| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Luftriffel, 15m - Mesterskab BK3

1 138894 Sune Kjeldgård Johansen Stadil-Vedersø Skytteforening 195/03 195/03 195/03

Luftriffel, 15m - Mesterskab ST3

1 29478 Poul Erik Hansen Struer Skyttekreds, foreningen 182/01 187/01 369/02

Luftriffel, 15m - Mesterskab Å2

1 137480 Christine Jeromin Trehøje Skytteforening 194/03 195/01 389/04
2 140580 Tina Kjeldal Trehøje Skytteforening 193/04 189/06 382/10
3 138877 Jesper Skaarup Videbæk Skytteforening 175/00 176/00 351/00

Luftriffel, 15m - Mesterskab SE2

1 29483 Poul Gaardsted Struer Skyttekreds, foreningen 188/06 190/02 378/08
2 29627 Erland Wøjcik Struer Skyttekreds, foreningen 186/02 188/02 374/04

Luftriffel, 15m - Mesterskab FRI

1 140114 Torben Kjerulff Trehøje Skytteforening 191/03 190/02 381/05

Luftriffel, 15m - Klasse BK1

1 132757 Rasmus Frederiksen Skjern Skytteforening 199/10
2 132144 Daniel T. Enoch Skjern Skytteforening 199/03
3 122968 Valdemar Mohr Vesterblaae Trehøje Skytteforening 198/05
4 123666 Emil Thusgaard Trehøje Skytteforening 198/04
5 125039 Willads Brandt Trehøje Skytteforening 196/04
6 127236 Kristian A. Larsen Trehøje Skytteforening 192/02

Luftriffel, 15m - Klasse BK2

1 127241 Rasmus Kjeldal Trehøje Skytteforening 198/06
2 134796 Villads Halkjær Sørensen Skjern Skytteforening 198/04
2 123534 Mathias Aaes Thomsen Skjern Skytteforening 198/04
4 135682 Simon Holbøll Mølgaard Trehøje Skytteforening 198/03
5 128439 Thais Holbøll Trehøje Skytteforening 196/04
6 127244 Lærke Lykke Jensen Trehøje Skytteforening 196/03
7 132750 Jesper Brinckopff Weiss Trehøje Skytteforening 194/04
8 127741 Kristian Lauritsen Trehøje Skytteforening 191/03
9 118946 Magnus Helleskov Trehøje Skytteforening 190/02

Luftriffel, 15m - Klasse BK3

1 132749 Oliver Jeromin Rasmussen Trehøje Skytteforening 196/05
2 139903 Olivia Sobel Trehøje Skytteforening 195/06
3 139899 Rasmus Figuera Storm Trehøje Skytteforening 186/00
4 139346 Kalle Ertbølle Thesbjerg Videbæk Skytteforening 167/00
5 132754 Freja Solveig Jensen Trehøje Skytteforening 162/00
6 139901 Lucas Overgaard Trehøje Skytteforening 133/01

Luftriffel, 15m - Klasse J1

1 119521 Sofie Nielsen Trehøje Skytteforening 199/04

Luftriffel, 15m - Klasse J2

1 119523 Sarah Holst-Pedersen Trehøje Skytteforening 200/06
2 138784 Andreas Grøndal Stenskjær Trehøje Skytteforening 194/05

Luftriffel, 15m - Klasse ST3

1 98934 Cecilie Madsen Trehøje Skytteforening 188/02
2 53119 Jens Peter Hansen Skjern Skytteforening 182/02
3 29478 Poul Erik Hansen Struer Skyttekreds, foreningen 182/01
4 88757 Bendt Kjærsig Skjern Skytteforening 172/01

Luftriffel, 15m - Klasse Å1

1 128269 Torben Larsen Trehøje Skytteforening 198/04

Luftriffel, 15m - Klasse Å2

1 137480 Christine Jeromin Trehøje Skytteforening 194/03
2 140580 Tina Kjeldal Trehøje Skytteforening 193/04
3 140589 Jannie Bitten Stenskjær Trehøje Skytteforening 192/03
4 36092 Henrik Bjerg Stadil-Vedersø Skytteforening 191/03
5 140579 Carina Holbøll Mølgaard Trehøje Skytteforening 185/02
6 138877 Jesper Skaarup Videbæk Skytteforening 175/00

Luftriffel, 15m - Klasse SE2

1 36319 Helge Møller Skjern Skytteforening 195/03
2 38013 Bente Andersen Skjern Skytteforening 179/01

Luftriffel, 15m - Klasse FRI

1 140114 Torben Kjerulff Trehøje Skytteforening 191/03
2 140350 Samuel Thestrup Sørensen Trehøje Skytteforening 131/01

Til toppen