DGI Fyn Holdturnering Vinter 2019-20 Runde A (Luftriffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
136945 Natalie Kjeldbjerg Otterup Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
137364 Ida Damtoft Nielsen Otterup Skytteforening BK3 200.0 200.0 Hovedskydning
117316 Nanna Petersen Otterup Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
131949 Lærke Holm Juhl Otterup Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
130536 Leo Loubjerg Hansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE2 192.0 192.0 Hovedskydning
49725 Niels Jus. Pedersen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE2 196.0 196.0 Hovedskydning
100102 Trine Knudsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening ST1 198.0 198.0 Hovedskydning
113869 Christian Larsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening J1 199.0 199.0 Hovedskydning
49823 Per Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE1 200.0 200.0 Mesterskab
49823 Per Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE1 200.0 200.0 Hovedskydning
49799 Anders Mortensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE1 197.0 197.0 Hovedskydning
49316 John Iversen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE1 197.0 197.0 Hovedskydning
49092 Jens E. Christensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE1 197.0 197.0 Hovedskydning
122829 Bent Langkjær Gormsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
132346 Amalie Kold Lebæk Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
132346 Amalie Kold Lebæk Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
126489 Julius Dukynas Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
126489 Julius Dukynas Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
136358 Marie kej Eskesen Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
136358 Marie kej Eskesen Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
49484 Aase Guld Særslev Skytteforening SE2 191.0 191.0 Hovedskydning
49348 Helle Jørgensen Særslev Skytteforening SE1 196.0 196.0 Hovedskydning
52481 Torben S. Nielsen Særslev Skytteforening SE1 197.0 197.0 Hovedskydning
49614 John Guld Særslev Skytteforening SE1 199.0 199.0 Hovedskydning
49642 Helge Larsen Særslev Skytteforening SE1 197.0 197.0 Hovedskydning
126047 Mark Nielsen Horne Skytteforening J2 197.0 197.0 Hovedskydning
125578 Nikolai Dideriksen Horne Skytteforening J2 196.0 196.0 Hovedskydning
121088 Nikolai Kling Larsen Horne Skytteforening J1 200.0 200.0 Hovedskydning
122114 Simon Rosenkjær Horne Skytteforening ST3 181.0 181.0 Hovedskydning
48314 Anders Feldballe Hansen Horne Skytteforening ST2 189.0 189.0 Hovedskydning
47395 Jesper Eckardt Horne Skytteforening ST2 185.0 185.0 Hovedskydning
112910 Sara Kirstine Jensen Horne Skytteforening ST3 173.0 173.0 Hovedskydning
49486 Vang Jarl Særslev Skytteforening SE1 198.0 198.0 Hovedskydning
112816 Bernhard Hansen Særslev Skytteforening SE1 199.0 199.0 Hovedskydning
110371 Ove Guldager Pedersen Særslev Skytteforening SE1 200.0 200.0 Hovedskydning
50345 Signe Knudsen Særslev Skytteforening ST1 193.0 193.0 Hovedskydning
94795 Anna Skade Nielsen Særslev Skytteforening ST1 200.0 200.0 Hovedskydning
81936 Camilla Birch Nielsen Særslev Skytteforening ST1 198.0 198.0 Hovedskydning
109881 Annika Hansen Særslev Skytteforening ST3 193.0 193.0 Hovedskydning
117952 William Conradsen Særslev Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
137627 Tanja Volynets Særslev Skytteforening BK3 200.0 200.0 Hovedskydning
130010 Emilie Thrane Særslev Skytteforening BK3 200.0 200.0 Hovedskydning
128992 Tue Søndergaard-Andersen Særslev Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
103569 Cecilie Højbjerg Hansen Tommerup Skytteforening ST2 187.0 187.0 Hovedskydning
107198 Dennis Krüger Schwee-Thykjær Tommerup Skytteforening ST3 160.0 160.0 Hovedskydning
47308 Filip Olsen Tommerup Skytteforening ST3 152.0 152.0 Hovedskydning
47799 Bo Haverholm Svendsen Tommerup Skytteforening ST3 150.0 150.0 Hovedskydning
126732 Lukas Rosenkjær Horne Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
117026 Emil Nielsen Horne Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
126872 Nicolai Ehrhorn Horne Skytteforening BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
128878 Emma Ehrhorn Horne Skytteforening BK3 197.0 197.0 Hovedskydning
136509 Malik Albæk Hansen Horne Skytteforening BK3 197.0 197.0 Hovedskydning
128667 Sebastian Jensen Horne Skytteforening BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
135317 Lukas Kling Larsen Horne Skytteforening BK3 191.0 191.0 Hovedskydning
129895 Sarah Rosenkjær Horne Skytteforening BK3 190.0 190.0 Hovedskydning
125577 Anders Dideriksen Horne Skytteforening J2 199.0 199.0 Hovedskydning
48198 Henning Steffensen Horne Skytteforening Å1 199.0 199.0 Hovedskydning
129084 Ejgil Jensen Horne Skytteforening Å1 195.0 195.0 Hovedskydning
126871 Christina EHRHORN Horne Skytteforening Å2 198.0 198.0 Hovedskydning
129894 Jakob Rosenkjær Horne Skytteforening Å2 195.0 195.0 Hovedskydning

Til toppen