| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 15m - Mesterskab BK1

1 128820 Amalie Mogensen Jensen Højby Skytteforening 200/14 200/16 400/30
2 136358 Marie kej Eskesen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/15 200/14 400/29
3 132346 Amalie Kold Lebæk Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/16 200/13 400/29
4 125478 Alexander Holmstrøm Aalund Højby Skytteforening 200/15 200/13 400/28
5 137364 Ida Damtoft Nielsen Otterup Skytteforening 200/12 200/14 400/26
6 126872 Nicolai Ehrhorn Horne Skytteforening 200/11 200/09 400/20
7 117316 Nanna Petersen Otterup Skytteforening 199/10 200/16 399/26
8 136945 Natalie Kjeldbjerg Otterup Skytteforening 200/13 199/12 399/25
9 128487 Bertil Vinther Krag Bullerup Skyttekreds 200/12 199/12 399/24
10 130010 Emilie Thrane Særslev Skytteforening 198/12 200/08 398/20
11 137627 Tanja Volynets Særslev Skytteforening 196/07 200/11 396/18
12 131015 Mikkel Nielsen Lumby Skytteforening 197/04 198/03 395/07
13 122878 Conrad Ejsing Sørensen Paarup Skytteforening 198/08 196/05 394/13
14 122829 Bent Langkjær Gormsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 197/05 196/06 393/11
15 125878 Mads Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening 196/05 195/06 391/11
16 128667 Sebastian Jensen Horne Skytteforening 198/10 193/04 391/14

Riffel, 15m - Mesterskab BK2

1 121552 Mikkel Therkildsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 197/06 199/10 396/16
2 126323 Nikita Forsman Tommerup Skytteforening 197/10 199/05 396/15
3 130932 Kasper Jørgensen Bullerup Skyttekreds 199/08 196/04 395/12
4 133259 Anton Westergaard Paarup Skytteforening 193/07 196/05 389/12
5 138141 Philip M Nielsen Otterup Skytteforening 193/06 195/03 388/09
6 136700 Andrea Hauggaard Vissenbjerg Skytteforening 194/02 192/02 386/04

Riffel, 15m - Mesterskab BK3

1 134617 Amalie Strunge Bullerup Skyttekreds 193/05 196/04 389/09
2 135903 Nikolai Tobiassen Vissenbjerg Skytteforening 189/06 192/00 381/06
3 135317 Lukas Kling Larsen Horne Skytteforening 190/02 191/03 381/05
4 137490 Mikkel Pedersen Vissenbjerg Skytteforening 195/04 186/02 381/06

Riffel, 15m - Mesterskab BK4

1 138431 Maja Christiansen Otterup Skytteforening 199/09 199/08 398/17
2 138432 Sofia Christiansen Otterup Skytteforening 193/01 197/10 390/11
3 138960 Charlotte Quitzau Tommerup Skytteforening 198/06 191/02 389/08
4 139883 Malou Sundekilde Særslev Skytteforening 191/06 185/04 376/10
5 132010 Jessica Dallerup Vissenbjerg Skytteforening 185/00 187/02 372/02
6 138958 Simon Henriksen Tommerup Skytteforening 181/01 184/01 365/02
7 138430 Isabella Madsen Otterup Skytteforening 178/01 184/00 362/01
8 139356 Anton Christensen Paarup Skytteforening 181/03 177/00 358/03
9 140309 Nikolaj Frank Vissenbjerg Skytteforening 175/02 180/01 355/03
10 140220 Kevin Kaan Vissenbjerg Skytteforening 166/00 171/00 337/00
11 140043 Esben Lippert-Kramer Tommerup Skytteforening 167/00 168/01 335/01

Riffel, 15m - Mesterskab J1

1 121088 Nikolai Kling Larsen Horne Skytteforening 200/12 200/11 400/23
2 126047 Mark Nielsen Horne Skytteforening 195/06 197/07 392/13
3 125877 Frederik Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening 193/05 197/11 390/16

Riffel, 15m - Mesterskab J2

1 112360 Kristian L. Andersen Kværndrup Idrætsforening 198/09 200/11 398/20
2 123669 Maja Pedersen Klejs-Juelsminde Skytteforening 199/15 195/05 394/20
3 122679 Madeleine Liv Larsen Bullerup Skyttekreds 195/07 197/06 392/13
4 126288 Mathias Thomsen Vissenbjerg Skytteforening 196/06 195/03 391/09
5 128747 Julie S. Kjøller Otterup Skytteforening 195/04 194/03 389/07
6 131183 Albert Lind Paarup Skytteforening 186/02 193/04 379/06
7 123874 Casper Nielsen Tommerup Skytteforening 186/02 191/01 377/03
8 115636 Johanne petra Skaarup Ditlevsen Tommerup Skytteforening 185/02 189/04 374/06
9 134773 Mikkel Jørgensen Tommerup Skytteforening 171/00 174/00 345/00

Riffel, 15m - Mesterskab ST2

1 52514 Pia Nielsen Vissenbjerg Skytteforening 191/02 192/05 383/07
2 48314 Anders Feldballe Hansen Horne Skytteforening 189/02 190/03 379/05
3 121197 Thomas Brun Madsen Vissenbjerg Skytteforening 186/01 189/02 375/03
4 52423 Henrik Greve Nielsen Paarup Skytteforening 190/02 184/02 374/04

Riffel, 15m - Mesterskab ST3

1 114591 Kamilla Jørgensen Bullerup Skyttekreds 187/04 187/01 374/05
2 47308 Filip Olsen Tommerup Skytteforening 170/01 172/00 342/01
3 130273 Martin Lund Tyllesen Vissenbjerg Skytteforening 150/00 158/00 308/00

Riffel, 15m - Mesterskab Å1

1 121230 kim Aalund Højby Skytteforening 200/10 199/12 399/22
2 107892 Søren Peter Jørgensen Vissenbjerg Skytteforening 199/06 199/05 398/11
3 34696 Hans Jørgen Nielsen Klejs-Juelsminde Skytteforening 200/06 198/12 398/18
4 50021 Steffen Sørensen Otterup Skytteforening 200/09 198/05 398/14
5 129390 Henrik Jensen Højby Skytteforening 198/06 199/07 397/13
6 52603 Jes Larsen Paarup Skytteforening 199/09 198/06 397/15
7 41611 Bent P. Nielsen Gørding-Vejrup Skyttekreds 198/05 197/08 395/13
8 112359 René L. Andersen Kværndrup Idrætsforening 195/03 198/09 393/12
9 114487 Bent Nielsen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling 197/07 196/08 393/15

Riffel, 15m - Mesterskab Å2

1 126871 Christina Ehrhorn Horne Skytteforening 198/10 196/06 394/16
2 51445 Heidi Madsen Lumby Skytteforening 190/04 188/04 378/08

Riffel, 15m - Mesterskab Å3

1 132906 Michael Larsen Haarby Skytteforening 193/03 190/04 383/07
2 97868 Kim Nielsen Vissenbjerg Skytteforening 185/02 186/03 371/05

Riffel, 15m - Mesterskab SE1

1 49823 Per Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/17 200/15 400/32
2 50893 Bente M. Lohmann Bullerup Skyttekreds 200/12 198/10 398/22
3 49316 JOHN iversen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 198/10 199/11 397/21
4 51383 Kurt Knudsen Bullerup Skyttekreds 197/08 197/08 394/16

Riffel, 15m - Mesterskab SE2

1 46500 Henning Frederiksen Ollerup Skytteforening 196/05 194/03 390/08
2 49799 Anders Mortensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 195/01 194/03 389/04
3 49820 Poul Olsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 192/04 196/07 388/11
4 50845 Jørgen Mortensen Bullerup Skyttekreds 193/06 193/06 386/12
5 48836 Mogens Larsen Herrested Skytteforening 195/01 190/01 385/02
6 126464 Ulrich Normann Pedersen Vissenbjerg Skytteforening 196/06 189/03 385/09
7 49348 Helle Jørgensen Særslev Skytteforening 188/01 191/05 379/06
8 55090 Børge Pehrson Damsholte Skytteforening 172/00 179/00 351/00

Riffel, 15m - Mesterskab SE3

1 45763 Karl Larsen Herrested Skytteforening 193/03 188/05 381/08
2 118226 Poul Simonsen Vissenbjerg Skytteforening 185/01 184/01 369/02
3 97225 Rolf Dohm Vissenbjerg Skytteforening 183/02 184/01 367/03
4 46374 Hardy Broxgaard Nyborg Skytteforening 173/00 184/02 357/02

Riffel, 15m - Klasse BK1

1 132346 Amalie Kold Lebæk Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/16
2 125478 Alexander Holmstrøm Aalund Højby Skytteforening 200/15
2 136358 Marie kej Eskesen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/15
4 128820 Amalie Mogensen Jensen Højby Skytteforening 200/14
5 136945 Natalie Kjeldbjerg Otterup Skytteforening 200/13
6 128487 Bertil Vinther Krag Bullerup Skyttekreds 200/12
6 137364 Ida Damtoft Nielsen Otterup Skytteforening 200/12
8 126872 Nicolai Ehrhorn Horne Skytteforening 200/11
9 117316 Nanna Petersen Otterup Skytteforening 199/10
10 130010 Emilie Thrane Særslev Skytteforening 198/12
11 128667 Sebastian Jensen Horne Skytteforening 198/10
12 122878 Conrad Ejsing Sørensen Paarup Skytteforening 198/08
13 122829 Bent Langkjær Gormsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 197/05
14 131015 Mikkel Nielsen Lumby Skytteforening 197/04
15 137627 Tanja Volynets Særslev Skytteforening 196/07
16 125878 Mads Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening 196/05

Riffel, 15m - Klasse BK2

1 130932 Kasper Jørgensen Bullerup Skyttekreds 199/08
2 126323 Nikita Forsman Tommerup Skytteforening 197/10
3 121552 Mikkel Therkildsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 197/06
4 136700 Andrea Hauggaard Vissenbjerg Skytteforening 194/02
5 133259 Anton Westergaard Paarup Skytteforening 193/07
6 138141 Philip M Nielsen Otterup Skytteforening 193/06

Riffel, 15m - Klasse BK3

1 137490 Mikkel Pedersen Vissenbjerg Skytteforening 195/04
2 134617 Amalie Strunge Bullerup Skyttekreds 193/05
3 135317 Lukas Kling Larsen Horne Skytteforening 190/02
4 135903 Nikolai Tobiassen Vissenbjerg Skytteforening 189/06

Riffel, 15m - Klasse BK4

1 138431 Maja Christiansen Otterup Skytteforening 199/09
2 138960 Charlotte Quitzau Tommerup Skytteforening 198/06
3 138432 Sofia Christiansen Otterup Skytteforening 193/01
4 139883 Malou Sundekilde Særslev Skytteforening 191/06
5 132010 Jessica Dallerup Vissenbjerg Skytteforening 185/00
6 139356 Anton Christensen Paarup Skytteforening 181/03
7 138958 Simon Henriksen Tommerup Skytteforening 181/01
8 138430 Isabella Madsen Otterup Skytteforening 178/01
9 140309 Nikolaj Frank Vissenbjerg Skytteforening 175/02
10 140043 Esben Lippert-Kramer Tommerup Skytteforening 167/00
11 140220 Kevin Kaan Vissenbjerg Skytteforening 166/00

Riffel, 15m - Klasse J1

1 121088 Nikolai Kling Larsen Horne Skytteforening 200/12
2 126047 Mark Nielsen Horne Skytteforening 195/06
3 125877 Frederik Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening 193/05

Riffel, 15m - Klasse J2

1 123669 Maja Pedersen Klejs-Juelsminde Skytteforening 199/15
2 112360 Kristian L. Andersen Kværndrup Idrætsforening 198/09
3 126288 Mathias Thomsen Vissenbjerg Skytteforening 196/06
4 122679 Madeleine Liv Larsen Bullerup Skyttekreds 195/07
5 128747 Julie S. Kjøller Otterup Skytteforening 195/04
6 131183 Albert Lind Paarup Skytteforening 186/02
6 123874 Casper Nielsen Tommerup Skytteforening 186/02
8 115636 Johanne petra Skaarup Ditlevsen Tommerup Skytteforening 185/02
9 134773 Mikkel Jørgensen Tommerup Skytteforening 171/00

Riffel, 15m - Klasse ST2

1 52514 Pia Nielsen Vissenbjerg Skytteforening 191/02
2 52423 Henrik Greve Nielsen Paarup Skytteforening 190/02
3 48314 Anders Feldballe Hansen Horne Skytteforening 189/02
4 47854 Kurt Asmussen Vissenbjerg Skytteforening 188/03
5 121197 Thomas Brun Madsen Vissenbjerg Skytteforening 186/01

Riffel, 15m - Klasse ST3

1 114591 Kamilla Jørgensen Bullerup Skyttekreds 187/04
2 47308 Filip Olsen Tommerup Skytteforening 170/01
3 130273 Martin Lund Tyllesen Vissenbjerg Skytteforening 150/00

Riffel, 15m - Klasse Å1

1 121230 kim Aalund Højby Skytteforening 200/10
2 50021 Steffen Sørensen Otterup Skytteforening 200/09
3 34696 Hans Jørgen Nielsen Klejs-Juelsminde Skytteforening 200/06
4 52603 Jes Larsen Paarup Skytteforening 199/09
5 107892 Søren Peter Jørgensen Vissenbjerg Skytteforening 199/06
6 129390 Henrik Jensen Højby Skytteforening 198/06
7 41611 Bent P. Nielsen Gørding-Vejrup Skyttekreds 198/05
8 114487 Bent Nielsen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling 197/07
9 112359 René L. Andersen Kværndrup Idrætsforening 195/03

Riffel, 15m - Klasse Å2

1 126871 Christina Ehrhorn Horne Skytteforening 198/10
2 51445 Heidi Madsen Lumby Skytteforening 190/04

Riffel, 15m - Klasse Å3

1 132906 Michael Larsen Haarby Skytteforening 193/03
2 97868 Kim Nielsen Vissenbjerg Skytteforening 185/02

Riffel, 15m - Klasse SE1

1 49823 Per Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/17
2 50893 Bente M. Lohmann Bullerup Skyttekreds 200/12
3 49316 JOHN iversen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 198/10
4 51383 Kurt Knudsen Bullerup Skyttekreds 197/08
5 49092 Jens E. Christensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 195/05

Riffel, 15m - Klasse SE2

1 126464 Ulrich Normann Pedersen Vissenbjerg Skytteforening 196/06
2 46500 Henning Frederiksen Ollerup Skytteforening 196/05
3 49799 Anders Mortensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 195/01
3 48836 Mogens Larsen Herrested Skytteforening 195/01
5 50845 Jørgen Mortensen Bullerup Skyttekreds 193/06
6 49820 Poul Olsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 192/04
7 49348 Helle Jørgensen Særslev Skytteforening 188/01
8 55090 Børge Pehrson Damsholte Skytteforening 172/00

Riffel, 15m - Klasse SE3

1 45763 Karl Larsen Herrested Skytteforening 193/03
2 118226 Poul Simonsen Vissenbjerg Skytteforening 185/01
3 97225 Rolf Dohm Vissenbjerg Skytteforening 183/02
4 46374 Hardy Broxgaard Nyborg Skytteforening 173/00

Til toppen