Herre letøvede/mix | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Stævne: Næverly Hills Cup 2019
Stævneansvarlige
Jens Hagbarth Tlf: 50891818

Bemærkninger

Komplet kampprogram -

Herre letøvede/mix

Kampnr. Dato/tid Pulje Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat
28-12-19 14:30 Pulje 2 Dragons 2 - Slagelse Piranhas 2 - Bane 3 1 - 5
28-12-19 14:30 Pulje 1 Dragons 1 - Slagelse Piranhas 1 - Bane 1 2 - 5
28-12-19 14:30 Pulje 1 Det på papiret bedste hold - Team Founders - Bane 2 1 - 2
28-12-19 14:40 Pulje 2 TSG Floorball Fighters - TG Gym - Bane 3 2 - 6
28-12-19 15:00 Pulje 1 Dragonettes - Dragons 1 - Bane 1 2 - 5
28-12-19 15:00 Pulje 1 Slagelse Piranhas 1 - Det på papiret bedste hold - Bane 2 1 - 3
28-12-19 15:10 Pulje 2 After 8 - Dragons 2 - Bane 3 1 - 5
28-12-19 15:10 Pulje 2 Slagelse Piranhas 2 - TSG Floorball Fighters - Bane 2 3 - 3
28-12-19 15:30 Pulje 1 Team Founders - Dragonettes - Bane 1 1 - 3
28-12-19 15:40 Pulje 1 Det på papiret bedste hold - Dragons 1 - Bane 1 3 - 2
28-12-19 15:40 Pulje 2 TG Gym - After 8 - Bane 2 2 - 0
28-12-19 15:40 Pulje 2 TSG Floorball Fighters - Dragons 2 - Bane 3 5 - 2
28-12-19 16:00 Pulje 2 TG Gym - Slagelse Piranhas 2 - Bane 3 5 - 1
28-12-19 16:00 Pulje 1 Team Founders - Slagelse Piranhas 1 - Bane 1 0 - 3
28-12-19 16:00 Pulje 1 Dragonettes - Det på papiret bedste hold - Bane 2 0 - 5
28-12-19 16:10 Pulje 2 After 8 - TSG Floorball Fighters - Bane 3 1 - 2
28-12-19 16:20 Pulje 1 Dragons 1 - Team Founders - Bane 1 3 - 2
28-12-19 16:20 Pulje 1 Slagelse Piranhas 1 - Dragonettes - Bane 2 0 - 0
28-12-19 16:30 Pulje 2 Dragons 2 - TG Gym - Bane 1 2 - 3
28-12-19 16:30 Pulje 2 Slagelse Piranhas 2 - After 8 - Bane 2 2 - 1
28-12-19 17:00 Slutspil A TG Gym - Slagelse Piranhas 1 - Bane 3 0 - 0
28-12-19 17:00 Slutspil B Dragons 1 - TSG Floorball Fighters - Bane 2 4 - 2
28-12-19 17:00 Slutspil C Dragons 2 - After 8 - Bane 1 3 - 2
28-12-19 17:10 Slutspil A Det på papiret bedste hold - Slagelse Piranhas 2 - Bane 3 4 - 0
28-12-19 17:30 Slutspil A Slagelse Piranhas 1 - Det på papiret bedste hold - Bane 1 2 - 1
28-12-19 17:30 Slutspil A Slagelse Piranhas 2 - TG Gym - Bane 2 0 - 2
28-12-19 17:40 Slutspil C After 8 - Team Founders - Bane 2 0 - 2
28-12-19 17:40 Slutspil B TSG Floorball Fighters - Dragonettes - Bane 1 0 - 7
28-12-19 18:00 Slutspil A Det på papiret bedste hold - TG Gym - Bane 3 3 - 4
28-12-19 18:10 Slutspil A Slagelse Piranhas 1 - Slagelse Piranhas 2 - Bane 3 3 - 0
28-12-19 18:10 Slutspil B Dragons 1 - Dragonettes - Bane 2 5 - 0
28-12-19 18:10 Slutspil C Dragons 2 - Team Founders - Bane 1 2 - 4

Til toppen