Gråsten-Skydning 2019 (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
43565 Iver Clausen Gråsten Skytteforening SE2 197.0 197.0 Hovedskydning
113035 Bent Norlander Gråsten Skytteforening SE3 188.0 188.0 Hovedskydning
136090 Magnus Sohl Gråsten Skytteforening BK4 184.0 184.0 Hovedskydning
136085 Mikkel Martinussen Gråsten Skytteforening BK3 196.0 196.0 Hovedskydning
136091 Poul Martinussen Gråsten Skytteforening Å3 197.0 197.0 Hovedskydning
127316 Flemming Holt Gråsten Skytteforening FRI 195.0 195.0 Hovedskydning
133426 Yasmina Winther Gråsten Skytteforening BK3 194.0 194.0 Hovedskydning
43567 Henning Dahl Gråsten Skytteforening FRI 195.0 195.0 Hovedskydning
43583 Christa Dahl Gråsten Skytteforening SE3 195.0 195.0 Hovedskydning
43549 Kurt Lorenzen Gråsten Skytteforening SE3 190.0 190.0 Hovedskydning
127308 Iris Brock Gråsten Skytteforening J2 194.0 194.0 Hovedskydning
43533 Mona Clausen Gråsten Skytteforening SE3 192.0 192.0 Hovedskydning
123397 Kristian Brock Gråsten Skytteforening BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
42620 Leo Pedersen Nordals Skyttekreds SE1 195.0 195.0 Hovedskydning
127302 Arne Paulsen Gråsten Skytteforening FRI 189.0 189.0 Hovedskydning
42611 Marie Sørensen Nordals Skyttekreds SE2 194.0 194.0 Hovedskydning
127300 Hans Eskildsen Gråsten Skytteforening FRI 185.0 185.0 Hovedskydning
127311 Egon Jensen Gråsten Skytteforening SE2 193.0 193.0 Hovedskydning
134024 Maja Østergaard Gråsten Skytteforening BK4 183.0 183.0 Hovedskydning
136083 Jens Pedersen Gråsten Skytteforening BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
114367 Per Grauballe Gråsten Skytteforening SE3 188.0 188.0 Hovedskydning
127312 Luke Petersen Gråsten Skytteforening Å3 192.0 192.0 Hovedskydning
134023 Julie Østergaard Gråsten Skytteforening BK4 190.0 190.0 Hovedskydning
138223 Marie Pedersen Gråsten Skytteforening BK4 189.0 189.0 Hovedskydning
127310 Lisa Jensen Gråsten Skytteforening FRI 196.0 196.0 Hovedskydning
139729 Dorthe Tranberg Andersen Sønderborg Skyttekreds FRI 187.0 187.0 Hovedskydning
134969 René Tranberg Andersen Sønderborg Skyttekreds BK3 190.0 190.0 Hovedskydning
139278 Celina Chrestensen Sønderborg Skyttekreds BK4 172.0 172.0 Hovedskydning
122364 Emma Sofia Vogt Widtfeldt Sønderborg Skyttekreds J2 199.0 199.0 Hovedskydning
135510 Rebecca Skytte Sloth Møller Sønderborg Skyttekreds J2 195.0 195.0 Hovedskydning
139726 Oliver Møller Sønderborg Skyttekreds J2 176.0 176.0 Hovedskydning
121606 Jamie Illner Sønderborg Skyttekreds BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
138180 Sif Madsen Sønderborg Skyttekreds J2 197.0 197.0 Hovedskydning
126109 William Hansen Sønderborg Skyttekreds BK2 199.0 199.0 Hovedskydning
138610 Mads Marius Weihle Ohlsen Sønderborg Skyttekreds BK4 192.0 192.0 Hovedskydning
139730 Tommy Tranberg Andersen Sønderborg Skyttekreds FRI 193.0 193.0 Hovedskydning
39616 Jens Peter Oksen Sparta Idrætsforening SE1 193.0 193.0 Hovedskydning
137597 Line Nørskov Jensen Sønderborg Skyttekreds BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
137595 Sofie Helbo Grau Bossen Sønderborg Skyttekreds BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
135897 Nikolaj Lavad Clausen Sønderborg Skyttekreds BK2 184.0 184.0 Hovedskydning
135898 Mikkel Hesselberg Christiansen Sønderborg Skyttekreds J2 189.0 189.0 Hovedskydning
137716 Mads Laue Schulz Sønderborg Skyttekreds BK3 190.0 190.0 Hovedskydning
138400 Nevin Shalom Kannaiyan Rajkumar Sønderborg Skyttekreds BK3 194.0 194.0 Hovedskydning
139724 Rishica Shancarganesh Sønderborg Skyttekreds BK4 196.0 196.0 Hovedskydning
126353 Jeppe Knudsen Nissen Sønderborg Skyttekreds BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
138613 Jessica Rose Sønderborg Skyttekreds BK4 195.0 195.0 Hovedskydning
118679 Andreas Lass Sønderborg Skyttekreds J2 196.0 196.0 Hovedskydning
111707 Rasmus Knudsen Nissen Sønderborg Skyttekreds J2 197.0 197.0 Hovedskydning
124344 Malte Lautrup Sparta Idrætsforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
139280 Valentin Olin Sønderborg Skyttekreds BK4 199.0 199.0 Hovedskydning
133527 Mads Jensen Sønderborg Skyttekreds BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
129973 Jimmy Illner Sønderborg Skyttekreds Å3 198.0 198.0 Hovedskydning
139279 Halfdan Jørgensen Sønderborg Skyttekreds BK4 171.0 171.0 Hovedskydning
139723 Camilla Catrine Kock Sønderborg Skyttekreds BK4 189.0 189.0 Hovedskydning
130479 Torben Gotfred Meier Sønderborg Skyttekreds FRI 198.0 198.0 Hovedskydning
39604 Kjeld Lautrup Sparta Idrætsforening Å1 192.0 192.0 Hovedskydning
107380 Oliver Illner Sønderborg Skyttekreds ST3 181.0 181.0 Hovedskydning
136904 Celina Albrechtsen Broagerlands Skytteforening BK3 191.0 191.0 Hovedskydning
122666 Karl Thomsen Andersen Sønderborg Skyttekreds FRI 196.0 196.0 Hovedskydning
137836 Jessica Sørensen Sparta Idrætsforening J2 190.0 190.0 Hovedskydning
138473 Kimmy Wolff Hansen Broagerlands Skytteforening BK4 172.0 172.0 Hovedskydning
42970 Henrik Autzen Sønderborg Skyttekreds Å3 191.0 191.0 Hovedskydning
131279 Celina Hattesen Broagerlands Skytteforening BK3 182.0 182.0 Hovedskydning
42922 Kaj Christensen Sønderborg Skyttekreds SE2 195.0 195.0 Hovedskydning
132907 Søs Wilhemsen Schmuck Broagerlands Skytteforening BK3 175.0 175.0 Hovedskydning
133425 Tonni Petersen Gråsten Skytteforening Å3 187.0 187.0 Hovedskydning
139155 Vivian Johannsen Sparta Idrætsforening FRI 193.0 193.0 Hovedskydning
136742 Tristan B. Kinastovski Broagerlands Skytteforening BK4 153.0 153.0 Hovedskydning
128497 Liane Filtenborg Sparta Idrætsforening J2 199.0 199.0 Hovedskydning
34354 Betinna Flyvholm Thygesen Ullerup Skytteforening Å1 199.0 199.0 Hovedskydning
134513 Xenia Christensen Tøt Broagerlands Skytteforening BK2 192.0 192.0 Hovedskydning
139400 Toke Jensen Grænseegnens Skytteforening BK4 184.0 184.0 Hovedskydning
132695 Daniela Plath Broagerlands Skytteforening BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
43401 Sune Christensen Broagerlands Skytteforening Å1 195.0 195.0 Hovedskydning
136722 Jakob Gade Sørensen Grænseegnens Skytteforening BK3 196.0 196.0 Hovedskydning
140385 Line Skovgaard Sparta Idrætsforening BK4 188.0 188.0 Hovedskydning
42764 Thomas Brokholm Sønderborg Skyttekreds ST2 187.0 187.0 Hovedskydning
42764 Thomas Brokholm Sønderborg Skyttekreds ST2 191.0 191.0 Mesterskab
121104 Frederik Beck Grænseegnens Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
129313 Stephan Johannsen Grænseegnens Skytteforening Å2 194.0 194.0 Hovedskydning
127629 René Lundorf Sønderborg Skyttekreds Å2 195.0 195.0 Hovedskydning
127880 Camilla Johannsen Grænseegnens Skytteforening ST3 188.0 188.0 Hovedskydning
43365 Henning Sørensen Grænseegnens Skytteforening ST2 183.0 183.0 Hovedskydning
43365 Henning Sørensen Grænseegnens Skytteforening ST2 188.0 188.0 Mesterskab
43346 Marianne Clausen Grænseegnens Skytteforening ST2 191.0 191.0 Hovedskydning
43346 Marianne Clausen Grænseegnens Skytteforening ST2 183.0 183.0 Mesterskab
127879 Pia Johannsen Grænseegnens Skytteforening Å1 198.0 198.0 Hovedskydning
43003 Eva E Rasmussen Grænseegnens Skytteforening ST2 187.0 187.0 Hovedskydning
43003 Eva E Rasmussen Grænseegnens Skytteforening ST2 187.0 187.0 Mesterskab

Til toppen