Hyggeturnering 1. Runde DGI Østjylland (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
106994 Casper Broge Odder Skytteforening Å2 192.0 192.0 Hovedskydning
120872 Emil Julius Munk Solgård Odder Skytteforening BK2 192.0 192.0 Hovedskydning
25565 Jens Jensen Odder Skytteforening ST3 168.0 168.0 Hovedskydning
25511 Lars-Ingemann Jensen Odder Skytteforening SE2 194.0 194.0 Hovedskydning
25495 Lynge Jensen Odder Skytteforening SE2 188.0 188.0 Hovedskydning
103588 Mikael Baden Sørensen Odder Skytteforening SE3 196.0 196.0 Hovedskydning
25436 Per Hansen Odder Skytteforening SE2 192.0 192.0 Hovedskydning
25390 Willy Hermansen Odder Skytteforening SE1 196.0 196.0 Hovedskydning
81514 Flemming Jensen VBF Skyttelaug/Århus SE2 190.0 190.0 Hovedskydning
121841 Jens Ulsted Sørensen VBF Skyttelaug/Århus SE1 196.0 196.0 Hovedskydning
23215 Erling Bech VBF Skyttelaug/Århus SE1 197.0 197.0 Hovedskydning
72337 Svend Aage Jaquet VBF Skyttelaug/Århus SE3 190.0 190.0 Hovedskydning
110347 Peter Brauer Henriksen VBF Skyttelaug/Århus SE3 190.0 190.0 Hovedskydning
25141 Jens Chr. Hansen VBF Skyttelaug/Århus SE2 194.0 194.0 Hovedskydning
18464 Brian Kristensen Randers Skyttekreds Å3 186.0 186.0 Hovedskydning
17704 Stig Lykke Andreasen Randers Skyttekreds Å3 186.0 186.0 Hovedskydning
97093 Leon Langberg Randers Skyttekreds SE3 190.0 190.0 Hovedskydning
18473 Bjarne Dam Nielsen Randers Skyttekreds SE2 184.0 184.0 Hovedskydning
17347 Knud ove Gammeljord Randers Skyttekreds SE1 197.0 197.0 Hovedskydning
17344 Maja Hansen Randers Skyttekreds SE2 192.0 192.0 Hovedskydning
17359 Finn Chemnitz Hansen Randers Skyttekreds SE2 194.0 194.0 Hovedskydning
138921 Else Haagen Randers Skyttekreds SE3 197.0 197.0 Hovedskydning
98798 Kirsten Hvid Hansen Randers Skyttekreds SE2 187.0 187.0 Hovedskydning
18341 Flemming Lauritsen Randers Skyttekreds FRI 199.0 199.0 Hovedskydning
133555 Ole Stævring Randers Skyttekreds FRI 199.0 199.0 Hovedskydning
112640 Magnus Degenkolv Randers Skyttekreds FRI 200.0 200.0 Hovedskydning
130238 Erik Møgelvang Rasmussen Randers Skyttekreds FRI 195.0 195.0 Hovedskydning
24149 Johnny Jensen Randers Skyttekreds FRI 192.0 192.0 Hovedskydning
80084 Bent Engstrøm Randers Skyttekreds FRI 188.0 188.0 Hovedskydning
95417 Jan Jørn Jensen Randers Skyttekreds FRI 194.0 194.0 Hovedskydning
18541 Allan Dicksen Andersen Randers Skyttekreds FRI 197.0 197.0 Hovedskydning
140547 Mads Vium Risom Samsø Skytteforening Å3 193.0 193.0 Hovedskydning
140546 Oscar Risom Samsø Skytteforening BK4 177.0 177.0 Hovedskydning
140544 Vilfred Lauritzen Samsø Skytteforening BK4 174.0 174.0 Hovedskydning
129343 Anton Kremmer Jensen Samsø Skytteforening BK2 190.0 190.0 Hovedskydning
140435 Paw Holse Eggers Samsø Skytteforening BK4 195.0 195.0 Hovedskydning
133418 Emanuel Andreas Bruun Olsen Samsø Skytteforening BK3 196.0 196.0 Hovedskydning
140371 Noah Ustrup Samsø Skytteforening BK4 192.0 192.0 Hovedskydning
137669 Felix Walenowicz Samsø Skytteforening BK3 180.0 180.0 Hovedskydning
138063 Marie Foged Samsø Skytteforening BK2 184.0 184.0 Hovedskydning
131395 Simon Walenowicz Samsø Skytteforening BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
134279 Jonathan Stensig Jensen Samsø Skytteforening BK2 187.0 187.0 Hovedskydning
136671 Cecilie Sørensen Samsø Skytteforening BK3 184.0 184.0 Hovedskydning
128077 Christian Sørensen Samsø Skytteforening BK3 192.0 192.0 Hovedskydning
25312 John Sander Petersen Samsø Skytteforening SE2 191.0 191.0 Hovedskydning
131055 Michael Lorenzen Samsø Skytteforening Å3 185.0 185.0 Hovedskydning
140369 Laura Ustrup Samsø Skytteforening BK4 192.0 192.0 Hovedskydning
140367 Natascha Tengstedt Samsø Skytteforening Å3 193.0 193.0 Hovedskydning
132627 Niels Nielsen Samsø Skytteforening FRI 193.0 193.0 Hovedskydning
109469 Linda Ørum Samsø Skytteforening Å2 193.0 193.0 Hovedskydning
134134 Johanne Skyldal Samsø Skytteforening BK3 188.0 188.0 Hovedskydning
139908 Gilbert Nors Samsø Skytteforening BK4 192.0 192.0 Hovedskydning
134135 Valdemar Skyldal Samsø Skytteforening BK3 195.0 195.0 Hovedskydning
128826 Søren Ørum Samsø Skytteforening Å3 186.0 186.0 Hovedskydning
116951 Preben Andersen Samsø Skytteforening SE2 190.0 190.0 Hovedskydning
25243 Niels Jørn Johansen Samsø Skytteforening SE2 188.0 188.0 Hovedskydning
133365 Jørgen Christian Helms Dalgaard Samsø Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
121173 Jeppe Ejby Samsø Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
137970 Alfred Rahr Knudsen Samsø Skytteforening BK3 185.0 185.0 Hovedskydning
137971 Aya Rahr Knudsen Samsø Skytteforening BK2 191.0 191.0 Hovedskydning
128070 Cian Beattie Samsø Skytteforening BK3 184.0 184.0 Hovedskydning
131394 Pawel Walenowicz Samsø Skytteforening Å2 198.0 198.0 Hovedskydning
136753 Alexander Grosen Samsø Skytteforening BK2 193.0 193.0 Hovedskydning
129206 Ellen Bisgaard Samsø Skytteforening FRI 181.0 181.0 Hovedskydning
129207 Niels Bisgaard Samsø Skytteforening FRI 188.0 188.0 Hovedskydning
133791 Thomas Kremmer Jensen Samsø Skytteforening Å2 192.0 192.0 Hovedskydning
25221 Sanne Kristensen Samsø Skytteforening Å1 198.0 198.0 Hovedskydning
25334 Henrik Berthelsen Samsø Skytteforening Å1 198.0 198.0 Hovedskydning
121465 Camilla L. Ravnsbæk Samsø Skytteforening Å1 194.0 194.0 Hovedskydning
126787 Laura Bødtker Samsø Skytteforening ST3 181.0 181.0 Hovedskydning
25362 Casper Buschbeck Samsø Skytteforening ST3 179.0 179.0 Hovedskydning
132876 Noah Emil Bruun Assentoft Skytteforening BK4 186.0 186.0 Hovedskydning
139190 Rebekka Andreassen Assentoft Skytteforening BK4 195.0 195.0 Hovedskydning
132884 Simon Buchtrup Søby Assentoft Skytteforening BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
140117 Sofie Mathilde Bruun Poulsen Assentoft Skytteforening BK4 185.0 185.0 Hovedskydning
140121 Magnus Holmenlund Pedersen Assentoft Skytteforening BK4 179.0 179.0 Hovedskydning
140118 Tsabella Sørensen Assentoft Skytteforening BK4 167.0 167.0 Hovedskydning
140145 Laura Stig Sørensen Assentoft Skytteforening BK4 179.0 179.0 Hovedskydning
117053 Allan Hoppe Assentoft Skytteforening ST3 143.0 143.0 Hovedskydning
129262 Jesper Greve Assentoft Skytteforening ST3 154.0 154.0 Hovedskydning
132877 Ole Rubek Assentoft Skytteforening ST3 174.0 174.0 Hovedskydning
134822 Dennis Funder Assentoft Skytteforening ST3 157.0 157.0 Hovedskydning
17817 Per Nielsen Hviid Randers Skyttekreds SE2 190.0 190.0 Hovedskydning
18504 Anny Toft Randers Skyttekreds SE1 199.0 199.0 Hovedskydning
18164 Jørgen Overgaard Randers Skyttekreds SE3 191.0 191.0 Hovedskydning
134662 Mikkel Wilhem Emborg Assentoft Skytteforening BK2 187.0 187.0 Hovedskydning
136854 Pernille Buchtrup Søby Assentoft Skytteforening BK4 183.0 183.0 Hovedskydning
139468 Mathias Abraham Rasmussen Ry-Emborg Skytteforening BK4 182.0 182.0 Hovedskydning
135353 William Klejtrup Ry-Emborg Skytteforening BK4 183.0 183.0 Hovedskydning
135354 Ruben Van der Maat Ry-Emborg Skytteforening BK4 185.0 185.0 Hovedskydning
139475 Mark Bødstrup Rasmussen Ry-Emborg Skytteforening Å3 192.0 192.0 Hovedskydning
139473 Jannik Spottag Ry-Emborg Skytteforening BK4 180.0 180.0 Hovedskydning
139470 Bertram Borg Sørensen Ry-Emborg Skytteforening BK4 180.0 180.0 Hovedskydning
139472 Anders Milsgaard Ry-Emborg Skytteforening J2 181.0 181.0 Hovedskydning
139467 Jannik Bjørnvig Christensen Ry-Emborg Skytteforening BK4 181.0 181.0 Hovedskydning
139474 Jakob Rothman Ry-Emborg Skytteforening BK4 178.0 178.0 Hovedskydning
139466 Magnus Hvass Pedersen Ry-Emborg Skytteforening BK4 177.0 177.0 Hovedskydning
139469 Marley Aaby Ry-Emborg Skytteforening BK4 178.0 178.0 Hovedskydning
139465 Jonas Flindt Porse Ry-Emborg Skytteforening BK4 178.0 178.0 Hovedskydning
132018 Helle Bachmann Lyngby Skyttekreds FRI 198.0 198.0 Hovedskydning
116842 Josefine Bachmann Lyngby Skyttekreds J1 198.0 198.0 Hovedskydning
115017 Rene Olsen Lyngby Skyttekreds FRI 197.0 197.0 Hovedskydning
127474 Torkild Kaysen Lyngby Skyttekreds Å2 195.0 195.0 Hovedskydning
81544 Arne Ørvik Hansen Skanderborg-Stilling Skytteforening SE2 189.0 189.0 Hovedskydning
126390 Bent Langballe Skanderborg-Stilling Skytteforening SE3 195.0 195.0 Hovedskydning
21706 Hans Kurt Bach Skanderborg-Stilling Skytteforening SE3 193.0 193.0 Hovedskydning
107019 Torben Nielsen Skanderborg-Stilling Skytteforening SE3 190.0 190.0 Hovedskydning
107021 Jeppe Ramus Skanderborg-Stilling Skytteforening ST3 173.0 173.0 Hovedskydning
115622 Kenneth Skovbjerg Blomgren Skanderborg-Stilling Skytteforening Å3 185.0 185.0 Hovedskydning
129583 Markus Bæk Skanderborg-Stilling Skytteforening BK4 191.0 191.0 Hovedskydning
80671 Maybritt Sloth Lynggaard Skanderborg-Stilling Skytteforening ST3 173.0 173.0 Hovedskydning
120059 Karsten Christiansen Samsø Skytteforening Å3 189.0 189.0 Hovedskydning
134608 Louise Christiansen Samsø Skytteforening Å3 191.0 191.0 Hovedskydning
135110 Jens Christian Dalgaard Samsø Skytteforening FRI 198.0 198.0 Hovedskydning
84818 Maja Petersen Grenå Skyttekreds ST1 197.0 197.0 Hovedskydning
88434 Michael Petersen Grenå Skyttekreds Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
23498 Mona Sjørup Jørgensen Grenå Skyttekreds Å2 196.0 196.0 Hovedskydning
23413 Rita Jensen Grenå Skyttekreds SE1 196.0 196.0 Hovedskydning

Til toppen