| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 15m - Mesterskab BK1

1 127551 Frederikke Nielsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/17 200/18 400/35
2 137465 Anna Victoria Dohn Rix Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/09 200/16 399/25
3 125878 Mads Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening 199/08 199/09 398/17
4 123848 Matthias Kaas Damgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/09 198/08 398/17
5 135552 Mia Munk Lindahl Christensen Klejs-Juelsminde Skytteforening 197/09 197/09 394/18
6 123553 Frederik Thomsen Brande Skytteforening 193/05 195/05 388/10

Riffel, 15m - Mesterskab BK2

1 135768 Magnus Christiansen Vejle Skytteforening 200/12 197/06 397/18
2 136602 Anne Bøje Løsning-Hedensted Skytteforening 192/04 193/07 385/11
3 126750 Rasmus Damkjær Taulov-Skærbæk Idrætsforening, Skydning 191/03 192/02 383/05
4 127953 Mads L. Holst Løsning-Hedensted Skytteforening 175/02 187/02 362/04

Riffel, 15m - Mesterskab BK3

1 136126 Jack Bak Løsning-Hedensted Skytteforening 195/06 195/06 390/12

Riffel, 15m - Mesterskab BK4

1 140027 Dina Kaae Billund-Vorbasse Skytteforening 197/07 194/07 391/14
2 138773 William Sørensen Billund-Vorbasse Skytteforening 192/06 197/07 389/13
3 138774 Anton Bo Kjeldberg Billund-Vorbasse Skytteforening 194/03 193/08 387/11

Riffel, 15m - Mesterskab J1

1 125877 Frederik Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening 194/06 200/10 394/16

Riffel, 15m - Mesterskab J2

1 101491 Gustav Røjkjær Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 198/11 199/10 397/21
2 111249 Hans Akselsen Kirkholt Ousted Tåning Skytteforening 199/06 198/07 397/13
3 130690 Jonas Schockert Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 197/04 199/06 396/10
4 123669 Maja Pedersen Klejs-Juelsminde Skytteforening 198/11 198/04 396/15
5 129785 Valther Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 198/08 197/07 395/15
6 129839 Nicolai H. Christensen Vejle Skytteforening 196/07 196/05 392/12
7 110494 Lucas Haugstrup Billund-Vorbasse Skytteforening 197/08 191/04 388/12
8 114815 Gustav Landbo Billund-Vorbasse Skytteforening 187/03 188/02 375/05
9 121622 Emma Thomsen Brande Skytteforening 183/01 181/00 364/01

Riffel, 15m - Mesterskab ST1

1 102896 Jens-Ulrik Ladekjær-Mikkelsen Kolding-Bramdrup Skytteforening 191/03 198/06 389/09
2 87872 Martin Knudsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 192/05 194/04 386/09
3 112421 Niclas Hejslet Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 191/02 192/07 383/09

Riffel, 15m - Mesterskab ST2

1 42764 Thomas Brokholm Sønderborg Skyttekreds 190/03 188/01 378/04
2 48314 Anders Feldballe Hansen Horne Skytteforening 185/01 192/02 377/03
3 17311 Anders Secher Ullerup Skytteforening 192/02 184/02 376/04
4 34301 Karsten Karstensen Billund-Vorbasse Skytteforening 189/02 186/03 375/05
5 52423 Henrik G. Nielsen Paarup Skytteforening 184/03 189/04 373/07
6 20009 Jens Bo Laursen Honum & Omegns Skytteforening 182/04 189/03 371/07
7 34585 Vagn Koch Tørring Idrætsforening 175/02 175/00 350/02

Riffel, 15m - Mesterskab Å1

1 49637 Henriette Hylsebeck Nielsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/17 200/17 400/34
2 91753 Peter Christiansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/14 200/16 400/30
3 127552 Kalle Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/14 200/12 400/26
4 111577 Niels Ladegaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/10 200/11 400/21
5 106905 Martin Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/10 200/10 400/20
6 120368 Claus Kristoffersen Jelling fS 198/14 200/13 398/27
7 93584 Anders Jensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 198/04 200/09 398/13
8 33621 Henrik Lund Jelling fS 198/13 199/12 397/25
9 126980 Anni Damgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/15 198/10 397/25
10 107832 Jacob Bendixen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/12 198/08 397/20
11 34354 Betinna Flyvholm Thygesen Ullerup Skytteforening 198/04 198/08 396/12
12 129390 Henrik Jensen Højby Skytteforening 197/11 197/05 394/16
13 107950 Martin Nissen Billund-Vorbasse Skytteforening 195/10 197/06 392/16

Riffel, 15m - Mesterskab Å2

1 138126 Anders Hesel Rasmussen Højby Skytteforening 198/09 199/10 397/19
2 105857 Magnus Præstegård Løsning-Hedensted Skytteforening 199/12 198/08 397/20
3 110497 Jesper Haugstrup Billund-Vorbasse Skytteforening 195/04 195/05 390/09
4 116793 Bo D. Andersen Løsning-Hedensted Skytteforening 194/06 193/01 387/07
5 94911 Jane Thychosen Brande Skytteforening 189/02 193/05 382/07

Riffel, 15m - Mesterskab Å3

1 136285 Michael Landbo Billund-Vorbasse Skytteforening 193/06 196/07 389/13
2 126747 Jeannette Damkjær Taulov-Skærbæk Idrætsforening, Skydning 188/00 188/02 376/02
3 139410 Steven Holm Larsen Taulov-Skærbæk Idrætsforening, Skydning 190/01 185/02 375/03
4 136601 Jesper Bøje Løsning-Hedensted Skytteforening 177/00 181/01 358/01
5 138775 Jan Sørensen Billund-Vorbasse Skytteforening 180/02 175/00 355/02

Riffel, 15m - Mesterskab SE1

1 49823 Per Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/09 200/14 400/23
2 35506 Lars Kring Mortensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/13 199/10 399/23
3 44463 Kristian R. Petersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/10 198/09 397/19
4 20964 Ole Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/06 198/10 397/16
5 20954 Per Christiansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/07 198/07 397/14
6 35378 Preben Sørensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 197/05 196/06 393/11
7 34395 Boje Skovbjerg Løsning-Hedensted Skytteforening 195/05 193/02 388/07
8 33292 Jens Ove Skjøth Brande Skytteforening 193/02 192/02 385/04
9 108681 Niels Christian Svendsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 190/03 194/03 384/06

Riffel, 15m - Mesterskab SE2

1 129783 Erik Dalgas Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 196/08 195/02 391/10
2 96415 Karl K. Rasmussen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 192/03 198/05 390/08
3 49799 Anders Mortensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 196/04 194/07 390/11
4 20326 Flemming Mikkelsen Ousted Tåning Skytteforening 195/07 194/04 389/11
5 107015 Jens Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 191/05 190/03 381/08
6 86889 Karl Otto Lauersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 189/03 190/04 379/07
7 96287 Karsten Knudsen Løsning-Hedensted Skytteforening 168/00 195/07 363/07

Riffel, 15m - Klasse BK1

1 127551 Frederikke Nielsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/17
2 123848 Matthias Kaas Damgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/09
3 137465 Anna Victoria Dohn Rix Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/09
4 125878 Mads Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening 199/08
5 128820 Amalie Mogensen Jensen Højby Skytteforening 198/07
6 135552 Mia Munk Lindahl Christensen Klejs-Juelsminde Skytteforening 197/09
7 123553 Frederik Thomsen Brande Skytteforening 193/05

Riffel, 15m - Klasse BK2

1 135768 Magnus Christiansen Vejle Skytteforening 200/12
2 136602 Anne Bøje Løsning-Hedensted Skytteforening 192/04
3 126750 Rasmus Damkjær Taulov-Skærbæk Idrætsforening, Skydning 191/03
4 130440 Lærke Damkjær Taulov-Skærbæk Idrætsforening, Skydning 187/01
5 127953 Mads L. Holst Løsning-Hedensted Skytteforening 175/02

Riffel, 15m - Klasse BK3

1 136126 Jack Bak Løsning-Hedensted Skytteforening 195/06
2 135019 Mathias N. Sørensen Taulov-Skærbæk Idrætsforening, Skydning 185/00
3 135221 Ida Fey Taulov-Skærbæk Idrætsforening, Skydning 183/02

Riffel, 15m - Klasse BK4

1 140027 Dina Kaae Billund-Vorbasse Skytteforening 197/07
2 138774 Anton Bo Kjeldberg Billund-Vorbasse Skytteforening 194/03
3 138773 William Sørensen Billund-Vorbasse Skytteforening 192/06

Riffel, 15m - Klasse J1

1 125877 Frederik Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening 194/06

Riffel, 15m - Klasse J2

1 111249 Hans Akselsen Kirkholt Ousted Tåning Skytteforening 199/06
2 123669 Maja Pedersen Klejs-Juelsminde Skytteforening 198/11
2 101491 Gustav Røjkjær Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 198/11
4 129785 Valther Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 198/08
5 110494 Lucas Haugstrup Billund-Vorbasse Skytteforening 197/08
6 130690 Jonas Schockert Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 197/04
7 129839 Nicolai H. Christensen Vejle Skytteforening 196/07
8 114815 Gustav Landbo Billund-Vorbasse Skytteforening 187/03
9 121622 Emma Thomsen Brande Skytteforening 183/01
10 126748 Kasper Damkjær Taulov-Skærbæk Idrætsforening, Skydning 178/03

Riffel, 15m - Klasse ST1

1 87872 Martin Knudsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 192/05
2 102896 Jens-Ulrik Ladekjær-Mikkelsen Kolding-Bramdrup Skytteforening 191/03
3 112421 Niclas Hejslet Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 191/02

Riffel, 15m - Klasse ST2

1 17311 Anders Secher Ullerup Skytteforening 192/02
2 42764 Thomas Brokholm Sønderborg Skyttekreds 190/03
3 34301 Karsten Karstensen Billund-Vorbasse Skytteforening 189/02
4 48314 Anders Feldballe Hansen Horne Skytteforening 185/01
5 52423 Henrik G. Nielsen Paarup Skytteforening 184/03
6 20009 Jens Bo Laursen Honum & Omegns Skytteforening 182/04
7 35602 Jens Nyby Petersen Taulov-Skærbæk Idrætsforening, Skydning 181/01
8 34585 Vagn Koch Tørring Idrætsforening 175/02

Riffel, 15m - Klasse Å1

1 49637 Henriette Hylsebeck Nielsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/17
2 91753 Peter Christiansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/14
2 127552 Kalle Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/14
4 111577 Niels Ladegaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/10
4 106905 Martin Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/10
6 34696 Hans Jørgen Nielsen Klejs-Juelsminde Skytteforening 200/06
7 126980 Anni Damgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/15
8 107832 Jacob Bendixen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/12
9 120368 Claus Kristoffersen Jelling fS 198/14
10 33621 Henrik Lund Jelling fS 198/13
11 93584 Anders Jensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 198/04
11 34354 Betinna Flyvholm Thygesen Ullerup Skytteforening 198/04
13 129390 Henrik Jensen Højby Skytteforening 197/11
14 107950 Martin Nissen Billund-Vorbasse Skytteforening 195/10

Riffel, 15m - Klasse Å2

1 105857 Magnus Præstegård Løsning-Hedensted Skytteforening 199/12
2 138126 Anders Hesel Rasmussen Højby Skytteforening 198/09
3 110497 Jesper Haugstrup Billund-Vorbasse Skytteforening 195/04
4 116793 Bo D. Andersen Løsning-Hedensted Skytteforening 194/06
5 94911 Jane Thychosen Brande Skytteforening 189/02

Riffel, 15m - Klasse Å3

1 136285 Michael Landbo Billund-Vorbasse Skytteforening 193/06
2 139410 Steven Holm Larsen Taulov-Skærbæk Idrætsforening, Skydning 190/01
3 126747 Jeannette Damkjær Taulov-Skærbæk Idrætsforening, Skydning 188/00
4 128425 Jørgen Damkjær Taulov-Skærbæk Idrætsforening, Skydning 186/03
5 138775 Jan Sørensen Billund-Vorbasse Skytteforening 180/02
6 136601 Jesper Bøje Løsning-Hedensted Skytteforening 177/00

Riffel, 15m - Klasse SE1

1 35506 Lars Kring Mortensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/13
2 49823 Per Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/09
3 44463 Kristian R. Petersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/10
4 88633 Svend Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/08
5 20954 Per Christiansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/07
6 20964 Ole Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/06
7 35378 Preben Sørensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 197/05
8 34395 Boje Skovbjerg Løsning-Hedensted Skytteforening 195/05
9 33292 Jens Ove Skjøth Brande Skytteforening 193/02
10 108681 Niels Christian Svendsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 190/03

Riffel, 15m - Klasse SE2

1 129783 Erik Dalgas Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 196/08
2 49799 Anders Mortensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 196/04
3 20326 Flemming Mikkelsen Ousted Tåning Skytteforening 195/07
4 96415 Karl K. Rasmussen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 192/03
5 107015 Jens Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 191/05
6 86889 Karl Otto Lauersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 189/03
7 96287 Karsten Knudsen Løsning-Hedensted Skytteforening 168/00

Til toppen