DGI Østj. Vinterturnering Pistol 15 m 2.runde (Luftpistol, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
22821 Henrik Boserup Grenå Skyttekreds 2H 2 212.0 212.0 Hovedskydning
136479 Josephine Meyer Grenå Skyttekreds 2H 2 265.0 265.0 Hovedskydning
125242 Lotte Buhl Boserup Grenå Skyttekreds FRI 261.0 261.0 Hovedskydning
129488 Dennis Treumer Meyer Grenå Skyttekreds 2H 2 259.0 259.0 Hovedskydning
133857 Sonja Andersen Grenå Skyttekreds FRI 283.0 283.0 Hovedskydning
91721 Carsten Weinreich Djurslands PistolKlub 1H 1 283.0 283.0 Hovedskydning
17598 Per Olesen Allingåbro Skytteforening 2H 1 267.0 267.0 Hovedskydning
91152 Gitte Nysten Hansen Århus Pistolklub 2H 2 257.0 257.0 Hovedskydning
24717 Brian Therkildsen Århus Pistolklub 1H 2 261.0 261.0 Hovedskydning
140184 Johan M. Thorsteinsson Postens Skytteforening 1H 2 253.0 253.0 Hovedskydning
128729 Jens Dall Djurslands PistolKlub 2H 2 266.0 266.0 Hovedskydning
134790 Marius Jørgensen Århus Pistolklub BK 297.0 297.0 Hovedskydning
120849 Christine Nedergaard Nielsen Århus Pistolklub JUN 245.0 245.0 Hovedskydning
24504 John Jørgensen Århus Pistolklub 2H 1 268.0 268.0 Hovedskydning
136081 Yannick Knudsen Djurslands PistolKlub JUN 268.0 268.0 Hovedskydning
25773 Tim Bergfriedt Strange Århus Pistolklub 1H 1 279.0 279.0 Hovedskydning
139207 Rikke Thodberg Djurslands PistolKlub 2H 2 231.0 231.0 Hovedskydning
118790 Mads Strange Århus Pistolklub 1H 2 237.0 237.0 Hovedskydning
24838 Frank Lahn Nielsen Bossow Djurslands PistolKlub 1H 2 275.0 275.0 Hovedskydning
23613 Kjeld Jørgensen Grenå Skyttekreds 2H 2 261.0 261.0 Hovedskydning
23200 Solveig Kjeldsen Rønde Skytteforening 1H 2 270.0 270.0 Hovedskydning
23219 Bent Kjeldsen Rønde Skytteforening 2H 1 275.0 275.0 Hovedskydning
24741 Henryk Tenenbaum Skytteklubben DSB/ASF 2H 1 276.0 276.0 Hovedskydning
18542 Allan Andersen Djurslands PistolKlub 1H 2 245.0 245.0 Hovedskydning
17871 Niklas Elmose Andersen Djurslands PistolKlub 1H 1 274.0 274.0 Hovedskydning

Til toppen