Hyggeturnering 2. Runde DGI Østjylland (Luftriffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
107021 Jeppe Ramus Skanderborg-Stilling Skytteforening ST3 172.0 172.0 Hovedskydning
25177 John Lund Christensen Skanderborg-Stilling Skytteforening SE2 194.0 194.0 Hovedskydning
107020 Lene Ramus Skanderborg-Stilling Skytteforening Å2 194.0 194.0 Hovedskydning
80671 Maybritt Sloth Lynggaard Skanderborg-Stilling Skytteforening ST3 177.0 177.0 Hovedskydning
134134 Johanne Skyldal Samsø Skytteforening BK3 188.0 188.0 Hovedskydning
134135 Valdemar Skyldal Samsø Skytteforening BK3 191.0 191.0 Hovedskydning
131055 Michael Lorenzen Samsø Skytteforening Å2 194.0 194.0 Hovedskydning
128826 Søren Ørum Samsø Skytteforening Å2 184.0 184.0 Hovedskydning
25243 Niels Jørn Johansen Samsø Skytteforening SE1 196.0 196.0 Hovedskydning
25312 John Sander Petersen Samsø Skytteforening SE2 193.0 193.0 Hovedskydning
132627 Niels Nielsen Samsø Skytteforening FRI 186.0 186.0 Hovedskydning
141010 Oscar Hvirvelkær Samsø Skytteforening J2 191.0 191.0 Hovedskydning
140999 Natascha Jensen Samsø Skytteforening Å2 178.0 178.0 Hovedskydning
141007 Sofia Gil Krogh Samsø Skytteforening J2 194.0 194.0 Hovedskydning
140832 Maibeth Riber Berge Poulsen Samsø Skytteforening J2 191.0 191.0 Hovedskydning
140841 Birk Dorsch Schmedes Samsø Skytteforening J2 181.0 181.0 Hovedskydning
23018 Inge Petersen Lyngby Skyttekreds SE1 199.0 199.0 Hovedskydning
127472 Pernille Pedersen Lyngby Skyttekreds Å2 182.0 182.0 Hovedskydning
115017 Rene Olsen Lyngby Skyttekreds FRI 198.0 198.0 Hovedskydning
127474 Torkild Kaysen Lyngby Skyttekreds Å2 196.0 196.0 Hovedskydning
22902 Tina Krarup Lyngby Skyttekreds Å2 192.0 192.0 Hovedskydning
137681 Dorte Hviid Sørensen Lyngby Skyttekreds FRI 193.0 193.0 Hovedskydning
116842 Josefine Bachmann Lyngby Skyttekreds J1 199.0 199.0 Hovedskydning
81504 Claus Kristensen Lyngby Skyttekreds SE2 185.0 185.0 Hovedskydning
23760 Ejner Jørgensen Grenå Skyttekreds SE2 196.0 196.0 Hovedskydning
84818 Maja Petersen Grenå Skyttekreds ST1 198.0 198.0 Hovedskydning
88434 Michael Petersen Grenå Skyttekreds Å1 198.0 198.0 Hovedskydning
23498 Mona Sjørup Jørgensen Grenå Skyttekreds Å2 195.0 195.0 Hovedskydning
134197 Berit Petersen Randers Skyttekreds FRI 196.0 196.0 Hovedskydning
134668 Stine Hvid Randers Skyttekreds FRI 200.0 200.0 Hovedskydning
98798 Kirsten Hvid Hansen Randers Skyttekreds SE2 192.0 192.0 Hovedskydning
106994 Casper Broge Odder Skytteforening Å2 199.0 199.0 Hovedskydning
25390 Willy Hermansen Odder Skytteforening SE1 197.0 197.0 Hovedskydning

Til toppen