Skyttekreds Bjerringbro Riffelstævne 2019 (Luftriffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
127751 Patrick Jepsen Viborg Skytteforening ST3 192.0 192.0 Hovedskydning
127751 Patrick Jepsen Viborg Skytteforening ST3 188.0 188.0 Mesterskab
129677 Julie Egerton Bisgaard Viborg Skytteforening J2 196.0 196.0 Hovedskydning
129677 Julie Egerton Bisgaard Viborg Skytteforening J2 197.0 197.0 Mesterskab
22414 Lise Mikkelsen Silkeborg Skyttekreds Å2 194.0 194.0 Hovedskydning
22414 Lise Mikkelsen Silkeborg Skyttekreds Å2 188.0 188.0 Mesterskab
22477 Keld Klode Silkeborg Skyttekreds SE1 191.0 191.0 Hovedskydning
22477 Keld Klode Silkeborg Skyttekreds SE1 197.0 197.0 Mesterskab
122870 Anna Pedersen Skyttekreds Bjerringbro J1 200.0 200.0 Hovedskydning
122870 Anna Pedersen Skyttekreds Bjerringbro J1 198.0 198.0 Mesterskab
136694 Annabelle Borved Viborg Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
136694 Annabelle Borved Viborg Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
135834 Josefine Søby Johnsen Viborg Skytteforening BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
135834 Josefine Søby Johnsen Viborg Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
136270 Andrii Krop Viborg Skytteforening BK1 196.0 196.0 Hovedskydning
136270 Andrii Krop Viborg Skytteforening BK1 195.0 195.0 Mesterskab
137449 Silke Revall Klærke Viborg Skytteforening BK1 194.0 194.0 Hovedskydning
133796 Tobias Rude Jensen Kjellerup Skytteforening BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
133796 Tobias Rude Jensen Kjellerup Skytteforening BK2 197.0 197.0 Mesterskab
100697 Tanja Hyldig Jensen Kjellerup Skytteforening Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
100697 Tanja Hyldig Jensen Kjellerup Skytteforening Å1 199.0 199.0 Mesterskab
126481 Lau valsgaard Sørensen Viborg Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
126481 Lau valsgaard Sørensen Viborg Skytteforening BK1 196.0 196.0 Mesterskab
31129 Jørn J. Termansen Karup Skytteforening SE2 198.0 198.0 Hovedskydning
31129 Jørn J. Termansen Karup Skytteforening SE2 195.0 195.0 Mesterskab
20964 Ole Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 196.0 196.0 Hovedskydning
20964 Ole Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 197.0 197.0 Mesterskab
123230 Keven Axel Sørensen Viborg Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
123230 Keven Axel Sørensen Viborg Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
136616 Sarah H. Bødker Skyttekreds Bjerringbro BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
136616 Sarah H. Bødker Skyttekreds Bjerringbro BK2 200.0 200.0 Mesterskab
132438 Caleb Rothmann Laursen Skyttekreds Bjerringbro BK3 184.0 184.0 Hovedskydning
131017 Malou Brorson Viborg Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
131017 Malou Brorson Viborg Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
88599 Helle Norup Bertelsen Viborg Skytteforening ST1 195.0 195.0 Hovedskydning
88599 Helle Norup Bertelsen Viborg Skytteforening ST1 196.0 196.0 Mesterskab
121234 Oliver Falkenberg Petersen Viborg Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
121234 Oliver Falkenberg Petersen Viborg Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
19511 Thomas Skræp Sørensen Kjellerup Skytteforening SE1 198.0 198.0 Hovedskydning
19511 Thomas Skræp Sørensen Kjellerup Skytteforening SE1 196.0 196.0 Mesterskab
18994 Peter Iversen Steensig Skyttekreds Bjerringbro ST3 170.0 170.0 Hovedskydning
18994 Peter Iversen Steensig Skyttekreds Bjerringbro ST3 171.0 171.0 Mesterskab
107475 Rikke Norup Bertelsen Viborg Skytteforening J1 200.0 200.0 Hovedskydning
107475 Rikke Norup Bertelsen Viborg Skytteforening J1 199.0 199.0 Mesterskab
31184 Erik Madsen Karup Skytteforening ST2 189.0 189.0 Hovedskydning
31184 Erik Madsen Karup Skytteforening ST2 187.0 187.0 Mesterskab
19352 Henrik Strand Viborg Skytteforening ST1 197.0 197.0 Hovedskydning
19352 Henrik Strand Viborg Skytteforening ST1 197.0 197.0 Mesterskab
19654 Knud Erik Holm Viborg Skytteforening SE1 200.0 200.0 Hovedskydning
19654 Knud Erik Holm Viborg Skytteforening SE1 199.0 199.0 Mesterskab

Til toppen