BK4

1 141125 Noah Elmelund Otterup Skytteforening 199/06 200/08 399/14
2 139509 Sebastian Lysdal Berg Nyborg Skytteforening 198/07 199/09 397/16
3 140375 Sebastian Rasmussen Middelfart Skytteforening 197/05 198/09 395/14
4 139105 Frida Jørgensen Middelfart Skytteforening 198/05 197/09 395/14
5 139227 Augusta Dyhr Led Faaborg Skytteforening 194/04 197/03 391/07
6 140288 Daniel H.F. Jensen Middelfart Skytteforening 195/07 196/05 391/12
7 141333 Karen Rand Edal Fjelsted/Harndrup Skytteforening 195/03 196/04 391/07
8 139106 Malte Lind Andersen Middelfart Skytteforening 195/05 195/09 390/14
9 140309 Nikolaj Frank Vissenbjerg Skytteforening 194/05 194/05 388/10
10 140764 Karoline Roos Vissenbjerg Skytteforening 196/07 192/03 388/10
11 141386 Simon S. Andersen Tommerup Skytteforening 192/03 194/05 386/08
12 141536 Nicklas Nissen Paarup Skytteforening 193/05 193/03 386/08
13 138433 Bjarke Holm Juhl Otterup Skytteforening 193/02 193/05 386/07
14 140072 Amanda Madsen Paarup Skytteforening 191/03 193/06 384/09
15 139366 Carmen Vedel Wilson Paarup Skytteforening 188/04 195/05 383/09
16 141740 Nanna Sofie Blacha Vissenbjerg Skytteforening 188/03 194/07 382/10
17 141439 Oliver Wagner Aebeloe Vissenbjerg Skytteforening 186/01 194/05 380/06
18 140593 Anna Marie Bang Ollerup Skytteforening 189/02 190/03 379/05
19 141099 Tiffany I.C.K. Bramm Vissenbjerg Skytteforening 191/03 188/02 379/05
20 139365 Luka Alexandersen Paarup Skytteforening 192/05 184/01 376/06
21 139355 Tobias Birch Paarup Skytteforening 187/00 187/03 374/03
22 137812 Tobias Wisth Nordahl-Petersen Tommerup Skytteforening 185/00 188/00 373/00
23 141831 Sebastian Ignatwski Otterup Skytteforening 190/04 183/01 373/05
24 141772 Magnus Bøgedal Vissenbjerg Skytteforening 185/04 186/06 371/10
25 140376 Silas Rasmussen Middelfart Skytteforening 186/02 185/03 371/05
26 140735 Mikkel Larsen Bullerup Skyttekreds 191/02 180/01 371/03
27 140591 Frederik F. Andersen Ollerup Skytteforening 185/01 184/01 369/02
28 141438 Mathias Wagner Aebeloe Vissenbjerg Skytteforening 182/03 186/01 368/04
29 139895 Kristian Brandt Alexandersen Bullerup Skyttekreds 179/00 187/00 366/00
30 135409 Viktor Højland Greve Ollerup Skytteforening 181/03 185/01 366/04
31 141387 Bertram Diemer Reichmann Tommerup Skytteforening 182/02 184/03 366/05
32 137271 Janus Andersen Lumby Skytteforening 184/02 180/00 364/02
33 140903 Laura Constance Bang Ollerup Skytteforening 179/01 184/01 363/02
34 140044 Tobias Pihl Pedersen Tommerup Skytteforening 180/02 182/00 362/02
35 140569 Gustav Claville Tved Skyttekreds 182/04 179/02 361/06
36 134991 Casper Grøngaard Pedersen Dalum Skytteforening 172/00 184/03 356/03
37 141352 Oliver Dueskov Sørensen Vissenbjerg Skytteforening 174/01 182/01 356/02
38 141388 Valde Sandahl Tommerup Skytteforening 179/00 177/00 356/00
39 140733 Kasper Stobbe Nyholm Bullerup Skyttekreds 175/00 180/00 355/00
40 140220 Kevin Kaan Vissenbjerg Skytteforening 176/00 172/01 348/01
41 139362 Nocolai Breitenstein Vissenbjerg Skytteforening 174/01 173/00 347/01
42 140043 Esben Lippert-Kramer Tommerup Skytteforening 164/00 178/00 342/00
43 140909 William Riiskjær Bullerup Skyttekreds 155/00 171/00 326/00

Riffel, 15m - Mesterskab J1

1 121088 Nikolai Kling Larsen Horne Skytteforening 199/12 199/09 398/21
2 112910 Sara Kirstine Jensen Horne Skytteforening 200/12 198/06 398/18
3 124595 Laura Hansen Paarup Skytteforening 200/03 196/05 396/08
4 119559 Matilde Hermann Tommerup Skytteforening 199/09 196/06 395/15

Riffel, 15m - Mesterskab J2

1 105648 Andreas Borchers Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling 200/09 200/10 400/19
2 122880 Toby Giesmann Paarup Skytteforening 198/08 200/04 398/12
3 98483 Rune B. Pedersen Paarup Skytteforening 200/10 198/11 398/21
4 131409 Josephine Gierahn Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling 197/07 199/05 396/12
5 115636 Johanne Petra Skaarup Ditlevsen Tommerup Skytteforening 199/08 197/10 396/18
6 122679 Madeleine Liv Larsen Bullerup Skyttekreds 196/05 199/11 395/16
7 112360 Kristian L. Andersen Kværndrup Idrætsforening 197/06 198/09 395/15
8 114405 Laura Langkjær Gormsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 199/05 196/06 395/11
9 126930 Jeppe Søgaard Tved Skyttekreds 196/07 197/10 393/17
10 126288 Mathias Thomsen Vissenbjerg Skytteforening 194/07 197/05 391/12
11 123874 Casper Nielsen Tommerup Skytteforening 193/05 195/04 388/09
12 122573 Mads Gammelgård Ollerup Skytteforening 194/02 194/04 388/06
13 128281 William Mogensen Kværndrup Idrætsforening 194/05 193/04 387/09
14 126734 Casper Bak Jensen Middelfart Skytteforening 190/05 196/06 386/11
15 126562 Mikkel Lage Otterup Skytteforening 187/00 192/04 379/04
16 134257 Mads Lumby Henriksen Paarup Skytteforening 191/05 188/02 379/07
17 140734 Mathias Stobbe Nyholm Bullerup Skyttekreds 183/00 189/00 372/00
18 134773 Mikkel Jørgensen Tommerup Skytteforening 181/00 183/03 364/03
19 135939 Louise Søgaard Tved Skyttekreds 183/03 180/00 363/03
20 136759 Oliver Møller Haarby Skytteforening 177/00 181/02 358/02

Riffel, 15m - Mesterskab ST1

1 100102 Trine Knudsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 197/06 197/05 394/11
2 49404 Ann Spejlsgård Vissenbjerg Skytteforening 194/05 197/05 391/10
3 49206 Peter Thuesen Vissenbjerg Skytteforening 193/00 193/01 386/01

Riffel, 15m - Mesterskab ST2

1 52030 Frank Pedersen Vissenbjerg Skytteforening 190/04 195/05 385/09
2 109881 Annika Stokkebro Hansen Otterup Skytteforening 190/02 193/04 383/06
3 114591 Kamilla Jørgensen Bullerup Skyttekreds 193/06 190/03 383/09
4 121197 Thomas Brun Madsen Vissenbjerg Skytteforening 188/02 192/03 380/05
5 47854 Kurt Asmussen Vissenbjerg Skytteforening 188/03 191/04 379/07
6 48314 Anders Feldballe Hansen Horne Skytteforening 189/03 190/00 379/03
7 52514 Pia Nielsen Vissenbjerg Skytteforening 188/04 188/03 376/07
8 52423 Henrik G. Nielsen Paarup Skytteforening 185/01 190/00 375/01

Riffel, 15m - Mesterskab ST3

1 140374 Maria Louise Buchholdt Andersen Middelfart Skytteforening 194/03 196/03 390/06
2 89769 Henrik Hylsebeck Nielsen Særslev Skytteforening 194/04 194/06 388/10
3 117561 Mads Nærregaard Rasmussen Middelfart Skytteforening 192/04 194/05 386/09
4 96978 Simon B Jensen Middelfart Skytteforening 190/05 192/02 382/07
5 129390 Henrik Jensen Sportsskydeklubben Odense 186/00 187/01 373/01
6 47308 Filip Olsen Tommerup Skytteforening 179/01 172/01 351/02
7 110010 Astrid Sofie Uglebjerg Dalum Skytteforening 176/00 174/03 350/03
8 29270 Peter Baasch Middelfart Skytteforening 180/01 170/00 350/01
9 121195 Ulrik Kähler Haarby Skytteforening 169/01 174/00 343/01

Riffel, 15m - Mesterskab Å1

1 121230 Kim Aalund Højby Skytteforening 200/14 200/13 400/27
2 52603 Jes Larsen Paarup Skytteforening 199/08 200/13 399/21
3 52376 Michael Fogh Paarup Skytteforening 200/09 199/09 399/18
4 107892 Søren Peter Jørgensen Vissenbjerg Skytteforening 200/07 198/06 398/13
5 52069 Bo Pedersen Højby Skytteforening 199/07 198/07 397/14
6 126565 Steen Lage Otterup Skytteforening 199/13 197/09 396/22
7 52046 Ebbe Præstekjær Vissenbjerg Skytteforening 196/07 199/08 395/15
8 125981 Anette Holm Bolander Kerteminde Skytteforening 196/04 199/10 395/14
9 48868 Lars Henriksen Kullerup/Refsvindinge If. 199/09 195/06 394/15
10 112359 René L. Andersen Kværndrup Idrætsforening 196/05 196/07 392/12

Riffel, 15m - Mesterskab Å2

1 126871 Christina EHRHORN Horne Skytteforening 200/13 199/10 399/23
2 49743 Martin Tornøe Fjelsted/Harndrup Skytteforening 198/07 199/09 397/16
3 135573 Henrik Rosager Pedersen Paarup Skytteforening 198/09 197/09 395/18
4 137951 Helle Larsen Haarby Skytteforening 195/08 199/06 394/14
5 120121 Peter Ditlevsen Tommerup Skytteforening 198/08 196/03 394/11
6 126568 Keld Reimer Hansen Otterup Skytteforening 195/05 196/08 391/13
7 129084 Ejgil Jensen Horne Skytteforening 195/03 196/03 391/06
8 130354 Karen Buch-Olsen Faaborg Skytteforening 194/06 196/03 390/09
9 46860 Åse Hansen Ollerup Skytteforening 196/07 194/04 390/11
10 136121 Jens Ove Bucholtz Kullerup/Refsvindinge If. 192/06 195/06 387/12
11 126496 Jesper Borgquist Kullerup/Refsvindinge If. 193/02 194/02 387/04
12 105868 Jimmy Nielsen Kullerup/Refsvindinge If. 193/05 192/03 385/08
13 46993 Lykke Jørgensen Kværndrup Idrætsforening 195/06 190/04 385/10
14 126665 Jette Enghus Vissenbjerg Skytteforening 187/03 196/06 383/09
15 51445 Heidi Madsen Lumby Skytteforening 189/01 187/01 376/02

Riffel, 15m - Mesterskab Å3

1 122281 Philip Peter Pedersen Kværndrup Idrætsforening 196/04 197/06 393/10
2 47306 Flemmimg Back Olsen Tommerup Skytteforening 197/09 194/00 391/09
3 49841 Kim Jørgensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 195/05 195/05 390/10
4 135227 Kjeld Nielsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 194/05 193/03 387/08
5 50194 Joan Jensen Krogsbølle Skytteforening 192/06 192/04 384/10
6 103569 Cecilie Højbjerg Hansen Tommerup Skytteforening 188/04 192/02 380/06
7 107207 Henrik Bøgelund Vissenbjerg Skytteforening 191/05 186/02 377/07
8 138164 Poul Erik Mostrøm Dalum Skytteforening 191/02 183/01 374/03
9 132906 Michael Larsen Haarby Skytteforening 185/01 188/05 373/06
10 97868 Kim Nielsen Vissenbjerg Skytteforening 186/04 184/04 370/08
11 140639 Sonny Claville Tved Skyttekreds 183/02 184/02 367/04
12 127260 Nicolai Marslev Haarby Skytteforening 183/01 176/03 359/04

Riffel, 15m - Mesterskab SE1

1 49823 Per Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/13 200/14 400/27
2 50893 Bente M. Lohmann Bullerup Skyttekreds 200/07 199/08 399/15
3 49486 Vang Jarl Særslev Skytteforening 199/10 199/06 398/16
4 49644 Hans Otto Rasmussen Særslev Skytteforening 200/10 198/09 398/19
5 49316 John Iversen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 199/11 197/07 396/18
6 49092 Jens E. Christensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 196/05 198/08 394/13
7 47289 Jan Rosenlund Vissenbjerg Skytteforening 197/06 197/06 394/12
8 95426 Henrik Grønlykke Dalum Skytteforening 197/03 194/05 391/08
9 48751 Henrik Trolle Bullerup Skyttekreds 193/08 195/08 388/16

Riffel, 15m - Mesterskab SE2

1 49222 Niels Barlebo Fjelsted/Harndrup Skytteforening 198/11 198/07 396/18
2 112816 Bernhard Hansen Særslev Skytteforening 200/05 193/02 393/07
3 46500 Henning Frederiksen Ollerup Skytteforening 196/03 195/03 391/06
4 49306 Jørgen Jørgensen Vissenbjerg Skytteforening 194/07 195/06 389/13
5 49614 John Guld Særslev Skytteforening 195/05 194/04 389/09
6 126464 Ulrich Normann Pedersen Vissenbjerg Skytteforening 194/03 194/04 388/07
7 47303 Gerda Rosenlund Vissenbjerg Skytteforening 193/06 194/07 387/13
8 47554 Marianne Ahnholm Vissenbjerg Skytteforening 194/06 193/02 387/08
9 97036 Steen Clausen Bullerup Skyttekreds 192/05 193/04 385/09
10 49799 Anders Mortensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 193/06 192/06 385/12
11 50845 Jørgen Mortensen Bullerup Skyttekreds 193/04 192/04 385/08
12 103906 Arne Madsen Haarby Skytteforening 194/05 190/04 384/09
13 46269 Jørgen Holm Jensen Kværndrup Idrætsforening 189/04 192/03 381/07
14 47005 Leif Christensen Tved Skyttekreds 190/02 191/03 381/05
15 49725 Niels Jus. Pedersen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 187/02 192/04 379/06

Riffel, 15m - Mesterskab SE3

1 49368 Elin Jensen Vissenbjerg Skytteforening 192/02 190/02 382/04
2 118226 Poul Simonsen Vissenbjerg Skytteforening 192/03 189/05 381/08
3 49414 Anders Rasmussen Vissenbjerg Skytteforening 187/02 191/05 378/07
4 48932 Bent Nielsen Nyborg Skytteforening 189/02 188/03 377/05
5 127007 John Christensen Haarby Skytteforening 189/02 186/01 375/03
6 130536 Leo Loubjerg Hansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 187/03 187/02 374/05
7 46392 Chris Larsen Kværndrup Idrætsforening 184/03 188/04 372/07
8 47295 Hugo Jensen Vissenbjerg Skytteforening 189/02 183/01 372/03
9 46374 Hardy Broxgaard Nyborg Skytteforening 185/00 184/01 369/01

Riffel, 15m - Mesterskab FRI

1 138394 Jack Bang Petersen Kerteminde Skytteforening 198/05 196/03 394/08
2 136903 Alec Andreasen Paarup Skytteforening 192/04 191/05 383/09
3 137116 Lisbeth Christoffersen Kerteminde Skytteforening 180/01 177/00 357/01

Riffel, 15m - Klasse BK1

1 128820 Amalie Mogensen Jensen Højby Skytteforening 200/16
2 137627 Tanja Volynets Særslev Skytteforening 200/15
3 125478 Alexander Holmstrøm Aalund Højby Skytteforening 200/14
4 128487 Bertil Vinther Krag Bullerup Skyttekreds 200/12
4 128667 Sebastian Jensen Horne Skytteforening 200/12
4 126872 Nicolai Ehrhorn Horne Skytteforening 200/12
7 136945 Natalie Kjeldbjerg Otterup Skytteforening 200/11
7 121552 Mikkel Therkildsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/11
7 111143 Mikkel Østergaard Andersen Haarby Skytteforening 200/11
10 117316 Nanna Petersen Otterup Skytteforening 200/10
11 122878 Conrad Ejsing Sørensen Paarup Skytteforening 200/09
11 130010 Emilie Thrane Særslev Skytteforening 200/09
11 132346 Amalie Kold Lebæk Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/09
14 137364 Ida Damtoft Nielsen Otterup Skytteforening 199/15
15 117026 Emil Nielsen Horne Skytteforening 199/08
15 131015 Mikkel Nielsen Lumby Skytteforening 199/08
17 122829 Bent Langkjær Gormsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 198/08
17 136358 Marie kej Eskesen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 198/08
17 126323 Nikita Forsman Tommerup Skytteforening 198/08
20 130932 Kasper Jørgensen Bullerup Skyttekreds 198/07
21 121194 Gustav Stegemejer Kähler Haarby Skytteforening 197/04
22 130901 Malik Holmberg Bruun Vissenbjerg Skytteforening 187/03

Riffel, 15m - Klasse BK2

1 138432 Sofia Christiansen Otterup Skytteforening 200/12
2 140322 Daniela Alexandra Pedersen Særslev Skytteforening 200/09
3 134617 Amalie Strunge Bullerup Skyttekreds 200/08
4 138431 Maja Christiansen Otterup Skytteforening 199/11
5 131044 Karla Ghor-Månsson Ollerup Skytteforening 199/09
6 138141 Philip M Nielsen Otterup Skytteforening 199/06
7 137377 Maria Bak Krogsbølle Skytteforening 198/07
8 135937 Christian Mørup Andersen Tved Skyttekreds 197/07
8 141364 Josefine Holmsted Henriksen Kullerup/Refsvindinge If. 197/07
10 136509 Malik Albæk Hansen Horne Skytteforening 197/06
11 133259 Anton Westergaard Paarup Skytteforening 196/10
12 139883 Malou Sundekilde Særslev Skytteforening 196/08
13 129983 Simon Shawn Nystrup Jensen Dalum Skytteforening 196/05
13 132010 Jessica Dallerup Vissenbjerg Skytteforening 196/05
15 131012 Lauge Stengaard Lumby Skytteforening 195/07
16 138960 Charlotte Quitzau Tommerup Skytteforening 194/07
17 137490 Mikkel Pedersen Vissenbjerg Skytteforening 194/01
18 135317 Lukas Kling Larsen Horne Skytteforening 193/03
18 131892 Nicolaj Bay Madsen Ollerup Skytteforening 193/03
18 136700 Andrea Hauggaard Vissenbjerg Skytteforening 193/03
21 129982 Oliver Lykke Bucholtz Dalum Skytteforening 191/04
22 130353 Pernille Middelbo Andersen Faaborg Skytteforening 191/03
22 131013 Laurits Jørgensen Lumby Skytteforening 191/03
24 133260 Jens Hertzum Paarup Skytteforening 187/01

Riffel, 15m - Klasse BK3

1 137690 William Hesel Rasmussen Højby Skytteforening 200/07
2 134815 Nicolas Larsen Dalum Skytteforening 199/10
3 137376 Alvin Ipsen Krogsbølle Skytteforening 196/05
4 132240 Emilie M. Andersen Faaborg Skytteforening 195/04
5 135369 Patrick Collstrup Haarby Skytteforening 193/05
6 139354 Julian Poulsen Paarup Skytteforening 193/01
7 134788 Sebastian Vestergaard Paarup Skytteforening 192/01
8 138390 Maibritt Bense Kerteminde Skytteforening 191/02
9 132953 Sofie Høg Madsen Vissenbjerg Skytteforening 190/05
10 137375 Villum Ipsen Krogsbølle Skytteforening 189/05
11 133653 Magnus Moos Andersen Faaborg Skytteforening 189/02
12 133999 Asta Damgaard Steffensen Tved Skyttekreds 188/03
13 119039 Viktor Eggert Jørgensen Lumby Skytteforening 188/02
14 137170 Jeppe Middelbo Andersen Faaborg Skytteforening 187/01
15 127368 Aleksander From Nielsen Paarup Skytteforening 183/03
16 138958 Simon Henriksen Tommerup Skytteforening 182/00
17 137828 Nikolas Kristensen Bullerup Skyttekreds 181/01

Riffel, 15m - Klasse BK4

1 141125 Noah Elmelund Otterup Skytteforening 199/06
2 139509 Sebastian Lysdal Berg Nyborg Skytteforening 198/07
3 139105 Frida Jørgensen Middelfart Skytteforening 198/05
4 140375 Sebastian Rasmussen Middelfart Skytteforening 197/05
5 140764 Karoline Roos Vissenbjerg Skytteforening 196/07
6 140288 Daniel H.F. Jensen Middelfart Skytteforening 195/07
7 139106 Malte Lind Andersen Middelfart Skytteforening 195/05
8 141333 Karen Rand Edal Fjelsted/Harndrup Skytteforening 195/03
9 140309 Nikolaj Frank Vissenbjerg Skytteforening 194/05
10 139227 Augusta Dyhr Led Faaborg Skytteforening 194/04
11 141536 Nicklas Nissen Paarup Skytteforening 193/05
12 138433 Bjarke Holm Juhl Otterup Skytteforening 193/02
13 139365 Luka Alexandersen Paarup Skytteforening 192/05
14 141386 Simon S. Andersen Tommerup Skytteforening 192/03
15 141251 Isabella Vinding Dollerup Lumby Skytteforening 192/01
16 140072 Amanda Madsen Paarup Skytteforening 191/03
16 141099 Tiffany I.C.K. Bramm Vissenbjerg Skytteforening 191/03
18 140735 Mikkel Larsen Bullerup Skyttekreds 191/02
19 141831 Sebastian Ignatwski Otterup Skytteforening 190/04
20 140593 Anna Marie Bang Ollerup Skytteforening 189/02
21 139366 Carmen Vedel Wilson Paarup Skytteforening 188/04
22 141740 Nanna Sofie Blacha Vissenbjerg Skytteforening 188/03
23 140287 Casper Bundgaard Mayer Middelfart Skytteforening 187/02
24 139355 Tobias Birch Paarup Skytteforening 187/00
25 140376 Silas Rasmussen Middelfart Skytteforening 186/02
26 141439 Oliver Wagner Aebeloe Vissenbjerg Skytteforening 186/01
27 141772 Magnus Bøgedal Vissenbjerg Skytteforening 185/04
28 140591 Frederik F. Andersen Ollerup Skytteforening 185/01
29 137812 Tobias Wisth Nordahl-Petersen Tommerup Skytteforening 185/00
29 141250 Malou Kjelstrup Lumby Skytteforening 185/00
31 137271 Janus Andersen Lumby Skytteforening 184/02
32 140569 Gustav Claville Tved Skyttekreds 182/04
33 141438 Mathias Wagner Aebeloe Vissenbjerg Skytteforening 182/03
34 141387 Bertram Diemer Reichmann Tommerup Skytteforening 182/02
35 141264 Gustav Christensen Tommerup Skytteforening 182/01
36 135409 Viktor Højland Greve Ollerup Skytteforening 181/03
37 141253 Anna Birkelund Jørgensen Lumby Skytteforening 181/00
38 140044 Tobias Pihl Pedersen Tommerup Skytteforening 180/02
39 141792 Niklas Jensen Nyborg Skytteforening 179/02
40 140903 Laura Constance Bang Ollerup Skytteforening 179/01
41 139895 Kristian Brandt Alexandersen Bullerup Skyttekreds 179/00
41 141388 Valde Sandahl Tommerup Skytteforening 179/00
43 140220 Kevin Kaan Vissenbjerg Skytteforening 176/00
44 140733 Kasper Stobbe Nyholm Bullerup Skyttekreds 175/00
45 139362 Nocolai Breitenstein Vissenbjerg Skytteforening 174/01
45 141352 Oliver Dueskov Sørensen Vissenbjerg Skytteforening 174/01
47 141921 Viktoria Bertelsen Vissenbjerg Skytteforening 174/00
48 134991 Casper Grøngaard Pedersen Dalum Skytteforening 172/00
49 140043 Esben Lippert-Kramer Tommerup Skytteforening 164/00
50 140909 William Riiskjær Bullerup Skyttekreds 155/00

Riffel, 15m - Klasse J1

1 112910 Sara Kirstine Jensen Horne Skytteforening 200/12
2 124595 Laura Hansen Paarup Skytteforening 200/03
3 121088 Nikolai Kling Larsen Horne Skytteforening 199/12
4 119559 Matilde Hermann Tommerup Skytteforening 199/09

Riffel, 15m - Klasse J2

1 98483 Rune B. Pedersen Paarup Skytteforening 200/10
2 105648 Andreas Borchers Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling 200/09
3 115636 Johanne Petra Skaarup Ditlevsen Tommerup Skytteforening 199/08
4 114405 Laura Langkjær Gormsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 199/05
5 122880 Toby Giesmann Paarup Skytteforening 198/08
6 131409 Josephine Gierahn Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling 197/07
7 112360 Kristian L. Andersen Kværndrup Idrætsforening 197/06
8 131183 Albert Lind Paarup Skytteforening 196/08
9 126930 Jeppe Søgaard Tved Skyttekreds 196/07
10 122679 Madeleine Liv Larsen Bullerup Skyttekreds 196/05
11 126288 Mathias Thomsen Vissenbjerg Skytteforening 194/07
12 128281 William Mogensen Kværndrup Idrætsforening 194/05
13 122573 Mads Gammelgård Ollerup Skytteforening 194/02
14 123874 Casper Nielsen Tommerup Skytteforening 193/05
15 134257 Mads Lumby Henriksen Paarup Skytteforening 191/05
16 126734 Casper Bak Jensen Middelfart Skytteforening 190/05
17 129381 Jonas Juodelis Tommerup Skytteforening 189/04
18 126562 Mikkel Lage Otterup Skytteforening 187/00
19 140007 Nick Bay Andersen Tommerup Skytteforening 186/03
20 135939 Louise Søgaard Tved Skyttekreds 183/03
21 140734 Mathias Stobbe Nyholm Bullerup Skyttekreds 183/00
22 134773 Mikkel Jørgensen Tommerup Skytteforening 181/00
23 136759 Oliver Møller Haarby Skytteforening 177/00

Riffel, 15m - Klasse ST1

1 100102 Trine Knudsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 197/06
2 49404 Ann Spejlsgård Vissenbjerg Skytteforening 194/05
3 49206 Peter Thuesen Vissenbjerg Skytteforening 193/00

Riffel, 15m - Klasse ST2

1 114591 Kamilla Jørgensen Bullerup Skyttekreds 193/06
2 52030 Frank Pedersen Vissenbjerg Skytteforening 190/04
3 109881 Annika Stokkebro Hansen Otterup Skytteforening 190/02
4 48314 Anders Feldballe Hansen Horne Skytteforening 189/03
5 52514 Pia Nielsen Vissenbjerg Skytteforening 188/04
6 47854 Kurt Asmussen Vissenbjerg Skytteforening 188/03
7 121197 Thomas Brun Madsen Vissenbjerg Skytteforening 188/02
8 52423 Henrik G. Nielsen Paarup Skytteforening 185/01
9 51072 Peder Hjulmand Bullerup Skyttekreds 180/00

Riffel, 15m - Klasse ST3

1 89769 Henrik Hylsebeck Nielsen Særslev Skytteforening 194/04
2 140374 Maria Louise Buchholdt Andersen Middelfart Skytteforening 194/03
3 117561 Mads Nærregaard Rasmussen Middelfart Skytteforening 192/04
4 96978 Simon B Jensen Middelfart Skytteforening 190/05
5 129390 Henrik Jensen Sportsskydeklubben Odense 186/00
6 29270 Peter Baasch Middelfart Skytteforening 180/01
7 47308 Filip Olsen Tommerup Skytteforening 179/01
8 110010 Astrid Sofie Uglebjerg Dalum Skytteforening 176/00
9 121195 Ulrik Kähler Haarby Skytteforening 169/01

Riffel, 15m - Klasse Å1

1 121230 Kim Aalund Højby Skytteforening 200/14
2 52376 Michael Fogh Paarup Skytteforening 200/09
3 107892 Søren Peter Jørgensen Vissenbjerg Skytteforening 200/07
4 126565 Steen Lage Otterup Skytteforening 199/13
5 48868 Lars Henriksen Kullerup/Refsvindinge If. 199/09
6 52603 Jes Larsen Paarup Skytteforening 199/08
7 52069 Bo Pedersen Højby Skytteforening 199/07
8 51506 Andreas Holgersen Paarup Skytteforening 198/08
9 51477 Claus Bredahl Paarup Skytteforening 196/09
10 52046 Ebbe Præstekjær Vissenbjerg Skytteforening 196/07
11 112359 René L. Andersen Kværndrup Idrætsforening 196/05
12 125981 Anette Holm Bolander Kerteminde Skytteforening 196/04
12 47939 Susanne Trolle Pedersen Horne Skytteforening 196/04

Riffel, 15m - Klasse Å2

1 126871 Christina EHRHORN Horne Skytteforening 200/13
2 135573 Henrik Rosager Pedersen Paarup Skytteforening 198/09
3 120121 Peter Ditlevsen Tommerup Skytteforening 198/08
4 49743 Martin Tornøe Fjelsted/Harndrup Skytteforening 198/07
5 46860 Åse Hansen Ollerup Skytteforening 196/07
6 137951 Helle Larsen Haarby Skytteforening 195/08
7 46993 Lykke Jørgensen Kværndrup Idrætsforening 195/06
8 126568 Keld Reimer Hansen Otterup Skytteforening 195/05
9 129084 Ejgil Jensen Horne Skytteforening 195/03
10 130354 Karen Buch-Olsen Faaborg Skytteforening 194/06
11 105868 Jimmy Nielsen Kullerup/Refsvindinge If. 193/05
12 126496 Jesper Borgquist Kullerup/Refsvindinge If. 193/02
13 136121 Jens Ove Bucholtz Kullerup/Refsvindinge If. 192/06
14 51445 Heidi Madsen Lumby Skytteforening 189/01
15 126665 Jette Enghus Vissenbjerg Skytteforening 187/03

Riffel, 15m - Klasse Å3

1 47306 Flemmimg Back Olsen Tommerup Skytteforening 197/09
2 122281 Philip Peter Pedersen Kværndrup Idrætsforening 196/04
3 124558 Jan Andersen Tommerup Skytteforening 195/07
4 49841 Kim Jørgensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 195/05
5 135227 Kjeld Nielsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 194/05
6 50194 Joan Jensen Krogsbølle Skytteforening 192/06
7 107207 Henrik Bøgelund Vissenbjerg Skytteforening 191/05
8 138164 Poul Erik Mostrøm Dalum Skytteforening 191/02
9 103569 Cecilie Højbjerg Hansen Tommerup Skytteforening 188/04
10 97868 Kim Nielsen Vissenbjerg Skytteforening 186/04
11 132906 Michael Larsen Haarby Skytteforening 185/01
12 140639 Sonny Claville Tved Skyttekreds 183/02
13 127260 Nicolai Marslev Haarby Skytteforening 183/01

Riffel, 15m - Klasse SE1

1 49823 Per Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/13
2 49644 Hans Otto Rasmussen Særslev Skytteforening 200/10
3 50893 Bente M. Lohmann Bullerup Skyttekreds 200/07
4 49316 John Iversen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 199/11
5 49486 Vang Jarl Særslev Skytteforening 199/10
6 47289 Jan Rosenlund Vissenbjerg Skytteforening 197/06
7 95426 Henrik Grønlykke Dalum Skytteforening 197/03
8 51725 Jens Hald Dalum Skytteforening 196/10
9 49092 Jens E. Christensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 196/05
10 51383 Kurt Knudsen Bullerup Skyttekreds 194/06
11 48751 Henrik Trolle Bullerup Skyttekreds 193/08

Riffel, 15m - Klasse SE2

1 112816 Bernhard Hansen Særslev Skytteforening 200/05
2 49222 Niels Barlebo Fjelsted/Harndrup Skytteforening 198/11
3 50236 Hans Peter Rasmussen Krogsbølle Skytteforening 196/05
4 46500 Henning Frederiksen Ollerup Skytteforening 196/03
5 49614 John Guld Særslev Skytteforening 195/05
6 49306 Jørgen Jørgensen Vissenbjerg Skytteforening 194/07
7 47554 Marianne Ahnholm Vissenbjerg Skytteforening 194/06
8 103906 Arne Madsen Haarby Skytteforening 194/05
9 126464 Ulrich Normann Pedersen Vissenbjerg Skytteforening 194/03
10 49799 Anders Mortensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 193/06
10 47303 Gerda Rosenlund Vissenbjerg Skytteforening 193/06
12 50845 Jørgen Mortensen Bullerup Skyttekreds 193/04
13 97036 Steen Clausen Bullerup Skyttekreds 192/05
14 47005 Leif Christensen Tved Skyttekreds 190/02
15 46269 Jørgen Holm Jensen Kværndrup Idrætsforening 189/04
16 49725 Niels Jus. Pedersen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 187/02

Riffel, 15m - Klasse SE3

1 118226 Poul Simonsen Vissenbjerg Skytteforening 192/03
2 49368 Elin Jensen Vissenbjerg Skytteforening 192/02
3 127123 John Hansen Dalum Skytteforening 191/09
4 97225 Rolf Dohm Vissenbjerg Skytteforening 191/02
5 127007 John Christensen Haarby Skytteforening 189/02
5 48932 Bent Nielsen Nyborg Skytteforening 189/02
5 47295 Hugo Jensen Vissenbjerg Skytteforening 189/02
8 52033 Flemming Vibeke Dalum Skytteforening 188/03
9 130536 Leo Loubjerg Hansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 187/03
10 49414 Anders Rasmussen Vissenbjerg Skytteforening 187/02
11 46374 Hardy Broxgaard Nyborg Skytteforening 185/00
12 46392 Chris Larsen Kværndrup Idrætsforening 184/03

Riffel, 15m - Klasse FRI

1 138394 Jack Bang Petersen Kerteminde Skytteforening 198/05
2 136903 Alec Andreasen Paarup Skytteforening 192/04
3 137116 Lisbeth Christoffersen Kerteminde Skytteforening 180/01

Til toppen