Ølgod Skydning 2019 (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
38336 Hans Johnsen Ølgod Skytteforening Å1 194.0 194.0 Hovedskydning
38336 Hans Johnsen Ølgod Skytteforening Å1 190.0 190.0 Mesterskab
127433 Heidi Van Vliet Outrup Skytteforening J2 181.0 181.0 Hovedskydning
127433 Heidi Van Vliet Outrup Skytteforening J2 186.0 186.0 Mesterskab
127432 Tina Van Vliet Outrup Skytteforening BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
127432 Tina Van Vliet Outrup Skytteforening BK2 195.0 195.0 Mesterskab
139191 Kristian Sørensen Helle Skytteforening BK3 186.0 186.0 Hovedskydning
139191 Kristian Sørensen Helle Skytteforening BK3 192.0 192.0 Mesterskab
135920 Freya Poulsen Helle Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
135920 Freya Poulsen Helle Skytteforening BK1 197.0 197.0 Mesterskab
128645 Benjamin Toft Nielsen Helle Skytteforening BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
128645 Benjamin Toft Nielsen Helle Skytteforening BK2 191.0 191.0 Mesterskab
125142 Mads Friis Helle Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
125142 Mads Friis Helle Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
126538 Viktor Sørensen Helle Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
126538 Viktor Sørensen Helle Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
119545 Rasmus Tøtrup Pedersen Helle Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
119545 Rasmus Tøtrup Pedersen Helle Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
124289 Simone Svendsen Outrup Skytteforening J2 196.0 196.0 Hovedskydning
124289 Simone Svendsen Outrup Skytteforening J2 199.0 199.0 Mesterskab
124288 Karsten Svendsen Outrup Skytteforening Å3 185.0 185.0 Hovedskydning
124288 Karsten Svendsen Outrup Skytteforening Å3 187.0 187.0 Mesterskab
139319 Mette Aas Jacobsen Helle Skytteforening Å2 190.0 190.0 Hovedskydning
139319 Mette Aas Jacobsen Helle Skytteforening Å2 192.0 192.0 Mesterskab
129296 Torben Pedersen Ølgod Skytteforening Å2 191.0 191.0 Hovedskydning
140126 Thomas Juhl Hansen Ølgod Skytteforening BK4 171.0 171.0 Hovedskydning
140126 Thomas Juhl Hansen Ølgod Skytteforening BK4 164.0 164.0 Mesterskab
41663 Lars Jepsen Rødding Skytteforening Å2 192.0 192.0 Mesterskab
41663 Lars Jepsen Rødding Skytteforening Å2 191.0 191.0 Hovedskydning
130716 Merle Markussen Rødding Skytteforening BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
130716 Merle Markussen Rødding Skytteforening BK2 199.0 199.0 Mesterskab
139567 Thais Rønning Grejsen Ølgod Skytteforening BK4 178.0 178.0 Hovedskydning
139567 Thais Rønning Grejsen Ølgod Skytteforening BK4 175.0 175.0 Mesterskab
140125 Alfred Bom Ølgod Skytteforening BK4 176.0 176.0 Hovedskydning
134350 Mathias Nielsen Ølgod Skytteforening BK3 189.0 189.0 Hovedskydning
134350 Mathias Nielsen Ølgod Skytteforening BK3 191.0 191.0 Mesterskab
41685 Jan Slothuus Rødding Skytteforening SE2 190.0 190.0 Mesterskab
41685 Jan Slothuus Rødding Skytteforening SE2 191.0 191.0 Hovedskydning
140256 Emmali Kampmann Ølgod Skytteforening BK3 189.0 189.0 Hovedskydning
140256 Emmali Kampmann Ølgod Skytteforening BK3 193.0 193.0 Mesterskab
123471 Niels Hansen Rødding Skytteforening SE2 193.0 193.0 Mesterskab
123471 Niels Hansen Rødding Skytteforening SE2 196.0 196.0 Hovedskydning
41660 Liselotte Petersen Rødding Skytteforening SE2 190.0 190.0 Hovedskydning
41660 Liselotte Petersen Rødding Skytteforening SE2 192.0 192.0 Mesterskab
134351 Lasse Hedeager Ølgod Skytteforening FRI 165.0 165.0 Hovedskydning
134351 Lasse Hedeager Ølgod Skytteforening FRI 171.0 171.0 Mesterskab
133788 Niklas Lund Ølgod Skytteforening FRI 191.0 191.0 Hovedskydning
133788 Niklas Lund Ølgod Skytteforening FRI 187.0 187.0 Mesterskab
135675 Mathias Clemmensen Johnsen Rødding Skytteforening BK2 193.0 193.0 Hovedskydning
122531 Tanja Clemmensen Johnsen Rødding Skytteforening J2 197.0 197.0 Hovedskydning
140570 Tina Clemmensen Johnsen Rødding Skytteforening Å3 179.0 179.0 Hovedskydning
133041 Anita Jessen Ølgod Skytteforening FRI 157.0 157.0 Mesterskab
133041 Anita Jessen Ølgod Skytteforening FRI 159.0 159.0 Hovedskydning
130990 Mikkel Jørgensen Sdr. Omme Skytteforening BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
33292 Jens Ove Skjøth Brande Skytteforening SE1 185.0 185.0 Hovedskydning
130617 Johan Mattrup Sdr. Omme Skytteforening BK3 195.0 195.0 Hovedskydning
130988 Søren Mattrup Sdr. Omme Skytteforening BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
122713 Jesper Møbjerg Sdr. Omme Skytteforening ST3 166.0 166.0 Hovedskydning
34301 Karsten Karstensen Billund-Vorbasse Skytteforening ST2 185.0 185.0 Mesterskab
34301 Karsten Karstensen Billund-Vorbasse Skytteforening ST2 189.0 189.0 Hovedskydning
34051 Sofie Nielsen Helle Skytteforening ST1 194.0 194.0 Hovedskydning
34051 Sofie Nielsen Helle Skytteforening ST1 194.0 194.0 Mesterskab
127803 Julie Møbjerg Sdr. Omme Skytteforening BK3 191.0 191.0 Hovedskydning
128401 Alberth Bertelsen Sdr. Omme Skytteforening BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
140794 Frederik Sander Ølgod Skytteforening BK4 192.0 192.0 Hovedskydning
135851 Max Stausholm Sdr. Omme Skytteforening BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
135852 Jesper Stausholm Sdr. Omme Skytteforening Å3 191.0 191.0 Hovedskydning
127989 Heidi Nielsen Gørding-Vejrup Skyttekreds Å2 191.0 191.0 Hovedskydning
127989 Heidi Nielsen Gørding-Vejrup Skyttekreds Å2 192.0 192.0 Mesterskab
111577 Niels Ladegaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening Å1 195.0 195.0 Hovedskydning
111577 Niels Ladegaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening Å1 195.0 195.0 Mesterskab
39981 Villy Fogh Gørding-Vejrup Skyttekreds Å1 197.0 197.0 Hovedskydning
133407 Louise H. Sørensen Ølgod Skytteforening FRI 189.0 189.0 Hovedskydning
133407 Louise H. Sørensen Ølgod Skytteforening FRI 190.0 190.0 Mesterskab
113782 Ronny Kristensen Billund-Vorbasse Skytteforening Å2 192.0 192.0 Hovedskydning
113782 Ronny Kristensen Billund-Vorbasse Skytteforening Å2 193.0 193.0 Mesterskab
132788 Jørgen Jensen Billund-Vorbasse Skytteforening FRI 170.0 170.0 Hovedskydning
132788 Jørgen Jensen Billund-Vorbasse Skytteforening FRI 177.0 177.0 Mesterskab
133039 Jytte Lauridsen Ølgod Skytteforening FRI 148.0 148.0 Hovedskydning
133039 Jytte Lauridsen Ølgod Skytteforening FRI 161.0 161.0 Mesterskab
134266 Jesper Henriksen Ølgod Skytteforening Å2 182.0 182.0 Hovedskydning
134266 Jesper Henriksen Ølgod Skytteforening Å2 190.0 190.0 Mesterskab
41611 Bent P. Nielsen Gørding-Vejrup Skyttekreds Å1 198.0 198.0 Hovedskydning
41611 Bent P. Nielsen Gørding-Vejrup Skyttekreds Å1 198.0 198.0 Mesterskab
126904 Steven Vestergaard Mathiasen Gjellerup Sdr. S G & I Å1 197.0 197.0 Hovedskydning
126904 Steven Vestergaard Mathiasen Gjellerup Sdr. S G & I Å1 196.0 196.0 Mesterskab
38352 Doris Johnsen Ølgod Skytteforening Å1 195.0 195.0 Hovedskydning
33292 Jens Ove Skjøth Brande Skytteforening SE1 193.0 193.0 Mesterskab
94912 Frederik Thychosen Brande Skytteforening Å3 185.0 185.0 Mesterskab
94912 Frederik Thychosen Brande Skytteforening Å3 190.0 190.0 Hovedskydning
94911 Jane Thychosen Brande Skytteforening Å2 193.0 193.0 Mesterskab
94911 Jane Thychosen Brande Skytteforening Å2 192.0 192.0 Hovedskydning
129296 Torben Pedersen Ølgod Skytteforening Å2 192.0 192.0 Mesterskab
38352 Doris Johnsen Ølgod Skytteforening Å1 195.0 195.0 Mesterskab
36092 Henrik Bjerg Stadil-Vedersø Skytteforening Å2 187.0 187.0 Hovedskydning
36092 Henrik Bjerg Stadil-Vedersø Skytteforening Å2 192.0 192.0 Mesterskab
33414 Tove Secher Ullerup Skytteforening SE1 194.0 194.0 Hovedskydning
33414 Tove Secher Ullerup Skytteforening SE1 195.0 195.0 Mesterskab
139444 Anna Thyregaard Kallesø Videbæk Skytteforening BK3 186.0 186.0 Hovedskydning
139444 Anna Thyregaard Kallesø Videbæk Skytteforening BK3 188.0 188.0 Mesterskab
119773 Jakob Thyregaard Kallesø Videbæk Skytteforening J2 195.0 195.0 Hovedskydning
119773 Jakob Thyregaard Kallesø Videbæk Skytteforening J2 192.0 192.0 Mesterskab
123295 Kåre Thyregaard Videbæk Skytteforening Å2 197.0 197.0 Hovedskydning
123295 Kåre Thyregaard Videbæk Skytteforening Å2 196.0 196.0 Mesterskab
37355 Niels Hybholt Videbæk Skytteforening ST3 172.0 172.0 Hovedskydning
37355 Niels Hybholt Videbæk Skytteforening ST3 182.0 182.0 Mesterskab
17311 Anders Secher Ullerup Skytteforening ST2 186.0 186.0 Hovedskydning
17311 Anders Secher Ullerup Skytteforening ST2 183.0 183.0 Mesterskab

Til toppen