| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Luftriffel, 15m - Mesterskab BK1

1 132346 Amalie Kold Lebæk Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/11 200/13 400/24
2 128820 Amalie Mogensen Jensen Højby Skytteforening 200/11 200/12 400/23
3 136358 Marie kej Eskesen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/08 200/11 400/19
3 125478 Alexander Holmstrøm Aalund Højby Skytteforening 200/08 200/11 400/19
5 130010 Emilie Thrane Særslev Skytteforening 200/09 200/08 400/17
6 128487 Bertil Vinther Krag Bullerup Skyttekreds 200/06 200/09 400/15
6 126489 Julius Dukynas Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/06 200/09 400/15
8 117026 Emil Nielsen Horne Skytteforening 200/05 198/04 398/09
9 136945 Natalie Kjeldbjerg Otterup Skytteforening 199/08 195/04 394/12
10 126872 Nicolai Ehrhorn Horne Skytteforening 198/06 189/05 387/11

Luftriffel, 15m - Mesterskab BK2

1 128667 Sebastian Jensen Horne Skytteforening 200/04 200/08 400/12
2 121552 Mikkel Therkildsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/09 199/09 399/18
3 137364 Ida Damtoft Nielsen Otterup Skytteforening 197/04 193/01 390/05
4 137490 Mikkel Pedersen Vissenbjerg Skytteforening 191/02 193/05 384/07

Luftriffel, 15m - Mesterskab BK3

1 139883 Malou Sundekilde Særslev Skytteforening 200/08 198/04 398/12
2 136509 Malik Albæk Hansen Horne Skytteforening 194/02 198/01 392/03
3 135937 Christian Mørup Andersen Tved Skyttekreds 193/02 197/04 390/06

Luftriffel, 15m - Mesterskab J1

1 121088 Nikolai Kling Larsen Horne Skytteforening 200/07 200/06 400/13

Luftriffel, 15m - Mesterskab J2

1 122679 Madeleine Liv Larsen Bullerup Skyttekreds 198/06 199/07 397/13
2 105648 Andreas Borchers Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling 199/07 198/06 397/13
3 126288 Mathias Thomsen Vissenbjerg Skytteforening 199/03 198/06 397/09
4 115636 Johanne Petra Skaarup Ditlevsen Tommerup Skytteforening 198/06 198/06 396/12
5 126930 Jeppe Søgaard Tved Skyttekreds 196/02 198/07 394/09
6 135939 Louise Søgaard Tved Skyttekreds 179/01 169/00 348/01
7 134773 Mikkel Jørgensen Tommerup Skytteforening 177/00 170/01 347/01

Luftriffel, 15m - Mesterskab ST1

1 100102 Trine Knudsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 198/04 199/05 397/09

Luftriffel, 15m - Mesterskab ST2

1 114591 Kamilla Jørgensen Bullerup Skyttekreds 197/06 198/08 395/14
2 103569 Cecilie Højbjerg Hansen Tommerup Skytteforening 186/01 187/02 373/03

Luftriffel, 15m - Mesterskab ST3

1 89769 Henrik Hylsebeck Nielsen Særslev Skytteforening 192/02 192/03 384/05
2 112910 Sara Kirstine Jensen Horne Skytteforening 186/02 188/03 374/05
3 47308 Filip Olsen Tommerup Skytteforening 160/02 169/00 329/02
4 47799 Bo Haverholm Svendsen Tommerup Skytteforening 157/01 157/01 314/02

Luftriffel, 15m - Mesterskab Å1

1 121230 Kim Aalund Højby Skytteforening 200/09 200/09 400/18
2 129084 Ejgil Jensen Horne Skytteforening 197/07 197/04 394/11

Luftriffel, 15m - Mesterskab Å2

1 49535 Niels Peter Nielsen Særslev Skytteforening 198/07 200/08 398/15
2 126871 Christina EHRHORN Horne Skytteforening 197/04 200/08 397/12
3 139820 Shermeen Venner Tommerup Skytteforening 184/00 177/00 361/00

Luftriffel, 15m - Mesterskab SE1

1 49823 Per Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/09 200/11 400/20
2 49614 John Guld Særslev Skytteforening 200/04 198/05 398/09
3 49316 John Iversen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/03 198/04 398/07
4 49092 Jens E. Christensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 196/06 199/02 395/08
5 49799 Anders Mortensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 196/03 192/02 388/05

Luftriffel, 15m - Mesterskab SE2

1 49725 Niels Jus. Pedersen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 198/04 198/03 396/07
2 130536 Leo Loubjerg Hansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 190/01 195/02 385/03
3 46269 Jørgen Holm Jensen Kværndrup Idrætsforening 192/01 190/02 382/03
4 47005 Leif Christensen Tved Skyttekreds 191/05 180/01 371/06
5 120701 Jørgen Henning Olsen Tommerup Skytteforening 182/01 179/00 361/01

Luftriffel, 15m - Klasse BK1

1 128820 Amalie Mogensen Jensen Højby Skytteforening 200/11
1 132346 Amalie Kold Lebæk Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/11
3 130010 Emilie Thrane Særslev Skytteforening 200/09
4 136358 Marie kej Eskesen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/08
4 125478 Alexander Holmstrøm Aalund Højby Skytteforening 200/08
6 128487 Bertil Vinther Krag Bullerup Skyttekreds 200/06
6 126489 Julius Dukynas Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/06
8 117026 Emil Nielsen Horne Skytteforening 200/05
9 136945 Natalie Kjeldbjerg Otterup Skytteforening 199/08
10 126872 Nicolai Ehrhorn Horne Skytteforening 198/06

Luftriffel, 15m - Klasse BK2

1 121552 Mikkel Therkildsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/09
2 128667 Sebastian Jensen Horne Skytteforening 200/04
3 137364 Ida Damtoft Nielsen Otterup Skytteforening 197/04
4 137490 Mikkel Pedersen Vissenbjerg Skytteforening 191/02

Luftriffel, 15m - Klasse BK3

1 139883 Malou Sundekilde Særslev Skytteforening 200/08
2 136509 Malik Albæk Hansen Horne Skytteforening 194/02
3 135937 Christian Mørup Andersen Tved Skyttekreds 193/02

Luftriffel, 15m - Klasse J1

1 121088 Nikolai Kling Larsen Horne Skytteforening 200/07

Luftriffel, 15m - Klasse J2

1 105648 Andreas Borchers Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling 199/07
2 126288 Mathias Thomsen Vissenbjerg Skytteforening 199/03
3 115636 Johanne Petra Skaarup Ditlevsen Tommerup Skytteforening 198/06
3 122679 Madeleine Liv Larsen Bullerup Skyttekreds 198/06
5 126930 Jeppe Søgaard Tved Skyttekreds 196/02
6 135939 Louise Søgaard Tved Skyttekreds 179/01
7 134773 Mikkel Jørgensen Tommerup Skytteforening 177/00

Luftriffel, 15m - Klasse ST1

1 100102 Trine Knudsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 198/04

Luftriffel, 15m - Klasse ST2

1 114591 Kamilla Jørgensen Bullerup Skyttekreds 197/06
2 103569 Cecilie Højbjerg Hansen Tommerup Skytteforening 186/01

Luftriffel, 15m - Klasse ST3

1 89769 Henrik Hylsebeck Nielsen Særslev Skytteforening 192/02
2 112910 Sara Kirstine Jensen Horne Skytteforening 186/02
3 47308 Filip Olsen Tommerup Skytteforening 160/02
4 47799 Bo Haverholm Svendsen Tommerup Skytteforening 157/01

Luftriffel, 15m - Klasse Å1

1 121230 Kim Aalund Højby Skytteforening 200/09
2 129084 Ejgil Jensen Horne Skytteforening 197/07

Luftriffel, 15m - Klasse Å2

1 49535 Niels Peter Nielsen Særslev Skytteforening 198/07
2 126871 Christina EHRHORN Horne Skytteforening 197/04
3 139820 Shermeen Venner Tommerup Skytteforening 184/00

Luftriffel, 15m - Klasse SE1

1 49823 Per Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/09
2 49614 John Guld Særslev Skytteforening 200/04
3 49316 John Iversen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/03
4 49092 Jens E. Christensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 196/06
5 49799 Anders Mortensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 196/03

Luftriffel, 15m - Klasse SE2

1 49725 Niels Jus. Pedersen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 198/04
2 46269 Jørgen Holm Jensen Kværndrup Idrætsforening 192/01
3 47005 Leif Christensen Tved Skyttekreds 191/05
4 130536 Leo Loubjerg Hansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 190/01
5 120701 Jørgen Henning Olsen Tommerup Skytteforening 182/01

Til toppen