Omegnsturnering (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
139974 Josefine Campanini Ring Galten Skytteforening J2 184.000 184.000 Hovedskydning
127112 Aleksander Østergaard Nielsen Galten Skytteforening J2 191.000 191.000 Hovedskydning
135752 Luna Juul Eriksen Galten Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
107022 Stinna Ramus Skanderborg-Stilling Skytteforening Å3 190.000 190.000 Hovedskydning
139972 Mads Drejer Nielsen Galten Skytteforening BK4 180.000 180.000 Hovedskydning
99922 Viola Røjel Postens Skytteforening Å2 197.000 197.000 Hovedskydning
107245 Tobias Nørlund Hernvig Postens Skytteforening Å2 198.000 198.000 Hovedskydning
83162 Valentin Røjel Postens Skytteforening Å2 196.000 196.000 Hovedskydning
128616 Oliver Homann Larsen Postens Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
135769 Freja Tolstrup Postens Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
130810 Savannah Busk Postens Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
122192 Josefine Friis Bugge Postens Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
117148 Thor Fogde Skytteklubben DSB/ASF ST3 178.000 178.000 Hovedskydning
138008 Daniel Holm Hansen Skytteklubben DSB/ASF J2 189.000 189.000 Hovedskydning
113860 Sebastian Friis Bugge Postens Skytteforening J2 180.000 180.000 Hovedskydning
129579 Caroline Baatrup Blok Beder-Malling Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
140820 Elias Schäfer Skytteklubben DSB/ASF BK4 187.000 187.000 Hovedskydning
131685 Konrad Brandt Skytteklubben DSB/ASF BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
136321 Astrid Abildgaard Rasmussen Galten Skytteforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
136318 Kristian Nielsen Galten Skytteforening BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
75975 Kira L. Andersen Skanderborg-Stilling Skytteforening Å2 198.000 198.000 Hovedskydning
134704 Christian Rosenmeyer Skanderborg-Stilling Skytteforening Å2 189.000 189.000 Hovedskydning
125419 Markus Højegaard Nielsen Skanderborg-Stilling Skytteforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
82516 Mads Lillelund Skanderborg-Stilling Skytteforening Å2 197.000 197.000 Hovedskydning
122211 Victor Rasholt Skanderborg-Stilling Skytteforening J2 190.000 190.000 Hovedskydning
139462 Benjamin Rahbek Strunge Ry-Emborg Skytteforening BK4 186.000 186.000 Hovedskydning
139465 Jonas Flindt Porse Ry-Emborg Skytteforening BK4 176.000 176.000 Hovedskydning
139469 Marley Aaby Ry-Emborg Skytteforening BK4 179.000 179.000 Hovedskydning
139470 Bertram Borg Sørensen Ry-Emborg Skytteforening BK4 187.000 187.000 Hovedskydning
139471 Oliver Bjørn Olesen Ry-Emborg Skytteforening BK4 188.000 188.000 Hovedskydning
139474 Jakob Rothmann Ry-Emborg Skytteforening BK4 182.000 182.000 Hovedskydning
135349 Mads Søndergaard Ry-Emborg Skytteforening BK4 186.000 186.000 Hovedskydning
139546 Ellen Kathrine Andersen Fredslund Ry-Emborg Skytteforening Å3 186.000 186.000 Hovedskydning
139475 Mark Bødstrup Rasmussen Ry-Emborg Skytteforening Å3 191.000 191.000 Hovedskydning
117047 Mark Frøsig VBF's Skyttelaug Hinnerup ST3 186.000 186.000 Hovedskydning
130916 Tristan Zoffmann Lønvig VBF's Skyttelaug Hinnerup BK4 192.000 192.000 Hovedskydning
134626 Mads Germer Jensen VBF's Skyttelaug Hinnerup BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
139368 Simon Klitgaard Mogensen VBF's Skyttelaug Hinnerup BK4 195.000 195.000 Hovedskydning
123789 Emil Østergaard Andersen VBF's Skyttelaug Hinnerup J2 194.000 194.000 Hovedskydning
125082 Oliver Overgaard Hoffmann VBF's Skyttelaug Hinnerup BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
131853 Oliver Englyst Hasager VBF's Skyttelaug Hinnerup BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
129920 Mikkel Sarinelli Mortensen VBF's Skyttelaug Hinnerup BK3 191.000 191.000 Hovedskydning

Til toppen