Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Skydning | Resultater
Resultat
OMME OPEN 2019 (Riffel, 15m) | Min Idræt
Stævneresultater - Alle
Alle landsdele
DGI Vestjylland
DGI Midtjylland
DGI Sydøstjylland
DGI Sydvest
DGI Sønderjylland
Alle foreninger
Alslev Skytteforening
Aulum Skytteforening
Billund Skytteforening
Blåhøj Skytteforening
Brande Skytteforening
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
Fredericia Skytteforening
Grænseegnens Skytteforening
Gørding-Vejrup Skyttekreds
Helle Skytteforening
Holsted Skyttekreds
Jelling fS
Ribe Skyttekreds
Sdr. Omme Skytteforening
Skarrild Idrætsforening
Ullerup Skytteforening, Give
Videbæk Skytteforening
Ølgod Skytteforening
Skyttenr
Navn
Forening
Klasse
Resultat
Point / O-tal
Niveau
138419
Emmelie Møller
Ribe Skyttekreds
BK3
198.000
198.000
Hovedskydning
138419
Emmelie Møller
Ribe Skyttekreds
BK3
194.000
194.000
Mesterskab
98706
Emma Thyssen
Grænseegnens Skytteforening
ST2
185.000
185.000
Hovedskydning
98706
Emma Thyssen
Grænseegnens Skytteforening
ST2
188.000
188.000
Mesterskab
41489
Christian Falkner Sørensen
Ribe Skyttekreds
ST2
184.000
184.000
Hovedskydning
41489
Christian Falkner Sørensen
Ribe Skyttekreds
ST2
185.000
185.000
Mesterskab
39794
Line Petermann Fabricius
Ribe Skyttekreds
ST1
198.000
198.000
Hovedskydning
39794
Line Petermann Fabricius
Ribe Skyttekreds
ST1
200.000
200.000
Mesterskab
130801
Heidi Madsen
Ribe Skyttekreds
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
12022
Henrik Noppenau Lytzen
Ribe Skyttekreds
ST1
195.000
195.000
Hovedskydning
69466
Helle Kirstine Larsen
Ribe Skyttekreds
ST1
196.000
196.000
Mesterskab
41477
Alice Frandsen
Ribe Skyttekreds
Å1
198.000
198.000
Mesterskab
121953
Jens Peter Fischer
Ribe Skyttekreds
Å1
200.000
200.000
Mesterskab
17311
Anders Secher
Ullerup Skytteforening, Give
ST2
186.000
186.000
Hovedskydning
17311
Anders Secher
Ullerup Skytteforening, Give
ST2
191.000
191.000
Mesterskab
41477
Alice Frandsen
Ribe Skyttekreds
Å1
198.000
198.000
Hovedskydning
127818
Kasper Skjøt Larsen
Ribe Skyttekreds
BK2
197.000
197.000
Mesterskab
127818
Kasper Skjøt Larsen
Ribe Skyttekreds
BK2
197.000
197.000
Hovedskydning
39871
Bente Petermann
Ribe Skyttekreds
Å1
198.000
198.000
Hovedskydning
127829
Villads Kottal Andersen
Ribe Skyttekreds
BK2
193.000
193.000
Mesterskab
127829
Villads Kottal Andersen
Ribe Skyttekreds
BK2
194.000
194.000
Hovedskydning
39737
Svend Petermann
Ribe Skyttekreds
Å1
198.000
198.000
Mesterskab
39737
Svend Petermann
Ribe Skyttekreds
Å1
198.000
198.000
Hovedskydning
113411
Bent Pedersen
Sdr. Omme Skytteforening
SE3
192.000
192.000
Hovedskydning
113410
Kaja Pedersen
Sdr. Omme Skytteforening
Å2
195.000
195.000
Hovedskydning
101689
Hans Jensen
Ribe Skyttekreds
SE3
187.000
187.000
Mesterskab
101689
Hans Jensen
Ribe Skyttekreds
SE3
193.000
193.000
Hovedskydning
39769
Morten Petermann
Ribe Skyttekreds
Å1
198.000
198.000
Mesterskab
39769
Morten Petermann
Ribe Skyttekreds
Å1
198.000
198.000
Hovedskydning
40827
Nicolai Christensen
Ribe Skyttekreds
ST1
190.000
190.000
Mesterskab
40827
Nicolai Christensen
Ribe Skyttekreds
ST1
188.000
188.000
Hovedskydning
103514
Lasse Elkjær Nielsen
Ribe Skyttekreds
ST3
187.000
187.000
Mesterskab
103514
Lasse Elkjær Nielsen
Ribe Skyttekreds
ST3
182.000
182.000
Hovedskydning
39827
Jens Nygaard
Ribe Skyttekreds
SE1
200.000
200.000
Mesterskab
39827
Jens Nygaard
Ribe Skyttekreds
SE1
196.000
196.000
Hovedskydning
121953
Jens Peter Fischer
Ribe Skyttekreds
Å1
200.000
200.000
Hovedskydning
69466
Helle Kirstine Larsen
Ribe Skyttekreds
ST1
196.000
196.000
Hovedskydning
33414
Tove Secher
Ullerup Skytteforening, Give
SE1
197.000
197.000
Mesterskab
130557
Lukas Stryhn
Sdr. Omme Skytteforening
BK3
184.000
184.000
Hovedskydning
130557
Lukas Stryhn
Sdr. Omme Skytteforening
BK3
189.000
189.000
Mesterskab
140381
Mads Vesterby
Sdr. Omme Skytteforening
BK4
148.000
148.000
Hovedskydning
137696
Mikkel Østervig
Sdr. Omme Skytteforening
BK4
184.000
184.000
Hovedskydning
130988
Søren Mattrup
Sdr. Omme Skytteforening
BK3
197.000
197.000
Hovedskydning
33414
Tove Secher
Ullerup Skytteforening, Give
SE1
198.000
198.000
Hovedskydning
137331
Marius Vinding
Sdr. Omme Skytteforening
BK2
195.000
195.000
Hovedskydning
137331
Marius Vinding
Sdr. Omme Skytteforening
BK2
199.000
199.000
Mesterskab
95711
Tommy Søby Jensen
Brande Skytteforening
Å1
196.000
196.000
Hovedskydning
95711
Tommy Søby Jensen
Brande Skytteforening
Å1
200.000
200.000
Mesterskab
33292
Jens Ove Skjøth
Brande Skytteforening
SE1
195.000
195.000
Mesterskab
33292
Jens Ove Skjøth
Brande Skytteforening
SE1
195.000
195.000
Hovedskydning
12022
Henrik Noppenau Lytzen
Ribe Skyttekreds
ST1
192.000
192.000
Mesterskab
130801
Heidi Madsen
Ribe Skyttekreds
BK1
199.000
199.000
Mesterskab
138926
Rasmus Dalegaard
Jelling fS
BK4
193.000
193.000
Mesterskab
134415
Jeppe Dalegaard
Jelling fS
BK1
197.000
197.000
Hovedskydning
134415
Jeppe Dalegaard
Jelling fS
BK1
195.000
195.000
Mesterskab
111577
Niels Ladegaard
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
Å1
200.000
200.000
Hovedskydning
111577
Niels Ladegaard
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
Å1
200.000
200.000
Mesterskab
113417
Søren Vad Jensen
Sdr. Omme Skytteforening
J2
187.000
187.000
Hovedskydning
113418
Kristian Vad Jensen
Sdr. Omme Skytteforening
J2
178.000
178.000
Hovedskydning
127803
Julie Møbjerg
Sdr. Omme Skytteforening
BK3
193.000
193.000
Hovedskydning
127803
Julie Møbjerg
Sdr. Omme Skytteforening
BK3
192.000
192.000
Mesterskab
33621
Henrik Lund
Jelling fS
Å1
198.000
198.000
Hovedskydning
33621
Henrik Lund
Jelling fS
Å1
200.000
200.000
Mesterskab
136183
Asger Halfdan Buur Maier
Jelling fS
BK2
200.000
200.000
Hovedskydning
136183
Asger Halfdan Buur Maier
Jelling fS
BK2
199.000
199.000
Mesterskab
122713
Jesper Møbjerg
Sdr. Omme Skytteforening
ST3
170.000
170.000
Mesterskab
134728
Holger K. Jørgensen
Jelling fS
BK1
199.000
199.000
Mesterskab
135852
Jesper Stausholm
Sdr. Omme Skytteforening
Å3
195.000
195.000
Hovedskydning
135852
Jesper Stausholm
Sdr. Omme Skytteforening
Å3
188.000
188.000
Mesterskab
130869
Sarah Jensen
Jelling fS
J2
197.000
197.000
Hovedskydning
33790
Ove Laursen
Jelling fS
SE1
196.000
196.000
Hovedskydning
135851
Max Stausholm
Sdr. Omme Skytteforening
BK1
194.000
194.000
Hovedskydning
85067
Karin Christensen
Sdr. Omme Skytteforening
Å2
194.000
194.000
Hovedskydning
85067
Karin Christensen
Sdr. Omme Skytteforening
Å2
196.000
196.000
Mesterskab
33339
Erling Hansen
Blåhøj Skytteforening
SE3
189.000
189.000
Hovedskydning
33339
Erling Hansen
Blåhøj Skytteforening
SE3
190.000
190.000
Mesterskab
33139
Peter Frandsen
Blåhøj Skytteforening
SE1
197.000
197.000
Hovedskydning
135851
Max Stausholm
Sdr. Omme Skytteforening
BK1
196.000
196.000
Mesterskab
119492
Keld Østerlund Schultz
Aulum Skytteforening
Å2
189.000
189.000
Hovedskydning
119492
Keld Østerlund Schultz
Aulum Skytteforening
Å2
194.000
194.000
Mesterskab
130990
Mikkel Jørgensen
Sdr. Omme Skytteforening
BK2
196.000
196.000
Hovedskydning
102406
Ole Borch Buhl
Skarrild Idrætsforening
J2
194.000
194.000
Hovedskydning
130988
Søren Mattrup
Sdr. Omme Skytteforening
BK3
193.000
193.000
Mesterskab
132396
Mikkeline Vibe Christensen
Helle Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
122713
Jesper Møbjerg
Sdr. Omme Skytteforening
ST3
160.000
160.000
Hovedskydning
37076
Poul B. Rasmussen
Skarrild Idrætsforening
ST3
176.000
176.000
Hovedskydning
128401
Alberth Bertelsen
Sdr. Omme Skytteforening
BK2
196.000
196.000
Hovedskydning
136575
Simona Ø. Nielsen
Blåhøj Skytteforening
BK3
192.000
192.000
Hovedskydning
128401
Alberth Bertelsen
Sdr. Omme Skytteforening
BK2
193.000
193.000
Mesterskab
139426
Malou Kjeldsen
Sdr. Omme Skytteforening
BK4
179.000
179.000
Hovedskydning
108637
Oliver Kjeldsen
Sdr. Omme Skytteforening
J2
182.000
182.000
Hovedskydning
33314
Hilda Skjøth
Brande Skytteforening
SE2
197.000
197.000
Hovedskydning
30629
Flemming Kristensen
Aulum Skytteforening
Å1
191.000
191.000
Mesterskab
33314
Hilda Skjøth
Brande Skytteforening
SE2
190.000
190.000
Mesterskab
127951
Kristian Hansen
Skarrild Idrætsforening
J2
182.000
182.000
Mesterskab
120368
Claus Kristoffersen
Jelling fS
Å1
199.000
199.000
Hovedskydning
120368
Claus Kristoffersen
Jelling fS
Å1
200.000
200.000
Mesterskab
94911
Jane Thychosen
Brande Skytteforening
Å2
198.000
198.000
Hovedskydning
127846
Mikkel Bøndergård
Skarrild Idrætsforening
J2
197.000
197.000
Mesterskab
136578
Mathilde Røndbjerg
Blåhøj Skytteforening
BK3
188.000
188.000
Hovedskydning
136717
Sahra Røndbjerg
Blåhøj Skytteforening
BK3
194.000
194.000
Hovedskydning
136717
Sahra Røndbjerg
Blåhøj Skytteforening
BK3
191.000
191.000
Mesterskab
135920
Freya Poulsen
Helle Skytteforening
BK2
200.000
200.000
Hovedskydning
135920
Freya Poulsen
Helle Skytteforening
BK2
200.000
200.000
Mesterskab
137494
Magnus Junge
Blåhøj Skytteforening
BK3
195.000
195.000
Hovedskydning
137494
Magnus Junge
Blåhøj Skytteforening
BK3
190.000
190.000
Mesterskab
132491
Anton R. Hansen
Skarrild Idrætsforening
J2
189.000
189.000
Hovedskydning
132491
Anton R. Hansen
Skarrild Idrætsforening
J2
186.000
186.000
Mesterskab
119545
Rasmus Tøtrup Pedersen
Helle Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
119545
Rasmus Tøtrup Pedersen
Helle Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
137767
Jimmy Vanschaik
Skarrild Idrætsforening
J2
186.000
186.000
Hovedskydning
137767
Jimmy Vanschaik
Skarrild Idrætsforening
J2
186.000
186.000
Mesterskab
132423
Nicolaj Rønhof Brink
Blåhøj Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
132423
Nicolaj Rønhof Brink
Blåhøj Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
98595
Rasmus Haue Heesgaard
Skarrild Idrætsforening
Å3
198.000
198.000
Hovedskydning
98595
Rasmus Haue Heesgaard
Skarrild Idrætsforening
Å3
196.000
196.000
Mesterskab
136327
Glenn Dalen
Skarrild Idrætsforening
ST3
181.000
181.000
Hovedskydning
136048
Per Pedersen
Skarrild Idrætsforening
Å3
191.000
191.000
Hovedskydning
94911
Jane Thychosen
Brande Skytteforening
Å2
191.000
191.000
Mesterskab
33266
Jørgen Jensen
Blåhøj Skytteforening
SE3
188.000
188.000
Mesterskab
130615
Rasmus R. Jørgensen
Sdr. Omme Skytteforening
BK2
194.000
194.000
Hovedskydning
130615
Rasmus R. Jørgensen
Sdr. Omme Skytteforening
BK2
191.000
191.000
Mesterskab
134030
Mikkel Grønlund
Videbæk Skytteforening
BK3
196.000
196.000
Hovedskydning
134030
Mikkel Grønlund
Videbæk Skytteforening
BK3
194.000
194.000
Mesterskab
127160
Andreas Clausen
Blåhøj Skytteforening
BK3
192.000
192.000
Hovedskydning
127160
Andreas Clausen
Blåhøj Skytteforening
BK3
191.000
191.000
Mesterskab
122218
Flemming S. Burkarl
Alslev Skytteforening
SE3
182.000
182.000
Hovedskydning
122218
Flemming S. Burkarl
Alslev Skytteforening
SE3
190.000
190.000
Mesterskab
119463
Sander Elbæk Lund Nielsen
Alslev Skytteforening
BK3
195.000
195.000
Hovedskydning
119463
Sander Elbæk Lund Nielsen
Alslev Skytteforening
BK3
198.000
198.000
Mesterskab
33284
Jesper Madsen
Blåhøj Skytteforening
ST2
190.000
190.000
Hovedskydning
33284
Jesper Madsen
Blåhøj Skytteforening
ST2
187.000
187.000
Mesterskab
38336
Hans Johnsen
Ølgod Skytteforening
Å1
197.000
197.000
Hovedskydning
123926
Jens V. Madsen
Brande Skytteforening
Å3
195.000
195.000
Hovedskydning
38352
Doris Johnsen
Ølgod Skytteforening
Å1
196.000
196.000
Hovedskydning
123926
Jens V. Madsen
Brande Skytteforening
Å3
189.000
189.000
Mesterskab
134350
Mathias Nielsen
Ølgod Skytteforening
BK3
186.000
186.000
Hovedskydning
130617
Johan Mattrup
Sdr. Omme Skytteforening
BK3
194.000
194.000
Hovedskydning
130617
Johan Mattrup
Sdr. Omme Skytteforening
BK3
192.000
192.000
Mesterskab
130618
Magnus Mattrup
Sdr. Omme Skytteforening
BK2
194.000
194.000
Hovedskydning
33139
Peter Frandsen
Blåhøj Skytteforening
SE1
196.000
196.000
Mesterskab
102406
Ole Borch Buhl
Skarrild Idrætsforening
J2
194.000
194.000
Mesterskab
132396
Mikkeline Vibe Christensen
Helle Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
131130
Sissel Due Clemmensen
Jelling fS
BK2
189.000
189.000
Hovedskydning
130349
Brian Ebbesen
Fredericia Skytteforening
Å2
194.000
194.000
Hovedskydning
138926
Rasmus Dalegaard
Jelling fS
BK4
191.000
191.000
Hovedskydning
135846
Jacob Ebbesen
Fredericia Skytteforening
BK3
190.000
190.000
Hovedskydning
93056
Jytte Sørensen
Alslev Skytteforening
Å1
193.000
193.000
Hovedskydning
134728
Holger K. Jørgensen
Jelling fS
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
37076
Poul B. Rasmussen
Skarrild Idrætsforening
ST3
177.000
177.000
Mesterskab
108118
Elisabeth Jørgensen
Jelling fS
J2
200.000
200.000
Hovedskydning
127989
Heidi Nielsen
Gørding-Vejrup Skyttekreds
Å2
195.000
195.000
Hovedskydning
127989
Heidi Nielsen
Gørding-Vejrup Skyttekreds
Å2
191.000
191.000
Mesterskab
140815
Frederik Hansen
Jelling fS
BK4
183.000
183.000
Hovedskydning
140814
Mikkel Hansen
Jelling fS
BK4
176.000
176.000
Hovedskydning
140813
Emil Dalegaard
Jelling fS
BK4
174.000
174.000
Hovedskydning
39064
Ulla Bagger Mortensen
Gørding-Vejrup Skyttekreds
Å1
198.000
198.000
Hovedskydning
39064
Ulla Bagger Mortensen
Gørding-Vejrup Skyttekreds
Å1
198.000
198.000
Mesterskab
134341
Jonas Aagaard
Gørding-Vejrup Skyttekreds
Å1
198.000
198.000
Hovedskydning
136575
Simona Ø. Nielsen
Blåhøj Skytteforening
BK3
190.000
190.000
Mesterskab
35795
Aksel Ebbesen
Fredericia Skytteforening
SE2
193.000
193.000
Hovedskydning
139933
Fiona Ø. Nielsen
Blåhøj Skytteforening
BK4
186.000
186.000
Hovedskydning
127425
Daniel Nielsen
Holsted Skyttekreds
BK2
195.000
195.000
Hovedskydning
139933
Fiona Ø. Nielsen
Blåhøj Skytteforening
BK4
183.000
183.000
Mesterskab
91846
Emily Bukalo
Aulum Skytteforening
J2
192.000
192.000
Hovedskydning
91846
Emily Bukalo
Aulum Skytteforening
J2
194.000
194.000
Mesterskab
112500
Emilia Katrine Lund
Alslev Skytteforening
J2
200.000
200.000
Hovedskydning
30629
Flemming Kristensen
Aulum Skytteforening
Å1
192.000
192.000
Hovedskydning
112499
Anna Marie Lund
Alslev Skytteforening
BK1
195.000
195.000
Hovedskydning
127951
Kristian Hansen
Skarrild Idrætsforening
J2
174.000
174.000
Hovedskydning
127845
Oliver Sletten
Skarrild Idrætsforening
BK2
199.000
199.000
Hovedskydning
127845
Oliver Sletten
Skarrild Idrætsforening
BK2
196.000
196.000
Mesterskab
127846
Mikkel Bøndergård
Skarrild Idrætsforening
J2
195.000
195.000
Hovedskydning
33266
Jørgen Jensen
Blåhøj Skytteforening
SE3
188.000
188.000
Hovedskydning
125316
Andreas Thode
Fredericia Skytteforening
Å1
196.000
196.000
Mesterskab
110494
Lucas Haugstrup
Billund Skytteforening
J2
193.000
193.000
Hovedskydning
110494
Lucas Haugstrup
Billund Skytteforening
J2
200.000
200.000
Mesterskab
136285
Michael Landbo
Billund Skytteforening
Å2
196.000
196.000
Hovedskydning
136285
Michael Landbo
Billund Skytteforening
Å2
192.000
192.000
Mesterskab
138773
William Sørensen
Billund Skytteforening
BK3
197.000
197.000
Hovedskydning
138773
William Sørensen
Billund Skytteforening
BK3
196.000
196.000
Mesterskab
140027
Dina Kaae
Billund Skytteforening
BK3
194.000
194.000
Hovedskydning
140027
Dina Kaae
Billund Skytteforening
BK3
193.000
193.000
Mesterskab
138775
Jan Sørensen
Billund Skytteforening
Å3
182.000
182.000
Hovedskydning
138775
Jan Sørensen
Billund Skytteforening
Å3
186.000
186.000
Mesterskab
110498
Ingolf Haugstrup
Billund Skytteforening
SE3
180.000
180.000
Hovedskydning
114815
Gustav Landbo
Billund Skytteforening
J2
192.000
192.000
Hovedskydning
114815
Gustav Landbo
Billund Skytteforening
J2
191.000
191.000
Mesterskab
110497
Jesper Haugstrup
Billund Skytteforening
Å2
195.000
195.000
Hovedskydning
110497
Jesper Haugstrup
Billund Skytteforening
Å2
195.000
195.000
Mesterskab
125316
Andreas Thode
Fredericia Skytteforening
Å1
196.000
196.000
Hovedskydning
124835
Mads Ravnskjær
Fredericia Skytteforening
J2
196.000
196.000
Mesterskab
128911
Michael Nielsen
Holsted Skyttekreds
Å3
196.000
196.000
Hovedskydning
128911
Michael Nielsen
Holsted Skyttekreds
Å3
200.000
200.000
Mesterskab
130349
Brian Ebbesen
Fredericia Skytteforening
Å2
192.000
192.000
Mesterskab
93056
Jytte Sørensen
Alslev Skytteforening
Å1
198.000
198.000
Mesterskab
125074
Philip Risbøl Osther
Holsted Skyttekreds
J2
195.000
195.000
Hovedskydning
125074
Philip Risbøl Osther
Holsted Skyttekreds
J2
188.000
188.000
Mesterskab
134341
Jonas Aagaard
Gørding-Vejrup Skyttekreds
Å1
199.000
199.000
Mesterskab
35795
Aksel Ebbesen
Fredericia Skytteforening
SE2
190.000
190.000
Mesterskab
127425
Daniel Nielsen
Holsted Skyttekreds
BK2
198.000
198.000
Mesterskab
112500
Emilia Katrine Lund
Alslev Skytteforening
J2
199.000
199.000
Mesterskab
41611
Bent P. Nielsen
Gørding-Vejrup Skyttekreds
Å1
199.000
199.000
Hovedskydning
41611
Bent P. Nielsen
Gørding-Vejrup Skyttekreds
Å1
198.000
198.000
Mesterskab
126135
Martin Osther
Holsted Skyttekreds
Å1
196.000
196.000
Hovedskydning
126135
Martin Osther
Holsted Skyttekreds
Å1
195.000
195.000
Mesterskab
112980
Villy Christensen
Skarrild Idrætsforening
SE3
183.000
183.000
Hovedskydning
112980
Villy Christensen
Skarrild Idrætsforening
SE3
192.000
192.000
Mesterskab
38336
Hans Johnsen
Ølgod Skytteforening
Å1
196.000
196.000
Mesterskab
38352
Doris Johnsen
Ølgod Skytteforening
Å1
197.000
197.000
Mesterskab
134350
Mathias Nielsen
Ølgod Skytteforening
BK3
187.000
187.000
Mesterskab
37216
Erik Bukalo
Aulum Skytteforening
ST2
183.000
183.000
Hovedskydning
37216
Erik Bukalo
Aulum Skytteforening
ST2
185.000
185.000
Mesterskab
124835
Mads Ravnskjær
Fredericia Skytteforening
J2
195.000
195.000
Hovedskydning
129783
Erik Dalgas Andersen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
SE2
198.000
198.000
Hovedskydning
129783
Erik Dalgas Andersen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
SE2
190.000
190.000
Mesterskab
107015
Jens Andersen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
SE2
186.000
186.000
Hovedskydning
107015
Jens Andersen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
SE2
192.000
192.000
Mesterskab
Til toppen