DM Kvalifikation 2. Runde DGI Østjylland (Luftriffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
95494 Arne Lægaard Skanderborg-Stilling Skytteforening Å2 197.000 197.000 Hovedskydning
117469 Finn Gade Skanderborg-Stilling Skytteforening Å2 190.000 190.000 Hovedskydning
115252 Heinrich Sloth Skanderborg-Stilling Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
75975 Kira L. Andersen Skanderborg-Stilling Skytteforening Å2 194.000 194.000 Hovedskydning
18344 Finn Dollerup VBF Skyttelaug/Århus SE1 200.000 200.000 Hovedskydning
26012 Eva Nørgaard VBF Skyttelaug/Århus SE1 195.000 195.000 Hovedskydning
134497 Per Preus VBF Skyttelaug/Århus SE1 196.000 196.000 Hovedskydning
134496 Arne Preus VBF Skyttelaug/Århus SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
121173 Jeppe Ejby Samsø Skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
133365 Jørgen Christian Helms Dalgaard Samsø Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
115852 Lukas Jensen Samsø Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
131054 Tristan Jessen Samsø Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
25334 Henrik Berthelsen Samsø Skytteforening Å2 199.000 199.000 Hovedskydning
91099 Ellen Holm Samsø Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
25234 Pia Kleis Samsø Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
101490 Christoffer Røjkjær Samsø Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
25302 Knud Møller Samsø Skytteforening SE1 200.000 200.000 Hovedskydning
116952 Jette Hougaard Samsø Skytteforening SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
25323 Jenny Bissø Samsø Skytteforening SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
25326 Jan O Jørgensen Samsø Skytteforening SE1 195.000 195.000 Hovedskydning
109462 Jakob Øster Samsø Skytteforening J2 198.000 198.000 Hovedskydning
98104 Sofus Løbner Samsø Skytteforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
132672 Andrea Lundsberg Samsø Skytteforening J2 200.000 200.000 Hovedskydning
131492 Karoline Skade Samsø Skytteforening J1 197.000 197.000 Hovedskydning
33713 Alex Møberg Århus Riffelskytte klub ST1 197.000 197.000 Hovedskydning
17480 Thomas Danielsen Århus Riffelskytte klub ST1 198.000 198.000 Hovedskydning
24945 Kim Larsen Århus Riffelskytte klub ST2 198.000 198.000 Hovedskydning
104678 Nickolai Malte Kristensen Århus Riffelskytte klub ST1 196.000 196.000 Hovedskydning
102108 Julie Olsen Lyngby Skyttekreds Å2 194.000 194.000 Hovedskydning
127471 Per Marker Lyngby Skyttekreds Å2 192.000 192.000 Hovedskydning
23027 Brit Henriksen Lyngby Skyttekreds Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
134355 Andy Bjerregaard Randers Skyttekreds BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
138084 Frederik Rasmussen Randers Skyttekreds BK1 195.000 195.000 Hovedskydning
138693 Jasmin K. Veirum Randers Skyttekreds BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
136163 Markus Sandberg Randers Skyttekreds BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
120339 Alexander Berth Randers Skyttekreds J2 196.000 196.000 Hovedskydning
125216 Kirstine M.C.B. Ravnholt Randers Skyttekreds J2 191.000 191.000 Hovedskydning
121466 Matti Ottsen Randers Skyttekreds J2 199.000 199.000 Hovedskydning
127774 Nicolai Baltzer Rasmussen Randers Skyttekreds J2 197.000 197.000 Hovedskydning
24583 Bruno Grove Nielsen Skytteklubben DSB/ASF SE1 200.000 200.000 Hovedskydning
111954 Poul Sjøstedt Skytteklubben DSB/ASF SE2 199.000 199.000 Hovedskydning
73443 Per Kjærsgård Sørensen Skytteklubben DSB/ASF SE2 199.000 199.000 Hovedskydning
18504 Anny Toft Randers Skyttekreds SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
138921 Else Haagen Randers Skyttekreds SE2 196.000 196.000 Hovedskydning
18368 Erik Andersen Randers Skyttekreds SE2 196.000 196.000 Hovedskydning
17325 Henning Lausten Randers Skyttekreds SE2 192.000 192.000 Hovedskydning
24662 Kent Jeppesen Skytteklubben DSB/ASF SE2 199.000 199.000 Hovedskydning
134626 Mads Germer Jensen VBF's Skyttelaug Hinnerup BK3 196.000 196.000 Hovedskydning
131853 Oliver Englyst Hasager VBF's Skyttelaug Hinnerup BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
139368 Simon Klitgaard Mogensen VBF's Skyttelaug Hinnerup BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
125082 Oliver Overgaard Hoffmann VBF's Skyttelaug Hinnerup BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
135860 Tobias Fisker Torstensen Randers Skyttekreds Å2 190.000 190.000 Hovedskydning
67824 Therese Gregersen Randers Skyttekreds Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
17330 Evan Jensen Randers Skyttekreds Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
126770 Dennis Christiansen Randers Skyttekreds Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
21701 Henning B Clausen Århus Riffelskytte klub SE1 196.000 196.000 Hovedskydning
25728 Jørgen Mahler Århus Riffelskytte klub SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
89824 Per Sørensen Århus Riffelskytte klub SE2 186.000 186.000 Hovedskydning
26133 Svend Borgbjerg Århus Riffelskytte klub SE1 200.000 200.000 Hovedskydning
139323 Alexander Hingelberg Århus Riffelskytte klub J2 163.000 163.000 Hovedskydning
140949 Eva Aino Bak Christensen Århus Riffelskytte klub J2 193.000 193.000 Hovedskydning
137884 Mads S Madsen Århus Riffelskytte klub J2 188.000 188.000 Hovedskydning
126249 Max B F Kristiansen Århus Riffelskytte klub J2 197.000 197.000 Hovedskydning
25362 Casper Buschbeck Samsø Skytteforening ST3 178.000 178.000 Hovedskydning
25202 Torben Kristensen Samsø Skytteforening ST2 186.000 186.000 Hovedskydning
25297 Lasse Bertelsen Samsø Skytteforening ST2 189.000 189.000 Hovedskydning
25211 Svend Bissø Samsø Skytteforening ST2 182.000 182.000 Hovedskydning

Til toppen