Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Skydning | Resultater
Resultat
Møn Åben Luft på GV og P (Luftriffel, 15m) | Min Idræt
Stævneresultater - Alle
Alle landsdele
DGI Midt- og Vestsjælland
DGI Storstrømmen
DGI Bornholm
Alle foreninger
Damsholte Skytteforening
Faxe Skytteforening
Greve Skytteforening
Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24
Holmegaard Skytteforening
Kongsted Skytteforening
Maribo Skytteforening
Nykøbing F. Skytteforening
Nyvest Skytteforening
Næstved Skytteforening
Ornebjerg Skytteforening
Ravnsborg Skytteforening
Stege Ndr. Skytteforening
Tingsted Skytteforening
Vestfalster Skytteforening
Væggerløse Skytteforening
Østerlars Skytteforening
Aakirkeby Skytteforening
Skyttenr
Navn
Forening
Klasse
Resultat
Point / O-tal
Niveau
87542
Claus Frederiksen
Damsholte Skytteforening
SE1
198.000
198.000
Hovedskydning
87542
Claus Frederiksen
Damsholte Skytteforening
SE1
200.000
200.000
Mesterskab
131631
Silas Petersen
Damsholte Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
131631
Silas Petersen
Damsholte Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
92288
Anders Danielsen
Stege Ndr. Skytteforening
Å1
199.000
199.000
Hovedskydning
57006
Kristian Ebbensgaard
Greve Skytteforening
SE1
199.000
199.000
Mesterskab
53054
Per Andersen
Maribo Skytteforening
SE1
193.000
193.000
Hovedskydning
53054
Per Andersen
Maribo Skytteforening
SE1
194.000
194.000
Mesterskab
53137
Hanne Andersen
Tingsted Skytteforening
ST2
183.000
183.000
Hovedskydning
53137
Hanne Andersen
Tingsted Skytteforening
ST2
185.000
185.000
Mesterskab
128588
Anton Petersen
Vestfalster Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
56284
Benny Christiansen
Faxe Skytteforening
SE2
194.000
194.000
Hovedskydning
56284
Benny Christiansen
Faxe Skytteforening
SE2
194.000
194.000
Mesterskab
55109
Stefan Rasmussen
Ornebjerg Skytteforening
Å2
192.000
192.000
Hovedskydning
55109
Stefan Rasmussen
Ornebjerg Skytteforening
Å2
194.000
194.000
Mesterskab
54312
Bjarne Larsen
Maribo Skytteforening
SE1
197.000
197.000
Mesterskab
137291
Sebastian Nielsen
Vestfalster Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Hovedskydning
137291
Sebastian Nielsen
Vestfalster Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Mesterskab
54547
Jette Skov Pedersen
Vestfalster Skytteforening
SE2
194.000
194.000
Hovedskydning
54547
Jette Skov Pedersen
Vestfalster Skytteforening
SE2
196.000
196.000
Mesterskab
55770
Tove Sønderstgård
Næstved Skytteforening
SE2
186.000
186.000
Hovedskydning
138054
Sylvester Svendsen
Greve Skytteforening
J2
193.000
193.000
Hovedskydning
138054
Sylvester Svendsen
Greve Skytteforening
J2
199.000
199.000
Mesterskab
55168
Line P. Bertelsen
Stege Ndr. Skytteforening
ST2
196.000
196.000
Hovedskydning
55168
Line P. Bertelsen
Stege Ndr. Skytteforening
ST2
187.000
187.000
Mesterskab
121072
Emilie Hansen
Næstved Skytteforening
J1
199.000
199.000
Hovedskydning
121072
Emilie Hansen
Næstved Skytteforening
J1
199.000
199.000
Mesterskab
109719
Jonas Rogert Pedersen
Næstved Skytteforening
J1
200.000
200.000
Hovedskydning
109719
Jonas Rogert Pedersen
Næstved Skytteforening
J1
198.000
198.000
Mesterskab
123401
Mikkel Rogert Pedersen
Næstved Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
123401
Mikkel Rogert Pedersen
Næstved Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
131148
Luka S. Larsen
Næstved Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
131148
Luka S. Larsen
Næstved Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
137324
Tjalfe Noah Jønsson
Næstved Skytteforening
BK2
199.000
199.000
Hovedskydning
137324
Tjalfe Noah Jønsson
Næstved Skytteforening
BK2
193.000
193.000
Mesterskab
131616
Freja Hoppe
Damsholte Skytteforening
BK2
198.000
198.000
Mesterskab
75460
Line Sørensen
Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24
Å1
199.000
199.000
Hovedskydning
75460
Line Sørensen
Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24
Å1
200.000
200.000
Mesterskab
61580
Carsten Christensen
Østerlars Skytteforening
Å2
194.000
194.000
Hovedskydning
61580
Carsten Christensen
Østerlars Skytteforening
Å2
192.000
192.000
Mesterskab
140578
Karla M.F.S. Jørgensen
Damsholte Skytteforening
BK3
191.000
191.000
Hovedskydning
140578
Karla M.F.S. Jørgensen
Damsholte Skytteforening
BK3
190.000
190.000
Mesterskab
140582
Markus F.L. Kristensen
Damsholte Skytteforening
BK3
169.000
169.000
Hovedskydning
140582
Markus F.L. Kristensen
Damsholte Skytteforening
BK3
175.000
175.000
Mesterskab
136244
Rebecca Nielsen
Damsholte Skytteforening
BK2
200.000
200.000
Hovedskydning
136244
Rebecca Nielsen
Damsholte Skytteforening
BK2
198.000
198.000
Mesterskab
138444
Sofus Madsen Jensen
Stege Ndr. Skytteforening
BK3
170.000
170.000
Hovedskydning
138444
Sofus Madsen Jensen
Stege Ndr. Skytteforening
BK3
182.000
182.000
Mesterskab
131789
Sebastian Henriksen
Stege Ndr. Skytteforening
BK1
196.000
196.000
Hovedskydning
131789
Sebastian Henriksen
Stege Ndr. Skytteforening
BK1
197.000
197.000
Mesterskab
55337
Kenneth Westergaard
Stege Ndr. Skytteforening
ST3
171.000
171.000
Hovedskydning
55337
Kenneth Westergaard
Stege Ndr. Skytteforening
ST3
181.000
181.000
Mesterskab
140576
Frederikke Skov
Damsholte Skytteforening
BK3
191.000
191.000
Hovedskydning
140576
Frederikke Skov
Damsholte Skytteforening
BK3
191.000
191.000
Mesterskab
54808
Lisbeth Pil
Nykøbing F. Skytteforening
SE2
196.000
196.000
Hovedskydning
54808
Lisbeth Pil
Nykøbing F. Skytteforening
SE2
198.000
198.000
Mesterskab
54902
Hans Pil
Nykøbing F. Skytteforening
SE1
197.000
197.000
Hovedskydning
54902
Hans Pil
Nykøbing F. Skytteforening
SE1
199.000
199.000
Mesterskab
139722
Magnus Lykke Pil
Nykøbing F. Skytteforening
BK3
198.000
198.000
Hovedskydning
54113
Poul Erik Hansen
Væggerløse Skytteforening
SE1
198.000
198.000
Hovedskydning
54113
Poul Erik Hansen
Væggerløse Skytteforening
SE1
195.000
195.000
Mesterskab
54142
Karen Lolle
Væggerløse Skytteforening
SE2
191.000
191.000
Hovedskydning
54142
Karen Lolle
Væggerløse Skytteforening
SE2
193.000
193.000
Mesterskab
55090
Børge Pehrson
Damsholte Skytteforening
SE2
190.000
190.000
Hovedskydning
55915
Lasse Rogert Pedersen
Næstved Skytteforening
ST2
184.000
184.000
Hovedskydning
55915
Lasse Rogert Pedersen
Næstved Skytteforening
ST2
180.000
180.000
Mesterskab
123815
Kristian Klein
Stege Ndr. Skytteforening
Å1
199.000
199.000
Hovedskydning
123815
Kristian Klein
Stege Ndr. Skytteforening
Å1
198.000
198.000
Mesterskab
121871
Chris Klein
Stege Ndr. Skytteforening
J1
194.000
194.000
Hovedskydning
121871
Chris Klein
Stege Ndr. Skytteforening
J1
197.000
197.000
Mesterskab
115457
Kasper Overgaard
Ornebjerg Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
115457
Kasper Overgaard
Ornebjerg Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Mesterskab
55409
Nikolaj Overgaard
Ornebjerg Skytteforening
J1
197.000
197.000
Hovedskydning
55409
Nikolaj Overgaard
Ornebjerg Skytteforening
J1
198.000
198.000
Mesterskab
112872
Harald Herikstad
Nykøbing F. Skytteforening
Å1
199.000
199.000
Hovedskydning
112872
Harald Herikstad
Nykøbing F. Skytteforening
Å1
197.000
197.000
Mesterskab
130691
Lars Kristensen
Vestfalster Skytteforening
SE2
197.000
197.000
Hovedskydning
130691
Lars Kristensen
Vestfalster Skytteforening
SE2
195.000
195.000
Mesterskab
137325
Jens Peter Frost
Næstved Skytteforening
SE2
195.000
195.000
Hovedskydning
137325
Jens Peter Frost
Næstved Skytteforening
SE2
189.000
189.000
Mesterskab
59981
Jørgen Søndergård
Næstved Skytteforening
SE2
193.000
193.000
Hovedskydning
59981
Jørgen Søndergård
Næstved Skytteforening
SE2
193.000
193.000
Mesterskab
99457
Dennis Hansen
Vestfalster Skytteforening
Å1
198.000
198.000
Hovedskydning
99457
Dennis Hansen
Vestfalster Skytteforening
Å1
195.000
195.000
Mesterskab
104721
Peter H. Nielsen
Kongsted Skytteforening
Å1
198.000
198.000
Hovedskydning
104721
Peter H. Nielsen
Kongsted Skytteforening
Å1
185.000
185.000
Mesterskab
118523
Lotte Herløv Nielsen
Kongsted Skytteforening
J1
200.000
200.000
Hovedskydning
118523
Lotte Herløv Nielsen
Kongsted Skytteforening
J1
199.000
199.000
Mesterskab
108971
Jannik Grouleff Colding
Kongsted Skytteforening
J1
198.000
198.000
Hovedskydning
108971
Jannik Grouleff Colding
Kongsted Skytteforening
J1
200.000
200.000
Mesterskab
101371
Bent Fisker Christensen
Næstved Skytteforening
SE2
192.000
192.000
Hovedskydning
101371
Bent Fisker Christensen
Næstved Skytteforening
SE2
194.000
194.000
Mesterskab
137104
Marco Lind
Stege Ndr. Skytteforening
BK2
196.000
196.000
Hovedskydning
137104
Marco Lind
Stege Ndr. Skytteforening
BK2
198.000
198.000
Mesterskab
128309
Valdemar Larsen
Stege Ndr. Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
128309
Valdemar Larsen
Stege Ndr. Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Mesterskab
55090
Børge Pehrson
Damsholte Skytteforening
SE2
193.000
193.000
Mesterskab
139722
Magnus Lykke Pil
Nykøbing F. Skytteforening
BK3
200.000
200.000
Mesterskab
140575
Emil S. Nordentoft
Damsholte Skytteforening
BK3
180.000
180.000
Mesterskab
140575
Emil S. Nordentoft
Damsholte Skytteforening
BK3
173.000
173.000
Hovedskydning
131616
Freja Hoppe
Damsholte Skytteforening
BK2
192.000
192.000
Hovedskydning
135859
Line Mandrup
Næstved Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
53166
Berrit Carlsen
Maribo Skytteforening
SE1
199.000
199.000
Mesterskab
53166
Berrit Carlsen
Maribo Skytteforening
SE1
195.000
195.000
Hovedskydning
54312
Bjarne Larsen
Maribo Skytteforening
SE1
196.000
196.000
Hovedskydning
85764
Erik Hudlebusch
Næstved Skytteforening
SE1
196.000
196.000
Mesterskab
85764
Erik Hudlebusch
Næstved Skytteforening
SE1
197.000
197.000
Hovedskydning
128588
Anton Petersen
Vestfalster Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
139912
Freja Braun Hansen
Damsholte Skytteforening
BK3
196.000
196.000
Mesterskab
139912
Freja Braun Hansen
Damsholte Skytteforening
BK3
197.000
197.000
Hovedskydning
56096
Birthe Skytte
Næstved Skytteforening
SE1
199.000
199.000
Mesterskab
56096
Birthe Skytte
Næstved Skytteforening
SE1
200.000
200.000
Hovedskydning
55133
Peter Hansen
Stege Ndr. Skytteforening
ST2
185.000
185.000
Mesterskab
55133
Peter Hansen
Stege Ndr. Skytteforening
ST2
191.000
191.000
Hovedskydning
57006
Kristian Ebbensgaard
Greve Skytteforening
SE1
195.000
195.000
Hovedskydning
55789
Svend Erik Reckeweg
Næstved Skytteforening
SE2
198.000
198.000
Mesterskab
55789
Svend Erik Reckeweg
Næstved Skytteforening
SE2
194.000
194.000
Hovedskydning
92288
Anders Danielsen
Stege Ndr. Skytteforening
Å1
199.000
199.000
Mesterskab
131615
Alexandra Boisen
Damsholte Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Mesterskab
131615
Alexandra Boisen
Damsholte Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
125632
Jimmi Larsen
Stege Ndr. Skytteforening
FRI
191.000
191.000
Hovedskydning
125632
Jimmi Larsen
Stege Ndr. Skytteforening
FRI
191.000
191.000
Mesterskab
130434
Eliaz Nielsen
Stege Ndr. Skytteforening
BK2
193.000
193.000
Hovedskydning
130434
Eliaz Nielsen
Stege Ndr. Skytteforening
BK2
194.000
194.000
Mesterskab
56316
Per Lund Pedersen
Holmegaard Skytteforening
SE2
196.000
196.000
Hovedskydning
56316
Per Lund Pedersen
Holmegaard Skytteforening
SE2
195.000
195.000
Mesterskab
55911
Leif Johansen
Næstved Skytteforening
SE2
198.000
198.000
Hovedskydning
55911
Leif Johansen
Næstved Skytteforening
SE2
194.000
194.000
Mesterskab
140581
Lærke Henriksen
Damsholte Skytteforening
BK3
197.000
197.000
Hovedskydning
140581
Lærke Henriksen
Damsholte Skytteforening
BK3
194.000
194.000
Mesterskab
140577
Iben R. Kleist
Damsholte Skytteforening
BK3
199.000
199.000
Hovedskydning
140577
Iben R. Kleist
Damsholte Skytteforening
BK3
198.000
198.000
Mesterskab
55571
Birthe Holm Thomsen
Ornebjerg Skytteforening
ST3
180.000
180.000
Hovedskydning
55571
Birthe Holm Thomsen
Ornebjerg Skytteforening
ST3
184.000
184.000
Mesterskab
55505
Jens Andersen
Ornebjerg Skytteforening
ST3
158.000
158.000
Hovedskydning
139934
Malik Bøgvad Kibsgaard
Ornebjerg Skytteforening
BK2
194.000
194.000
Hovedskydning
139934
Malik Bøgvad Kibsgaard
Ornebjerg Skytteforening
BK2
193.000
193.000
Mesterskab
122737
Casper Iversen
Ornebjerg Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
122737
Casper Iversen
Ornebjerg Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Mesterskab
137547
Johannes von Haven Theilade
Ornebjerg Skytteforening
BK2
195.000
195.000
Hovedskydning
137547
Johannes von Haven Theilade
Ornebjerg Skytteforening
BK2
195.000
195.000
Mesterskab
129613
Emil Kulonka Greisgaard
Ornebjerg Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
129613
Emil Kulonka Greisgaard
Ornebjerg Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
127729
Bjarke Balcer
Ornebjerg Skytteforening
J2
198.000
198.000
Hovedskydning
127729
Bjarke Balcer
Ornebjerg Skytteforening
J2
196.000
196.000
Mesterskab
127632
Christian Iversen
Ornebjerg Skytteforening
Å2
198.000
198.000
Hovedskydning
127632
Christian Iversen
Ornebjerg Skytteforening
Å2
197.000
197.000
Mesterskab
56691
Kenneth Hansen
Ornebjerg Skytteforening
ST3
177.000
177.000
Hovedskydning
56691
Kenneth Hansen
Ornebjerg Skytteforening
ST3
182.000
182.000
Mesterskab
54509
Knud Holse
Vestfalster Skytteforening
SE2
189.000
189.000
Hovedskydning
54509
Knud Holse
Vestfalster Skytteforening
SE2
194.000
194.000
Mesterskab
54298
Mogens Guldborg Jensen
Vestfalster Skytteforening
SE2
197.000
197.000
Hovedskydning
54298
Mogens Guldborg Jensen
Vestfalster Skytteforening
SE2
194.000
194.000
Mesterskab
109972
Kjeld Jensen
Vestfalster Skytteforening
SE2
193.000
193.000
Hovedskydning
109972
Kjeld Jensen
Vestfalster Skytteforening
SE2
195.000
195.000
Mesterskab
138387
Lidden Nielsen
Stege Ndr. Skytteforening
FRI
193.000
193.000
Hovedskydning
138387
Lidden Nielsen
Stege Ndr. Skytteforening
FRI
194.000
194.000
Mesterskab
133776
Mikkel Henriksen
Ravnsborg Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
133776
Mikkel Henriksen
Ravnsborg Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
124027
Mads Hertz Larsen
Ravnsborg Skytteforening
J1
199.000
199.000
Hovedskydning
124027
Mads Hertz Larsen
Ravnsborg Skytteforening
J1
200.000
200.000
Mesterskab
55908
Leif Klausen
Næstved Skytteforening
SE2
194.000
194.000
Hovedskydning
55908
Leif Klausen
Næstved Skytteforening
SE2
198.000
198.000
Mesterskab
122726
Mads Andersen
Ornebjerg Skytteforening
BK2
196.000
196.000
Hovedskydning
122726
Mads Andersen
Ornebjerg Skytteforening
BK2
196.000
196.000
Mesterskab
129850
Isabella K. H. Jørgensen
Ornebjerg Skytteforening
Å2
194.000
194.000
Hovedskydning
129850
Isabella K. H. Jørgensen
Ornebjerg Skytteforening
Å2
198.000
198.000
Mesterskab
108983
Sten Færregaard
Ornebjerg Skytteforening
Å2
198.000
198.000
Hovedskydning
108983
Sten Færregaard
Ornebjerg Skytteforening
Å2
195.000
195.000
Mesterskab
81811
Betina Petersen
Tingsted Skytteforening
ST1
199.000
199.000
Hovedskydning
81811
Betina Petersen
Tingsted Skytteforening
ST1
196.000
196.000
Mesterskab
86870
Jesper Langhoff Pedersen
Tingsted Skytteforening
ST2
192.000
192.000
Hovedskydning
86870
Jesper Langhoff Pedersen
Tingsted Skytteforening
ST2
187.000
187.000
Mesterskab
54883
Jane Pedersen
Nykøbing F. Skytteforening
ST3
180.000
180.000
Hovedskydning
54883
Jane Pedersen
Nykøbing F. Skytteforening
ST3
179.000
179.000
Mesterskab
86426
Frederikke Frederiksen
Tingsted Skytteforening
ST2
185.000
185.000
Hovedskydning
86426
Frederikke Frederiksen
Tingsted Skytteforening
ST2
185.000
185.000
Mesterskab
123968
Katja Storm Ottosen
Stege Ndr. Skytteforening
J2
186.000
186.000
Hovedskydning
123968
Katja Storm Ottosen
Stege Ndr. Skytteforening
J2
198.000
198.000
Mesterskab
125518
Maria Storm Ottosen
Stege Ndr. Skytteforening
FRI
198.000
198.000
Hovedskydning
125518
Maria Storm Ottosen
Stege Ndr. Skytteforening
FRI
194.000
194.000
Mesterskab
55698
Karsten Larsen
Ornebjerg Skytteforening
ST3
178.000
178.000
Hovedskydning
55698
Karsten Larsen
Ornebjerg Skytteforening
ST3
159.000
159.000
Mesterskab
55222
Jacob Nielsen
Stege Ndr. Skytteforening
ST2
191.000
191.000
Hovedskydning
55222
Jacob Nielsen
Stege Ndr. Skytteforening
ST2
187.000
187.000
Mesterskab
101878
René Møller Maciejewski
Stege Ndr. Skytteforening
ST3
182.000
182.000
Hovedskydning
101878
René Møller Maciejewski
Stege Ndr. Skytteforening
ST3
188.000
188.000
Mesterskab
125253
Filucca Caroline Ager Höy
Østerlars Skytteforening
BK2
190.000
190.000
Hovedskydning
125253
Filucca Caroline Ager Höy
Østerlars Skytteforening
BK2
196.000
196.000
Mesterskab
122617
Bente Ørum
Aakirkeby Skytteforening
SE1
194.000
194.000
Hovedskydning
122617
Bente Ørum
Aakirkeby Skytteforening
SE1
197.000
197.000
Mesterskab
89816
Steffen Koefoed
Nyvest Skytteforening
ST3
167.000
167.000
Hovedskydning
89816
Steffen Koefoed
Nyvest Skytteforening
ST3
170.000
170.000
Mesterskab
114306
Victoria Andrea Ager Höy
Østerlars Skytteforening
J2
194.000
194.000
Hovedskydning
114306
Victoria Andrea Ager Höy
Østerlars Skytteforening
J2
197.000
197.000
Mesterskab
61080
Erik Ager Höy
Østerlars Skytteforening
Å2
200.000
200.000
Hovedskydning
61080
Erik Ager Höy
Østerlars Skytteforening
Å2
197.000
197.000
Mesterskab
134894
Mads Ørum-Madsen
Aakirkeby Skytteforening
SE2
191.000
191.000
Hovedskydning
134894
Mads Ørum-Madsen
Aakirkeby Skytteforening
SE2
194.000
194.000
Mesterskab
61275
Emil Rasmussen
Aakirkeby Skytteforening
Å2
198.000
198.000
Hovedskydning
61275
Emil Rasmussen
Aakirkeby Skytteforening
Å2
196.000
196.000
Mesterskab
61310
Svend Erik Pihl
Nyvest Skytteforening
SE1
198.000
198.000
Hovedskydning
61310
Svend Erik Pihl
Nyvest Skytteforening
SE1
200.000
200.000
Mesterskab
61518
Jytte Guldbæk
Nyvest Skytteforening
SE2
191.000
191.000
Hovedskydning
61518
Jytte Guldbæk
Nyvest Skytteforening
SE2
190.000
190.000
Mesterskab
Til toppen