| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 15m - Mesterskab BK1

1 119545 Rasmus Tøtrup Pedersen Helle Skytteforening 199/07 198/10 397/17

Riffel, 15m - Mesterskab BK2

1 130716 Merle Markussen Rødding Skytteforening 199/06 196/04 395/10
2 127425 Daniel Nielsen Holsted Skyttekreds 196/05 197/06 393/11
3 135533 Mike Hoffmann Christensen Bramming Skytteforening 192/03 189/01 381/04

Riffel, 15m - Mesterskab BK3

1 122474 Emil Holm Gørding-Vejrup Skyttekreds 182/02 181/01 363/03

Riffel, 15m - Mesterskab BK4

1 139367 Clara Christiane Bøjler Damgaard Bramming Skytteforening 168/00 177/00 345/00

Riffel, 15m - Mesterskab J1

1 122556 Freja Frederikke Poulsen Holsted Skyttekreds 198/08 194/05 392/13

Riffel, 15m - Mesterskab J2

1 112500 Emilia Katrine Lund Alslev Skytteforening 198/02 199/05 397/07
2 125074 Philip Risbøl Osther Holsted Skyttekreds 193/05 189/01 382/06
3 125434 Sofie Thrane Nielsen Gesten Skytteforening 184/03 187/02 371/05

Riffel, 15m - Mesterskab Å1

1 39064 Ulla Bagger Mortensen Gørding-Vejrup Skyttekreds 199/14 200/12 399/26
2 134341 Jonas Aagaard Gørding-Vejrup Skyttekreds 197/09 200/08 397/17
3 41611 Bent P. Nielsen Gørding-Vejrup Skyttekreds 198/12 198/09 396/21
4 97267 Torben Jensen Holsted Skyttekreds 196/05 198/07 394/12
5 97256 Kasper Stensgård Jensen Holsted Skyttekreds 197/06 197/06 394/12
6 93056 Jytte Sørensen Alslev Skytteforening 193/00 194/07 387/07
7 126135 Martin Osther Holsted Skyttekreds 194/02 190/04 384/06

Riffel, 15m - Mesterskab Å2

1 91409 Kristine Rosenlund Bramming Skytteforening 199/06 197/07 396/13
2 98621 Jørgen Balzer Gørding-Vejrup Skyttekreds 194/03 199/07 393/10
3 39980 Yvonne Rosenlund Bramming Skytteforening 193/00 197/05 390/05
4 41663 Lars Jepsen Rødding Skytteforening 194/04 194/03 388/07
5 127989 Heidi Nielsen Gørding-Vejrup Skyttekreds 189/02 191/04 380/06
6 122022 Frederik Larsen Brørup Skyttekreds 189/02 190/01 379/03

Riffel, 15m - Mesterskab Å3

1 128911 Michael Nielsen Holsted Skyttekreds 199/07 198/07 397/14

Riffel, 15m - Mesterskab SE2

1 130463 Hans Winther Brørup Skyttekreds 195/05 192/04 387/09
2 41660 Liselotte Petersen Rødding Skytteforening 190/03 196/05 386/08
3 123471 Niels Hansen Rødding Skytteforening 193/05 192/03 385/08
4 41526 Mogens Hansen Brørup Skyttekreds 190/02 189/04 379/06

Riffel, 15m - Mesterskab SE3

1 122218 Flemming S. Burkarl Alslev Skytteforening 185/01 188/06 373/07
2 41356 Jens Chr. Pedersen Holsted Skyttekreds 185/01 185/01 370/02

Riffel, 15m - Klasse BK1

1 119545 Rasmus Tøtrup Pedersen Helle Skytteforening 199/07

Riffel, 15m - Klasse BK2

1 130716 Merle Markussen Rødding Skytteforening 199/06
2 127425 Daniel Nielsen Holsted Skyttekreds 196/05
3 135675 Mathias Clemmensen Johnsen Rødding Skytteforening 193/05
4 135533 Mike Hoffmann Christensen Bramming Skytteforening 192/03

Riffel, 15m - Klasse BK3

1 130717 Emilia Roos Christensen Rødding Skytteforening 192/04
2 136848 Laura Roos Christensen Rødding Skytteforening 183/00
3 122474 Emil Holm Gørding-Vejrup Skyttekreds 182/02
4 137297 Kalle L. Dall Rødding Skytteforening 170/00

Riffel, 15m - Klasse BK4

1 135993 Jonas Estrup Gørding-Vejrup Skyttekreds 183/02
2 137296 Sofus L. Dall Rødding Skytteforening 180/01
3 139367 Clara Christiane Bøjler Damgaard Bramming Skytteforening 168/00

Riffel, 15m - Klasse J1

1 122556 Freja Frederikke Poulsen Holsted Skyttekreds 198/08

Riffel, 15m - Klasse J2

1 112500 Emilia Katrine Lund Alslev Skytteforening 198/02
2 125074 Philip Risbøl Osther Holsted Skyttekreds 193/05
3 122531 Tanja Clemmensen Johnsen Rødding Skytteforening 193/04
4 125434 Sofie Thrane Nielsen Gesten Skytteforening 184/03

Riffel, 15m - Klasse ST3

1 122536 Morten Clemmensen Johnsen Rødding Skytteforening 181/03

Riffel, 15m - Klasse Å1

1 39064 Ulla Bagger Mortensen Gørding-Vejrup Skyttekreds 199/14
2 41611 Bent P. Nielsen Gørding-Vejrup Skyttekreds 198/12
3 134341 Jonas Aagaard Gørding-Vejrup Skyttekreds 197/09
4 97256 Kasper Stensgård Jensen Holsted Skyttekreds 197/06
5 97267 Torben Jensen Holsted Skyttekreds 196/05
6 126135 Martin Osther Holsted Skyttekreds 194/02
7 93056 Jytte Sørensen Alslev Skytteforening 193/00

Riffel, 15m - Klasse Å2

1 91409 Kristine Rosenlund Bramming Skytteforening 199/06
2 83047 Pernille Buch Larsen Gesten Skytteforening 198/03
3 41663 Lars Jepsen Rødding Skytteforening 194/04
4 98621 Jørgen Balzer Gørding-Vejrup Skyttekreds 194/03
5 39980 Yvonne Rosenlund Bramming Skytteforening 193/00
6 122022 Frederik Larsen Brørup Skyttekreds 189/02
6 127989 Heidi Nielsen Gørding-Vejrup Skyttekreds 189/02

Riffel, 15m - Klasse Å3

1 128911 Michael Nielsen Holsted Skyttekreds 199/07
2 83400 Charlotte Kristine Damkjær Gesten Skytteforening 189/04
3 138014 Lars Estrup Gørding-Vejrup Skyttekreds 184/02
4 140628 Jeppe Rehder Gesten Skytteforening 183/01
5 41561 Jesper K. Pedersen Brørup Skyttekreds 182/01
6 140570 Tina Clemmensen Johnsen Rødding Skytteforening 177/01
7 135406 Pia Lund Jensen Gesten Skytteforening 175/00
8 137298 Jette L. Dall Rødding Skytteforening 170/00

Riffel, 15m - Klasse SE2

1 130463 Hans Winther Brørup Skyttekreds 195/05
2 123471 Niels Hansen Rødding Skytteforening 193/05
3 41660 Liselotte Petersen Rødding Skytteforening 190/03
4 41526 Mogens Hansen Brørup Skyttekreds 190/02
5 41685 Jan Slothuus Rødding Skytteforening 186/01

Riffel, 15m - Klasse SE3

1 41356 Jens Chr. Pedersen Holsted Skyttekreds 185/01
1 122218 Flemming S. Burkarl Alslev Skytteforening 185/01

Til toppen