Vester Hassing Nytårsstævne 2020 (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
139451 Leon Bach Nielsen Sæby og omegns skytteforening Å3 189.0 189.0 Hovedskydning
139451 Leon Bach Nielsen Sæby og omegns skytteforening Å3 186.0 186.0 Mesterskab
133147 Dennis Bøgh Sæby og omegns skytteforening FRI 196.0 196.0 Hovedskydning
133147 Dennis Bøgh Sæby og omegns skytteforening FRI 198.0 198.0 Mesterskab
134889 Jens Peter Larsen Hjallerup Skytteforening FRI 193.0 193.0 Hovedskydning
134889 Jens Peter Larsen Hjallerup Skytteforening FRI 195.0 195.0 Mesterskab
134890 Theeranan Nakkaew Hjallerup Skytteforening BK3 196.0 196.0 Hovedskydning
134890 Theeranan Nakkaew Hjallerup Skytteforening BK3 196.0 196.0 Mesterskab
124561 Arne Holm Aalborg Skyttekreds SE1 195.0 195.0 Hovedskydning
124561 Arne Holm Aalborg Skyttekreds SE1 198.0 198.0 Mesterskab
85492 Martin Jensen Vodskov Skytteforening ST2 184.0 184.0 Hovedskydning
85492 Martin Jensen Vodskov Skytteforening ST2 185.0 185.0 Mesterskab
15758 Trine Weinreich Klit Andersen Vester Hassing Skytteforening J1 199.0 199.0 Hovedskydning
15758 Trine Weinreich Klit Andersen Vester Hassing Skytteforening J1 199.0 199.0 Mesterskab
131341 Oliver Kvistgaard Toft Christensen Frederikshavn Skyttekreds J2 196.0 196.0 Hovedskydning
131341 Oliver Kvistgaard Toft Christensen Frederikshavn Skyttekreds J2 197.0 197.0 Mesterskab
134834 Laura Cecilie Kvistgaard Frederikshavn Skyttekreds BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
134834 Laura Cecilie Kvistgaard Frederikshavn Skyttekreds BK2 197.0 197.0 Mesterskab
125508 Lars Walther Christensen Vodskov Skytteforening Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
125508 Lars Walther Christensen Vodskov Skytteforening Å1 199.0 199.0 Mesterskab
135692 Jacob Odgaard Løgstør Sportsskytteklub BK2 194.0 194.0 Hovedskydning
135692 Jacob Odgaard Løgstør Sportsskytteklub BK2 196.0 196.0 Mesterskab
136595 Kirils Kalmanis Løgstør Sportsskytteklub BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
136595 Kirils Kalmanis Løgstør Sportsskytteklub BK2 194.0 194.0 Mesterskab
132312 Lasse Langgaard Løgstør Sportsskytteklub BK2 194.0 194.0 Hovedskydning
136597 Lukas Jacob Møller Løgstør Sportsskytteklub BK2 194.0 194.0 Hovedskydning
136596 Mathias Nørhave Pedersen Løgstør Sportsskytteklub BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
136596 Mathias Nørhave Pedersen Løgstør Sportsskytteklub BK1 198.0 198.0 Mesterskab
140351 Nicklas Kjær Løgstør Sportsskytteklub BK3 193.0 193.0 Hovedskydning
140351 Nicklas Kjær Løgstør Sportsskytteklub BK3 192.0 192.0 Mesterskab
128581 Patrick Bratholt Petersen Løgstør Sportsskytteklub BK2 193.0 193.0 Hovedskydning
128581 Patrick Bratholt Petersen Løgstør Sportsskytteklub BK2 193.0 193.0 Mesterskab
132311 Silas Jensen Løgstør Sportsskytteklub BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
132311 Silas Jensen Løgstør Sportsskytteklub BK2 191.0 191.0 Mesterskab
103695 Bent Andersen Vodskov Skytteforening Å1 197.0 197.0 Hovedskydning
103695 Bent Andersen Vodskov Skytteforening Å1 196.0 196.0 Mesterskab
125447 Ella Højgaard Vilsted Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
125447 Ella Højgaard Vilsted Skytteforening BK1 197.0 197.0 Mesterskab
140208 Lauge Myrup Vilsted Skytteforening BK2 200.0 200.0 Hovedskydning
140208 Lauge Myrup Vilsted Skytteforening BK2 198.0 198.0 Mesterskab
102085 Sune Harbo Andersen Mou og Omegns Skytteforening FRI 197.0 197.0 Hovedskydning
102085 Sune Harbo Andersen Mou og Omegns Skytteforening FRI 199.0 199.0 Mesterskab
141207 David Jakobsen Mou og Omegns Skytteforening BK4 188.0 188.0 Hovedskydning
141207 David Jakobsen Mou og Omegns Skytteforening BK4 184.0 184.0 Mesterskab
141208 Daniel Jakobsen Mou og Omegns Skytteforening BK4 190.0 190.0 Hovedskydning
141208 Daniel Jakobsen Mou og Omegns Skytteforening BK4 190.0 190.0 Mesterskab
141213 Mikkel Andersen Clausen Mou og Omegns Skytteforening BK4 194.0 194.0 Hovedskydning
141213 Mikkel Andersen Clausen Mou og Omegns Skytteforening BK4 195.0 195.0 Mesterskab
131778 Julius Christensen Mou og Omegns Skytteforening J2 185.0 185.0 Hovedskydning
131778 Julius Christensen Mou og Omegns Skytteforening J2 181.0 181.0 Mesterskab
131886 Arne Jacobsen Mou og Omegns Skytteforening FRI 181.0 181.0 Hovedskydning
131886 Arne Jacobsen Mou og Omegns Skytteforening FRI 181.0 181.0 Mesterskab
101930 Jessie Meulengracht Mou og Omegns Skytteforening Å2 193.0 193.0 Hovedskydning
101930 Jessie Meulengracht Mou og Omegns Skytteforening Å2 197.0 197.0 Mesterskab
99344 Klaus Meulengracht Mou og Omegns Skytteforening Å3 177.0 177.0 Hovedskydning
99344 Klaus Meulengracht Mou og Omegns Skytteforening Å3 181.0 181.0 Mesterskab
122123 Tobias Holm Hansen Vodskov Skytteforening J1 196.0 196.0 Hovedskydning
122123 Tobias Holm Hansen Vodskov Skytteforening J1 196.0 196.0 Mesterskab
136597 Lukas Jacob Møller Løgstør Sportsskytteklub BK2 193.0 193.0 Mesterskab
132312 Lasse Langgaard Løgstør Sportsskytteklub BK2 198.0 198.0 Mesterskab
129811 Malthe Juul Jensen Vodskov Skytteforening J2 197.0 197.0 Hovedskydning
129811 Malthe Juul Jensen Vodskov Skytteforening J2 199.0 199.0 Mesterskab
15856 Mads Juul Jensen Vodskov Skytteforening ST3 180.0 180.0 Hovedskydning
15856 Mads Juul Jensen Vodskov Skytteforening ST3 182.0 182.0 Mesterskab
113585 Anders Christian Uhrenholt Vodskov Skytteforening J1 199.0 199.0 Hovedskydning
113585 Anders Christian Uhrenholt Vodskov Skytteforening J1 199.0 199.0 Mesterskab
107120 Johanne Axelsen Vester Hassing Skytteforening J2 194.0 194.0 Hovedskydning
107120 Johanne Axelsen Vester Hassing Skytteforening J2 195.0 195.0 Mesterskab
135225 Mads Richardt Kristensen Vester Hassing Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
135225 Mads Richardt Kristensen Vester Hassing Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
140543 Mark Kirk Jensen Vester Hassing Skytteforening BK4 183.0 183.0 Hovedskydning
140543 Mark Kirk Jensen Vester Hassing Skytteforening BK4 182.0 182.0 Mesterskab
98709 Pernille Holst Andersen Skytteforening Kimbrerne ST1 191.0 191.0 Hovedskydning
98709 Pernille Holst Andersen Skytteforening Kimbrerne ST1 188.0 188.0 Mesterskab
135912 Alexander Høgsted Sæby og omegns skytteforening BK3 184.0 184.0 Mesterskab
135912 Alexander Høgsted Sæby og omegns skytteforening BK3 183.0 183.0 Hovedskydning
139441 Danny Bermann Sæby og omegns skytteforening BK3 186.0 186.0 Hovedskydning
139441 Danny Bermann Sæby og omegns skytteforening BK3 182.0 182.0 Mesterskab
125882 Mille Marie Frederiksen Sæby og omegns skytteforening J1 196.0 196.0 Hovedskydning
125882 Mille Marie Frederiksen Sæby og omegns skytteforening J1 193.0 193.0 Mesterskab
99527 Lisbeth Stricker Jensen Vodskov Skytteforening Å1 197.0 197.0 Hovedskydning
99527 Lisbeth Stricker Jensen Vodskov Skytteforening Å1 199.0 199.0 Mesterskab
140884 Sofie Fabricius Søndermand Vester Hassing Skytteforening BK3 195.0 195.0 Hovedskydning
140884 Sofie Fabricius Søndermand Vester Hassing Skytteforening BK3 190.0 190.0 Mesterskab
102415 Jens Nielsen Vodskov Skytteforening Å1 197.0 197.0 Hovedskydning
102415 Jens Nielsen Vodskov Skytteforening Å1 199.0 199.0 Mesterskab
121240 Mira R. Hansen Ulsted Skytteforening J2 199.0 199.0 Hovedskydning
121240 Mira R. Hansen Ulsted Skytteforening J2 197.0 197.0 Mesterskab
137052 Signe Røgilds Hansen Ulsted Skytteforening BK3 191.0 191.0 Hovedskydning
137052 Signe Røgilds Hansen Ulsted Skytteforening BK3 189.0 189.0 Mesterskab
133771 Victor Fiedler Larsen Ulsted Skytteforening BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
133771 Victor Fiedler Larsen Ulsted Skytteforening BK2 198.0 198.0 Mesterskab
130103 Christina Røgilds Ulsted Skytteforening Å3 197.0 197.0 Hovedskydning
130103 Christina Røgilds Ulsted Skytteforening Å3 196.0 196.0 Mesterskab
130669 Kasper Ankjær Jørgensen Ulsted Skytteforening BK3 189.0 189.0 Hovedskydning
130669 Kasper Ankjær Jørgensen Ulsted Skytteforening BK3 191.0 191.0 Mesterskab
88157 Rose A. Larsen Ulsted Skytteforening Å3 196.0 196.0 Hovedskydning
88157 Rose A. Larsen Ulsted Skytteforening Å3 189.0 189.0 Mesterskab
139111 Anders Rasmussen Ulsted Skytteforening Å3 200.0 200.0 Hovedskydning
139111 Anders Rasmussen Ulsted Skytteforening Å3 196.0 196.0 Mesterskab
15132 Søren Nikolaj Jensen Ulsted Skytteforening ST3 185.0 185.0 Hovedskydning
15132 Søren Nikolaj Jensen Ulsted Skytteforening ST3 186.0 186.0 Mesterskab
130107 Karsten Hansen Ulsted Skytteforening Å3 194.0 194.0 Hovedskydning
130107 Karsten Hansen Ulsted Skytteforening Å3 196.0 196.0 Mesterskab
108110 Tobias Bøgh Jensen Vodskov Skytteforening BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
108110 Tobias Bøgh Jensen Vodskov Skytteforening BK2 199.0 199.0 Mesterskab
127968 Mikkel Heby Svendsen Vodskov Skytteforening J2 193.0 193.0 Hovedskydning
127968 Mikkel Heby Svendsen Vodskov Skytteforening J2 194.0 194.0 Mesterskab
139875 Laura Heby Svendsen Vodskov Skytteforening BK4 197.0 197.0 Hovedskydning
139875 Laura Heby Svendsen Vodskov Skytteforening BK4 189.0 189.0 Mesterskab
88434 Michael Petersen Grenå Skyttekreds Å1 198.0 198.0 Hovedskydning
88434 Michael Petersen Grenå Skyttekreds Å1 197.0 197.0 Mesterskab
84818 Maja Petersen Grenå Skyttekreds ST1 195.0 195.0 Hovedskydning
84818 Maja Petersen Grenå Skyttekreds ST1 195.0 195.0 Mesterskab
119692 Morten Bols Pedersen Vester Hassing Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
119692 Morten Bols Pedersen Vester Hassing Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
10470 Ole Hans Madsen Frederikshavn Skyttekreds SE1 197.0 197.0 Hovedskydning
10470 Ole Hans Madsen Frederikshavn Skyttekreds SE1 199.0 199.0 Mesterskab
139422 Thøger Steen Nielsen Vester Hassing Skytteforening BK4 184.0 184.0 Hovedskydning
139422 Thøger Steen Nielsen Vester Hassing Skytteforening BK4 181.0 181.0 Mesterskab
140170 Max Steen Nielsen Vester Hassing Skytteforening BK4 195.0 195.0 Hovedskydning
140170 Max Steen Nielsen Vester Hassing Skytteforening BK4 192.0 192.0 Mesterskab
127324 Kasper Frølund Vestergaard Vester Hassing Skytteforening BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
127324 Kasper Frølund Vestergaard Vester Hassing Skytteforening BK2 189.0 189.0 Mesterskab
137686 Hjalte Møller Vester Hassing Skytteforening BK3 186.0 186.0 Hovedskydning
137686 Hjalte Møller Vester Hassing Skytteforening BK3 187.0 187.0 Mesterskab
139686 Ida Aaen Vester Hassing Skytteforening J2 199.0 199.0 Hovedskydning
139686 Ida Aaen Vester Hassing Skytteforening J2 194.0 194.0 Mesterskab
139684 Espen Aaen Larsen Vester Hassing Skytteforening BK3 193.0 193.0 Hovedskydning
139684 Espen Aaen Larsen Vester Hassing Skytteforening BK3 189.0 189.0 Mesterskab
118294 Nikolai Mou Nielsen Vodskov Skytteforening J1 197.0 197.0 Hovedskydning
118294 Nikolai Mou Nielsen Vodskov Skytteforening J1 195.0 195.0 Mesterskab
134865 Ole Vigsø Nielsen Vodskov Skytteforening Å3 197.0 197.0 Hovedskydning
134865 Ole Vigsø Nielsen Vodskov Skytteforening Å3 195.0 195.0 Mesterskab
136241 Viktoria Storbank Nielsen Vester Hassing Skytteforening BK2 199.0 199.0 Hovedskydning
136241 Viktoria Storbank Nielsen Vester Hassing Skytteforening BK2 198.0 198.0 Mesterskab
135224 Magnus Storbank Nielsen Vester Hassing Skytteforening BK2 193.0 193.0 Hovedskydning
135224 Magnus Storbank Nielsen Vester Hassing Skytteforening BK2 193.0 193.0 Mesterskab
15501 Birgith Bendtsen Ulsted Skytteforening Å1 199.0 199.0 Hovedskydning
15501 Birgith Bendtsen Ulsted Skytteforening Å1 198.0 198.0 Mesterskab
108503 Evan Petersen Vilsted Skytteforening Å2 196.0 196.0 Hovedskydning
108503 Evan Petersen Vilsted Skytteforening Å2 197.0 197.0 Mesterskab
108492 Nicklas Petersen Vilsted Skytteforening FRI 194.0 194.0 Hovedskydning
108492 Nicklas Petersen Vilsted Skytteforening FRI 190.0 190.0 Mesterskab
15633 Eyvind Kristensen Hjallerup Skytteforening ST3 178.0 178.0 Hovedskydning
15633 Eyvind Kristensen Hjallerup Skytteforening ST3 177.0 177.0 Mesterskab
139433 Rasmus Purup Kristensen Hjallerup Skytteforening Å3 189.0 189.0 Hovedskydning
139433 Rasmus Purup Kristensen Hjallerup Skytteforening Å3 193.0 193.0 Mesterskab
126252 Camilla Brandi Hjallerup Skytteforening Å2 194.0 194.0 Hovedskydning
126252 Camilla Brandi Hjallerup Skytteforening Å2 195.0 195.0 Mesterskab
15697 Lars Kristensen Hjallerup Skytteforening Å2 196.0 196.0 Hovedskydning
15697 Lars Kristensen Hjallerup Skytteforening Å2 196.0 196.0 Mesterskab
121507 Benjamin Brandi Enager Hjallerup Skytteforening Å2 194.0 194.0 Hovedskydning
121507 Benjamin Brandi Enager Hjallerup Skytteforening Å2 195.0 195.0 Mesterskab
83267 Louise Fredsgaard Jensen Løgstør Sportsskytteklub Å1 197.0 197.0 Hovedskydning
83267 Louise Fredsgaard Jensen Løgstør Sportsskytteklub Å1 198.0 198.0 Mesterskab
137040 Melissa Andrea Engelbert Henningsen Vester Hassing Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
137040 Melissa Andrea Engelbert Henningsen Vester Hassing Skytteforening BK1 198.0 198.0 Mesterskab
120948 Gunnar Jensen Løgstør Sportsskytteklub SE1 196.0 196.0 Hovedskydning
120948 Gunnar Jensen Løgstør Sportsskytteklub SE1 197.0 197.0 Mesterskab
15763 Torben Klit Andersen Vester Hassing Skytteforening ST3 181.0 181.0 Hovedskydning
15763 Torben Klit Andersen Vester Hassing Skytteforening ST3 185.0 185.0 Mesterskab
15368 Anna-Maria Thierry Andersen Vester Hassing Skytteforening ST3 167.0 167.0 Hovedskydning
15368 Anna-Maria Thierry Andersen Vester Hassing Skytteforening ST3 170.0 170.0 Mesterskab
135226 Alex Andersen Vester Hassing Skytteforening FRI 186.0 186.0 Hovedskydning
135226 Alex Andersen Vester Hassing Skytteforening FRI 188.0 188.0 Mesterskab
108748 Kathrine Jakobsen Vester Hassing Skytteforening Å2 198.0 198.0 Hovedskydning
108748 Kathrine Jakobsen Vester Hassing Skytteforening Å2 198.0 198.0 Mesterskab
138921 Else Haagen Randers Skyttekreds SE2 193.0 193.0 Hovedskydning
138921 Else Haagen Randers Skyttekreds SE2 191.0 191.0 Mesterskab
18368 Erik Andersen Randers Skyttekreds SE1 194.0 194.0 Hovedskydning
87497 Jørgen Thomsen Hobro Egnens Skytteforening Å1 198.0 198.0 Hovedskydning
87497 Jørgen Thomsen Hobro Egnens Skytteforening Å1 199.0 199.0 Mesterskab
123820 Emma Hejlesen Kristensen Vester Hassing Skytteforening J1 194.0 194.0 Hovedskydning
125828 Mathias Hejlesen Kristensen Vester Hassing Skytteforening BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
125828 Mathias Hejlesen Kristensen Vester Hassing Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
13917 Egon Østergaard Løgstør Sportsskytteklub Å3 192.0 192.0 Hovedskydning
109398 Nicoline Holm Pedersen Ulsted Skytteforening ST3 180.0 180.0 Hovedskydning
109398 Nicoline Holm Pedersen Ulsted Skytteforening ST3 182.0 182.0 Mesterskab
15404 Ole M. Nielsen Ulsted Skytteforening Å2 191.0 191.0 Hovedskydning
134531 Jimmi Jensen Hjallerup Skytteforening Å2 196.0 196.0 Hovedskydning
134531 Jimmi Jensen Hjallerup Skytteforening Å2 196.0 196.0 Mesterskab
139983 Cecilie Julie Jensen Pedersen Hjallerup Skytteforening Å3 193.0 193.0 Hovedskydning
139983 Cecilie Julie Jensen Pedersen Hjallerup Skytteforening Å3 194.0 194.0 Mesterskab
135344 Maya Worm Christensen Boddum-Ydby Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
135344 Maya Worm Christensen Boddum-Ydby Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds ST1 189.0 189.0 Hovedskydning
17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds ST1 195.0 195.0 Mesterskab
133596 Johan Ørum Schultz Vester Hassing Skytteforening BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
133596 Johan Ørum Schultz Vester Hassing Skytteforening BK2 197.0 197.0 Mesterskab
127027 Oliver Boel Nielsen Vester Hassing Skytteforening BK1 196.0 196.0 Hovedskydning
127027 Oliver Boel Nielsen Vester Hassing Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
15890 Karsten Vestergaard Vester Hassing Skytteforening ST3 169.0 169.0 Hovedskydning
15890 Karsten Vestergaard Vester Hassing Skytteforening ST3 171.0 171.0 Mesterskab
128689 Tobias Skytte Larsen Hobro Egnens Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
128689 Tobias Skytte Larsen Hobro Egnens Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
124304 Mathias L. Mikkelsen Hobro Egnens Skytteforening J2 187.0 187.0 Hovedskydning
124304 Mathias L. Mikkelsen Hobro Egnens Skytteforening J2 192.0 192.0 Mesterskab
141431 Marcus Haslund Hollen Hobro Egnens Skytteforening BK4 192.0 192.0 Hovedskydning
141431 Marcus Haslund Hollen Hobro Egnens Skytteforening BK4 195.0 195.0 Mesterskab
137252 Peter Mikkelsen Hobro Egnens Skytteforening SE3 187.0 187.0 Hovedskydning
137252 Peter Mikkelsen Hobro Egnens Skytteforening SE3 194.0 194.0 Mesterskab
138422 Karla Schultz Jensen Vester Hassing Skytteforening BK3 191.0 191.0 Hovedskydning
138422 Karla Schultz Jensen Vester Hassing Skytteforening BK3 189.0 189.0 Mesterskab
15402 Per Schultz Vester Hassing Skytteforening SE3 190.0 190.0 Hovedskydning
15402 Per Schultz Vester Hassing Skytteforening SE3 187.0 187.0 Mesterskab
15953 Flemming Larsen Vester Hassing Skytteforening SE2 187.0 187.0 Hovedskydning
15953 Flemming Larsen Vester Hassing Skytteforening SE2 187.0 187.0 Mesterskab
113910 Michael Guldbæk Larsen Vodskov Skytteforening Å1 197.0 197.0 Hovedskydning
113910 Michael Guldbæk Larsen Vodskov Skytteforening Å1 198.0 198.0 Mesterskab
117765 Peter A. Sørensen Aalborg Skyttekreds ST1 189.0 189.0 Hovedskydning
117765 Peter A. Sørensen Aalborg Skyttekreds ST1 193.0 193.0 Mesterskab
125827 Morten Kristensen Vester Hassing Skytteforening Å2 191.0 191.0 Hovedskydning
137211 Lai Andersen Vilsted Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
137211 Lai Andersen Vilsted Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
140783 Mikkel Klitbo Sæby og omegns skytteforening BK3 189.0 189.0 Hovedskydning
140783 Mikkel Klitbo Sæby og omegns skytteforening BK3 192.0 192.0 Mesterskab
139683 Mona Henningsen Vester Hassing Skytteforening Å3 187.0 187.0 Hovedskydning
139683 Mona Henningsen Vester Hassing Skytteforening Å3 192.0 192.0 Mesterskab

Til toppen