| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Luftriffel, 15m - Mesterskab BK1

1 128820 Amalie Mogensen Jensen Højby Skytteforening 200/13 200/13 400/26
2 128487 Bertil Vinther Krag Bullerup Skyttekreds 200/10 200/09 400/19
3 126872 Nicolai Ehrhorn Horne Skytteforening 199/08 200/11 399/19
4 125878 Mads Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening 199/06 200/08 399/14
5 132346 Amalie Kold Lebæk Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/11 199/07 399/18
6 126489 Julius Dukynas Fjelsted/Harndrup Skytteforening 199/07 199/07 398/14

Luftriffel, 15m - Mesterskab BK3

1 137490 Mikkel Pedersen Vissenbjerg Skytteforening 197/03 197/01 394/04

Luftriffel, 15m - Mesterskab J1

1 125877 Frederik Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening 197/05 194/05 391/10

Luftriffel, 15m - Mesterskab J2

1 122679 Madeleine Liv Larsen Bullerup Skyttekreds 200/10 199/06 399/16
2 126047 Mark Nielsen Horne Skytteforening 198/06 199/07 397/13
3 126288 Mathias Thomsen Vissenbjerg Skytteforening 198/06 196/03 394/09

Luftriffel, 15m - Mesterskab ST2

1 48314 Anders Feldballe Hansen Horne Skytteforening 187/01 187/01 374/02
2 103569 Cecilie Højbjerg Hansen Tommerup Skytteforening 183/02 186/02 369/04
3 52423 Henrik Greve Nielsen Paarup Skytteforening 186/02 178/00 364/02

Luftriffel, 15m - Mesterskab ST3

1 114591 Kamilla Jørgensen Bullerup Skyttekreds 196/00 195/05 391/05
2 109881 Annika Stokkebro Hansen Særslev Skytteforening 194/04 194/04 388/08
3 123669 Maja Pedersen Skytteklubben DSB/ASF 191/01 193/01 384/02
4 98459 Erik Solberg Christensen Svendborg Skyttekreds 184/01 183/01 367/02
5 112910 Sara Kirstine Jensen Horne Skytteforening 181/02 171/00 352/02
6 47799 Bo Haverholm Svendsen Tommerup Skytteforening 166/00 163/00 329/00

Luftriffel, 15m - Mesterskab Å1

1 34696 Hans Jørgen Nielsen Klejs-Juelsminde Skytteforening 198/06 199/05 397/11
2 121230 kim Aalund Højby Skytteforening 197/05 199/08 396/13
3 129084 Ejgil Jensen Horne Skytteforening 198/09 194/05 392/14

Luftriffel, 15m - Mesterskab Å2

1 120701 Jørgen Henning Olsen Tommerup Skytteforening 184/02 180/00 364/02
2 139820 Shermeen Venner Tommerup Skytteforening 179/00 181/00 360/00

Luftriffel, 15m - Mesterskab SE1

1 49823 Per Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 199/07 199/05 398/12
2 49092 Jens E. Christensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 199/03 199/04 398/07
3 49316 JOHN iversen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 199/05 198/06 397/11
4 49799 Anders Mortensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 198/02 196/06 394/08

Luftriffel, 15m - Mesterskab SE2

1 55090 Børge Pehrson Damsholte Skytteforening 190/02 187/01 377/03

Luftriffel, 15m - Klasse BK1

1 128820 Amalie Mogensen Jensen Højby Skytteforening 200/13
2 132346 Amalie Kold Lebæk Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/11
3 128487 Bertil Vinther Krag Bullerup Skyttekreds 200/10
4 126872 Nicolai Ehrhorn Horne Skytteforening 199/08
5 126489 Julius Dukynas Fjelsted/Harndrup Skytteforening 199/07
6 125878 Mads Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening 199/06

Luftriffel, 15m - Klasse BK3

1 137490 Mikkel Pedersen Vissenbjerg Skytteforening 197/03

Luftriffel, 15m - Klasse J1

1 125877 Frederik Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening 197/05

Luftriffel, 15m - Klasse J2

1 122679 Madeleine Liv Larsen Bullerup Skyttekreds 200/10
2 126288 Mathias Thomsen Vissenbjerg Skytteforening 198/06
2 126047 Mark Nielsen Horne Skytteforening 198/06

Luftriffel, 15m - Klasse ST2

1 48314 Anders Feldballe Hansen Horne Skytteforening 187/01
2 52423 Henrik Greve Nielsen Paarup Skytteforening 186/02
3 103569 Cecilie Højbjerg Hansen Tommerup Skytteforening 183/02

Luftriffel, 15m - Klasse ST3

1 114591 Kamilla Jørgensen Bullerup Skyttekreds 196/00
2 109881 Annika Stokkebro Hansen Særslev Skytteforening 194/04
3 123669 Maja Pedersen Skytteklubben DSB/ASF 191/01
4 98459 Erik Solberg Christensen Svendborg Skyttekreds 184/01
5 112910 Sara Kirstine Jensen Horne Skytteforening 181/02
6 47799 Bo Haverholm Svendsen Tommerup Skytteforening 166/00

Luftriffel, 15m - Klasse Å1

1 129084 Ejgil Jensen Horne Skytteforening 198/09
2 34696 Hans Jørgen Nielsen Klejs-Juelsminde Skytteforening 198/06
3 121230 kim Aalund Højby Skytteforening 197/05

Luftriffel, 15m - Klasse Å2

1 120701 Jørgen Henning Olsen Tommerup Skytteforening 184/02
2 139820 Shermeen Venner Tommerup Skytteforening 179/00

Luftriffel, 15m - Klasse SE1

1 49823 Per Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 199/07
2 49316 JOHN iversen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 199/05
3 49092 Jens E. Christensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 199/03
4 49799 Anders Mortensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 198/02

Luftriffel, 15m - Klasse SE2

1 55090 Børge Pehrson Damsholte Skytteforening 190/02

Til toppen