| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 15m - Mesterskab ST1

1 42345 Jens Faurbye Vojens Skytteforening 189/01 189/03 378/04
2 40827 Nicolai Christensen Ribe Skyttekreds 188/03 188/03 376/06

Riffel, 15m - Mesterskab ST2

1 43346 Marianne Clausen Grænseegnens Skytteforening 189/04 189/00 378/04
2 41489 Christian Falkner Sørensen Ribe Skyttekreds 187/01 189/02 376/03
3 43374 Allan Clausen Skive skytteforening 185/01 189/03 374/04
4 43365 Henning Sørensen Grænseegnens Skytteforening 184/02 187/02 371/04
5 43003 Eva E Rasmussen Grænseegnens Skytteforening 184/04 183/01 367/05
6 42764 Thomas Brokholm Sønderborg Skyttekreds 181/00 185/02 366/02
7 42951 Jens Ernst Christiansen Sundeved Skytteforening 182/01 184/03 366/04
8 98706 Emma Thyssen Grænseegnens Skytteforening 181/01 184/01 365/02
9 39563 Nicki Fabricius Vojens Skytteforening 179/00 177/03 356/03

Riffel, 15m - Klasse BK1

1 124344 Malte Lautrup Sparta Idrætsforening 200/13
2 127598 Lukas Karstens Vojens Skytteforening 200/12
3 132695 Daniela Plath Broagerlands Skytteforening 200/06
4 130801 Heidi Madsen Ribe Skyttekreds 199/10
5 137131 Frederikke Bladt Sparta Idrætsforening 198/12
6 132214 Maja Olesen Sparta Idrætsforening 198/06

Riffel, 15m - Klasse BK2

1 131006 Silje Jensen Sparta Idrætsforening 200/09
2 137837 Josephine Sørensen Sparta Idrætsforening 199/08
3 138419 Emmelie Møller Ribe Skyttekreds 198/06
4 137132 Cecilie Nielsen Sparta Idrætsforening 196/06
5 136731 Carl Jochimsen Vojens Skytteforening 193/03
6 132031 Vila Jacobsen Bredebro Idrætsforening 192/03
7 140532 Thorbjørn H. Dittfeld Vojens Skytteforening 191/05
8 124135 Max Tingleff Rødekro Skytteforening 191/02
9 127818 Kasper Skjøt Larsen Ribe Skyttekreds 190/01

Riffel, 15m - Klasse BK3

1 133906 Natasja Lund Rødekro Skytteforening 190/01
2 136904 Celina Albrechtsen Broagerlands Skytteforening 185/02
3 108572 Frey Frank Larsen Rødekro Skytteforening 185/01
4 133875 Patricia Lund Rødekro Skytteforening 176/00

Riffel, 15m - Klasse BK4

1 141279 Mads Andresen Sparta Idrætsforening 195/09
2 140531 Kamilla Jochimsen Vojens Skytteforening 194/05
3 141281 Ida Olesen Sparta Idrætsforening 192/04
4 140385 Line Skovgaard Sparta Idrætsforening 192/03
5 139400 Toke Jensen Grænseegnens Skytteforening 190/02
6 141357 Bjarke Soberra Sparta Idrætsforening 190/02
7 141349 Mathilde Beck Greve Rødekro Skytteforening 190/01
7 141278 Kathrine Andresen Sparta Idrætsforening 190/01
9 141035 Ella Stier Rødekro Skytteforening 185/01
10 141280 Andreas Degn Sparta Idrætsforening 183/01
11 140954 Villads Vingborg Vojens Skytteforening 181/01
12 141034 Caroline Beck Greve Rødekro Skytteforening 180/02
13 138660 Jonas Møller Worøs Rødekro Skytteforening 177/02

Riffel, 15m - Klasse J2

1 128497 Liane Filtenborg Sparta Idrætsforening 200/11
2 137836 Jessica Sørensen Sparta Idrætsforening 198/05
3 130246 Mathias Kooijman Vojens Skytteforening 197/13
4 127460 Emma Falck Lauridsen Bramming Skytteforening 197/10
5 132238 Kristine Westphal Vojens Skytteforening 197/05
6 125011 Søren Hedegaard Vojens Skytteforening 196/06
7 123604 Line Thomsen Vojens Skytteforening 195/05
8 131956 Victor Hammer Vojens Skytteforening 190/06
9 127913 Simon Skau Bjerrgaard Rødekro Skytteforening 186/02

Riffel, 15m - Klasse ST1

1 42345 Jens Faurbye Vojens Skytteforening 189/01
2 40827 Nicolai Christensen Ribe Skyttekreds 188/03

Riffel, 15m - Klasse ST2

1 43346 Marianne Clausen Grænseegnens Skytteforening 189/04
2 41489 Christian Falkner Sørensen Ribe Skyttekreds 187/01
3 43374 Allan Clausen Skive skytteforening 185/01
4 43003 Eva E Rasmussen Grænseegnens Skytteforening 184/04
5 43365 Henning Sørensen Grænseegnens Skytteforening 184/02
6 42951 Jens Ernst Christiansen Sundeved Skytteforening 182/01
7 98706 Emma Thyssen Grænseegnens Skytteforening 181/01
8 42764 Thomas Brokholm Sønderborg Skyttekreds 181/00
9 39563 Nicki Fabricius Vojens Skytteforening 179/00

Riffel, 15m - Klasse ST3

1 43120 Herbert Larsen Rødekro Skytteforening 182/02
2 118715 Emilie Tingleff Rødekro Skytteforening 181/01
3 44018 Johan Christiansen Sundeved Skytteforening 175/00
4 96043 Lise-Lotte A. Jørgensen Rødekro Skytteforening 170/00
5 134939 Peter Kiel Sundeved Skytteforening 168/00
6 111354 Torben Hansen Vojens Skytteforening 167/00

Riffel, 15m - Klasse Å1

1 121953 Jens Peter Fischer Ribe Skyttekreds 200/12
2 39737 Svend Petermann Ribe Skyttekreds 200/09
3 43401 Sune Christensen Broagerlands Skytteforening 199/12
4 87121 Helle Bang Sparta Idrætsforening 199/07
5 39871 Bente Petermann Ribe Skyttekreds 199/07
6 34354 Betinna Flyvholm Thygesen Ullerup Skytteforening 198/10
7 40207 Ida Søby Fogh Gørding-Vejrup Skyttekreds 198/07
8 40125 Lone B. Lund Bramming Skytteforening 197/09
9 39981 Villy Fogh Gørding-Vejrup Skyttekreds 197/08
10 39604 Kjeld Lautrup Sparta Idrætsforening 197/06
11 39655 Connie Schmidt Sparta Idrætsforening 196/07
12 39648 Ebbe Thyssen Sparta Idrætsforening 196/04
13 44303 Camilla Paulsen Vojens Skytteforening 191/04

Riffel, 15m - Klasse Å2

1 84412 Per Brylle Sparta Idrætsforening 196/02
2 98621 Jørgen Balzer Gørding-Vejrup Skyttekreds 195/05
3 40139 Kristian Lund Bramming Skytteforening 193/06
4 137733 Kim Chr. Hansen Grænseegnens Skytteforening 192/04
5 94911 Jane Thychosen Brande Skytteforening 192/02
6 125104 Henrik Christian Schmidt Vojens Skytteforening 190/01
6 43083 Renate Nielsen Rødekro Skytteforening 190/01
8 120504 Ulla Baun Bramming Skytteforening 188/02

Riffel, 15m - Klasse Å3

1 138014 Lars Estrup Gørding-Vejrup Skyttekreds 190/03
2 39644 Espen Atzen Sparta Idrætsforening 189/02
3 94912 Frederik Thychosen Brande Skytteforening 186/02
4 43800 Mark Petersen Bredebro Idrætsforening 180/01
5 127916 Paula Volintirn Rødekro Skytteforening 180/00
6 95665 Henrik Christensen Rødekro Skytteforening 176/01
6 33981 Flemming Jensen Brande Skytteforening 176/01

Riffel, 15m - Klasse SE1

1 39827 Jens Nygaard Ribe Skyttekreds 198/10
2 109680 Karl Jon Hansen Vojens Skytteforening 198/05
3 39630 Henrik Bentsen Sparta Idrætsforening 197/08
4 44389 William Kjær Vojens Skytteforening 197/06
5 117669 Inga Antzack Vojens Skytteforening 196/05
6 44255 Henning Knudsen Haderslev Skyttekreds 195/07
7 39616 Jens Peter Oksen Sparta Idrætsforening 195/04

Riffel, 15m - Klasse SE2

1 112943 Thomas Chr. Hansen Antzack Vojens Skytteforening 195/05
2 39626 Ingrid Lassen Sparta Idrætsforening 193/06
3 43267 Finn Enevoldsen Tinglev Skyttekreds 193/03

Riffel, 15m - Klasse SE3

1 39683 Anders Friis Sparta Idrætsforening 192/06
2 101689 Hans Jensen Ribe Skyttekreds 187/03
3 43251 Johan P. Carstensen Tinglev Skyttekreds 185/02
4 43611 Henry Laursen Bredebro Idrætsforening 175/00

Riffel, 15m - Klasse FRI

1 139155 Vivian Johannsen Sparta Idrætsforening 196/09
2 123424 Kirsten Jensen Sparta Idrætsforening 196/06
3 137134 Josef Soberra Sparta Idrætsforening 192/03

Til toppen