Horsens Open Vinter (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
140879 Casper Veise Horsens Skyttekreds BK4 173.000 173.000 Hovedskydning
115083 Mia Stabell Østbirk Skytteforening BK2 192.000 192.000 Hovedskydning
115083 Mia Stabell Østbirk Skytteforening BK2 198.000 198.000 Mesterskab
20390 Kresten Kristensen Østbirk Skytteforening SE3 191.000 191.000 Hovedskydning
20390 Kresten Kristensen Østbirk Skytteforening SE3 195.000 195.000 Mesterskab
137757 Magnus Skamriis Østbirk Skytteforening BK4 169.000 169.000 Hovedskydning
137757 Magnus Skamriis Østbirk Skytteforening BK4 169.000 169.000 Mesterskab
123799 Christian Hvid Rasmussen Østbirk Skytteforening BK1 195.000 195.000 Hovedskydning
123799 Christian Hvid Rasmussen Østbirk Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
140330 Anders Brønnum Horsens Skyttekreds J2 163.000 163.000 Hovedskydning
140330 Anders Brønnum Horsens Skyttekreds J2 169.000 169.000 Mesterskab
137335 Mads Emil H. Svendsen Østbirk Skytteforening J2 188.000 188.000 Hovedskydning
137335 Mads Emil H. Svendsen Østbirk Skytteforening J2 184.000 184.000 Mesterskab
103938 Morten Wallstrøm Østbirk Skytteforening Å1 195.000 195.000 Hovedskydning
103938 Morten Wallstrøm Østbirk Skytteforening Å1 198.000 198.000 Mesterskab
136830 Lasse Hylleberg Nielsen Horsens Skyttekreds J2 177.000 177.000 Hovedskydning
136830 Lasse Hylleberg Nielsen Horsens Skyttekreds J2 182.000 182.000 Mesterskab
135552 Mia Munk Lindahl Christensen Klejs-Juelsminde Skytteforening BK1 191.000 191.000 Hovedskydning
135552 Mia Munk Lindahl Christensen Klejs-Juelsminde Skytteforening BK1 196.000 196.000 Mesterskab
131209 Joan Bau Sjørslev Horsens Skyttekreds Å1 197.000 197.000 Hovedskydning
131209 Joan Bau Sjørslev Horsens Skyttekreds Å1 195.000 195.000 Mesterskab
128371 Flemming Brochmann Horsens Skyttekreds FRI 195.000 195.000 Hovedskydning
133437 Palle Nielsen Horsens Skyttekreds FRI 187.000 187.000 Hovedskydning
114637 Jens Lund Nielsen Ullerup Skytteforening J2 193.000 193.000 Hovedskydning
114637 Jens Lund Nielsen Ullerup Skytteforening J2 194.000 194.000 Mesterskab
134496 Arne Preus VBF Skyttelaug/Århus SE1 196.000 196.000 Hovedskydning
134496 Arne Preus VBF Skyttelaug/Århus SE1 200.000 200.000 Mesterskab
114638 Lars Lund Nielsen Ullerup Skytteforening FRI 193.000 193.000 Hovedskydning
114638 Lars Lund Nielsen Ullerup Skytteforening FRI 195.000 195.000 Mesterskab
17311 Anders Secher Ullerup Skytteforening ST2 182.000 182.000 Hovedskydning
17311 Anders Secher Ullerup Skytteforening ST2 182.000 182.000 Mesterskab
34696 Hans Jørgen Nielsen Klejs-Juelsminde Skytteforening Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
140553 Johan Bie Mogensen Horsens Skyttekreds BK4 181.000 181.000 Hovedskydning
33414 Tove Secher Ullerup Skytteforening SE1 196.000 196.000 Hovedskydning
33414 Tove Secher Ullerup Skytteforening SE1 200.000 200.000 Mesterskab
20905 Steen Skallebæk Horsens Skyttekreds Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
20905 Steen Skallebæk Horsens Skyttekreds Å1 198.000 198.000 Mesterskab
140551 Tobias Berggreen Horsens Skyttekreds BK4 188.000 188.000 Hovedskydning
140551 Tobias Berggreen Horsens Skyttekreds BK4 197.000 197.000 Mesterskab
25390 Willy Hermansen Odder Skytteforening SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
25390 Willy Hermansen Odder Skytteforening SE1 197.000 197.000 Mesterskab
91753 Peter Foght Christiansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
91753 Peter Foght Christiansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening Å1 200.000 200.000 Mesterskab
123849 Patrik Gaulshøj Jelling fS FRI 194.000 194.000 Hovedskydning
123849 Patrik Gaulshøj Jelling fS FRI 195.000 195.000 Mesterskab
134598 Kristian M. Sørensen Horsens Skyttekreds Å2 196.000 196.000 Hovedskydning
134598 Kristian M. Sørensen Horsens Skyttekreds Å2 196.000 196.000 Mesterskab
120368 Claus Kristoffersen Jelling fS Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
120368 Claus Kristoffersen Jelling fS Å1 198.000 198.000 Mesterskab
120581 Nicklas Klein Follmann Jelling fS J2 192.000 192.000 Hovedskydning
120581 Nicklas Klein Follmann Jelling fS J2 195.000 195.000 Mesterskab
112089 Kamilla Keinicke Jelling fS J2 194.000 194.000 Hovedskydning
112089 Kamilla Keinicke Jelling fS J2 196.000 196.000 Mesterskab
140916 Jarle Berggreen Horsens Skyttekreds Å3 186.000 186.000 Hovedskydning
140916 Jarle Berggreen Horsens Skyttekreds Å3 186.000 186.000 Mesterskab
20954 Per Foght Christiansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 196.000 196.000 Hovedskydning
20954 Per Foght Christiansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 198.000 198.000 Mesterskab
140950 Emil Buhl Jelling fS BK4 190.000 190.000 Hovedskydning
140950 Emil Buhl Jelling fS BK4 187.000 187.000 Mesterskab
134728 Holger K. Jørgensen Jelling fS BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
134728 Holger K. Jørgensen Jelling fS BK1 200.000 200.000 Mesterskab
20861 Vagn Åge Jørgensen Honum & Omegns Skytteforening SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
20861 Vagn Åge Jørgensen Honum & Omegns Skytteforening SE1 197.000 197.000 Mesterskab
21316 Birger Iversen Horsens Skyttekreds FRI 192.000 192.000 Hovedskydning
110865 Mads Kirstejn Ravn Sørensen Horsens Skyttekreds FRI 196.000 196.000 Hovedskydning
110865 Mads Kirstejn Ravn Sørensen Horsens Skyttekreds FRI 193.000 193.000 Mesterskab
20009 Jens Bo Laursen Honum & Omegns Skytteforening ST2 185.000 185.000 Hovedskydning
20009 Jens Bo Laursen Honum & Omegns Skytteforening ST2 185.000 185.000 Mesterskab
25511 Lars-Ingemann Jensen Odder Skytteforening SE2 192.000 192.000 Hovedskydning
25511 Lars-Ingemann Jensen Odder Skytteforening SE2 191.000 191.000 Mesterskab
33621 Henrik Lund Jelling fS Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
33621 Henrik Lund Jelling fS Å1 198.000 198.000 Mesterskab
108118 Elisabeth Jørgensen Jelling fS J2 198.000 198.000 Hovedskydning
108118 Elisabeth Jørgensen Jelling fS J2 197.000 197.000 Mesterskab
139399 Mikkel Eilenberg Horsens Skyttekreds Å3 171.000 171.000 Hovedskydning
139399 Mikkel Eilenberg Horsens Skyttekreds Å3 175.000 175.000 Mesterskab
120580 Martin Klein Follmann Jelling fS Å1 195.000 195.000 Hovedskydning
120580 Martin Klein Follmann Jelling fS Å1 198.000 198.000 Mesterskab
104499 Emil Kjærsgaard Jørgensen Jelling fS J1 199.000 199.000 Hovedskydning
104499 Emil Kjærsgaard Jørgensen Jelling fS J1 200.000 200.000 Mesterskab
20331 Dan Lauersen Ousted Tåning Skytteforening SE2 194.000 194.000 Hovedskydning
20331 Dan Lauersen Ousted Tåning Skytteforening SE2 193.000 193.000 Mesterskab
20326 Flemming Mikkelsen Ousted Tåning Skytteforening SE2 197.000 197.000 Hovedskydning
20326 Flemming Mikkelsen Ousted Tåning Skytteforening SE2 192.000 192.000 Mesterskab
136602 Anne Bøje Løsning-Hedensted Skytteforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
136602 Anne Bøje Løsning-Hedensted Skytteforening BK2 196.000 196.000 Mesterskab
34395 Boje Skovbjerg Løsning-Hedensted Skytteforening SE1 192.000 192.000 Hovedskydning
34395 Boje Skovbjerg Løsning-Hedensted Skytteforening SE1 194.000 194.000 Mesterskab
127953 Mads L. Holst Løsning-Hedensted Skytteforening J2 186.000 186.000 Hovedskydning
127953 Mads L. Holst Løsning-Hedensted Skytteforening J2 188.000 188.000 Mesterskab
111577 Niels Ladegaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening Å1 197.000 197.000 Hovedskydning
111577 Niels Ladegaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening Å1 197.000 197.000 Mesterskab
136376 Daniel Nielsen Glud Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
136376 Daniel Nielsen Glud Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
116793 Bo D. Andersen Løsning-Hedensted Skytteforening Å2 196.000 196.000 Hovedskydning
116793 Bo D. Andersen Løsning-Hedensted Skytteforening Å2 194.000 194.000 Mesterskab
125878 Mads Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
125878 Mads Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening BK1 197.000 197.000 Mesterskab
125877 Frederik Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
125877 Frederik Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening J1 199.000 199.000 Mesterskab
124743 Kasper Lund Glud Skytteforening J2 192.000 192.000 Hovedskydning
124743 Kasper Lund Glud Skytteforening J2 191.000 191.000 Mesterskab
106994 Casper Broge Odder Skytteforening Å2 194.000 194.000 Hovedskydning
106994 Casper Broge Odder Skytteforening Å2 197.000 197.000 Mesterskab
95887 John Dyhr Kristensen Odder Skytteforening SE3 178.000 178.000 Hovedskydning
95887 John Dyhr Kristensen Odder Skytteforening SE3 180.000 180.000 Mesterskab
129399 Heine Vind Horsens Skyttekreds FRI 186.000 186.000 Hovedskydning
129399 Heine Vind Horsens Skyttekreds FRI 188.000 188.000 Mesterskab
127847 Gustav Bjerre Vind Horsens Skyttekreds BK3 199.000 199.000 Hovedskydning
127847 Gustav Bjerre Vind Horsens Skyttekreds BK3 196.000 196.000 Mesterskab
129057 Mathias Hårvig Ousted Tåning Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
129057 Mathias Hårvig Ousted Tåning Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
140329 Martin Brønnum Horsens Skyttekreds BK4 173.000 173.000 Hovedskydning
140329 Martin Brønnum Horsens Skyttekreds BK4 174.000 174.000 Mesterskab
128434 Kirsten Hårvig Ousted Tåning Skytteforening Å1 196.000 196.000 Hovedskydning
128434 Kirsten Hårvig Ousted Tåning Skytteforening Å1 198.000 198.000 Mesterskab
127552 Kalle Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
127552 Kalle Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening Å1 198.000 198.000 Mesterskab
34585 Vagn Koch Tørring Idrætsforening ST2 177.000 177.000 Hovedskydning
34585 Vagn Koch Tørring Idrætsforening ST2 180.000 180.000 Mesterskab
21256 Einar Højsgård Honum & Omegns Skytteforening SE2 194.000 194.000 Hovedskydning
21256 Einar Højsgård Honum & Omegns Skytteforening SE2 193.000 193.000 Mesterskab
127551 Frederikke Nielsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
127551 Frederikke Nielsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab

Til toppen