Ølgod Skydning 2019 (Luftriffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
134350 Mathias Nielsen Ølgod Skytteforening BK2 189.0 189.0 Mesterskab
134351 Lasse Hedeager Ølgod Skytteforening FRI 133.0 133.0 Hovedskydning
134351 Lasse Hedeager Ølgod Skytteforening FRI 132.0 132.0 Mesterskab
139191 Kristian Sørensen Helle Skytteforening BK2 191.0 191.0 Hovedskydning
139191 Kristian Sørensen Helle Skytteforening BK2 188.0 188.0 Mesterskab
126538 Viktor Sørensen Helle Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
130990 Mikkel Jørgensen Sdr. Omme Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
130618 Magnus Mattrup Sdr. Omme Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
133377 Nicolaj Vestergaard Hansen Helle Skytteforening J2 196.0 196.0 Hovedskydning
125142 Mads Friis Helle Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
119545 Rasmus Tøtrup Pedersen Gårde Idræts- og Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
119770 Lisbeth Sjørup Pedersen Gårde Idræts- og Skytteforening Å2 189.0 189.0 Hovedskydning
135851 Max Stausholm Sdr. Omme Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
135851 Max Stausholm Sdr. Omme Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
129296 Torben Pedersen Ølgod Skytteforening Å2 195.0 195.0 Hovedskydning
61580 Carsten Christensen Østerlars Skytteforening Å2 185.0 185.0 Mesterskab
133788 Niklas Lund Ølgod Skytteforening FRI 173.0 173.0 Hovedskydning
133788 Niklas Lund Ølgod Skytteforening FRI 184.0 184.0 Mesterskab
119770 Lisbeth Sjørup Pedersen Gårde Idræts- og Skytteforening Å2 187.0 187.0 Mesterskab
128401 Alberth Bertelsen Sdr. Omme Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
34301 Karsten Karstensen Billund-Vorbasse Skytteforening ST2 185.0 185.0 Hovedskydning
119545 Rasmus Tøtrup Pedersen Gårde Idræts- og Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
125142 Mads Friis Helle Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
133377 Nicolaj Vestergaard Hansen Helle Skytteforening J2 195.0 195.0 Mesterskab
126538 Viktor Sørensen Helle Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
127803 Julie Møbjerg Sdr. Omme Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
127803 Julie Møbjerg Sdr. Omme Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
134350 Mathias Nielsen Ølgod Skytteforening BK2 189.0 189.0 Hovedskydning
123553 Frederik Thomsen Brande Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
123553 Frederik Thomsen Brande Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
38352 Doris Johnsen Ølgod Skytteforening Å1 200.0 200.0 Mesterskab
38352 Doris Johnsen Ølgod Skytteforening Å1 199.0 199.0 Hovedskydning
133039 Jytte Lauridsen Ølgod Skytteforening FRI 158.0 158.0 Mesterskab
133039 Jytte Lauridsen Ølgod Skytteforening FRI 176.0 176.0 Hovedskydning
34051 Sofie Nielsen Helle Skytteforening ST1 192.0 192.0 Mesterskab
34051 Sofie Nielsen Helle Skytteforening ST1 193.0 193.0 Hovedskydning
17311 Anders Secher Ullerup Skytteforening ST2 177.0 177.0 Mesterskab
17311 Anders Secher Ullerup Skytteforening ST2 183.0 183.0 Hovedskydning
111577 Niels Ladegaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening Å1 200.0 200.0 Mesterskab
111577 Niels Ladegaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening Å1 199.0 199.0 Hovedskydning
61580 Carsten Christensen Østerlars Skytteforening Å2 176.0 176.0 Hovedskydning
123138 Perle Mikkelsen Ølgod Skytteforening BK2 198.0 198.0 Mesterskab
123138 Perle Mikkelsen Ølgod Skytteforening BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
38336 Hans Johnsen Ølgod Skytteforening Å1 190.0 190.0 Hovedskydning
38336 Hans Johnsen Ølgod Skytteforening Å1 196.0 196.0 Mesterskab
33414 Tove Secher Ullerup Skytteforening SE1 197.0 197.0 Hovedskydning
33414 Tove Secher Ullerup Skytteforening SE1 197.0 197.0 Mesterskab
36092 Henrik Bjerg Stadil-Vedersø Skytteforening Å2 185.0 185.0 Hovedskydning
36092 Henrik Bjerg Stadil-Vedersø Skytteforening Å2 194.0 194.0 Mesterskab

Til toppen