| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Luftriffel, 15m - Mesterskab BK1

1 135851 Max Stausholm Sdr. Omme Skytteforening 200/09 200/06 400/15
2 125142 Mads Friis Helle Skytteforening 199/09 200/09 399/18
3 127803 Julie Møbjerg Sdr. Omme Skytteforening 199/08 200/06 399/14
4 126538 Viktor Sørensen Helle Skytteforening 198/01 200/05 398/06
5 123553 Frederik Thomsen Brande Skytteforening 199/06 199/07 398/13
6 119545 Rasmus Tøtrup Pedersen Gårde Idræts- og Skytteforening 198/08 199/03 397/11

Luftriffel, 15m - Mesterskab BK2

1 123138 Perle Mikkelsen Ølgod Skytteforening 197/04 198/08 395/12
2 139191 Kristian Sørensen Helle Skytteforening 191/01 188/01 379/02
3 134350 Mathias Nielsen Ølgod Skytteforening 189/01 189/00 378/01

Luftriffel, 15m - Mesterskab J2

1 133377 Nicolaj Vestergaard Hansen Helle Skytteforening 196/04 195/04 391/08

Luftriffel, 15m - Mesterskab ST1

1 34084 Mette Nielsen Helle Skytteforening 196/04 197/05 393/09
2 34051 Sofie Nielsen Helle Skytteforening 193/04 192/01 385/05

Luftriffel, 15m - Mesterskab ST2

1 17311 Anders Secher Ullerup Skytteforening 183/02 177/01 360/03

Luftriffel, 15m - Mesterskab Å1

1 111577 Niels Ladegaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/06 200/10 399/16
2 38352 Doris Johnsen Ølgod Skytteforening 199/08 200/06 399/14
3 38336 Hans Johnsen Ølgod Skytteforening 190/00 196/07 386/07

Luftriffel, 15m - Mesterskab Å2

1 36092 Henrik Bjerg Stadil-Vedersø Skytteforening 185/01 194/03 379/04
2 119770 Lisbeth Sjørup Pedersen Gårde Idræts- og Skytteforening 189/00 187/02 376/02
3 61580 Carsten Christensen Østerlars Skytteforening 176/01 185/00 361/01

Luftriffel, 15m - Mesterskab SE1

1 33414 Tove Secher Ullerup Skytteforening 197/03 197/03 394/06

Luftriffel, 15m - Mesterskab FRI

1 133788 Niklas Lund Ølgod Skytteforening 173/00 184/02 357/02
2 133039 Jytte Lauridsen Ølgod Skytteforening 176/00 158/01 334/01
3 134351 Lasse Hedeager Ølgod Skytteforening 133/00 132/00 265/00

Luftriffel, 15m - Klasse BK1

1 130990 Mikkel Jørgensen Sdr. Omme Skytteforening 200/10
2 135851 Max Stausholm Sdr. Omme Skytteforening 200/09
3 125142 Mads Friis Helle Skytteforening 199/09
4 127803 Julie Møbjerg Sdr. Omme Skytteforening 199/08
4 130618 Magnus Mattrup Sdr. Omme Skytteforening 199/08
6 123553 Frederik Thomsen Brande Skytteforening 199/06
7 128401 Alberth Bertelsen Sdr. Omme Skytteforening 199/02
8 119545 Rasmus Tøtrup Pedersen Gårde Idræts- og Skytteforening 198/08
9 126538 Viktor Sørensen Helle Skytteforening 198/01

Luftriffel, 15m - Klasse BK2

1 123138 Perle Mikkelsen Ølgod Skytteforening 197/04
2 139191 Kristian Sørensen Helle Skytteforening 191/01
3 134350 Mathias Nielsen Ølgod Skytteforening 189/01

Luftriffel, 15m - Klasse J2

1 133377 Nicolaj Vestergaard Hansen Helle Skytteforening 196/04

Luftriffel, 15m - Klasse ST1

1 34084 Mette Nielsen Helle Skytteforening 196/04
2 34051 Sofie Nielsen Helle Skytteforening 193/04

Luftriffel, 15m - Klasse ST2

1 34301 Karsten Karstensen Billund-Vorbasse Skytteforening 185/01
2 17311 Anders Secher Ullerup Skytteforening 183/02

Luftriffel, 15m - Klasse Å1

1 38352 Doris Johnsen Ølgod Skytteforening 199/08
2 111577 Niels Ladegaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/06
3 38336 Hans Johnsen Ølgod Skytteforening 190/00

Luftriffel, 15m - Klasse Å2

1 129296 Torben Pedersen Ølgod Skytteforening 195/05
2 119770 Lisbeth Sjørup Pedersen Gårde Idræts- og Skytteforening 189/00
3 36092 Henrik Bjerg Stadil-Vedersø Skytteforening 185/01
4 61580 Carsten Christensen Østerlars Skytteforening 176/01

Luftriffel, 15m - Klasse SE1

1 33414 Tove Secher Ullerup Skytteforening 197/03

Luftriffel, 15m - Klasse FRI

1 133039 Jytte Lauridsen Ølgod Skytteforening 176/00
2 133788 Niklas Lund Ølgod Skytteforening 173/00
3 134351 Lasse Hedeager Ølgod Skytteforening 133/00

Til toppen