Hyggeturnering 1. Runde DGI Østjylland (Luftriffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
25390 Willy Hermansen Odder Skytteforening SE1 192.0 192.0 Hovedskydning
106994 Casper Broge Odder Skytteforening Å2 196.0 196.0 Hovedskydning
140371 Noah Ustrup Samsø Skytteforening BK3 193.0 193.0 Hovedskydning
140435 Paw Holse Eggers Samsø Skytteforening BK3 183.0 183.0 Hovedskydning
25243 Niels Jørn Johansen Samsø Skytteforening SE1 195.0 195.0 Hovedskydning
140369 Laura Ustrup Samsø Skytteforening BK3 190.0 190.0 Hovedskydning
134134 Johanne Skyldal Samsø Skytteforening BK3 182.0 182.0 Hovedskydning
134135 Valdemar Skyldal Samsø Skytteforening BK3 192.0 192.0 Hovedskydning
109469 Linda Ørum Samsø Skytteforening Å2 196.0 196.0 Hovedskydning
129343 Anton Kremmer Jensen Samsø Skytteforening BK2 194.0 194.0 Hovedskydning
128826 Søren Ørum Samsø Skytteforening Å2 186.0 186.0 Hovedskydning
25334 Henrik Berthelsen Samsø Skytteforening Å2 200.0 200.0 Hovedskydning
23018 Inge Petersen Lyngby Skyttekreds SE1 198.0 198.0 Hovedskydning
127472 Pernille Pedersen Lyngby Skyttekreds Å2 178.0 178.0 Hovedskydning
115017 Rene Olsen Lyngby Skyttekreds FRI 197.0 197.0 Hovedskydning
127474 Torkild Kaysen Lyngby Skyttekreds Å2 193.0 193.0 Hovedskydning
81504 Claus Kristensen Lyngby Skyttekreds SE2 182.0 182.0 Hovedskydning
137681 Dorte Hviid Sørensen Lyngby Skyttekreds FRI 191.0 191.0 Hovedskydning
116842 Josefine Bachmann Lyngby Skyttekreds J1 199.0 199.0 Hovedskydning
22902 Tina Krarup Lyngby Skyttekreds Å2 192.0 192.0 Hovedskydning
107021 Jeppe Ramus Skanderborg-Stilling Skytteforening ST3 170.0 170.0 Hovedskydning
25177 John Lund Christensen Skanderborg-Stilling Skytteforening SE2 195.0 195.0 Hovedskydning
107020 Lene Ramus Skanderborg-Stilling Skytteforening Å2 193.0 193.0 Hovedskydning
80671 Maybritt Sloth Lynggaard Skanderborg-Stilling Skytteforening ST3 166.0 166.0 Hovedskydning
132627 Niels Nielsen Samsø Skytteforening FRI 189.0 189.0 Hovedskydning
131394 Pawel Walenowicz Samsø Skytteforening Å2 199.0 199.0 Hovedskydning
25312 John Sander Petersen Samsø Skytteforening SE2 188.0 188.0 Hovedskydning
35362 Casper Buschbeck Samsø Skytteforening ST3 160.0 160.0 Hovedskydning
84818 Maja Petersen Grenå Skyttekreds ST1 198.0 198.0 Hovedskydning
88434 Michael Petersen Grenå Skyttekreds Å1 199.0 199.0 Hovedskydning
23498 Mona Sjørup Jørgensen Grenå Skyttekreds Å2 193.0 193.0 Hovedskydning
23760 Ejner Jørgensen Grenå Skyttekreds SE2 199.0 199.0 Hovedskydning
138921 Else Haagen Randers Skyttekreds SE2 194.0 194.0 Hovedskydning
17325 Henning Lausten Randers Skyttekreds SE2 197.0 197.0 Hovedskydning

Til toppen