Videbæk Stævne 2019 (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
36092 Henrik Bjerg Stadil-Vedersø Skytteforening Å2 188.0 188.0 Hovedskydning
36092 Henrik Bjerg Stadil-Vedersø Skytteforening Å2 197.0 197.0 Mesterskab
98925 Maria Mortensen Stadil-Vedersø Skytteforening Å2 190.0 190.0 Hovedskydning
98925 Maria Mortensen Stadil-Vedersø Skytteforening Å2 197.0 197.0 Mesterskab
139655 Nicolas Oldbjerg Korsholm Videbæk Skytteforening BK4 182.0 182.0 Hovedskydning
135335 Mathias Viese Jensen Videbæk Skytteforening BK3 185.0 185.0 Hovedskydning
127435 Ole M Dransfeldt Højmark Skytteforening Å2 193.0 193.0 Hovedskydning
127435 Ole M Dransfeldt Højmark Skytteforening Å2 192.0 192.0 Mesterskab
135731 Jakob Puggaard Videbæk Skytteforening J2 194.0 194.0 Hovedskydning
135731 Jakob Puggaard Videbæk Skytteforening J2 194.0 194.0 Mesterskab
135730 Janik Puggaard Videbæk Skytteforening J2 187.0 187.0 Hovedskydning
135730 Janik Puggaard Videbæk Skytteforening J2 184.0 184.0 Mesterskab
137994 Gerda Simonsen Vinderup Skytteforening FRI 196.0 196.0 Hovedskydning
137994 Gerda Simonsen Vinderup Skytteforening FRI 198.0 198.0 Mesterskab
131239 Tobias M. Pedersen Højmark Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
131239 Tobias M. Pedersen Højmark Skytteforening BK1 198.0 198.0 Mesterskab
107015 Jens Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE2 191.0 191.0 Hovedskydning
107015 Jens Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE2 186.0 186.0 Mesterskab
129783 Erik Dalgas Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE2 194.0 194.0 Hovedskydning
129783 Erik Dalgas Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE2 196.0 196.0 Mesterskab
94911 Jane Thychosen Brande Skytteforening Å2 198.0 198.0 Hovedskydning
94911 Jane Thychosen Brande Skytteforening Å2 192.0 192.0 Mesterskab
38352 Doris Johnsen Ølgod Skytteforening Å1 199.0 199.0 Hovedskydning
38352 Doris Johnsen Ølgod Skytteforening Å1 193.0 193.0 Mesterskab
38336 Hans Johnsen Ølgod Skytteforening Å1 194.0 194.0 Hovedskydning
38336 Hans Johnsen Ølgod Skytteforening Å1 196.0 196.0 Mesterskab
128244 Valdemar Gåsdal Trabjerg Højmark Skytteforening BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
128244 Valdemar Gåsdal Trabjerg Højmark Skytteforening BK2 200.0 200.0 Mesterskab
123464 Jannik Nielsen Højmark Skytteforening BK3 190.0 190.0 Hovedskydning
123464 Jannik Nielsen Højmark Skytteforening BK3 186.0 186.0 Mesterskab
36987 Holger Kold Højmark Skytteforening SE1 198.0 198.0 Hovedskydning
36987 Holger Kold Højmark Skytteforening SE1 195.0 195.0 Mesterskab
85238 Leif Roer Videbæk Skytteforening Å3 190.0 190.0 Mesterskab
134030 Mikkel Grønlund Videbæk Skytteforening BK3 194.0 194.0 Hovedskydning
134030 Mikkel Grønlund Videbæk Skytteforening BK3 186.0 186.0 Mesterskab
135550 Nynne Stouby Pedersen Klitten Skytteforening BK3 182.0 182.0 Hovedskydning
135550 Nynne Stouby Pedersen Klitten Skytteforening BK3 183.0 183.0 Mesterskab
135551 Zenia Stouby Pedersen Klitten Skytteforening BK3 189.0 189.0 Hovedskydning
135551 Zenia Stouby Pedersen Klitten Skytteforening BK3 192.0 192.0 Mesterskab
136277 Grethe Stouby Pedersen Klitten Skytteforening Å3 179.0 179.0 Hovedskydning
136277 Grethe Stouby Pedersen Klitten Skytteforening Å3 189.0 189.0 Mesterskab
94790 Jan Henriksen Klitten Skytteforening SE2 190.0 190.0 Hovedskydning
94790 Jan Henriksen Klitten Skytteforening SE2 190.0 190.0 Mesterskab
37355 Niels Hybholt Videbæk Skytteforening ST3 170.0 170.0 Hovedskydning
37355 Niels Hybholt Videbæk Skytteforening ST3 174.0 174.0 Mesterskab
136278 Anna Verebova Klitten Skytteforening BK3 195.0 195.0 Hovedskydning
136278 Anna Verebova Klitten Skytteforening BK3 193.0 193.0 Mesterskab
135549 Celine Stouby Pedersen Klitten Skytteforening BK3 190.0 190.0 Hovedskydning
135549 Celine Stouby Pedersen Klitten Skytteforening BK3 198.0 198.0 Mesterskab
132144 Daniel T. Enoch Skjern Skytteforening BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
132144 Daniel T. Enoch Skjern Skytteforening BK2 199.0 199.0 Mesterskab
130888 Julius Mortensen Stadil-Vedersø Skytteforening BK1 196.0 196.0 Hovedskydning
130888 Julius Mortensen Stadil-Vedersø Skytteforening BK1 196.0 196.0 Mesterskab
137680 Levi Søgaard Skjern Skytteforening BK3 182.0 182.0 Hovedskydning
137680 Levi Søgaard Skjern Skytteforening BK3 189.0 189.0 Mesterskab
132757 Rasmus Frederiksen Skjern Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
132757 Rasmus Frederiksen Skjern Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
136279 Ivan Vereb Klitten Skytteforening BK4 186.0 186.0 Hovedskydning
136279 Ivan Vereb Klitten Skytteforening BK4 186.0 186.0 Mesterskab
138894 Sune Kjeldgård Johansen Stadil-Vedersø Skytteforening BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
138894 Sune Kjeldgård Johansen Stadil-Vedersø Skytteforening BK2 197.0 197.0 Mesterskab
123534 Mathias Aaes Thomsen Skjern Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
123534 Mathias Aaes Thomsen Skjern Skytteforening BK1 195.0 195.0 Mesterskab
123288 Jakob Steiner Simonsen Skjern Skytteforening J2 190.0 190.0 Hovedskydning
123288 Jakob Steiner Simonsen Skjern Skytteforening J2 186.0 186.0 Mesterskab
131214 Peder Hvid Refstrup Sædding Skytteforening BK2 197.0 197.0 Mesterskab
131214 Peder Hvid Refstrup Sædding Skytteforening BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
85238 Leif Roer Videbæk Skytteforening Å3 182.0 182.0 Hovedskydning
126904 Steven V. Mathiasen Gjellerup Sdr. S G & I Å1 199.0 199.0 Mesterskab
126904 Steven V. Mathiasen Gjellerup Sdr. S G & I Å1 196.0 196.0 Hovedskydning
127436 Asger M Dransfeldt Højmark Skytteforening BK2 195.0 195.0 Mesterskab
127436 Asger M Dransfeldt Højmark Skytteforening BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
139346 Kalle Ertbølle Thesbjerg Videbæk Skytteforening BK4 141.0 141.0 Mesterskab
139346 Kalle Ertbølle Thesbjerg Videbæk Skytteforening BK4 167.0 167.0 Hovedskydning
112507 Alex Christian Lund Videbæk Skytteforening BK3 186.0 186.0 Hovedskydning
139736 Bjørn Væggemose Lauritzen Videbæk Skytteforening BK4 179.0 179.0 Hovedskydning
97393 Janni Hald Nielsen Stadil-Vedersø Skytteforening Å1 197.0 197.0 Hovedskydning
97393 Janni Hald Nielsen Stadil-Vedersø Skytteforening Å1 198.0 198.0 Mesterskab
132756 Emma Overgaard Ulfborg Bys Skytteforening J2 193.0 193.0 Hovedskydning
132756 Emma Overgaard Ulfborg Bys Skytteforening J2 197.0 197.0 Mesterskab
137440 Emma Rasmussen Skjern Skytteforening BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
137440 Emma Rasmussen Skjern Skytteforening BK2 198.0 198.0 Mesterskab
138352 Ida Østergård Skjern Skytteforening BK4 191.0 191.0 Hovedskydning
138352 Ida Østergård Skjern Skytteforening BK4 196.0 196.0 Mesterskab
131385 Peder Skytte Stougaard Stadil-Vedersø Skytteforening BK2 192.0 192.0 Hovedskydning
131385 Peder Skytte Stougaard Stadil-Vedersø Skytteforening BK2 194.0 194.0 Mesterskab
138351 Asta Østergård Skjern Skytteforening BK4 183.0 183.0 Hovedskydning
133718 Lærke Borg Søndergaard Ulfborg Bys Skytteforening BK1 195.0 195.0 Hovedskydning
133718 Lærke Borg Søndergaard Ulfborg Bys Skytteforening BK1 197.0 197.0 Mesterskab
131979 Marcus Krogh Ulfborg Bys Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
131979 Marcus Krogh Ulfborg Bys Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
124366 Pernille Borg Søndergaard Ulfborg Bys Skytteforening J2 186.0 186.0 Hovedskydning
124366 Pernille Borg Søndergaard Ulfborg Bys Skytteforening J2 189.0 189.0 Mesterskab
139444 Anna Thyregaard Kallesø Videbæk Skytteforening BK3 184.0 184.0 Hovedskydning
139444 Anna Thyregaard Kallesø Videbæk Skytteforening BK3 183.0 183.0 Mesterskab
119773 Jakob Thyregaard Kallesø Videbæk Skytteforening J2 191.0 191.0 Hovedskydning
119773 Jakob Thyregaard Kallesø Videbæk Skytteforening J2 193.0 193.0 Mesterskab
123295 Kåre Thyregaard Videbæk Skytteforening Å2 194.0 194.0 Hovedskydning
123295 Kåre Thyregaard Videbæk Skytteforening Å2 197.0 197.0 Mesterskab

Til toppen