Vinterholdturnering 2 (Luftriffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
138877 Jesper Skaarup Videbæk Skytteforening Å2 175.000 175.000 Hovedskydning
138877 Jesper Skaarup Videbæk Skytteforening Å2 176.000 176.000 Mesterskab
139346 Kalle Ertbølle Thesbjerg Videbæk Skytteforening BK3 167.000 167.000 Hovedskydning
139899 Rasmus Figuera Storm Trehøje Skytteforening BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
125039 Willads Brandt Trehøje Skytteforening BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
127241 Rasmus Kjeldal Trehøje Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
132754 Freja Solveig Jensen Trehøje Skytteforening BK3 162.000 162.000 Hovedskydning
132750 Jesper Brinckopff Weiss Trehøje Skytteforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
118946 Magnus Helleskov Trehøje Skytteforening BK2 190.000 190.000 Hovedskydning
127244 Lærke Lykke Jensen Trehøje Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
139901 Lucas Overgaard Trehøje Skytteforening BK3 133.000 133.000 Hovedskydning
128439 Thais Holbøll Trehøje Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
139903 Olivia Sobel Trehøje Skytteforening BK3 195.000 195.000 Hovedskydning
132749 Oliver Jeromin Rasmussen Trehøje Skytteforening BK3 196.000 196.000 Hovedskydning
127741 Kristian Lauritsen Trehøje Skytteforening BK2 191.000 191.000 Hovedskydning
123666 Emil Thusgaard Trehøje Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
122968 Valdemar Mohr Vesterblaae Trehøje Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
135682 Simon Holbøll Mølgaard Trehøje Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
128269 Torben Larsen Trehøje Skytteforening Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
98934 Cecilie Madsen Trehøje Skytteforening ST3 188.000 188.000 Hovedskydning
140114 Torben Kjerulff Trehøje Skytteforening FRI 191.000 191.000 Hovedskydning
140114 Torben Kjerulff Trehøje Skytteforening FRI 190.000 190.000 Mesterskab
119523 Sarah Holst-Pedersen Trehøje Skytteforening J2 200.000 200.000 Hovedskydning
119521 Sofie Nielsen Trehøje Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
140350 Samuel Thestrup Sørensen Trehøje Skytteforening FRI 131.000 131.000 Hovedskydning
137480 Christine Jeromin Trehøje Skytteforening Å2 194.000 194.000 Hovedskydning
137480 Christine Jeromin Trehøje Skytteforening Å2 195.000 195.000 Mesterskab
140579 Carina Holbøll Mølgaard Trehøje Skytteforening Å2 185.000 185.000 Hovedskydning
140580 Tina Kjeldal Trehøje Skytteforening Å2 193.000 193.000 Hovedskydning
140580 Tina Kjeldal Trehøje Skytteforening Å2 189.000 189.000 Mesterskab
138784 Andreas Grøndal Stenskjær Trehøje Skytteforening J2 194.000 194.000 Hovedskydning
127236 Kristian A. Larsen Trehøje Skytteforening BK1 192.000 192.000 Hovedskydning
36092 Henrik Bjerg Stadil-Vedersø Skytteforening Å2 191.000 191.000 Hovedskydning
138894 Sune Kjeldgård Johansen Stadil-Vedersø Skytteforening BK3 195.000 195.000 Mesterskab
140589 Jannie Bitten Stenskjær Trehøje Skytteforening Å2 192.000 192.000 Hovedskydning
132757 Rasmus Frederiksen Skjern Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
134796 Villads Halkjær Sørensen Skjern Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
123534 Mathias Aaes Thomsen Skjern Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
132144 Daniel T. Enoch Skjern Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
53119 Jens Peter Hansen Skjern Skytteforening ST3 182.000 182.000 Hovedskydning
88757 Bendt Kjærsig Skjern Skytteforening ST3 172.000 172.000 Hovedskydning
36319 Helge Møller Skjern Skytteforening SE2 195.000 195.000 Hovedskydning
38013 Bente Andersen Skjern Skytteforening SE2 179.000 179.000 Hovedskydning
29478 Poul Erik Hansen Struer Skyttekreds ST3 182.000 182.000 Hovedskydning
29478 Poul Erik Hansen Struer Skyttekreds ST3 187.000 187.000 Mesterskab

Til toppen