Mousecup 2020 (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
40139 Kristian Lund Bramming Skytteforening Å2 193.0 193.0 Hovedskydning
40232 Erik Hundebøl Bramming Skytteforening SE3 180.0 180.0 Hovedskydning
120504 Ulla Baun Bramming Skytteforening Å2 191.0 191.0 Hovedskydning
120504 Ulla Baun Bramming Skytteforening Å2 196.0 196.0 Mesterskab
108800 Marianne Sørensen Krog Bramming Skytteforening Å2 198.0 198.0 Hovedskydning
108800 Marianne Sørensen Krog Bramming Skytteforening Å2 196.0 196.0 Mesterskab
40125 Lone B. Lund Bramming Skytteforening Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
40125 Lone B. Lund Bramming Skytteforening Å1 200.0 200.0 Mesterskab
138663 James Mountain Bramming Skytteforening BK4 171.0 171.0 Hovedskydning
138663 James Mountain Bramming Skytteforening BK4 162.0 162.0 Mesterskab
139367 Clara Christiane Bøjler Damgaard Bramming Skytteforening BK4 175.0 175.0 Hovedskydning
135532 Carla Skovmand Buchan Bramming Skytteforening BK3 190.0 190.0 Hovedskydning
135532 Carla Skovmand Buchan Bramming Skytteforening BK3 187.0 187.0 Mesterskab
135533 Mike Hoffmann Christensen Bramming Skytteforening BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
125993 Daniel Winkel Bramming Skytteforening BK3 191.0 191.0 Hovedskydning
140802 Frederik Hagen Falther Bramming Skytteforening BK4 170.0 170.0 Hovedskydning
127460 Emma Falck Lauridsen Bramming Skytteforening J2 199.0 199.0 Hovedskydning
127460 Emma Falck Lauridsen Bramming Skytteforening J2 199.0 199.0 Mesterskab
141450 Kristoffer Bøjler Clausen Bramming Skytteforening BK4 176.0 176.0 Hovedskydning
141450 Kristoffer Bøjler Clausen Bramming Skytteforening BK4 187.0 187.0 Mesterskab
130801 Heidi Madsen Ribe Skyttekreds BK1 195.0 195.0 Hovedskydning
130801 Heidi Madsen Ribe Skyttekreds BK1 199.0 199.0 Mesterskab
101689 Hans Jensen Ribe Skyttekreds SE3 190.0 190.0 Hovedskydning
101689 Hans Jensen Ribe Skyttekreds SE3 192.0 192.0 Mesterskab
138419 Emmelie Møller Ribe Skyttekreds BK2 192.0 192.0 Hovedskydning
138419 Emmelie Møller Ribe Skyttekreds BK2 195.0 195.0 Mesterskab
125397 Herluf Holm Jensen Ribe Skyttekreds SE3 182.0 182.0 Hovedskydning
41685 Jan Slothuus Rødding Skytteforening SE2 189.0 189.0 Hovedskydning
41663 Lars Jepsen Rødding Skytteforening Å2 192.0 192.0 Hovedskydning
41663 Lars Jepsen Rødding Skytteforening Å2 190.0 190.0 Mesterskab
123471 Niels Hansen Rødding Skytteforening SE2 193.0 193.0 Hovedskydning
123471 Niels Hansen Rødding Skytteforening SE2 195.0 195.0 Mesterskab
39737 Svend Petermann Ribe Skyttekreds Å1 197.0 197.0 Hovedskydning
39737 Svend Petermann Ribe Skyttekreds Å1 196.0 196.0 Mesterskab
127818 Kasper Skjøt Larsen Ribe Skyttekreds BK2 193.0 193.0 Hovedskydning
127818 Kasper Skjøt Larsen Ribe Skyttekreds BK2 197.0 197.0 Mesterskab
137347 Mille Tangaa Skads Skytteforening BK3 181.0 181.0 Hovedskydning
137347 Mille Tangaa Skads Skytteforening BK3 187.0 187.0 Mesterskab
41660 Liselotte Petersen Rødding Skytteforening SE2 193.0 193.0 Hovedskydning
41660 Liselotte Petersen Rødding Skytteforening SE2 192.0 192.0 Mesterskab
124810 Emilie Slothuus- Eriksen Rødding Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
39827 Jens Nygaard Ribe Skyttekreds SE1 198.0 198.0 Hovedskydning
39827 Jens Nygaard Ribe Skyttekreds SE1 198.0 198.0 Mesterskab
130716 Merle Markussen Rødding Skytteforening BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
41489 Christian Falkner Sørensen Ribe Skyttekreds ST2 189.0 189.0 Hovedskydning
41489 Christian Falkner Sørensen Ribe Skyttekreds ST2 181.0 181.0 Mesterskab
128911 Michael Nielsen Holsted Skyttekreds Å1 199.0 199.0 Hovedskydning
136848 Laura Roos Christensen Rødding Skytteforening BK3 191.0 191.0 Hovedskydning
136848 Laura Roos Christensen Rødding Skytteforening BK3 193.0 193.0 Mesterskab
122531 Tanja Clemmensen Johnsen Rødding Skytteforening J2 196.0 196.0 Hovedskydning
122531 Tanja Clemmensen Johnsen Rødding Skytteforening J2 197.0 197.0 Mesterskab
125074 Philip Risbøl Osther Holsted Skyttekreds J2 192.0 192.0 Hovedskydning
130717 Emilia Roos Christensen Rødding Skytteforening BK3 193.0 193.0 Hovedskydning
130717 Emilia Roos Christensen Rødding Skytteforening BK3 189.0 189.0 Mesterskab
127425 Daniel Nielsen Holsted Skyttekreds BK2 196.0 196.0 Mesterskab
135675 Mathias Clemmensen Johnsen Rødding Skytteforening BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
41354 Kirsten Ravn Rødding Skytteforening SE2 194.0 194.0 Hovedskydning
41354 Kirsten Ravn Rødding Skytteforening SE2 197.0 197.0 Mesterskab
121953 Jens Peter Fischer Ribe Skyttekreds Å1 198.0 198.0 Hovedskydning
121953 Jens Peter Fischer Ribe Skyttekreds Å1 200.0 200.0 Mesterskab
40827 Nicolai Christensen Ribe Skyttekreds ST1 187.0 187.0 Hovedskydning
40827 Nicolai Christensen Ribe Skyttekreds ST1 188.0 188.0 Mesterskab
122556 Freja Frederikke Poulsen Holsted Skyttekreds J1 194.0 194.0 Hovedskydning
122556 Freja Frederikke Poulsen Holsted Skyttekreds J1 197.0 197.0 Mesterskab
128645 Benjamin Toft Nielsen Helle Skytteforening BK2 194.0 194.0 Mesterskab
119545 Rasmus Tøtrup Pedersen Helle Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
139191 Kristian Sørensen Helle Skytteforening BK3 198.0 198.0 Mesterskab
126538 Viktor Sørensen Helle Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
125142 Mads Friis Helle Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
39769 Morten Petermann Ribe Skyttekreds Å1 199.0 199.0 Mesterskab
39769 Morten Petermann Ribe Skyttekreds Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
122474 Emil Holm Gørding-Vejrup Skyttekreds BK3 184.0 184.0 Hovedskydning
122474 Emil Holm Gørding-Vejrup Skyttekreds BK3 184.0 184.0 Mesterskab
135993 Jonas Estrup Gørding-Vejrup Skyttekreds BK3 184.0 184.0 Hovedskydning
128563 Claus Fogh Gørding-Vejrup Skyttekreds Å2 189.0 189.0 Hovedskydning
140570 Tina Clemmensen Johnsen Rødding Skytteforening Å3 183.0 183.0 Hovedskydning
127425 Daniel Nielsen Holsted Skyttekreds BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
125074 Philip Risbøl Osther Holsted Skyttekreds J2 192.0 192.0 Mesterskab
128911 Michael Nielsen Holsted Skyttekreds Å1 199.0 199.0 Mesterskab
39981 Villy Fogh Gørding-Vejrup Skyttekreds Å1 198.0 198.0 Mesterskab
130716 Merle Markussen Rødding Skytteforening BK2 200.0 200.0 Mesterskab
127989 Heidi Nielsen Gørding-Vejrup Skyttekreds Å2 189.0 189.0 Mesterskab
124810 Emilie Slothuus- Eriksen Rødding Skytteforening BK1 197.0 197.0 Mesterskab
127458 Camilla Lauridsen Bramming Skytteforening Å2 194.0 194.0 Mesterskab
127458 Camilla Lauridsen Bramming Skytteforening Å2 192.0 192.0 Hovedskydning
40622 Knud Erik Høgh Esbjerg Skyttekreds SE1 197.0 197.0 Mesterskab
40622 Knud Erik Høgh Esbjerg Skyttekreds SE1 199.0 199.0 Hovedskydning
98621 Jørgen Balzer Gørding-Vejrup Skyttekreds Å2 195.0 195.0 Hovedskydning
98621 Jørgen Balzer Gørding-Vejrup Skyttekreds Å2 195.0 195.0 Mesterskab
132396 Mikkeline Vibe Christensen Esbjerg Skyttekreds BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
132396 Mikkeline Vibe Christensen Esbjerg Skyttekreds BK1 200.0 200.0 Mesterskab
127432 Tina Van Vliet Outrup Skytteforening BK2 199.0 199.0 Hovedskydning
127432 Tina Van Vliet Outrup Skytteforening BK2 197.0 197.0 Mesterskab
39604 Kjeld Lautrup Sparta Idrætsforening Å1 195.0 195.0 Hovedskydning
131635 Mark Stig Ebbesen Bramming Skytteforening Å2 193.0 193.0 Mesterskab
139804 Julia Nederend Outrup Skytteforening Å3 189.0 189.0 Hovedskydning
139804 Julia Nederend Outrup Skytteforening Å3 193.0 193.0 Mesterskab
124344 Malte Lautrup Sparta Idrætsforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
131635 Mark Stig Ebbesen Bramming Skytteforening Å2 193.0 193.0 Hovedskydning
139805 Rasmus Madsen Outrup Skytteforening BK4 191.0 191.0 Hovedskydning
139805 Rasmus Madsen Outrup Skytteforening BK4 189.0 189.0 Mesterskab
127433 Heidi Van Vliet Outrup Skytteforening J2 190.0 190.0 Hovedskydning
127433 Heidi Van Vliet Outrup Skytteforening J2 192.0 192.0 Mesterskab
128497 Liane Filtenborg Sparta Idrætsforening J1 199.0 199.0 Hovedskydning
135533 Mike Hoffmann Christensen Bramming Skytteforening BK2 196.0 196.0 Mesterskab
137132 Cecilie Nielsen Sparta Idrætsforening BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
139367 Clara Christiane Bøjler Damgaard Bramming Skytteforening BK4 175.0 175.0 Mesterskab
137131 Frederikke Bladt Sparta Idrætsforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
40232 Erik Hundebøl Bramming Skytteforening SE3 182.0 182.0 Mesterskab
39630 Henrik Bentsen Sparta Idrætsforening SE1 190.0 190.0 Hovedskydning
40139 Kristian Lund Bramming Skytteforening Å2 193.0 193.0 Mesterskab
41477 Alice Frandsen Ribe Skyttekreds Å1 198.0 198.0 Hovedskydning
41477 Alice Frandsen Ribe Skyttekreds Å1 199.0 199.0 Mesterskab
39616 Jens Peter Oksen Sparta Idrætsforening SE1 196.0 196.0 Hovedskydning
139708 Jacob Pedersen Helle Skytteforening BK4 183.0 183.0 Hovedskydning
131558 Jeppe Mathias Kofoed Pedersen Helle Skytteforening BK3 181.0 181.0 Hovedskydning
125142 Mads Friis Helle Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
39626 Ingrid Lassen Sparta Idrætsforening SE2 197.0 197.0 Hovedskydning
126538 Viktor Sørensen Helle Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
124289 Simone Svendsen Outrup Skytteforening J2 197.0 197.0 Hovedskydning
124289 Simone Svendsen Outrup Skytteforening J2 199.0 199.0 Mesterskab
125035 Selina B. Jensen Outrup Skytteforening BK2 193.0 193.0 Hovedskydning
125035 Selina B. Jensen Outrup Skytteforening BK2 192.0 192.0 Mesterskab
127434 Martin B. Jensen Outrup Skytteforening Å3 193.0 193.0 Hovedskydning
127434 Martin B. Jensen Outrup Skytteforening Å3 190.0 190.0 Mesterskab
87121 Helle Bang Sparta Idrætsforening Å1 199.0 199.0 Hovedskydning
139191 Kristian Sørensen Helle Skytteforening BK3 196.0 196.0 Hovedskydning
39683 Anders Friis Sparta Idrætsforening SE3 195.0 195.0 Hovedskydning
119545 Rasmus Tøtrup Pedersen Helle Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
128645 Benjamin Toft Nielsen Helle Skytteforening BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
137836 Jessica Sørensen Sparta Idrætsforening J2 195.0 195.0 Mesterskab
124288 Karsten Svendsen Outrup Skytteforening Å3 189.0 189.0 Hovedskydning
124288 Karsten Svendsen Outrup Skytteforening Å3 185.0 185.0 Mesterskab
138014 Lars Estrup Gørding-Vejrup Skyttekreds Å3 191.0 191.0 Hovedskydning
139155 Vivian Johannsen Sparta Idrætsforening FRI 198.0 198.0 Mesterskab
125434 Sofie Thrane Nielsen Gesten Skytteforening J2 188.0 188.0 Hovedskydning
125434 Sofie Thrane Nielsen Gesten Skytteforening J2 186.0 186.0 Mesterskab
97267 Torben Jensen Holsted Skyttekreds Å1 199.0 199.0 Hovedskydning
97267 Torben Jensen Holsted Skyttekreds Å1 196.0 196.0 Mesterskab
132214 Maja Olesen Sparta Idrætsforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
132214 Maja Olesen Sparta Idrætsforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
137837 Josephine Sørensen Sparta Idrætsforening BK2 191.0 191.0 Hovedskydning
83400 Charlotte Kristine Damkjær Gesten Skytteforening Å3 189.0 189.0 Hovedskydning
141281 Ida Olesen Sparta Idrætsforening BK4 194.0 194.0 Hovedskydning
141281 Ida Olesen Sparta Idrætsforening BK4 196.0 196.0 Mesterskab
123424 Kirsten Jensen Sparta Idrætsforening FRI 194.0 194.0 Hovedskydning
128563 Claus Fogh Gørding-Vejrup Skyttekreds Å2 190.0 190.0 Mesterskab
40220 Hans Clausen Fogh Gørding-Vejrup Skyttekreds SE1 194.0 194.0 Hovedskydning
40220 Hans Clausen Fogh Gørding-Vejrup Skyttekreds SE1 198.0 198.0 Mesterskab
39981 Villy Fogh Gørding-Vejrup Skyttekreds Å1 196.0 196.0 Hovedskydning
127989 Heidi Nielsen Gørding-Vejrup Skyttekreds Å2 197.0 197.0 Hovedskydning
140534 Shanya Andersen Helle Skytteforening BK4 188.0 188.0 Hovedskydning
140534 Shanya Andersen Helle Skytteforening BK4 188.0 188.0 Mesterskab
41356 Jens Chr. Pedersen Holsted Skyttekreds SE3 186.0 186.0 Hovedskydning
40014 Steven Jørgensen Gørding-Vejrup Skyttekreds Å2 192.0 192.0 Hovedskydning
40014 Steven Jørgensen Gørding-Vejrup Skyttekreds Å2 194.0 194.0 Mesterskab
39604 Kjeld Lautrup Sparta Idrætsforening Å1 196.0 196.0 Mesterskab
124344 Malte Lautrup Sparta Idrætsforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
128497 Liane Filtenborg Sparta Idrætsforening J1 199.0 199.0 Mesterskab
122218 Flemming S. Burkarl Alslev Skytteforening SE3 188.0 188.0 Hovedskydning
137132 Cecilie Nielsen Sparta Idrætsforening BK2 196.0 196.0 Mesterskab
122713 Jesper Møbjerg Sdr. Omme Skytteforening ST3 171.0 171.0 Hovedskydning
137131 Frederikke Bladt Sparta Idrætsforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
130990 Mikkel Jørgensen Sdr. Omme Skytteforening BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
131006 Silje Jensen Sparta Idrætsforening BK2 200.0 200.0 Hovedskydning
131006 Silje Jensen Sparta Idrætsforening BK2 200.0 200.0 Mesterskab
39626 Ingrid Lassen Sparta Idrætsforening SE2 195.0 195.0 Mesterskab
87121 Helle Bang Sparta Idrætsforening Å1 200.0 200.0 Mesterskab
39683 Anders Friis Sparta Idrætsforening SE3 191.0 191.0 Mesterskab
119462 Mathilde Nørby Jensen Alslev Skytteforening BK2 195.0 195.0 Mesterskab
137836 Jessica Sørensen Sparta Idrætsforening J2 197.0 197.0 Hovedskydning
139155 Vivian Johannsen Sparta Idrætsforening FRI 195.0 195.0 Hovedskydning
123470 Alexander Agerbæk Alslev Skytteforening BK2 193.0 193.0 Mesterskab
109680 Karl Jon Hansen Vojens Skytteforening SE1 196.0 196.0 Hovedskydning
109680 Karl Jon Hansen Vojens Skytteforening SE1 197.0 197.0 Mesterskab
93056 Jytte Sørensen Alslev Skytteforening Å1 195.0 195.0 Hovedskydning
93056 Jytte Sørensen Alslev Skytteforening Å1 191.0 191.0 Mesterskab
112943 Thomas Chr. Hansen Antzack Vojens Skytteforening SE2 194.0 194.0 Hovedskydning
112943 Thomas Chr. Hansen Antzack Vojens Skytteforening SE2 198.0 198.0 Mesterskab
127803 Julie Møbjerg Sdr. Omme Skytteforening BK3 190.0 190.0 Hovedskydning
140191 Mikal Midjord Esbjerg Skyttekreds BK4 180.0 180.0 Hovedskydning
140191 Mikal Midjord Esbjerg Skyttekreds BK4 182.0 182.0 Mesterskab
117669 Inga Antzack Vojens Skytteforening SE1 192.0 192.0 Hovedskydning
117669 Inga Antzack Vojens Skytteforening SE1 190.0 190.0 Mesterskab
42345 Jens Faurbye Vojens Skytteforening ST1 191.0 191.0 Hovedskydning
42345 Jens Faurbye Vojens Skytteforening ST1 188.0 188.0 Mesterskab
135920 Freya Poulsen Esbjerg Skyttekreds BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
135920 Freya Poulsen Esbjerg Skyttekreds BK1 200.0 200.0 Mesterskab
126413 Jonas Vestermark Esbjerg Skyttekreds ST2 188.0 188.0 Hovedskydning
126413 Jonas Vestermark Esbjerg Skyttekreds ST2 181.0 181.0 Mesterskab
103514 Lasse Elkjær Nielsen Ribe Skyttekreds ST2 187.0 187.0 Hovedskydning
103514 Lasse Elkjær Nielsen Ribe Skyttekreds ST2 188.0 188.0 Mesterskab
141452 Lotte Fjord Sønderby Esbjerg Skyttekreds Å3 183.0 183.0 Hovedskydning
123424 Kirsten Jensen Sparta Idrætsforening FRI 195.0 195.0 Mesterskab
113053 Marcus Hartvigsen Bramming Skytteforening J2 194.0 194.0 Hovedskydning
97256 Kasper Stensgård Jensen Holsted Skyttekreds Å1 195.0 195.0 Hovedskydning
97256 Kasper Stensgård Jensen Holsted Skyttekreds Å1 195.0 195.0 Mesterskab
41611 Bent P. Nielsen Gørding-Vejrup Skyttekreds Å1 199.0 199.0 Hovedskydning
41611 Bent P. Nielsen Gørding-Vejrup Skyttekreds Å1 199.0 199.0 Mesterskab
134341 Jonas Aagaard Gørding-Vejrup Skyttekreds Å1 196.0 196.0 Hovedskydning
107015 Jens Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE2 192.0 192.0 Hovedskydning
107015 Jens Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE2 184.0 184.0 Mesterskab
92975 Gert M. Jensen Boddum-Ydby Skytteforening ST1 187.0 187.0 Hovedskydning
92975 Gert M. Jensen Boddum-Ydby Skytteforening ST1 190.0 190.0 Mesterskab
129783 Erik Dalgas Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE2 191.0 191.0 Hovedskydning
129783 Erik Dalgas Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE2 195.0 195.0 Mesterskab
38352 Doris Johnsen Ølgod Skytteforening Å1 196.0 196.0 Hovedskydning
38352 Doris Johnsen Ølgod Skytteforening Å1 199.0 199.0 Mesterskab
38336 Hans Johnsen Ølgod Skytteforening Å1 192.0 192.0 Hovedskydning
38336 Hans Johnsen Ølgod Skytteforening Å1 191.0 191.0 Mesterskab
134341 Jonas Aagaard Gørding-Vejrup Skyttekreds Å1 194.0 194.0 Mesterskab
39064 Ulla Bagger Mortensen Gørding-Vejrup Skyttekreds Å1 199.0 199.0 Hovedskydning
39064 Ulla Bagger Mortensen Gørding-Vejrup Skyttekreds Å1 199.0 199.0 Mesterskab
132542 Jørgen Thiim Bramming Skytteforening Å3 183.0 183.0 Hovedskydning
112500 Emilia Katrine Lund Alslev Skytteforening J2 197.0 197.0 Hovedskydning
135851 Max Stausholm Sdr. Omme Skytteforening BK1 196.0 196.0 Hovedskydning
39630 Henrik Bentsen Sparta Idrætsforening SE1 196.0 196.0 Mesterskab
39616 Jens Peter Oksen Sparta Idrætsforening SE1 195.0 195.0 Mesterskab
127793 Christoffer Christensen Esbjerg Skyttekreds BK4 198.0 198.0 Hovedskydning
127793 Christoffer Christensen Esbjerg Skyttekreds BK4 195.0 195.0 Mesterskab
128401 Alberth Bertelsen Sdr. Omme Skytteforening BK2 194.0 194.0 Hovedskydning
119462 Mathilde Nørby Jensen Alslev Skytteforening BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
135852 Jesper Stausholm Sdr. Omme Skytteforening Å3 189.0 189.0 Hovedskydning
123470 Alexander Agerbæk Alslev Skytteforening BK2 191.0 191.0 Hovedskydning
141452 Lotte Fjord Sønderby Esbjerg Skyttekreds Å3 180.0 180.0 Mesterskab
113053 Marcus Hartvigsen Bramming Skytteforening J2 191.0 191.0 Mesterskab
122585 Ole Brix Esbjerg Skyttekreds ST3 182.0 182.0 Hovedskydning
122585 Ole Brix Esbjerg Skyttekreds ST3 177.0 177.0 Mesterskab
111577 Niels Ladegaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening Å1 199.0 199.0 Hovedskydning
111577 Niels Ladegaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening Å1 197.0 197.0 Mesterskab
112500 Emilia Katrine Lund Alslev Skytteforening J2 197.0 197.0 Mesterskab
122218 Flemming S. Burkarl Alslev Skytteforening SE3 187.0 187.0 Mesterskab
122713 Jesper Møbjerg Sdr. Omme Skytteforening ST3 167.0 167.0 Mesterskab
130990 Mikkel Jørgensen Sdr. Omme Skytteforening BK2 198.0 198.0 Mesterskab
39980 Yvonne Rosenlund Bramming Skytteforening Å2 199.0 199.0 Hovedskydning
39980 Yvonne Rosenlund Bramming Skytteforening Å2 197.0 197.0 Mesterskab
91409 Kristine Rosenlund Bramming Skytteforening Å2 194.0 194.0 Hovedskydning
91409 Kristine Rosenlund Bramming Skytteforening Å2 193.0 193.0 Mesterskab

Til toppen