| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Luftriffel, 15m - Mesterskab BK1

1 131704 Marius Højer Juul Vodskov Skytteforening 199/04 196/07 395/11

Luftriffel, 15m - Mesterskab BK2

1 139195 Smilla Vigsø Nielsen Vodskov Skytteforening 198/05 194/05 392/10

Luftriffel, 15m - Klasse BK1

1 120445 Toke Simonsen Vodskov Skytteforening 200/10
2 136337 Andreas Kjær Tilsted Bojesen Thisted Skyttekreds 200/09
3 119692 Morten Bols Pedersen Vester Hassing Skytteforening 200/08
4 134741 Emil Johansen Skytteforening Kimbrerne 200/06
4 114433 Kasper M. Nielsen Vilsted Skytteforening 200/06
6 128451 Andreas Myrup Vilsted Skytteforening 200/02
7 136596 Mathias Nørhave Pedersen Løgstør Sportsskytteklub 199/07
8 118340 Rasmus Uhrenholt Vodskov Skytteforening 199/05
9 131704 Marius Højer Juul Vodskov Skytteforening 199/04
10 127027 Oliver Boel Nielsen Vester Hassing Skytteforening 198/11
11 117498 Christoffer Jensen Thisted Skyttekreds 198/07
12 137211 Lai Andersen Vilsted Skytteforening 197/05
13 125828 Mathias Hejlesen Kristensen Vester Hassing Skytteforening 196/05
14 134834 Laura Cecilie Kvistgaard Frederikshavn Skyttekreds 195/02

Luftriffel, 15m - Klasse BK2

1 137040 Melissa Andrea Engelbert Henningsen Vester Hassing Skytteforening 199/08
2 135692 Jacob Odgaard Løgstør Sportsskytteklub 198/08
3 139195 Smilla Vigsø Nielsen Vodskov Skytteforening 198/05
4 132311 Silas Jensen Løgstør Sportsskytteklub 195/05
5 136597 Lukas Jacob Møller Løgstør Sportsskytteklub 193/03
6 131623 Samm Borsiczky Thisted Skyttekreds 186/05

Luftriffel, 15m - Klasse BK3

1 136689 Alberte M. Larsen Skytteforening Kimbrerne 199/08
2 136331 Mikkel Peters Frederikshavn Skyttekreds 199/04
3 140096 Anton Lynge Skytteforening Kimbrerne 196/04
4 140097 Natasha Poulsen Skytteforening Kimbrerne 196/02
4 122796 Emma Mortensen Vilsted Skytteforening 196/02
6 133926 Soma Borhi Thisted Skyttekreds 195/06
7 139838 Anton Johan Nielsen Frederikshavn Skyttekreds 186/02
8 139770 Karoline Frydkjær Frederikshavn Skyttekreds 186/01
9 140458 Emil Nedergaard Frederikshavn Skyttekreds 168/01
10 140457 Bertil Tornby Frederikshavn Skyttekreds 167/02

Luftriffel, 15m - Klasse J1

1 95321 Amalie Birk D. Sørensen Karby Skyttekreds 200/07
1 113585 Anders Christian Uhrenholt Vodskov Skytteforening 200/07
3 15758 Trine Weinreich Klit Andersen Vester Hassing Skytteforening 200/06
4 122123 Tobias Holm Hansen Vodskov Skytteforening 199/07
4 118294 Nikolai Mou Nielsen Vodskov Skytteforening 199/07

Luftriffel, 15m - Klasse J2

1 131341 Oliver Kvistgaard Toft Christensen Frederikshavn Skyttekreds 199/10
2 139686 Ida Aaen Vester Hassing Skytteforening 199/07
3 123820 Emma Hejlesen Kristensen Vester Hassing Skytteforening 199/05
4 136328 Josefine Frydkjær Frederikshavn Skyttekreds 198/04
5 135291 Klara Ager Karby Skyttekreds 198/02
6 127968 Mikkel Heby Svendsen Vodskov Skytteforening 196/00
7 114946 Elias Erbs Frederikshavn Skyttekreds 195/03
8 101420 Mads Larsen Glöss Karby Skyttekreds 195/02
9 107120 Johanne Axelsen Vester Hassing Skytteforening 192/02
10 138485 Patrick Kjøgx Frederikshavn Skyttekreds 184/00
11 118221 Casper Gregersen Karby Skyttekreds 182/01
12 135301 Marco Kjærgård Karby Skyttekreds 168/00

Luftriffel, 15m - Klasse ST1

1 86372 Christinna Herskind Aalborg Skyttekreds 199/07
2 116728 Caroline Marie Jacobi Aalborg Skyttekreds 198/03
3 17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds 196/04
4 91277 Simone Berg Aalborg Skyttekreds 193/01
5 104886 Emil Lindholt Nielsen Aalborg Skyttekreds 191/04
6 105786 Jonas Ø. Pedersen Aalborg Skyttekreds 190/01

Luftriffel, 15m - Klasse ST2

1 113118 Anders Hansen Aalborg Skyttekreds 195/03
2 117765 Peter A. Sørensen Aalborg Skyttekreds 194/07
3 101636 Anton Christensen Frederikshavn Skyttekreds 193/01
4 113577 Mathias N. Nielsen Boddum-Ydby Skytteforening 192/03
5 102934 Kristian Møller Kristensen Aalborg Skyttekreds 191/02
5 14785 Henrik Frankfurth Aalborg Skyttekreds 191/02
5 43033 Christian Jakobsen Aalborg Skyttekreds 191/02
8 16969 Morten Larsen Ulsted Skytteforening 190/02
9 16485 Jeppe V. Kristensen Aalborg Skyttekreds 189/03

Luftriffel, 15m - Klasse ST3

1 113843 Nina Guldbæk Larsen Vodskov Skytteforening 195/03
2 92975 Gert M. Jensen Boddum-Ydby Skytteforening 194/04
3 117764 Nicklas Christensen Aalborg Skyttekreds 192/04
4 108452 Victoria Riemann Dahl Boddum-Ydby Skytteforening 192/02
5 15485 Dennis Nielsen Vodskov Skytteforening 189/02
6 15132 Søren Nikolaj Jensen Ulsted Skytteforening 188/02
7 93472 Anne Bakke Nielsen Thisted Skyttekreds 185/03
8 118349 Laura Riemann Dahl Boddum-Ydby Skytteforening 185/01
9 15968 Daniel Dalbøge Vodskov Skytteforening 182/03
10 15792 Poul Michael Dalbøge Vodskov Skytteforening 180/01
11 109398 Nicoline Holm Pedersen Ulsted Skytteforening 179/00
12 113910 Michael Guldbæk Larsen Vodskov Skytteforening 176/01
13 86970 Christian Alcayde Larsen Ulsted Skytteforening 173/02

Luftriffel, 15m - Klasse Å1

1 102415 Jens Nielsen Vodskov Skytteforening 200/13
2 99527 Lisbeth Stricker Jensen Vodskov Skytteforening 200/12
3 125508 Lars Walther Christensen Vodskov Skytteforening 200/10
3 93636 Lars Jensen Boddum-Ydby Skytteforening 200/10
5 116872 Dorthe K. Hegaard Frederikshavn Skyttekreds 200/09
6 88266 Inge Spangaard Futtrup Boddum-Ydby Skytteforening 200/05
7 82492 Rene Stricker Jensen Vodskov Skytteforening 200/03
8 112246 Anne Lise Herskind Vodskov Skytteforening 199/06
9 15501 Birgith Bendtsen Ulsted Skytteforening 197/05
10 11744 Søren Højgaard Andersen Vilsted Skytteforening 196/04
11 11933 Lars P M Jakobsen Vilsted Skytteforening 194/04
12 108503 Evan Petersen Vilsted Skytteforening 193/04

Luftriffel, 15m - Klasse Å2

1 106220 Kasper Hjorth Lousdal Boddum-Ydby Skytteforening 200/09
2 116491 Lisa Andersen Frederikshavn Skyttekreds 199/06
3 134865 Ole Vigsø Nielsen Vodskov Skytteforening 198/06
4 106956 Michael Erbs Frederikshavn Skyttekreds 198/05
4 15206 Maria Nørregaard Ulsted Skytteforening 198/05
6 122125 Claus Nielsen Vodskov Skytteforening 198/04
7 130103 Christina Røgilds Ulsted Skytteforening 197/05
8 15404 Ole M. Nielsen Ulsted Skytteforening 197/02
9 28179 Tommy Hasager Boddum-Ydby Skytteforening 197/01
10 116970 John Andersen Frederikshavn Skyttekreds 196/04
11 130102 Anni Lund Ravnsbæk Ulsted Skytteforening 194/01
12 99989 Jørgen Sloth Borregaard Vodskov Skytteforening 193/04
13 122618 Lærke Iversen Frederikshavn Skyttekreds 191/03
14 127639 Carsten Vestby Jensen Vilsted Skytteforening 187/02
15 129266 Lone Rosenvinge Iversen Frederikshavn Skyttekreds 186/02
16 131171 Bogdan Przybycien Frederikshavn Skyttekreds 181/01

Luftriffel, 15m - Klasse SE1

1 10518 Knud Jensen Frederikshavn Skyttekreds 200/14
2 10470 Ole Hans Madsen Frederikshavn Skyttekreds 200/10
3 10606 Bent Poulsen Frederikshavn Skyttekreds 200/08
4 93637 Bent Jensen Boddum-Ydby Skytteforening 200/05
5 17242 Birgitte Kort Jørgensen Aalborg Skyttekreds 199/09
6 17244 Birgit Prior Aalborg Skyttekreds 199/06
7 10462 Peter Møller Frederikshavn Skyttekreds 198/04
8 124561 Arne Holm Aalborg Skyttekreds 197/04
9 17287 Allan Prior Aalborg Skyttekreds 195/01

Luftriffel, 15m - Klasse SE2

1 134429 Ole Pedersen Boddum-Ydby Skytteforening 198/04
2 93954 Erling Munkholm Boddum-Ydby Skytteforening 197/06
3 130824 Ove Ravndahl Frederikshavn Skyttekreds 195/04
4 16498 Frede Kristensen Aalborg Skyttekreds 194/02
4 101592 Elly Jensen Boddum-Ydby Skytteforening 194/02
6 10439 Søren Kogsbøll Frederikshavn Skyttekreds 192/03
7 10623 Anders L. Rasmussen Frederikshavn Skyttekreds 185/01

Til toppen