| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 15m - Mesterskab FRI

1 123498 Denis Nielsen PLR Soldaterforening. Viborg Afd. 198/00 198/00 396/00
2 123500 Bjørn Jensen PLR Soldaterforening. Viborg Afd. 197/00 195/00 392/00
3 19785 Bent Svejstrup PLR Soldaterforening. Viborg Afd. 192/00 190/00 382/00
4 123503 Karl Buksti PLR Soldaterforening. Viborg Afd. 190/00 188/00 378/00
5 19783 Bent Nielsen PLR Soldaterforening. Viborg Afd. 186/00 189/00 375/00
6 123499 Aage Pedersen PLR Soldaterforening. Viborg Afd. 190/00 163/00 353/00

Riffel, 15m - Klasse BK1

1 117830 Casper Johansen Skive skytteforening 200/00
1 131280 Christian E. Andersen Skive skytteforening 200/00
1 131282 Tobias Iversen Skive skytteforening 200/00
1 135995 Lærke Søndergaard Skive skytteforening 200/00
1 135834 Josefine Søby Johnsen Viborg Skytteforening 200/00
1 126481 Lau valsgaard Sørensen Viborg Skytteforening 200/00
1 136694 Annabelle Borved Viborg Skytteforening 200/00
1 133795 Laura Holm Jensen Kjellerup Skytteforening 200/00
9 123230 Keven Axel Sørensen Viborg Skytteforening 199/00
9 134500 Laura Friis Kriegbaum Viborg Skytteforening 199/00
9 131017 Malou Brorson Viborg Skytteforening 199/00
9 131717 Matilde Engel Thomsen Them Skytteforening 199/00
9 128677 Anna Barslund Rasmussen Møldrup Skytteforening 199/00
14 131379 Andreas Rytter Bengtsson Them Skytteforening 198/00
14 117858 Christian Abildgaard Viborg Skytteforening 198/00
16 116303 Jakob Falk Pedersen Karup Skytteforening 197/00
16 124164 Sarah Hamborg Sørensen Arnborg Idrætsforening 197/00
16 122611 Anna Katrine S. Sørensen Ulbjerg Skytteforening 197/00
19 136270 Andrii Krop Viborg Skytteforening 196/00
20 110430 Mads Willum Arnborg Idrætsforening 193/00
21 131381 Trine Stensgaard Arnborg Idrætsforening 191/00

Riffel, 15m - Klasse BK2

1 126886 Laurits Pinnerup Hem Skytteforening 200/00
2 135836 Tobias Davidsen Viborg Skytteforening 199/00
2 137449 Silke Revall Klærke Viborg Skytteforening 199/00
2 121234 Oliver Falkenberg Petersen Viborg Skytteforening 199/00
5 133138 Laura Brøndum Østergaard Viborg Skytteforening 198/00
5 137618 Rikke Buur Arnborg Idrætsforening 198/00
5 127845 Oliver Sletten Skarrild Idrætsforening 198/00
5 136539 Kaya Wulf Lindgaard Them Skytteforening 198/00
9 131378 Emil Rytter Bengtsson Them Skytteforening 197/00
9 135502 Asger Brunbjerg Bech Viborg Skytteforening 197/00
9 126233 Rasmus Klærke Silkeborg Skyttekreds 197/00
9 125226 Mads Peter Axelsen Møldrup Skytteforening 197/00
13 135935 Freja Lundal Nielsen Møldrup Skytteforening 196/00
13 135694 Sebastian K. Thomsen Møldrup Skytteforening 196/00
13 130754 Jeppe Thor Laursen Hem Skytteforening 196/00
13 129389 Nicklas Drejer Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 196/00
13 136502 Sebastian Brorson Falconi Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 196/00
13 133796 Tobias Rude Jensen Kjellerup Skytteforening 196/00
13 136616 Sarah H. Bødker Skyttekreds Bjerringbro 196/00
13 132436 Christian Langvad Kristensen Skyttekreds Bjerringbro 196/00
13 133140 Nicoline Kokholm Jensen Ulbjerg Skytteforening 196/00
13 130257 Anton Abildgaard Viborg Skytteforening 196/00
13 137164 Karl Schlosser Dybvad Them Skytteforening 196/00
13 129954 Magnus Sundstrup Aulum Skytteforening 196/00
25 128758 Marc Nielsen Viborg Skytteforening 195/00
25 138874 Mille Baadsgaard Raahede Skive skytteforening 195/00
25 135072 Jacob Leth Grønbeck Skyttekreds Bjerringbro 195/00
28 138872 Clara Godsk Damgaard Skive skytteforening 194/00
28 122764 Rasmus Glud Karup Skytteforening 194/00
28 131229 Jon Lyn Lyrn Skals Skytteforening 194/00
28 135425 Louie Betzer Elgaard Them Skytteforening 194/00
28 136545 Karoline Pedersen Them Skytteforening 194/00
28 136201 Tobias Fyllgraf Christensen Møldrup Skytteforening 194/00
34 123656 Valdemar Langkilde Viborg Skytteforening 192/00
34 140473 Mads Munder Bach Skals Skytteforening 192/00
34 134548 Markus Miland Karlsen Karup Skytteforening 192/00
37 135071 Siff Juhl Andersen Skyttekreds Bjerringbro 191/00
37 122524 Rune Højgaard Skals Skytteforening 191/00
39 137616 Anton Buur Arnborg Idrætsforening 190/00
40 130966 Christina B. Sørensen Them Skytteforening 189/00
40 134828 Sara Manly Rottwitt Skals Skytteforening 189/00
40 133333 Nicklas Harring Andersen Kjellerup Skytteforening 189/00
40 130711 Sara Elisabeth Axelsen Møldrup Skytteforening 189/00
44 139082 Kathrine Kristiansen Viborg Skytteforening 188/00
45 126887 Thea Højbjerg Larsen Gjellerup Sdr. S G & I 185/00

Riffel, 15m - Klasse BK3

1 137853 Sander Rosenberg Pedersen Skals Skytteforening 196/00
1 135695 Andre Brinkmann Møldrup Skytteforening 196/00
3 136352 Andreas Lysberg Borrits Haderup Skytteforening 195/00
3 127770 Asbjørn Hasager Gjern Skyttekreds 195/00
5 135334 Simon Christensen Gjern Skyttekreds 194/00
5 130532 Viktoria Ohlsen Sejs-Svejbæk Skytteforening 194/00
5 134100 Mir Rasmussen Kjellerup Skytteforening 194/00
5 134492 Christian Dahl Laugesen Hem Skytteforening 194/00
9 127015 Toke Juhlert Uhrskov Kjellerup Skytteforening 193/00
9 136501 Tobias Brorson Falconi Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 193/00
9 135504 Sander V. Sørensen Viborg Skytteforening 193/00
9 136046 Julie Marie Roldskov Døssing Them Skytteforening 193/00
9 120463 Peter Borch Buhl Skarrild Idrætsforening 193/00
14 128940 Frederik Brandt Sørensen Them Skytteforening 192/00
14 118446 Laurids Kudsk Gjern Skyttekreds 192/00
14 134735 Nicklas Vigen Ryberg Viborg Skytteforening 192/00
14 122604 Sofie Lang Jensen Ulbjerg Skytteforening 192/00
14 135413 Christian Heerwagen-Jensen Skyttekreds Bjerringbro 192/00
14 135064 Leah Marie Stordal Kiilerich Karup Skytteforening 192/00
20 135114 Simon Willumsen Skals Skytteforening 191/00
20 137770 Emil Kalletrup Kjellerup Skytteforening 191/00
20 136268 Rasmus Egede Viborg Skytteforening 191/00
20 130970 William H. Troelsen Them Skytteforening 191/00
24 136269 Asker Hjorth Nørgaard Viborg Skytteforening 190/00
24 123255 Victor Nordahl Kudsk Gjern Skyttekreds 190/00
24 130948 Jonas Glismand Gjern Skyttekreds 190/00
24 135086 Signe Rasmussen Silkeborg Skyttekreds 190/00
24 134829 Tobias Siig Skals Skytteforening 190/00
24 135867 Esther Herholt Brounbjerg Arnborg Idrætsforening 190/00
30 127054 Frederik Bjerregaard Aulum Skytteforening 189/00
30 135108 Nora Rottwitt Skals Skytteforening 189/00
30 135883 Mikkel Smedegaard Silkeborg Skyttekreds 189/00
30 136120 Peter Emil Jensen Viborg Skytteforening 189/00
30 127201 Kristian E. Hald Gjern Skyttekreds 189/00
30 115218 Theis Junge Gjern Skyttekreds 189/00
30 125224 Jonas Bertelsen Møldrup Skytteforening 189/00
37 126950 Emil K. Christensen Møldrup Skytteforening 188/00
37 116476 Mikkel Kramer Ikast Skytteforening 188/00
37 132438 Caleb Rothmann Laursen Skyttekreds Bjerringbro 188/00
37 131463 Gry Madsen Haderup Skytteforening 188/00
41 136194 Deniz Obitsø Haderup Skytteforening 187/00
41 135059 Oskar Kiilerich Karup Skytteforening 187/00
41 134752 Frederik Rasmussen Silkeborg Skyttekreds 187/00
41 138873 Gry Baadsgaard Raahede Skive skytteforening 187/00
41 135774 Frederik Halkjær Jørgensen Ulbjerg Skytteforening 187/00
41 135419 Jonas Jensen Them Skytteforening 187/00
41 118431 Leander Storm Jensen Arnborg Idrætsforening 187/00
48 135864 Rebekka Enggaard Arnborg Idrætsforening 186/00
48 131380 Jonas Stensgaard Arnborg Idrætsforening 186/00
48 131777 Anders Steffensen Aulum Skytteforening 186/00
48 118450 Victoria Haurum Gjern Skyttekreds 186/00
48 122333 Julie Hassing Christensen Tjørring IF Skytteafdeling 186/00
53 136234 Sander Franck Stampe Skyttekreds Bjerringbro 185/00
53 134622 Bjarke Høeg Gjervig Haderup Skytteforening 185/00
53 134777 Simon Moustgaard Klit Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 185/00
56 129090 Mathias Gjerulff Ohlsen Sejs-Svejbæk Skytteforening 184/00
56 135424 Louie Wulf Lindgaard Them Skytteforening 184/00
56 123252 Axel Petersen Gjern Skyttekreds 184/00
59 136119 Noah F. Micheelsen Viborg Skytteforening 183/00
60 127204 Melissa Junge Gjern Skyttekreds 182/00
61 137788 Anne Krog Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 181/00
61 131604 Kian Nissen Karup Skytteforening 181/00
63 135272 Johanne Krause Karup Skytteforening 180/00
63 126354 Loui Elbæk Nielsen Sejs-Svejbæk Skytteforening 180/00
63 133550 Mathias Munk Kjellerup Skytteforening 180/00

Riffel, 15m - Klasse BK4

1 113232 Aksel Slot Rasmussen Them Skytteforening 197/00
2 137163 Mikkel Elkjær Them Skytteforening 194/00
2 139987 Frederikke Andersen Aulum Skytteforening 194/00
4 138574 Niklas Thorup Jakobsen Viborg Skytteforening 193/00
4 137661 Magnus Søby Silkeborg Skyttekreds 193/00
6 138575 Lærke Pluszek Viborg Skytteforening 191/00
7 140048 Jakob Hornbjerg Svensson Viborg Skytteforening 190/00
7 139720 Peter Hummelhof Genz Gjellerup Sdr. S G & I 190/00
7 140343 Sander Lund Michaelsen Them Skytteforening 190/00
7 139380 Alexander Fyhn Svendsen Skive skytteforening 190/00
11 139962 Nicklas Winther Them Skytteforening 189/00
11 139994 Mikkel Dahl Nørregaard Aulum Skytteforening 189/00
11 139394 Kirstine Thorup Bjørnø Tjørring IF Skytteafdeling 189/00
14 138361 Christoffer Berg Vels Skyttekreds Bjerringbro 188/00
14 139666 Maja Brødsgaard Skyttekreds Bjerringbro 188/00
14 137764 Jesse Sistermans Skarrild Idrætsforening 188/00
14 139960 Tobias Christensen Them Skytteforening 188/00
14 136488 Rasmus Rohde Thinggard Fjends Skytteforening 188/00
19 139501 David Gryholt Fenger Silkeborg Skyttekreds 187/00
19 139954 Mikkel Abildtrup Nickelsen Arnborg Idrætsforening 187/00
19 140610 Casper Bæk Jensen Arnborg Idrætsforening 187/00
19 139453 Emil Sig Christensen Gjellerup Sdr. S G & I 187/00
19 136584 Valdemar Thedor Albæk Tjørring IF Skytteafdeling 187/00
24 139456 Mattis Bagterp Tjørring IF Skytteafdeling 186/00
24 139667 Anne Brødsgaard Skyttekreds Bjerringbro 186/00
24 138792 Chris Inuk Olsen Viborg Skytteforening 186/00
27 138570 Mads Svenningsen Sejs-Svejbæk Skytteforening 185/00
27 139668 Oscar Porsgard Larsen Skyttekreds Bjerringbro 185/00
27 139671 Silas Møller Larsen Skyttekreds Bjerringbro 185/00
27 140101 Martin M. Arkesteijn Møldrup Skytteforening 185/00
31 139669 Noah Andersen Weaver Skyttekreds Bjerringbro 184/00
31 139665 Viktor Luxhøj Baumann Kallehauge Skyttekreds Bjerringbro 184/00
31 139646 Oliver Philipsen Karup Skytteforening 184/00
31 139252 Lærke Bech Olesen Fjends Skytteforening 184/00
31 139985 Nicolaj Bøndergaard Skarrild Idrætsforening 184/00
36 140223 Laura Lysgaard Michaelsen Gjellerup Sdr. S G & I 183/00
36 139395 Karoline Handskemager Fjends Skytteforening 183/00
36 140050 Theodor Ho Viborg Skytteforening 183/00
36 138946 Anders Binderup Borggaard Viborg Skytteforening 183/00
40 130652 Bjarke H. R. Poulsen Gjellerup Sdr. S G & I 182/00
40 139988 Sander Andersen Aulum Skytteforening 182/00
42 139798 Camillie Andersen Aulum Skytteforening 181/00
42 139771 Charlotte Andersen Gjern Skyttekreds 181/00
42 139965 Elfi Olga betzer Elgaard Them Skytteforening 181/00
42 137851 Simon Degn Ikast Skytteforening 181/00
42 139815 Mikkel Skov Lundquist Møldrup Skytteforening 181/00
47 139570 Nojus Bonevicius Skyttekreds Bjerringbro 180/00
47 139427 Ludvig Rønne Dam Karup Skytteforening 180/00
47 138919 Bastien Kristiansen Silkeborg Skyttekreds 180/00
47 139963 Noah Winther Them Skytteforening 180/00
51 140021 Patrick Nonbo Kjellerup Skytteforening 179/00
51 140047 Aston Pedersen Viborg Skytteforening 179/00
51 139662 Jonathan Ugilt Pedersen Skyttekreds Bjerringbro 179/00
54 139990 Magnus Andersen Aulum Skytteforening 178/00
54 139953 Joachim Falk Andreasen Arnborg Idrætsforening 178/00
56 140108 William birk Hansen Aulum Skytteforening 177/00
56 140025 Magnus Dvinge Søgaard Silkeborg Skyttekreds 177/00
56 138059 Marius Vesterby Fjends Skytteforening 177/00
56 139814 Malou Lerche Møldrup Skytteforening 177/00
60 139571 Magnus Thune Jørgensen Skyttekreds Bjerringbro 176/00
60 139253 William Bech Olesen Fjends Skytteforening 176/00
60 131352 Asbjørn Bruun Pedersen Ikast Skytteforening 176/00
60 139774 Michelle Andersen Gjern Skyttekreds 176/00
60 134644 Rasmus Fihl Aulum Skytteforening 176/00
65 140109 Felix Jakobsen Aulum Skytteforening 173/00
65 140049 Malthe Bundgaard Viborg Skytteforening 173/00
67 140046 Magne Jakobsen Viborg Skytteforening 172/00
67 139904 Kevin Frank Sørensen Hem Skytteforening 172/00
67 139746 Christian Nielsen Gjellerup Sdr. S G & I 172/00
70 134682 Magnus Storbank Aulum Skytteforening 171/00
70 134682 Magnus Storbank Aulum Skytteforening 171/00
70 135942 Mads Steffensen Aulum Skytteforening 171/00
70 131351 Hjalte Bruun Pedersen Ikast Skytteforening 171/00
70 139209 Mads Majgaard Jørgensen Ikast Skytteforening 171/00
75 139183 Oliver Thorndahl Ikast Skytteforening 169/00
75 139492 Bjørn Dittmann Gjern Skyttekreds 169/00
75 139644 Tobias Lundshøj Karup Skytteforening 169/00
78 139180 Marie Pind Lavrsen Ikast Skytteforening 168/00
78 139992 Matti Brønnerup Nielsen Aulum Skytteforening 168/00
80 139698 Alberte Birkkjær Madsen Haderup Skytteforening 167/00
81 140107 Valdemar Birk Hansen Aulum Skytteforening 165/00
81 139239 Wiliam Biel Ikast Skytteforening 165/00
83 138055 Frederik Bach Grøn Skarrild Idrætsforening 158/00
84 137773 Jonatan Oxholm Rasmussen Gjern Skyttekreds 142/00
85 139179 Anders Kousgaard pind lavrsen Ikast Skytteforening 137/00
86 139989 Johan Weis Bæk Aulum Skytteforening 124/00

Riffel, 15m - Klasse J1

1 124353 Jeppe Galsgaard Viborg Skytteforening 200/00
1 108556 Lars Krog Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 200/00
1 130631 Alexander B. E. J. Andersen Kjellerup Skytteforening 200/00
1 113022 Andreas Tanderup Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 200/00
5 112078 Kristoffer Kvorning Viborg Skytteforening 199/00
5 107475 Rikke Norup Bertelsen Viborg Skytteforening 199/00
5 91533 Maria Hjorth Hoffmann Them Skytteforening 199/00
5 122870 Anna Pedersen Skyttekreds Bjerringbro 199/00
9 113665 Chris Nielsen Viborg Skytteforening 198/00
10 129071 Marc Ryberg Viborg Skytteforening 197/00
10 109646 Hans Christian Olsen Viborg Skytteforening 197/00
12 117015 Kasper Kristiansen Viborg Skytteforening 196/00
13 113666 Thomas Broe Højriis Christensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 195/00
13 116490 Katrine Gade Skals Skytteforening 195/00
15 129677 Julie Egerton Bisgaard Viborg Skytteforening 193/00

Riffel, 15m - Klasse J2

1 104893 Mads Glud Bruun-Kristensen Karup Skytteforening 200/00
2 120749 Lucas Q. Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 199/00
3 130963 Emma Lund Bonde Them Skytteforening 197/00
4 130407 Tobias Lund Jensen Tjørring IF Skytteafdeling 196/00
4 126232 Daniel Klærke Silkeborg Skyttekreds 196/00
6 129271 Mikkel Toft Christensen Fjends Skytteforening 195/00
6 124713 Luna Petersen Skive skytteforening 195/00
6 127773 Marcus Antonsen Gjern Skyttekreds 195/00
6 136098 Anne Ørbæk Christensen Gjern Skyttekreds 195/00
6 91846 Emily Bukalo Aulum Skytteforening 195/00
11 135465 Jeppe Bøndergaard Skarrild Idrætsforening 194/00
11 117658 Victoria Knudsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 194/00
13 122334 Oliver Hassing Christensen Tjørring IF Skytteafdeling 193/00
14 127790 Vibeke Bækgaard Haderup Skytteforening 192/00
14 139430 Mille Therkelsen Haderup Skytteforening 192/00
14 114682 Christoffer B. Broch Gjern Skyttekreds 192/00
14 127846 Mikkel Bøndergård Skarrild Idrætsforening 192/00
18 102406 Ole Borch Buhl Skarrild Idrætsforening 191/00
18 139902 Tobias Worm Karup Skytteforening 191/00
18 135033 Jon S. H, Mikkelsen Fjends Skytteforening 191/00
18 97119 Jonas Bank Jensen Tjørring IF Skytteafdeling 191/00
18 138344 Lucas Rødkær Andersen Silkeborg Skyttekreds 191/00
23 109629 Dylan Svendsen Arnborg Idrætsforening 190/00
24 126974 Emily Ulberg Poulsen Viborg Skytteforening 189/00
24 118086 Mikkel Juel Madsen Them Skytteforening 189/00
26 120178 Daniel Størup Kloster Sejs-Svejbæk Skytteforening 188/00
26 128678 Victoria Bisgaard Jørgensen Møldrup Skytteforening 188/00
26 118501 Mikkel Madsen Skyttekreds Bjerringbro 188/00
26 130512 Marcus Kjelsmark Gydesen Skarrild Idrætsforening 188/00
30 134871 Benjamin Kronborg Karup Skytteforening 187/00
30 129387 Christoph Viller Karup Skytteforening 187/00
30 130409 Anne Sofie Pedersen Tjørring IF Skytteafdeling 187/00
33 135085 Max Nøkleby Rønde Silkeborg Skyttekreds 186/00
33 120929 Tobias Godske Højgaard Viborg Skytteforening 186/00
33 108354 Christoffer Gottenborg Gjellerup Sdr. S G & I 186/00
33 105430 Sebastian Nyhus Jensen Gjern Skyttekreds 186/00
37 113087 Viktor Møller Simonsen Møldrup Skytteforening 185/00
38 134099 Pil Rasmussen Kjellerup Skytteforening 184/00
39 132491 Anton R Hansen Skarrild Idrætsforening 183/00
40 133744 Lasse Guldager Dahl Fjends Skytteforening 182/00
41 134926 Simon Villum Sand Kjellerup Skytteforening 181/00
42 127046 Mark Lund Stromark Skyttekreds Bjerringbro 180/00
42 124714 Patrik Jensen Gjern Skyttekreds 180/00
44 127951 Kristian Hansen Skarrild Idrætsforening 179/00
44 139592 Amalie S Pehrson Hem Skytteforening 179/00
44 140347 Zilla Larsen Them Skytteforening 179/00
47 134392 Nicolai Vang Høgh Olesen Hem Skytteforening 178/00
47 137767 Jimmy Vanschaik Skarrild Idrætsforening 178/00
49 131353 Anne Mette Blæsbjerg Ikast Skytteforening 176/00
50 118498 Kristian Iversen Steensig Skyttekreds Bjerringbro 175/00
51 120796 Tobias Madsen Silkeborg Skyttekreds 172/00

Riffel, 15m - Klasse ST1

1 99561 Josefine Ø. Laursen Viborg Skytteforening 198/00
1 88599 Helle Norup Bertelsen Viborg Skytteforening 198/00
1 107452 Sara Alexis Viborg Skytteforening 198/00
4 19746 Erik Skovmand Viborg Skytteforening 196/00
4 19550 Rasmus N. Fisker Viborg Skytteforening 196/00
4 101594 Victor Thomsen Viborg Skytteforening 196/00
7 19407 Morten De Place Bjørn Viborg Skytteforening 194/00
7 27931 Kim Larsen Haderup Skytteforening 194/00
9 22154 Allan Aagaard Skive skytteforening 191/00
9 22034 Preben Kallegaard Kjellerup Skytteforening 191/00
9 19126 Tage Grubbe Andersen Skals Skytteforening 191/00
12 27987 Jan Thesbjerg Skive skytteforening 190/00
13 27895 Lisbeth Philbert Larsen Haderup Skytteforening 189/00
14 113123 Emilie Louise Rasmussen Viborg Skytteforening 186/00

Riffel, 15m - Klasse ST2

1 43374 Allan Clausen Skive skytteforening 189/00
1 119041 Jakob Krogsgaard Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 189/00
3 28015 Hardy Larsen Skive skytteforening 188/00
3 31184 Erik Madsen Karup Skytteforening 188/00
3 86818 Simone T. Jensen Hem Skytteforening 188/00
6 30183 Jon Baggesen Haderup Skytteforening 186/00
6 19101 Knud Christensen Viborg Skytteforening 186/00
6 81045 Thomas Holm Pedersen Viborg Skytteforening 186/00
6 19315 Peter Strand Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 186/00
6 97938 Jesper Skovgaard Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 186/00
11 27351 Mads Priess Christoffersen Hem Skytteforening 185/00
12 98723 Emil Kronholm Søvsø Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 184/00
12 97095 Emil Grønbæk Aulum Skytteforening 184/00
12 22127 Danni Urup Jensen Kjellerup Skytteforening 184/00
15 37216 Erik Bukalo Aulum Skytteforening 182/00
15 27869 Michael Lauritsen Hem Skytteforening 182/00
15 29853 Lars Nahnsen Haderup Skytteforening 182/00

Riffel, 15m - Klasse ST3

1 111795 Kristian Johansen Viborg Skytteforening 194/00
2 12264 Henning Nørris Møldrup Skytteforening 185/00
3 90197 Dennis Kristensen Møldrup Skytteforening 184/00
3 117829 Camilla Harder Skive skytteforening 184/00
5 22580 Henrik Pedersen Sejs-Svejbæk Skytteforening 183/00
6 136327 Glenn Dalen Skarrild Idrætsforening 182/00
6 18994 Peter Iversen Steensig Skyttekreds Bjerringbro 182/00
6 29885 Jens Holt Jensen Haderup Skytteforening 182/00
6 29924 Carl Knudsen Haderup Skytteforening 182/00
10 89856 Ib Steen Jørgensen Skyttekreds Bjerringbro 180/00
10 27947 Jørn Jensen Hem Skytteforening 180/00
10 37051 Søren Hedegård Kristensen Skarrild Idrætsforening 180/00
13 37076 Poul B. Rasmussen Skarrild Idrætsforening 179/00
14 92378 Tobias Noppenau Hansen Hem Skytteforening 177/00
15 27876 Martin Lauritsen Hem Skytteforening 175/00
15 81051 Simon Tandrup Filtenborg Hem Skytteforening 175/00
15 133889 Steffen Rytter Bengtsson Them Skytteforening 175/00
18 79881 Jesper Strand Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 174/00
18 22027 Rikke Agerskov McCarron Kjellerup Skytteforening 174/00
18 31234 Arnold Clausen Haderup Skytteforening 174/00
21 37089 Peder B. Rasmussen Skarrild Idrætsforening 173/00
21 121714 Finn Zimmer Sejs-Svejbæk Skytteforening 173/00
23 18567 Ulrik Nielsen Gjern Skyttekreds 170/00
24 122639 Hans Chr. H. Kristensen Skarrild Idrætsforening 169/00
25 21999 Henrik Søndergård Møller Sejs-Svejbæk Skytteforening 168/00
25 111907 Kaj E. Nielsen Kjellerup Skytteforening 168/00
27 95718 Jens Ole Laursen Skive skytteforening 167/00
28 121290 Michael H. Jensen Gjern Skyttekreds 165/00
29 19007 Mikael Mühlenfeldt Hannibalsen Sejs-Svejbæk Skytteforening 161/00
30 83325 Bent Pedersen Gjern Skyttekreds 156/00

Riffel, 15m - Klasse Å1

1 108184 Bjørn Olsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 200/00
1 127751 Patrick Jepsen Skals Skytteforening 200/00
1 96491 Mathias Søndergaard Viborg Skytteforening 200/00
1 22122 Dorte Østerby Jakobsen Viborg Skytteforening 200/00
1 94783 Britt Øster Viborg Skytteforening 200/00
6 123002 Rene Jensen Arnborg Idrætsforening 199/00
7 32125 Mona Thomassen Tjørring IF Skytteafdeling 198/00
7 30629 Flemming Kristensen Aulum Skytteforening 198/00
7 129072 Jakob Berg Gøttsche Viborg Skytteforening 198/00
7 126141 Laura Petersen Skive skytteforening 198/00
11 19486 Allan T. Pedersen Viborg Skytteforening 197/00
11 106522 Anette Andersen Viborg Skytteforening 197/00
11 106628 Kim Lyng Knudsen Viborg Skytteforening 197/00
11 19457 Henrik Kronborg Lyksholm Viborg Skytteforening 197/00
11 19544 Rasmus Holm Pedersen Viborg Skytteforening 197/00
11 131007 Henny Vigen Ryberg Viborg Skytteforening 197/00
11 126904 Steven Vestergaard Mathiasen Gjellerup Sdr. S G & I 197/00
11 19779 Bjarne Barrett Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 197/00
19 116825 Søren Kaster Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 196/00
20 113355 Tina Nielsen Kjellerup Skytteforening 195/00
21 107643 Allan G. Nielsen Skals Skytteforening 193/00
22 107481 Karin Gamskjær Skals Skytteforening 192/00
22 19459 Henning Lassen Viborg Skytteforening 192/00

Riffel, 15m - Klasse Å2

1 32564 Jakob Gregersen Arnborg Idrætsforening 198/00
1 136544 Lars Engedal Them Skytteforening 198/00
1 31089 Leif Laursen Karup Skytteforening 198/00
1 82480 Flemming Jørgensen Karup Skytteforening 198/00
5 19189 Mikael Kjær Hansen Skals Skytteforening 197/00
5 121528 Jan Roager Petersen Viborg Skytteforening 197/00
5 30090 Mikael Pedersen Haderup Skytteforening 197/00
5 136380 Sine Kongsgaard Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 197/00
5 122956 Finn Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 197/00
5 22128 Claus Pors Jensen Knudstrup Skyttekreds 197/00
5 100697 Tanja Hyldig Jensen Kjellerup Skytteforening 197/00
5 102384 Kim Højbjerg Larsen Gjellerup Sdr. S G & I 197/00
13 93540 Dorte Thomsen Haderup Skytteforening 196/00
13 119492 Keld Østerlund Schultz Aulum Skytteforening 196/00
15 137043 Martin Strib Rahbek Aulum Skytteforening 195/00
15 108003 Eva Bundgaard Jacobsen Skive skytteforening 195/00
15 18963 André Madsen Haderup Skytteforening 195/00
15 123793 Michael Kofoed Schou Gjellerup Sdr. S G & I 195/00
15 86963 Christian Madsen Skyttekreds Bjerringbro 195/00
20 130408 Lennart Jensen Tjørring IF Skytteafdeling 194/00
20 95184 Richardt H. Hoffmann Them Skytteforening 194/00
22 93541 Alex Thomsen Haderup Skytteforening 193/00
22 98915 Sigurd Jensen Arnborg Idrætsforening 193/00
24 21759 Ann Klode Silkeborg Skyttekreds 192/00
24 22414 Lise Mikkelsen Silkeborg Skyttekreds 192/00
26 30703 Aksel Fyhring Aulum Skytteforening 191/00
26 112652 Heidi Klug Pedersen Gjellerup Sdr. S G & I 191/00
28 127772 Peter E. Nielsen Gjern Skyttekreds 190/00
28 93421 Mathias A Madsen Kjellerup Skytteforening 190/00
30 138020 Morten Høgh Andersen Møldrup Skytteforening 186/00

Riffel, 15m - Klasse Å3

1 119412 Helle Pia Falk Pedersen Karup Skytteforening 199/00
2 139828 Søs Worm Karup Skytteforening 197/00
3 98595 Rasmus Haue Heesgaard Skarrild Idrætsforening 196/00
4 140004 Michael Sand Kristensen Haderup Skytteforening 194/00
4 140005 Simon Bjerregård Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 194/00
6 108023 Vibeke Madsen Skyttekreds Bjerringbro 193/00
6 137342 Pia Kronborg Karup Skytteforening 193/00
6 112641 Keld Axelsen Møldrup Skytteforening 193/00
9 138019 Majbrit Thordahl Jespersen Møldrup Skytteforening 192/00
9 136048 Per Pedersen Skarrild Idrætsforening 192/00
9 99910 Lennart Bo Kristiansen Viborg Skytteforening 192/00
9 139959 Tony Betzer Them Skytteforening 192/00
9 136192 Stella Halkjær Haderup Skytteforening 192/00
14 22198 Thim Nielsen Gjern Skyttekreds 191/00
14 94583 Frederik Zachariassen Them Skytteforening 191/00
14 21865 Kirsten Andersen Them Skytteforening 191/00
14 137986 Heidi Andersen Skive skytteforening 191/00
14 123009 Asger Svendsen Arnborg Idrætsforening 191/00
14 139737 Jane K.L. Thomsen Karup Skytteforening 191/00
14 122335 Thomas Hassing Christensen Tjørring IF Skytteafdeling 191/00
21 120907 Helga Glud Karup Skytteforening 190/00
21 139811 Mette Kristensen Møldrup Skytteforening 190/00
21 89028 Finn Pedersen Haderup Skytteforening 190/00
24 98877 Karsten Jensen Haderup Skytteforening 189/00
24 135469 Thomas Heesgaard Skarrild Idrætsforening 189/00
24 116146 Jan Nørgård Poulsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 189/00
27 137454 Rikke Nielsen Møldrup Skytteforening 188/00
27 139812 Torben Lerche Møldrup Skytteforening 188/00
27 107530 Flemming G Nielsen Hem Skytteforening 188/00
30 128681 Henning Schacksen Møldrup Skytteforening 187/00
30 109408 Emil Vorre Møldrup Skytteforening 187/00
30 139772 Søren Andersen Gjern Skyttekreds 187/00
33 128680 Biger Oromaa Møldrup Skytteforening 186/00
33 139816 Steen Bohnstedt-Pedersen Møldrup Skytteforening 186/00
33 133750 Mian Guldager Olesen Fjends Skytteforening 186/00
33 82522 Kim Hornfelt Dyhr Skyttekreds Bjerringbro 186/00
37 24133 Martin Andersen Gjern Skyttekreds 185/00
37 137600 Hans Christian Larsen Silkeborg Skyttekreds 185/00
39 136118 Lene Bejer Damgaard Viborg Skytteforening 184/00
39 139773 Kristina Andersen Gjern Skyttekreds 184/00
39 135420 Helle Brandt Sørensen Them Skytteforening 184/00
39 140003 Charlotte Laustsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 184/00
39 140648 Anita Iversen Skive skytteforening 184/00
39 117827 Pia Olsen Sejs-Svejbæk Skytteforening 184/00
39 117826 Holger Olsen Sejs-Svejbæk Skytteforening 184/00
39 140100 Petrus Arnoldus Arkesteijn Møldrup Skytteforening 184/00
47 131062 Brian Villum Rasmussen Kjellerup Skytteforening 183/00
47 32960 Allan Fiskbæk Tjørring IF Skytteafdeling 183/00
47 30673 Bjarne Fyhring Aulum Skytteforening 183/00
50 139333 Brian Rasmussen Tjørring IF Skytteafdeling 182/00
50 139964 Henning Winther Them Skytteforening 182/00
50 138346 Per Friis Persson Silkeborg Skyttekreds 182/00
50 108031 Anette Dyhr Skyttekreds Bjerringbro 182/00
54 107833 Nick Ingerslev Møldrup Skytteforening 181/00
54 135418 Line Varinka Pedersen Them Skytteforening 181/00
56 139775 Rasmus Dittmann Gjern Skyttekreds 180/00
56 140009 Pelle Frederik Liljendal Møldrup Skytteforening 180/00
58 19054 Helle I. Steensig Skyttekreds Bjerringbro 179/00
58 139491 Thomas Jensen Gjern Skyttekreds 179/00
60 127043 Mathias Heldam Nielsen Skyttekreds Bjerringbro 178/00
60 140070 Simon Moose Højer-Simonsen Fjends Skytteforening 178/00
62 123737 Vagn Nielsen Skyttekreds Bjerringbro 176/00
63 139826 Bettina Virenfeldt Fjends Skytteforening 174/00
64 131835 Ole Tofteby Knudsen Gjern Skyttekreds 172/00
65 139454 Robert Bech Olesen Fjends Skytteforening 171/00

Riffel, 15m - Klasse SE1

1 19654 Knud Erik Holm Viborg Skytteforening 200/00
1 19571 Ole Nielsen Viborg Skytteforening 200/00
3 22623 Erling Hesel Silkeborg Skyttekreds 199/00
3 21856 Lauge Clausen Them Skytteforening 199/00
5 19750 Elsebeth Kjeldsen Viborg Skytteforening 198/00
5 120932 Karen Skovmand Viborg Skytteforening 198/00
5 18938 Hans J. Steensig Skyttekreds Bjerringbro 198/00
5 19511 Thomas Skræp Sørensen Kjellerup Skytteforening 198/00
9 19751 Ejvind Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 197/00
9 31719 Erik Paarup Gjellerup Sdr. S G & I 197/00
11 19294 Alfred L. Højgaard Skals Skytteforening 196/00
11 81756 Allan H. Laursen Viborg Skytteforening 196/00
13 19477 Carsten Bjørn Viborg Skytteforening 195/00
13 19466 Finn Karlsson Skals Skytteforening 195/00
15 27997 Ivan Hestehauge Skive skytteforening 194/00
16 127161 Ole Capion Viborg Skytteforening 193/00
17 97318 Niels Olsen Kjellerup Skytteforening 192/00
18 32360 Knud Bjerre Arnborg Idrætsforening 191/00

Riffel, 15m - Klasse SE2

1 19287 Anna Marie Jensen Ulbjerg Skytteforening 197/00
2 19714 Inger Sørensen Kjellerup Skytteforening 196/00
2 22136 Børge Riis Nielsen Kjellerup Skytteforening 196/00
2 31129 Jørn J. Termansen Karup Skytteforening 196/00
5 21991 Bent Nielsen Gjern Skyttekreds 195/00
6 32646 Hans Christensen Tjørring IF Skytteafdeling 194/00
6 22294 Orla Smedegaard Silkeborg Skyttekreds 194/00
6 32074 Niels Jørgen Jensen Arnborg Idrætsforening 194/00
6 37194 Jan Christensen Skarrild Idrætsforening 194/00
6 29776 Vagn Andersen Haderup Skytteforening 194/00
11 27509 Niels Hansen Hem Skytteforening 193/00
11 22477 Keld Klode Silkeborg Skyttekreds 193/00
13 102327 Egon Nielsen Tjørring IF Skytteafdeling 192/00
13 21881 Jens Kjær Them Skytteforening 192/00
13 91589 Ivan Jensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 192/00
16 28029 Grethe Larsen Skive skytteforening 191/00
17 22493 Karin Stenger Sejs-Svejbæk Skytteforening 189/00
18 32872 Bente Søndergaard Tjørring IF Skytteafdeling 188/00
18 18633 Ebbe Christiansen Gjern Skyttekreds 188/00
20 19371 Bjarne Visgård Viborg Skytteforening 187/00
21 132613 Jørgen Madsen Skyttekreds Bjerringbro 186/00

Riffel, 15m - Klasse SE3

1 22253 Regner Mikkelsen Silkeborg Skyttekreds 195/00
2 102754 Bent Olesen Tjørring IF Skytteafdeling 194/00
3 27408 Villy Pedersen Fjends Skytteforening 193/00
4 94293 Kaj Sørensen Hem Skytteforening 192/00
4 140194 Karl Erik Jensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 192/00
4 27794 Ruth Schmidt Skive skytteforening 192/00
7 29931 Betty Andersen Haderup Skytteforening 191/00
7 103489 Mads Sønderup Tjørring IF Skytteafdeling 191/00
9 110948 Klaus Reflund Fjends Skytteforening 190/00
9 93984 Jørgen Leth Andersen Skyttekreds Bjerringbro 190/00
9 108030 Svend Sunds Skyttekreds Bjerringbro 190/00
9 37199 Ingolf Lund Skarrild Idrætsforening 190/00
9 136577 Gert Børsting Jensen Gjern Skyttekreds 190/00
14 111827 Reidar Hansen Sejs-Svejbæk Skytteforening 189/00
14 29809 Peter Bay Haderup Skytteforening 189/00
14 19132 Sigurd Frederiksen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 189/00
14 107868 Niels Odgaard Fjends Skytteforening 189/00
14 27437 Leif Jakobsen Fjends Skytteforening 189/00
14 102328 Preben Bastrup Tjørring IF Skytteafdeling 189/00
20 104473 Niels Møller Tjørring IF Skytteafdeling 188/00
20 102325 Niels Pedersen Tjørring IF Skytteafdeling 188/00
20 101200 Jens Eskildsen Haderup Skytteforening 188/00
20 22566 Hugo Brogaard Sejs-Svejbæk Skytteforening 188/00
20 22446 Kristian Stenger Sejs-Svejbæk Skytteforening 188/00
25 140197 Egon Riis Jensen Gjern Skyttekreds 187/00
25 23128 Harry Egon Jensen Karup Skytteforening 187/00
25 32080 Niels Poulsen Tjørring IF Skytteafdeling 187/00
28 112328 Kristian Frølund Tjørring IF Skytteafdeling 186/00
28 102472 Ole Gram Tjørring IF Skytteafdeling 186/00
28 112980 Villy Christensen Skarrild Idrætsforening 186/00
31 24137 Laila Frandsen Gjern Skyttekreds 185/00
31 139984 Svend Bagterp Tjørring IF Skytteafdeling 185/00
33 24039 Harry Kudsk Gjern Skyttekreds 184/00
33 127771 Orla Edelberg Nielsen Gjern Skyttekreds 184/00
33 27998 Inga Jensen Skive skytteforening 184/00
36 103379 Jens Østergaard Nielsen Tjørring IF Skytteafdeling 183/00
37 102385 Ole Elmholt Tjørring IF Skytteafdeling 182/00
38 103377 Jørgen Mortensen Tjørring IF Skytteafdeling 181/00
38 107274 Egon Holst Tjørring IF Skytteafdeling 181/00
38 135275 Kurt Steen Jørgensen Skyttekreds Bjerringbro 181/00
38 21801 Ulla Vogensen Them Skytteforening 181/00
42 135527 Flemming Vejvad Tjørring IF Skytteafdeling 179/00
43 136259 Jens Christensen Haderup Skytteforening 178/00
44 108720 Erik Lindegaard Tjørring IF Skytteafdeling 177/00
45 137367 Kresten Laursen Tjørring IF Skytteafdeling 164/00

Riffel, 15m - Klasse FRI

1 140677 Ditte Hende Jensen Kjellerup Skytteforening 200/00
2 12287 Alex Jonassen Møldrup Skytteforening 199/00
2 137458 Andreas Melhedegaard Viborg Skytteforening 199/00
2 109627 Henrik Svendsen Arnborg Idrætsforening 199/00
5 139112 Berith Janner Borved Viborg Skytteforening 198/00
5 123498 Denis Nielsen PLR Soldaterforening. Viborg Afd. 198/00
7 123500 Bjørn Jensen PLR Soldaterforening. Viborg Afd. 197/00
7 125390 Christian Hansen Kjellerup Skytteforening 197/00
7 19465 Finn Berg Møldrup Skytteforening 197/00
7 12241 Lisbeth Nielsen Møldrup Skytteforening 197/00
7 12206 Vita Brun Nielsen Møldrup Skytteforening 197/00
7 12266 Gert Nielsen Møldrup Skytteforening 197/00
13 122843 Leo Møldrup Møldrup Skytteforening 196/00
13 124666 Poul Erik Christensen Møldrup Skytteforening 196/00
13 122598 Niels Juul Jensen Kjellerup Skytteforening 196/00
16 10392 Gunnar Jørgensen Kjellerup Skytteforening 195/00
16 137501 Mogens Højegaard Kjellerup Skytteforening 195/00
16 118006 Bjarne Poulsen Kjellerup Skytteforening 195/00
16 138108 Steen Bisgaard Kjellerup Skytteforening 195/00
16 122845 Kern Christensen Møldrup Skytteforening 195/00
16 122856 Poul Erik Ebbesen Møldrup Skytteforening 195/00
16 12238 Mariane Lejel Møldrup Skytteforening 195/00
16 19058 Eigil D. Andersen Skyttekreds Bjerringbro 195/00
16 119364 Morten Kristiansen Viborg Skytteforening 195/00
25 127560 Inger Visgård Viborg Skytteforening 194/00
25 125225 Jørgen Bertelsen Møldrup Skytteforening 194/00
25 133525 Karina Bruun Pedersen Ikast Skytteforening 194/00
25 139211 Rene Bach Jørgensen Ikast Skytteforening 194/00
25 122600 Ejnar Jørgensen Kjellerup Skytteforening 194/00
25 130531 Karl Henry Sørensen Kjellerup Skytteforening 194/00
25 123324 Johannes Bach Kjellerup Skytteforening 194/00
25 130030 Leo Christensen Kjellerup Skytteforening 194/00
25 138479 Peter Nørgard Kjellerup Skytteforening 194/00
25 122355 Aage Christensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 194/00
35 140022 Birgit Kallestrup Kjellerup Skytteforening 193/00
35 12280 Arne Andersen Møldrup Skytteforening 193/00
35 122834 Kjeld Nielsen Møldrup Skytteforening 193/00
35 31334 Hans Erik Dörr Kjellerup Skytteforening 193/00
35 127228 Majken Dahl Andersen Skyttekreds Bjerringbro 193/00
35 139572 Kennet Lindegaard Pedersen Skyttekreds Bjerringbro 193/00
35 137614 Mette Buur Arnborg Idrætsforening 193/00
35 32792 Christian Gregersen Arnborg Idrætsforening 193/00
35 127455 Ulrik S. Andersen Gjern Skyttekreds 193/00
44 134508 Frede Bach Viborg Skytteforening 192/00
44 139663 Torben Baumann Kallehauge Skyttekreds Bjerringbro 192/00
44 127948 Henning Bech Møldrup Skytteforening 192/00
44 113823 Svend Møller Møldrup Skytteforening 192/00
44 122359 Ejsing Laursen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 192/00
44 19727 Hans Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 192/00
44 19785 Bent Svejstrup PLR Soldaterforening. Viborg Afd. 192/00
51 139176 Tina Jordan Ikast Skytteforening 191/00
51 137969 Kurt F. Jørgensen Karup Skytteforening 191/00
51 19368 Carl Chr. Sørensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 191/00
54 122360 Gunnar Moustsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 190/00
54 140052 Sonny Muntwiler Viborg Skytteforening 190/00
54 139738 Natascha Milan Hoffmann Karup Skytteforening 190/00
54 139743 Ole Preben Madsen Haderup Skytteforening 190/00
54 123499 Aage Pedersen PLR Soldaterforening. Viborg Afd. 190/00
54 123503 Karl Buksti PLR Soldaterforening. Viborg Afd. 190/00
60 135568 Tina Blæsbjerg Ikast Skytteforening 189/00
60 126948 Karl O. H. Christensen Møldrup Skytteforening 189/00
60 32599 Herluf Nielsen Arnborg Idrætsforening 189/00
60 19354 Henning Thuesen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 189/00
64 122383 Niels Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 188/00
64 122849 Viggo Busk Møldrup Skytteforening 188/00
64 122850 Bente Thorup Møldrup Skytteforening 188/00
64 140189 Niels Madsen Kjellerup Skytteforening 188/00
64 135601 Kurt Jensen Skyttekreds Bjerringbro 188/00
64 139210 Helle Majgaard Ikast Skytteforening 188/00
70 87574 Jesper Christensen Ikast Skytteforening 187/00
70 122385 Søren Peter Therkildsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 187/00
70 108033 Aage Vincent Møller Skyttekreds Bjerringbro 187/00
70 12277 Bent Nielsen Møldrup Skytteforening 187/00
70 122379 Jørgen Kofoed Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 187/00
70 122380 Jørgen Kristensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 187/00
70 27380 Harald Jensen Skive skytteforening 187/00
70 83615 Jørn Werner Andersen Arnborg Idrætsforening 187/00
70 140216 Finn Erling Bitsch Viborg Skytteforening 187/00
79 127039 Johnna Sørensen Ulbjerg Skytteforening 186/00
79 139700 Thim M. Laursen Sejs-Svejbæk Skytteforening 186/00
79 140051 Leif Pedersen Viborg Skytteforening 186/00
79 125312 Jens Egon Munk Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 186/00
79 19783 Bent Nielsen PLR Soldaterforening. Viborg Afd. 186/00
84 123501 Bente Carne PLR Soldaterforening. Viborg Afd. 185/00
84 139885 Kurt Westphal Karup Skytteforening 185/00
86 132705 Rene Kristensen Skyttekreds Bjerringbro 184/00
86 122844 Bjarne Møldrup Møldrup Skytteforening 184/00
86 126966 Peter Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 184/00
89 122361 Henning Sørensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 183/00
89 129312 Per Weiergang Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 183/00
89 135757 Bjarne Larsen Møldrup Skytteforening 183/00
92 122547 Erling Mortensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 182/00
92 127031 Henning Kragh Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 182/00
94 122852 Niels H. Nielsen Møldrup Skytteforening 181/00
94 118491 Ole Fisker Andersen Skyttekreds Bjerringbro 181/00
94 122596 Thorkild Pedersen Kjellerup Skytteforening 181/00
97 139886 Børge Jensen Karup Skytteforening 180/00
98 137457 Mikkel S. T. Andersen Viborg Skytteforening 179/00
99 89858 Ivan Hougaard Skyttekreds Bjerringbro 178/00
99 122835 Vagn Sørensen Møldrup Skytteforening 178/00
101 137789 Ulla Sørensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 173/00
102 132492 Oliver R Hansen Skarrild Idrætsforening 145/00

Til toppen