| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 15m - Mesterskab BK1

1 125142 Mads Friis Helle Skytteforening 200/15 200/14 400/29
2 126538 Viktor Sørensen Helle Skytteforening 200/07 200/09 400/16
3 119545 Rasmus Tøtrup Pedersen Helle Skytteforening 200/14 199/13 399/27
4 135920 Freya Poulsen Helle Skytteforening 198/10 197/04 395/14

Riffel, 15m - Mesterskab BK2

1 130716 Merle Markussen Rødding Skytteforening 197/07 199/06 396/13
2 127432 Tina Van Vliet Outrup Skytteforening 196/05 195/05 391/10
3 128645 Benjamin Toft Nielsen Helle Skytteforening 198/05 191/03 389/08

Riffel, 15m - Mesterskab BK3

1 140256 Emmali Kampmann Ølgod Skytteforening 189/02 193/02 382/04
2 134350 Mathias Nielsen Ølgod Skytteforening 189/05 191/05 380/10
3 139191 Kristian Sørensen Helle Skytteforening 186/02 192/03 378/05
4 139444 Anna Thyregaard Kallesø Videbæk Skytteforening 186/02 188/02 374/04

Riffel, 15m - Mesterskab BK4

1 139567 Thais Rønning Grejsen Ølgod Skytteforening 178/00 175/00 353/00
2 140126 Thomas Juhl Hansen Ølgod Skytteforening 171/00 164/00 335/00

Riffel, 15m - Mesterskab J2

1 124289 Simone Svendsen Outrup Skytteforening 196/07 199/12 395/19
2 119773 Jakob Thyregaard Kallesø Videbæk Skytteforening 195/02 192/02 387/04
3 127433 Heidi Van Vliet Outrup Skytteforening 181/00 186/01 367/01

Riffel, 15m - Mesterskab ST1

1 34084 Mette Nielsen Helle Skytteforening 197/08 200/02 397/10
2 34051 Sofie Nielsen Helle Skytteforening 194/05 194/02 388/07

Riffel, 15m - Mesterskab ST2

1 34301 Karsten Karstensen Billund-Vorbasse Skytteforening 189/01 185/03 374/04
2 17311 Anders Secher Ullerup Skytteforening 186/00 183/01 369/01

Riffel, 15m - Mesterskab ST3

1 37355 Niels Hybholt Videbæk Skytteforening 172/01 182/00 354/01

Riffel, 15m - Mesterskab Å1

1 40207 Ida Søby Fogh Gørding-Vejrup Skyttekreds 200/12 199/12 399/24
2 41611 Bent P. Nielsen Gørding-Vejrup Skyttekreds 198/07 198/06 396/13
3 126904 Steven V. Mathiasen Gjellerup Sdr. S G & I 197/09 196/06 393/15
4 111577 Niels Ladegaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 195/05 195/10 390/15
5 38352 Doris Johnsen Ølgod Skytteforening 195/04 195/06 390/10
6 38336 Hans Johnsen Ølgod Skytteforening 194/04 190/04 384/08

Riffel, 15m - Mesterskab Å2

1 123295 Kåre Thyregaard Videbæk Skytteforening 197/06 196/04 393/10
2 113782 Ronny Kristensen Billund-Vorbasse Skytteforening 192/06 193/06 385/12
3 94911 Jane Thychosen Brande Skytteforening 192/05 193/02 385/07
4 129296 Torben Pedersen Ølgod Skytteforening 191/03 192/06 383/09
5 41663 Lars Jepsen Rødding Skytteforening 191/03 192/03 383/06
6 127989 Heidi Nielsen Gørding-Vejrup Skyttekreds 191/03 192/01 383/04
7 139319 Mette Aas Jacobsen Helle Skytteforening 190/02 192/05 382/07
8 36092 Henrik Bjerg Stadil-Vedersø Skytteforening 187/02 192/04 379/06
9 134266 Jesper Henriksen Ølgod Skytteforening 182/01 190/03 372/04

Riffel, 15m - Mesterskab Å3

1 94912 Frederik Thychosen Brande Skytteforening 190/03 185/02 375/05
2 124288 Karsten Svendsen Outrup Skytteforening 185/02 187/03 372/05

Riffel, 15m - Mesterskab SE1

1 33414 Tove Secher Ullerup Skytteforening 194/04 195/05 389/09
2 33292 Jens Ove Skjøth Brande Skytteforening 185/03 193/04 378/07

Riffel, 15m - Mesterskab SE2

1 123471 Niels Hansen Rødding Skytteforening 196/06 193/04 389/10
2 41660 Liselotte Petersen Rødding Skytteforening 190/01 192/03 382/04
3 41685 Jan Slothuus Rødding Skytteforening 191/02 190/02 381/04

Riffel, 15m - Mesterskab FRI

1 133407 Louise H. Sørensen Ølgod Skytteforening 189/02 190/03 379/05
2 133788 Niklas Lund Ølgod Skytteforening 191/05 187/05 378/10
3 132788 Jørgen Jensen Billund-Vorbasse Skytteforening 170/00 177/00 347/00
4 134351 Lasse Hedeager Ølgod Skytteforening 165/00 171/00 336/00
5 133041 Anita Jessen Ølgod Skytteforening 159/01 157/00 316/01
6 133039 Jytte Lauridsen Ølgod Skytteforening 148/00 161/00 309/00

Riffel, 15m - Klasse BK1

1 125142 Mads Friis Helle Skytteforening 200/15
2 119545 Rasmus Tøtrup Pedersen Helle Skytteforening 200/14
3 126538 Viktor Sørensen Helle Skytteforening 200/07
4 135920 Freya Poulsen Helle Skytteforening 198/10
5 135851 Max Stausholm Sdr. Omme Skytteforening 197/05

Riffel, 15m - Klasse BK2

1 130990 Mikkel Jørgensen Sdr. Omme Skytteforening 198/10
2 128645 Benjamin Toft Nielsen Helle Skytteforening 198/05
3 130716 Merle Markussen Rødding Skytteforening 197/07
4 130988 Søren Mattrup Sdr. Omme Skytteforening 197/04
5 127432 Tina Van Vliet Outrup Skytteforening 196/05
6 128401 Alberth Bertelsen Sdr. Omme Skytteforening 196/02
7 135675 Mathias Clemmensen Johnsen Rødding Skytteforening 193/06

Riffel, 15m - Klasse BK3

1 130617 Johan Mattrup Sdr. Omme Skytteforening 195/06
2 127803 Julie Møbjerg Sdr. Omme Skytteforening 191/04
3 134350 Mathias Nielsen Ølgod Skytteforening 189/05
4 140256 Emmali Kampmann Ølgod Skytteforening 189/02
5 139191 Kristian Sørensen Helle Skytteforening 186/02
5 139444 Anna Thyregaard Kallesø Videbæk Skytteforening 186/02

Riffel, 15m - Klasse BK4

1 140794 Frederik Sander Ølgod Skytteforening 192/04
2 139567 Thais Rønning Grejsen Ølgod Skytteforening 178/00
3 140125 Alfred Bom Ølgod Skytteforening 176/03
4 140126 Thomas Juhl Hansen Ølgod Skytteforening 171/00

Riffel, 15m - Klasse J2

1 122531 Tanja Clemmensen Johnsen Rødding Skytteforening 197/06
2 124289 Simone Svendsen Outrup Skytteforening 196/07
3 119773 Jakob Thyregaard Kallesø Videbæk Skytteforening 195/02
4 127433 Heidi Van Vliet Outrup Skytteforening 181/00

Riffel, 15m - Klasse ST1

1 34084 Mette Nielsen Helle Skytteforening 197/08
2 34051 Sofie Nielsen Helle Skytteforening 194/05

Riffel, 15m - Klasse ST2

1 34301 Karsten Karstensen Billund-Vorbasse Skytteforening 189/01
2 17311 Anders Secher Ullerup Skytteforening 186/00

Riffel, 15m - Klasse ST3

1 37355 Niels Hybholt Videbæk Skytteforening 172/01
2 122713 Jesper Møbjerg Sdr. Omme Skytteforening 166/00

Riffel, 15m - Klasse Å1

1 40207 Ida Søby Fogh Gørding-Vejrup Skyttekreds 200/12
2 41611 Bent P. Nielsen Gørding-Vejrup Skyttekreds 198/07
3 126904 Steven V. Mathiasen Gjellerup Sdr. S G & I 197/09
4 39981 Villy Fogh Gørding-Vejrup Skyttekreds 197/04
5 111577 Niels Ladegaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 195/05
6 38352 Doris Johnsen Ølgod Skytteforening 195/04
7 38336 Hans Johnsen Ølgod Skytteforening 194/04

Riffel, 15m - Klasse Å2

1 123295 Kåre Thyregaard Videbæk Skytteforening 197/06
2 113782 Ronny Kristensen Billund-Vorbasse Skytteforening 192/06
3 94911 Jane Thychosen Brande Skytteforening 192/05
4 129296 Torben Pedersen Ølgod Skytteforening 191/03
4 41663 Lars Jepsen Rødding Skytteforening 191/03
4 127989 Heidi Nielsen Gørding-Vejrup Skyttekreds 191/03
7 139319 Mette Aas Jacobsen Helle Skytteforening 190/02
8 36092 Henrik Bjerg Stadil-Vedersø Skytteforening 187/02
9 134266 Jesper Henriksen Ølgod Skytteforening 182/01

Riffel, 15m - Klasse Å3

1 135852 Jesper Stausholm Sdr. Omme Skytteforening 191/01
2 94912 Frederik Thychosen Brande Skytteforening 190/03
3 124288 Karsten Svendsen Outrup Skytteforening 185/02
4 140570 Tina Clemmensen Johnsen Rødding Skytteforening 179/01

Riffel, 15m - Klasse SE1

1 33414 Tove Secher Ullerup Skytteforening 194/04
2 33292 Jens Ove Skjøth Brande Skytteforening 185/03

Riffel, 15m - Klasse SE2

1 123471 Niels Hansen Rødding Skytteforening 196/06
2 41685 Jan Slothuus Rødding Skytteforening 191/02
3 41660 Liselotte Petersen Rødding Skytteforening 190/01

Riffel, 15m - Klasse FRI

1 133788 Niklas Lund Ølgod Skytteforening 191/05
2 133407 Louise H. Sørensen Ølgod Skytteforening 189/02
3 132788 Jørgen Jensen Billund-Vorbasse Skytteforening 170/00
4 134351 Lasse Hedeager Ølgod Skytteforening 165/00
5 133041 Anita Jessen Ølgod Skytteforening 159/01
6 133039 Jytte Lauridsen Ølgod Skytteforening 148/00

Til toppen