Skyttekreds Bjerringbro Riffelstævne 2019 (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
108031 Anette Dyhr Skyttekreds Bjerringbro Å3 174.0 174.0 Mesterskab
127228 Majken Dahl Andersen Skyttekreds Bjerringbro FRI 189.0 189.0 Mesterskab
136616 Sarah H. Bødker Skyttekreds Bjerringbro BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
137449 Silke Revall Klærke Viborg Skytteforening BK2 198.0 198.0 Mesterskab
86963 Christian Madsen Skyttekreds Bjerringbro Å2 196.0 196.0 Hovedskydning
86963 Christian Madsen Skyttekreds Bjerringbro Å2 195.0 195.0 Mesterskab
138344 Lucas Rødkær Andersen Silkeborg Skyttekreds J2 193.0 193.0 Hovedskydning
22477 Keld Klode Silkeborg Skyttekreds SE2 193.0 193.0 Mesterskab
22294 Orla Smedegaard Silkeborg Skyttekreds SE2 194.0 194.0 Mesterskab
22414 Lise Mikkelsen Silkeborg Skyttekreds Å2 194.0 194.0 Mesterskab
18994 Peter Iversen Steensig Skyttekreds Bjerringbro ST3 184.0 184.0 Hovedskydning
18994 Peter Iversen Steensig Skyttekreds Bjerringbro ST3 187.0 187.0 Mesterskab
22294 Orla Smedegaard Silkeborg Skyttekreds SE2 191.0 191.0 Hovedskydning
129677 Julie Egerton Bisgaard Viborg Skytteforening J1 197.0 197.0 Mesterskab
129677 Julie Egerton Bisgaard Viborg Skytteforening J1 194.0 194.0 Hovedskydning
135085 Max Nøkleby Rønde Silkeborg Skyttekreds J2 189.0 189.0 Hovedskydning
136694 Annabelle Borved Viborg Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
136694 Annabelle Borved Viborg Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
135834 Josefine Søby Johnsen Viborg Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
135834 Josefine Søby Johnsen Viborg Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
135413 Christian Heerwagen-Jensen Skyttekreds Bjerringbro BK3 192.0 192.0 Hovedskydning
127751 Patrick Jepsen Skals Skytteforening Å1 199.0 199.0 Mesterskab
127751 Patrick Jepsen Skals Skytteforening Å1 198.0 198.0 Hovedskydning
89856 Ib Steen Jørgensen Skyttekreds Bjerringbro ST3 174.0 174.0 Mesterskab
89856 Ib Steen Jørgensen Skyttekreds Bjerringbro ST3 182.0 182.0 Hovedskydning
137449 Silke Revall Klærke Viborg Skytteforening BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
127228 Majken Dahl Andersen Skyttekreds Bjerringbro FRI 193.0 193.0 Hovedskydning
108031 Anette Dyhr Skyttekreds Bjerringbro Å3 176.0 176.0 Hovedskydning
136270 Andrii Krop Viborg Skytteforening BK2 200.0 200.0 Mesterskab
136270 Andrii Krop Viborg Skytteforening BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
136616 Sarah H. Bødker Skyttekreds Bjerringbro BK2 194.0 194.0 Mesterskab
120785 John Bo Lyng Randers Skyttekreds Å1 200.0 200.0 Mesterskab
22477 Keld Klode Silkeborg Skyttekreds SE2 195.0 195.0 Hovedskydning
118501 Mikkel Madsen Skyttekreds Bjerringbro J2 186.0 186.0 Mesterskab
138344 Lucas Rødkær Andersen Silkeborg Skyttekreds J2 193.0 193.0 Mesterskab
135504 Sander V. Sørensen Viborg Skytteforening BK3 193.0 193.0 Mesterskab
132436 Christian Langvad Kristensen Skyttekreds Bjerringbro BK2 200.0 200.0 Hovedskydning
22414 Lise Mikkelsen Silkeborg Skyttekreds Å2 192.0 192.0 Hovedskydning
131017 Malou Brorson Viborg Skytteforening BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
135085 Max Nøkleby Rønde Silkeborg Skyttekreds J2 192.0 192.0 Mesterskab
113123 Emilie Louise Rasmussen Viborg Skytteforening ST1 187.0 187.0 Hovedskydning
135413 Christian Heerwagen-Jensen Skyttekreds Bjerringbro BK3 192.0 192.0 Mesterskab
123656 Valdemar Langkilde Viborg Skytteforening BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
123656 Valdemar Langkilde Viborg Skytteforening BK2 192.0 192.0 Mesterskab
127046 Mark Lund Stromark Skyttekreds Bjerringbro J2 184.0 184.0 Hovedskydning
127046 Mark Lund Stromark Skyttekreds Bjerringbro J2 181.0 181.0 Mesterskab
120785 John Bo Lyng Randers Skyttekreds Å1 199.0 199.0 Hovedskydning
118501 Mikkel Madsen Skyttekreds Bjerringbro J2 189.0 189.0 Hovedskydning
135504 Sander V. Sørensen Viborg Skytteforening BK3 193.0 193.0 Hovedskydning
136119 Noah F. Micheelsen Viborg Skytteforening BK4 183.0 183.0 Hovedskydning
136119 Noah F. Micheelsen Viborg Skytteforening BK4 180.0 180.0 Mesterskab
139082 Katrine Kristiansen Viborg Skytteforening BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
139082 Katrine Kristiansen Viborg Skytteforening BK2 194.0 194.0 Mesterskab
122870 Anna Pedersen Skyttekreds Bjerringbro J1 198.0 198.0 Hovedskydning
122870 Anna Pedersen Skyttekreds Bjerringbro J1 199.0 199.0 Mesterskab
117015 Kasper Kristiansen Viborg Skytteforening J1 198.0 198.0 Hovedskydning
117015 Kasper Kristiansen Viborg Skytteforening J1 197.0 197.0 Mesterskab
18938 Hans J. Steensig Skyttekreds Bjerringbro SE1 196.0 196.0 Hovedskydning
18938 Hans J. Steensig Skyttekreds Bjerringbro SE1 197.0 197.0 Mesterskab
135072 Jacob Leth Grønbeck Skyttekreds Bjerringbro BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
135072 Jacob Leth Grønbeck Skyttekreds Bjerringbro BK2 199.0 199.0 Mesterskab
123230 Keven Axel Sørensen Viborg Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
123230 Keven Axel Sørensen Viborg Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
134500 Laura Friis Kriegbaum Viborg Skytteforening BK2 199.0 199.0 Mesterskab
19007 Mikael Mühlenfeldt Hannibalsen Sejs-Svejbæk Skytteforening ST3 157.0 157.0 Hovedskydning
19007 Mikael Mühlenfeldt Hannibalsen Sejs-Svejbæk Skytteforening ST3 169.0 169.0 Mesterskab
19511 Thomas Skræp Sørensen Kjellerup Skytteforening SE1 197.0 197.0 Hovedskydning
107015 Jens Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE2 192.0 192.0 Hovedskydning
132436 Christian Langvad Kristensen Skyttekreds Bjerringbro BK2 199.0 199.0 Mesterskab
131017 Malou Brorson Viborg Skytteforening BK1 197.0 197.0 Mesterskab
31184 Erik Madsen Karup Skytteforening ST2 181.0 181.0 Hovedskydning
31184 Erik Madsen Karup Skytteforening ST2 185.0 185.0 Mesterskab
113123 Emilie Louise Rasmussen Viborg Skytteforening ST1 186.0 186.0 Mesterskab
134500 Laura Friis Kriegbaum Viborg Skytteforening BK2 200.0 200.0 Hovedskydning
135071 Siff Juhl Andersen Skyttekreds Bjerringbro BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
31129 Jørn Termansen Karup Skytteforening SE2 194.0 194.0 Hovedskydning
19511 Thomas Skræp Sørensen Kjellerup Skytteforening SE1 199.0 199.0 Mesterskab
119490 Freja Østerlund Schultz Aulum Skytteforening BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
107015 Jens Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE2 190.0 190.0 Mesterskab
129783 Erik Dalgas Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE2 193.0 193.0 Hovedskydning
119492 Keld Østerlund Schultz Aulum Skytteforening Å2 188.0 188.0 Hovedskydning
119492 Keld Østerlund Schultz Aulum Skytteforening Å2 188.0 188.0 Mesterskab
126904 Steven Vestergaard Mathiasen Gjellerup Sdr. S G & I Å1 199.0 199.0 Hovedskydning
126904 Steven Vestergaard Mathiasen Gjellerup Sdr. S G & I Å1 197.0 197.0 Mesterskab
129783 Erik Dalgas Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE2 197.0 197.0 Mesterskab
20964 Ole Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 196.0 196.0 Hovedskydning
20964 Ole Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 197.0 197.0 Mesterskab
119491 Gabriel Østerlund Schultz Aulum Skytteforening BK3 193.0 193.0 Hovedskydning
119491 Gabriel Østerlund Schultz Aulum Skytteforening BK3 193.0 193.0 Mesterskab
121528 Jan Roager Petersen Viborg Skytteforening Å2 199.0 199.0 Hovedskydning
121528 Jan Roager Petersen Viborg Skytteforening Å2 197.0 197.0 Mesterskab
19352 Henrik Strand Viborg Skytteforening ST1 192.0 192.0 Hovedskydning
19352 Henrik Strand Viborg Skytteforening ST1 195.0 195.0 Mesterskab
107475 Rikke Norup Bertelsen Viborg Skytteforening J1 200.0 200.0 Hovedskydning
107475 Rikke Norup Bertelsen Viborg Skytteforening J1 200.0 200.0 Mesterskab
139669 Noah Andersen Weaver Skyttekreds Bjerringbro BK4 191.0 191.0 Hovedskydning
139669 Noah Andersen Weaver Skyttekreds Bjerringbro BK4 192.0 192.0 Mesterskab
19654 Knud Erik Holm Viborg Skytteforening SE1 200.0 200.0 Mesterskab
135071 Siff Juhl Andersen Skyttekreds Bjerringbro BK2 195.0 195.0 Mesterskab
19477 Carsten Bjørn Viborg Skytteforening SE1 197.0 197.0 Hovedskydning
31129 Jørn Termansen Karup Skytteforening SE2 195.0 195.0 Mesterskab
19477 Carsten Bjørn Viborg Skytteforening SE1 197.0 197.0 Mesterskab
88599 Helle Norup Bertelsen Viborg Skytteforening ST1 199.0 199.0 Hovedskydning
88599 Helle Norup Bertelsen Viborg Skytteforening ST1 198.0 198.0 Mesterskab
119490 Freja Østerlund Schultz Aulum Skytteforening BK2 199.0 199.0 Mesterskab
108023 Vibeke Madsen Skyttekreds Bjerringbro Å3 196.0 196.0 Hovedskydning
108023 Vibeke Madsen Skyttekreds Bjerringbro Å3 197.0 197.0 Mesterskab
19654 Knud Erik Holm Viborg Skytteforening SE1 199.0 199.0 Hovedskydning

Til toppen