Division pistol 15m 2019/20 Efterår - 1. runde (Standardpistol, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
97037 Poul Christiansen Hillerød Skytteforening 2H 1 278.0 278.0 Hovedskydning
63419 Steen Pico Nielsen Hillerød Skytteforening 2H 1 266.0 266.0 Hovedskydning
116187 Martin Rødbro Hillerød Skytteforening 2H 1 264.0 264.0 Hovedskydning
110298 Lars Bilø Hillerød Skytteforening 2H 1 276.0 276.0 Hovedskydning
66060 Lars Holte Hørsholm Pistolforening 1H 1 278.0 278.0 Hovedskydning
63326 Jørgen Rav Hørsholm Pistolforening 2H 1 258.0 258.0 Hovedskydning
65847 Jakob Keis Hansen Hørsholm Pistolforening 1H 1 265.0 265.0 Hovedskydning
66086 Ejner Nicolaisen Hørsholm Pistolforening 2H 1 272.0 272.0 Hovedskydning
128011 Chris Jørgensen Skyttelauget Kgs. Lyngby 2H 1 262.0 262.0 Hovedskydning
71207 Erkki Søndergaard Skyttelauget Kgs. Lyngby 2H 1 270.0 270.0 Hovedskydning
81420 Michael Petersen Skyttelauget Kgs. Lyngby 1H 2 255.0 255.0 Hovedskydning
61720 Jens Hartwig Skyttelauget Kgs. Lyngby 1H 1 280.0 280.0 Hovedskydning
62763 Jens Christiansen Farum Skytteforening 2H 1 264.0 264.0 Hovedskydning
125594 Peter Kamp Farum Skytteforening 2H 1 268.0 268.0 Hovedskydning
63336 Gert Roland Havstreym Farum Skytteforening 2H 1 277.0 277.0 Hovedskydning
67586 Kenneth Lagoni Olsen Farum Skytteforening 2H 3 285.0 285.0 Hovedskydning
135308 Martin Leander Vesthael Bomb Hillerød Skytteforening 1H 2 272.0 272.0 Hovedskydning
63427 Shila Pico Petersen Hillerød Skytteforening 2H 1 270.0 270.0 Hovedskydning
128902 Michael Schow Rasmussen Hillerød Skytteforening 2H 2 259.0 259.0 Hovedskydning
111223 Michael Bodenhoff Hillerød Skytteforening 2H 1 250.0 250.0 Hovedskydning
66161 Knud Winther Knudsen Hørsholm Pistolforening 2H 2 270.0 270.0 Hovedskydning
110393 Johan Mastrell Hørsholm Pistolforening 2H 2 267.0 267.0 Hovedskydning
125491 Steen Bagger Hørsholm Pistolforening 2H 3 237.0 237.0 Hovedskydning
111024 Søren Christiansen Hørsholm Pistolforening 2H 3 241.0 241.0 Hovedskydning
129781 Anders Dalsgaard Andersen Lynge-Uggeløse If - Skytteafd. 2H 2 254.0 254.0 Hovedskydning
138061 Thomas HALL Lynge-Uggeløse If - Skytteafd. 2H 2 262.0 262.0 Hovedskydning
95813 Leif Rasmussen Lynge-Uggeløse If - Skytteafd. 1H 2 242.0 242.0 Hovedskydning
135214 Rasmus Dybbro Engelsholm Skyttelauget Kgs. Lyngby 2H 3 252.0 252.0 Hovedskydning
123555 Jesper Munch Lynge-Uggeløse If - Skytteafd. 2H 3 255.0 255.0 Hovedskydning
122578 Bjarne W A Obel Skyttelauget Kgs. Lyngby 1H 3 230.0 230.0 Hovedskydning
121421 Carl Nielsen Skyttelauget Kgs. Lyngby 2H 2 262.0 262.0 Hovedskydning
140162 Mikkel Ellegaard Schulz Hillerød Skytteforening 2H 2 265.0 265.0 Hovedskydning
62487 Rasmus Jørgensen Hillerød Skytteforening 2H 2 257.0 257.0 Hovedskydning
137420 Anders Amtoft Munkholm Hillerød Skytteforening 2H 1 276.0 276.0 Hovedskydning
63546 Kaare O. Nielsen Hillerød Skytteforening 2H 1 259.0 259.0 Hovedskydning
131456 Brian Marcussen Ramløse I.f. 2H 2 210.0 210.0 Hovedskydning
91950 Mogens Bering Larsen Ramløse I.f. 2H 1 265.0 265.0 Hovedskydning
62420 Carsten Bech-Jensen Ramløse I.f. 1H 1 267.0 267.0 Hovedskydning
65060 Per C. Madsen Ramløse I.f. 1H 2 250.0 250.0 Hovedskydning
62137 Aage S. Christensen Frederikssund Skytteforening, IF1864 2H 3 227.0 227.0 Hovedskydning
62156 Svend Christensen Frederikssund Skytteforening, IF1864 2H 3 212.0 212.0 Hovedskydning
62335 Ivan Olesen Frederikssund Skytteforening, IF1864 2H 2 242.0 242.0 Hovedskydning
62166 Steen Larsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 1H 3 240.0 240.0 Hovedskydning
62729 Peter Holde Hansen Farum Skytteforening 2H 3 248.0 248.0 Hovedskydning
61851 Lars Grønlund Ottesen Farum Skytteforening 1H 3 244.0 244.0 Hovedskydning
62815 Aleksander Olinger Farum Skytteforening 2H 2 248.0 248.0 Hovedskydning
62739 Michael Mosbæk Witte Farum Skytteforening 2H 2 266.0 266.0 Hovedskydning
127338 Anja Høll Greisen Farum Skytteforening 2H 1 271.0 271.0 Hovedskydning
95815 Mikael Søgård Farum Skytteforening 2H 2 251.0 251.0 Hovedskydning
115553 Timme Ro Tullberg Tvede Farum Skytteforening 2H 3 246.0 246.0 Hovedskydning
138986 Martin Kæseler Mortensen Farum Skytteforening 1H 3 232.0 232.0 Hovedskydning
114010 Torben Espø IF Skjold Skævinge 1H 3 263.0 263.0 Hovedskydning
64070 Peter L. Nielsen IF Skjold Skævinge 1H 2 267.0 267.0 Hovedskydning
109606 Steffen Balslev IF Skjold Skævinge 1H 3 246.0 246.0 Hovedskydning
63993 Per Kristensen IF Skjold Skævinge 2H 3 220.0 220.0 Hovedskydning
130179 Waldemar v. Bülow Skyttelauget Kgs. Lyngby 2H 3 217.0 217.0 Hovedskydning
134537 Peter Anderskov Jensen Skyttelauget Kgs. Lyngby 2H 3 191.0 191.0 Hovedskydning
90319 Jeannette Frost Skyttelauget Kgs. Lyngby 2H 3 261.0 261.0 Hovedskydning
132746 Søren Elver Hansen Skyttelauget Kgs. Lyngby 1H 3 248.0 248.0 Hovedskydning
71270 Thomas Hintz Blovstrød Pistolskytteforening 2H 3 226.0 226.0 Hovedskydning
131899 Thomas Brask Jensen Blovstrød Pistolskytteforening 2H 3 225.0 225.0 Hovedskydning
109969 Ejvind Sørensen Blovstrød Pistolskytteforening 2H 3 254.0 254.0 Hovedskydning
140209 Dannie Høg Blovstrød Pistolskytteforening 2H 3 229.0 229.0 Hovedskydning
65596 Claus Juul Espergærde Skytteforening 1H 3 255.0 255.0 Hovedskydning
72735 Sigurd Walleen Espergærde Skytteforening 1H 3 203.0 203.0 Hovedskydning
95129 Raymond Azzopardi Espergærde Skytteforening 1H 3 225.0 225.0 Hovedskydning
125021 Kasper Leth Jensen Espergærde Skytteforening 1H 3 234.0 234.0 Hovedskydning
134228 Kim Flindt-Madsen Hillerød Skytteforening 2H 3 245.0 245.0 Hovedskydning
63198 Jesper Gede Hillerød Skytteforening 2H 2 264.0 264.0 Hovedskydning
137391 Henrik Mønsted Hillerød Skytteforening 2H 3 253.0 253.0 Hovedskydning
129026 Steen Winkler-Christensen Hillerød Skytteforening 2H 3 209.0 209.0 Hovedskydning
137632 Anders Frank Søborg SG&I 2H 3 236.0 236.0 Hovedskydning
64496 Hans-Henrik Ellekær Søborg SG&I 1H 2 242.0 242.0 Hovedskydning
132445 Thore Frank Søborg SG&I JUN 229.0 229.0 Hovedskydning
140169 Kim Krolmark Søborg SG&I 2H 3 187.0 187.0 Hovedskydning
140609 Jesper Gade Jensen Værløse Skytteforening 2H 3 283.0 283.0 Hovedskydning
131244 Peter Andersen Værløse Skytteforening 2H 2 251.0 251.0 Hovedskydning
129836 Henrik Frank Laursen Værløse Skytteforening 2H 3 200.0 200.0 Hovedskydning
132496 Kim Brøndmark Værløse Skytteforening 2H 3 188.0 188.0 Hovedskydning
126844 Tommy Kahn Skyttelauget Kgs. Lyngby 2H 3 235.0 235.0 Hovedskydning

Til toppen