DGI Fyn Holdturnering Vinter 2019-20 Runde A (Standardpistol, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
80796 Pia Eghøj Villemoes Lunde Sg&I 1H 2 274.0 274.0 Hovedskydning
46446 Morten Gottwald Lunde Sg&I 1H 1 276.0 276.0 Hovedskydning
46357 Jesper Christensen Lunde Sg&I 1H 2 270.0 270.0 Hovedskydning
46357 Jesper Christensen Lunde Sg&I 1H 2 265.0 265.0 Mesterskab
46354 Jonas Foged Pedersen Lunde Sg&I 1H 2 265.0 265.0 Hovedskydning
46354 Jonas Foged Pedersen Lunde Sg&I 1H 2 264.0 264.0 Mesterskab
97189 Karl Hans Larsen Lunde Sg&I 2H 3 222.0 222.0 Hovedskydning
97189 Karl Hans Larsen Lunde Sg&I 2H 3 216.0 216.0 Mesterskab
140438 Sanne Struve Lunde Sg&I 2H 3 214.0 214.0 Hovedskydning
137988 Kurt Riemann Poulsen Lunde Sg&I 2H 3 242.0 242.0 Hovedskydning
137988 Kurt Riemann Poulsen Lunde Sg&I 2H 3 236.0 236.0 Mesterskab
136079 Jonas Grau Thomsen Lunde Sg&I 2H 3 233.0 233.0 Hovedskydning
136079 Jonas Grau Thomsen Lunde Sg&I 2H 3 244.0 244.0 Mesterskab
136078 Lars Brændegaard Hansen Lunde Sg&I 2H 2 268.0 268.0 Hovedskydning
136078 Lars Brændegaard Hansen Lunde Sg&I 2H 2 273.0 273.0 Mesterskab
47017 Kurt Larsen Lunde Sg&I 2H 1 257.0 257.0 Hovedskydning
47017 Kurt Larsen Lunde Sg&I 2H 1 263.0 263.0 Mesterskab
134599 Jørn Wåke Rasmussen Lunde Sg&I 2H 3 247.0 247.0 Hovedskydning
120351 Kirsten Højsgård Hansen Lunde Sg&I 1H 3 239.0 239.0 Hovedskydning
115590 Michael Hansen Lunde Sg&I 2H 3 235.0 235.0 Hovedskydning
46305 Rasmus Milling Lunde Sg&I 1H 2 262.0 262.0 Hovedskydning
86774 Jesper Hoppe Lunde Sg&I 1H 2 258.0 258.0 Hovedskydning
45312 Peder Bendix Didriksen Lunde Sg&I 1H 1 255.0 255.0 Hovedskydning
125902 Nancy Pedersen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling 1H 3 254.0 254.0 Hovedskydning
125902 Nancy Pedersen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling 1H 3 252.0 252.0 Mesterskab
46265 Martin Mühlendorph Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling 1H 3 219.0 219.0 Hovedskydning
52219 Tom Madsen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling 1H 3 212.0 212.0 Hovedskydning
52219 Tom Madsen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling 1H 3 209.0 209.0 Mesterskab
48834 Morten Pedersen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling 1H 1 280.0 280.0 Hovedskydning
48834 Morten Pedersen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling 1H 1 276.0 276.0 Mesterskab
47466 Sten Rasmussen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling 1H 3 244.0 244.0 Hovedskydning
89230 Leif Vesterlund Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling 1H 3 245.0 245.0 Hovedskydning
130973 Bo Frydkjær Jørgensen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling 1H 3 245.0 245.0 Hovedskydning
97424 Per Jensen Sødinge Skytteforening 2H 1 263.0 263.0 Hovedskydning
46793 Erik Hjortholm Sødinge Skytteforening 2H 2 252.0 252.0 Hovedskydning
46754 Jan Olsen Sødinge Skytteforening 2H 3 213.0 213.0 Hovedskydning
46711 Kim Hjortholm Sødinge Skytteforening 2H 2 270.0 270.0 Hovedskydning
50528 Brian Madsen Særslev Skytteforening 1H 1 282.0 282.0 Hovedskydning
50210 Jan Hansen Særslev Skytteforening 1H 2 249.0 249.0 Hovedskydning
49602 Karsten E. Hollesen Særslev Skytteforening 1H 2 265.0 265.0 Hovedskydning
128411 Karl Ejner Rindebæk Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling 1H 3 233.0 233.0 Hovedskydning
116109 Henrik Degn Hansen Tommerup Skytteforening 2H 3 239.0 239.0 Hovedskydning
76128 Kenneth Aa. Bjørnsholm Tommerup Skytteforening 1H 1 283.0 283.0 Hovedskydning
47330 Anne Sofie Rosenlund Vissenbjerg Skytteforening 2H 1 283.0 283.0 Hovedskydning
49177 Therkel Madsen Vissenbjerg Skytteforening 2H 1 275.0 275.0 Hovedskydning
105816 Kenneth Andersen Vissenbjerg Skytteforening 2H 1 278.0 278.0 Hovedskydning
136697 Mikkel Andersen Vissenbjerg Skytteforening 2H 3 256.0 256.0 Hovedskydning
52669 Anette Rasmussen Vissenbjerg Skytteforening 1H 3 230.0 230.0 Hovedskydning
49399 Benni Hofmann Hansen Vissenbjerg Skytteforening 1H 3 253.0 253.0 Hovedskydning
49953 Poul Basse Vissenbjerg Skytteforening 2H 1 251.0 251.0 Hovedskydning
85225 Bjarne Jæger Bogense Skytteforening 1H 2 265.0 265.0 Hovedskydning
50437 Kent Grantoft Madsen Særslev Skytteforening 1H 1 275.0 275.0 Hovedskydning
51496 Bjarne Hinderup Jensen Særslev Skytteforening 1H 1 281.0 281.0 Hovedskydning
49975 Bente Sørensen Paarup Skytteforening 1H 2 266.0 266.0 Hovedskydning
49975 Bente Sørensen Paarup Skytteforening 1H 2 249.0 249.0 Mesterskab
108284 Alex Langfred Paarup Skytteforening 1H 2 261.0 261.0 Hovedskydning
108284 Alex Langfred Paarup Skytteforening 1H 2 259.0 259.0 Mesterskab
122883 Henrik B. Hansen Paarup Skytteforening 1H 2 271.0 271.0 Hovedskydning
122883 Henrik B. Hansen Paarup Skytteforening 1H 2 271.0 271.0 Mesterskab
99643 Rene Pedersen Paarup Skytteforening 1H 1 276.0 276.0 Hovedskydning
99643 Rene Pedersen Paarup Skytteforening 1H 1 277.0 277.0 Mesterskab
49653 Flemming Hansen Særslev Skytteforening 1H 1 282.0 282.0 Hovedskydning
121881 Peter Søgaard Bullerup Skyttekreds 1H 1 269.0 269.0 Hovedskydning
110912 Bjørn Madsen Bullerup Skyttekreds 1H 3 234.0 234.0 Hovedskydning
122680 Ulla Larsen Bullerup Skyttekreds 1H 2 259.0 259.0 Hovedskydning
51246 Klaus Mørkeberg Bullerup Skyttekreds 1H 3 248.0 248.0 Hovedskydning
84784 Liselotte Stange Hansen Særslev Skytteforening 1H 3 197.0 197.0 Hovedskydning
49981 Jan Hansen Otterup Skytteforening 1H 2 260.0 260.0 Hovedskydning
128945 Claus Lyngsø Otterup Skytteforening 1H 3 235.0 235.0 Hovedskydning
50251 Erland Pedersen Otterup Skytteforening 1H 3 239.0 239.0 Hovedskydning
50011 Søren Møller Otterup Skytteforening 1H 3 248.0 248.0 Hovedskydning
102026 Steen Pedersen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling 2H 3 241.0 241.0 Hovedskydning
120582 Magnus Kastrup Nyborg Skytteforening 2H 2 268.0 268.0 Hovedskydning
138358 Diana Andersen Nyborg Skytteforening 2H 3 272.0 272.0 Hovedskydning
138930 Lars Ardahl Nyborg Skytteforening 2H 3 254.0 254.0 Hovedskydning
135637 Kristian Pedersen Nyborg Skytteforening 2H 2 260.0 260.0 Hovedskydning
127780 Carl Christiansen Nyborg Skytteforening 2H 2 263.0 263.0 Hovedskydning
135258 Kim Jørgensen Nyborg Skytteforening 2H 3 229.0 229.0 Hovedskydning
135259 Merete Justesen Nyborg Skytteforening 2H 3 237.0 237.0 Hovedskydning
140497 Kristian Larsen Nyborg Skytteforening 2H 3 222.0 222.0 Hovedskydning
116520 Jesper Følleslev Tommerup Skytteforening 1H 3 240.0 240.0 Hovedskydning
52640 Erik Aborrelund Tommerup Skytteforening 2H 3 247.0 247.0 Hovedskydning
50991 Jens Peder Jensen Bullerup Skyttekreds 1H 3 221.0 221.0 Hovedskydning
52090 Søren Olsen Bullerup Skyttekreds 1H 3 240.0 240.0 Hovedskydning
86212 Jørgen Uldal Hansen Bullerup Skyttekreds 1H 3 226.0 226.0 Hovedskydning
52132 Kurt Kruse Bullerup Skyttekreds 1H 3 261.0 261.0 Hovedskydning

Til toppen