Division pistol 15m 2019/20 Efterår - 3. runde (Standardpistol, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
128011 Chris Jørgensen Skyttelauget Kgs. Lyngby 2H 1 270.0 270.0 Hovedskydning
71207 Erkki Søndergaard Skyttelauget Kgs. Lyngby 2H 1 267.0 267.0 Hovedskydning
129559 Thomas Bro Falkenberg Skyttelauget Kgs. Lyngby 1H 2 260.0 260.0 Hovedskydning
61720 Jens Hartwig Skyttelauget Kgs. Lyngby 1H 1 277.0 277.0 Hovedskydning
62763 Jens Christiansen Farum Skytteforening 2H 1 270.0 270.0 Hovedskydning
125594 Peter Kamp Farum Skytteforening 2H 1 265.0 265.0 Hovedskydning
63336 Gert Roland Havstreym Farum Skytteforening 2H 1 258.0 258.0 Hovedskydning
67586 Kenneth Lagoni Olsen Farum Skytteforening 2H 1 285.0 285.0 Hovedskydning
135308 Martin Leander Vesthael Bomb Hillerød Skytteforening 1H 2 266.0 266.0 Hovedskydning
63419 Steen Pico Nielsen Hillerød Skytteforening 2H 1 266.0 266.0 Hovedskydning
127348 Lars Hedegaard Larsen Hillerød Skytteforening 2H 1 282.0 282.0 Hovedskydning
63427 Shila Pico Petersen Hillerød Skytteforening 2H 1 263.0 263.0 Hovedskydning
66161 Knud Winther Knudsen Hørsholm Pistolforening 2H 2 254.0 254.0 Hovedskydning
110393 Johan Mastrell Hørsholm Pistolforening 2H 2 273.0 273.0 Hovedskydning
81648 Anders Langhorn Hørsholm Pistolforening 2H 3 214.0 214.0 Hovedskydning
66034 Preben Christensen Hørsholm Pistolforening 2H 2 258.0 258.0 Hovedskydning
129781 Anders Dalsgaard Andersen Lynge-Uggeløse If - Skytteafd. 2H 2 251.0 251.0 Hovedskydning
130021 Anders Peter Egeskov Lynge-Uggeløse If - Skytteafd. 1H 2 261.0 261.0 Hovedskydning
95813 Leif Rasmussen Lynge-Uggeløse If - Skytteafd. 1H 2 260.0 260.0 Hovedskydning
123555 Jesper Munch Lynge-Uggeløse If - Skytteafd. 2H 3 281.0 281.0 Hovedskydning
135214 Rasmus Dybbro Engelsholm Skyttelauget Kgs. Lyngby 2H 3 263.0 263.0 Hovedskydning
81420 Michael Petersen Skyttelauget Kgs. Lyngby 1H 2 260.0 260.0 Hovedskydning
63094 Ethan A. N. Ingholt Skyttelauget Kgs. Lyngby 2H 2 252.0 252.0 Hovedskydning
66353 David Krobæk Grainger Skyttelauget Kgs. Lyngby 2H 1 272.0 272.0 Hovedskydning
63546 Kaare O. Nielsen Hillerød Skytteforening 2H 1 243.0 243.0 Hovedskydning
128902 Michael Schow Rasmussen Hillerød Skytteforening 2H 2 260.0 260.0 Hovedskydning
83286 Ole Collin Rasmussen Hillerød Skytteforening 2H 2 256.0 256.0 Hovedskydning
111223 Michael Bodenhoff Hillerød Skytteforening 2H 1 268.0 268.0 Hovedskydning
131456 Brian Marcussen Ramløse I.f. 2H 2 206.0 206.0 Hovedskydning
91950 Mogens Bering Larsen Ramløse I.f. 2H 1 262.0 262.0 Hovedskydning
62335 Ivan Olesen If 1864 Frederikssund Pistol 2H 2 253.0 253.0 Hovedskydning
62242 Magnus Nielsen If 1864 Frederikssund Pistol 2H 1 253.0 253.0 Hovedskydning
90021 Kresten Hellberg Hørsholm Pistolforening 1H 1 275.0 275.0 Hovedskydning
66086 Ejner Nicolaisen Hørsholm Pistolforening 2H 1 266.0 266.0 Hovedskydning
65847 Jakob Keis Hansen Hørsholm Pistolforening 1H 1 275.0 275.0 Hovedskydning
125490 Kim Wiencken Hørsholm Pistolforening 2H 2 236.0 236.0 Hovedskydning
110298 Lars Bilø Hillerød Skytteforening 2H 1 266.0 266.0 Hovedskydning
132543 Jan Witt Hillerød Skytteforening 2H 2 261.0 261.0 Hovedskydning
64322 Dennis Sten Bagge Hillerød Skytteforening 2H 1 279.0 279.0 Hovedskydning
97037 Poul Christiansen Hillerød Skytteforening 2H 1 280.0 280.0 Hovedskydning
62137 Aage S. Christensen If 1864 Frederikssund Pistol 2H 3 232.0 232.0 Hovedskydning
62156 Svend Christensen If 1864 Frederikssund Pistol 2H 3 207.0 207.0 Hovedskydning
65060 Per C. Madsen Ramløse I.f. 1H 2 257.0 257.0 Hovedskydning
62420 Carsten Bech-Jensen Ramløse I.f. 1H 1 277.0 277.0 Hovedskydning
62729 Peter Holde Hansen Farum Skytteforening 2H 3 234.0 234.0 Hovedskydning
61851 Lars Grønlund Ottesen Farum Skytteforening 1H 3 247.0 247.0 Hovedskydning
62815 Aleksander Olinger Farum Skytteforening 2H 2 244.0 244.0 Hovedskydning
62739 Michael Mosbæk Witte Farum Skytteforening 2H 2 254.0 254.0 Hovedskydning
127338 Anja Høll Greisen Farum Skytteforening 2H 1 277.0 277.0 Hovedskydning
95815 Mikael Søgård Farum Skytteforening 2H 2 244.0 244.0 Hovedskydning
115553 Timme Ro Tullberg Tvede Farum Skytteforening 2H 3 235.0 235.0 Hovedskydning
138986 Martin Kæseler Mortensen Farum Skytteforening 1H 3 226.0 226.0 Hovedskydning
114010 Torben Espø IF Skjold Skævinge 1H 3 247.0 247.0 Hovedskydning
64070 Peter L. Nielsen IF Skjold Skævinge 1H 2 241.0 241.0 Hovedskydning
109606 Steffen Balslev IF Skjold Skævinge 1H 3 250.0 250.0 Hovedskydning
63993 Per Kristensen IF Skjold Skævinge 2H 3 172.0 172.0 Hovedskydning
130179 Waldemar v. Bülow Skyttelauget Kgs. Lyngby 2H 3 237.0 237.0 Hovedskydning
134537 Peter Anderskov Jensen Skyttelauget Kgs. Lyngby 2H 3 210.0 210.0 Hovedskydning
90319 Jeannette Frost Skyttelauget Kgs. Lyngby 2H 3 251.0 251.0 Hovedskydning
132746 Søren Elver Hansen Skyttelauget Kgs. Lyngby 1H 3 249.0 249.0 Hovedskydning
71270 Thomas Hintz Blovstrød Pistolskytteforening 2H 3 225.0 225.0 Hovedskydning
131899 Thomas Brask Jensen Blovstrød Pistolskytteforening 2H 3 208.0 208.0 Hovedskydning
109969 Ejvind Sørensen Blovstrød Pistolskytteforening 2H 3 241.0 241.0 Hovedskydning
63291 Palle Milton Jensen Blovstrød Pistolskytteforening 2H 3 203.0 203.0 Hovedskydning
72735 Sigurd Walleen Espergærde Skytteforening 1H 3 230.0 230.0 Hovedskydning
125021 Kasper Leth Jensen Espergærde Skytteforening 1H 3 190.0 190.0 Hovedskydning
106322 Nicolai Dradrach Olesen Espergærde Skytteforening 1H 3 206.0 206.0 Hovedskydning
81776 Søren Kornerup Espergærde Skytteforening 1H 3 241.0 241.0 Hovedskydning
134228 Kim Flindt-Madsen Hillerød Skytteforening 2H 3 252.0 252.0 Hovedskydning
63198 Jesper Gede Hillerød Skytteforening 2H 2 253.0 253.0 Hovedskydning
137391 Henrik Mønsted Hillerød Skytteforening 2H 3 251.0 251.0 Hovedskydning
129026 Steen Winkler-Christensen Hillerød Skytteforening 2H 3 227.0 227.0 Hovedskydning
64496 Hans-Henrik Ellekær Søborg SG&I 1H 2 242.0 242.0 Hovedskydning
140169 Kim Krolmark Søborg SG&I 2H 3 196.0 196.0 Hovedskydning
140618 Kim Cay Nilsson Søborg SG&I 1H 3 220.0 220.0 Hovedskydning
140613 Birgitte Fønss Krolmark Søborg SG&I 2H 3 143.0 143.0 Hovedskydning
140609 Jesper Gade Jensen Værløse Skytteforening 2H 3 272.0 272.0 Hovedskydning
131244 Peter Andersen Værløse Skytteforening 2H 2 271.0 271.0 Hovedskydning
129836 Henrik Frank Laursen Værløse Skytteforening 2H 3 211.0 211.0 Hovedskydning
132496 Kim Brøndmark Værløse Skytteforening 2H 3 170.0 170.0 Hovedskydning

Til toppen