| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 15m - Klasse BK1

1 127027 Oliver Boel Nielsen Vester Hassing Skytteforening 200/12
2 117498 Christoffer Jensen Thisted Skyttekreds 200/11
3 135225 Mads Richardt Kristensen Vester Hassing Skytteforening 200/09
3 108363 Anders Birk Dysted Sørensen Karby Skyttekreds 200/09
5 128451 Andreas Myrup Vilsted Skytteforening 200/08
6 119692 Morten Bols Pedersen Vester Hassing Skytteforening 200/07
7 120875 Casper Snedker Karby Skyttekreds 199/10
8 137211 Lai Andersen Vilsted Skytteforening 199/07
9 120445 Toke Simonsen Vodskov Skytteforening 198/11
10 125447 Ella Højgaard Vilsted Skytteforening 198/06
11 135344 Maya Worm Christensen Boddum-Ydby Skytteforening 198/05
12 125828 Mathias Hejlesen Kristensen Vester Hassing Skytteforening 197/08
13 136596 Mathias Nørhave Pedersen Løgstør Sportsskytteklub 197/06
14 114433 Kasper M. Nielsen Vilsted Skytteforening 197/04
15 136123 William Jørgensen Vilsted Skytteforening 194/04

Riffel, 15m - Klasse BK2

1 137040 Melissa Andrea Engelbert Henningsen Vester Hassing Skytteforening 200/14
2 135692 Jacob Odgaard Løgstør Sportsskytteklub 200/07
3 124317 Jonas Jepsen Sjørring Skytteforening 199/06
4 132312 Lasse Langgaard Løgstør Sportsskytteklub 199/05
5 134834 Laura Cecilie Kvistgaard Frederikshavn Skyttekreds 198/09
6 133926 Soma Borhi Thisted Skyttekreds 198/08
7 118340 Rasmus Uhrenholt Vodskov Skytteforening 198/07
8 122796 Emma Mortensen Vilsted Skytteforening 198/04
9 139195 Smilla Vigsø Nielsen Vodskov Skytteforening 197/08
9 136337 Andreas Kjær Tilsted Bojesen Thisted Skyttekreds 197/08
9 115656 Magnus Mikkelsen Karby Skyttekreds 197/08
12 137207 Nelly Mygind Lund Skytteforening Kimbrerne 197/07
13 133596 Johan Ørum Schultz Vester Hassing Skytteforening 197/05
13 131704 Marius Højer Juul Vodskov Skytteforening 197/05
15 137637 Nicklas L. Sørensen Thisted Skyttekreds 196/10
16 130941 Jonas Møller Kristensen Sjørring Skytteforening 196/09
17 134225 Kristine Vestergaard Pedersen Boddum-Ydby Skytteforening 196/07
18 130892 Emilie Nielsen Boddum-Ydby Skytteforening 196/06
19 136689 Alberte M. Larsen Skytteforening Kimbrerne 195/07
20 132311 Silas Jensen Løgstør Sportsskytteklub 195/05
20 131623 Samm Borsiczky Thisted Skyttekreds 195/05
22 120067 Nikolaj Mortensen Vilsted Skytteforening 194/04
23 121720 Jens Guldhammer Mikkelsen Sjørring Skytteforening 194/02
24 127973 Mikkel G. Christensen Skytteforening Kimbrerne 193/06
25 136597 Lukas Jacob Møller Løgstør Sportsskytteklub 193/05
25 136688 Marcus Lindgaard Knudsen St. Restrup Idrætsforening 193/05
27 118982 Jonas Høegh Thomsen Sjørring Skytteforening 193/04
28 112662 Maiken Bergholt Madsen St. Restrup Idrætsforening 193/03
29 127324 Kasper Frølund Vestergaard Vester Hassing Skytteforening 192/05
30 136595 Kirils Kalmanis Løgstør Sportsskytteklub 191/05
31 134741 Emil Johansen Skytteforening Kimbrerne 191/04
32 135904 Sofus Graversen Skytteforening Kimbrerne 191/03
33 112663 Thea Bergholt Madsen St. Restrup Idrætsforening 191/02

Riffel, 15m - Klasse BK3

1 136349 Ida Sofie Østergaard Thomsen Thisted Skyttekreds 197/07
2 140171 Rebekka Ørum Boddum-Ydby Skytteforening 195/06
3 134695 Alexander Abildgaard Hjørring Skytteforening 195/04
4 135375 Marius Lund Skytteforening Kimbrerne 194/06
5 129157 Frederik Carlsen Sæby og omegns skytteforening 194/01
6 126017 Nicklas W. Pedersen Hjørring Skytteforening 193/04
7 128581 Patrick Bratholt Petersen Løgstør Sportsskytteklub 193/02
8 135494 Andreas Søndergaard Uldal Hjørring Skytteforening 192/01
9 135495 Bertram Fjordbak Hjørring Skytteforening 191/02
10 137633 Hjalte Balling Malmberg Thisted Skyttekreds 188/01
11 139439 Gustav Stær Nørgaard Sæby og omegns skytteforening 187/02
12 136842 Anthon Deigaard Pedersen St. Restrup Idrætsforening 186/01
13 138310 Daniell Langaard Molnit Thisted Skyttekreds 184/01
14 139650 Frederik Poulsen Karby Skyttekreds 177/00

Riffel, 15m - Klasse BK4

1 139194 Malte Haubro Carstensen Skytteforening Kimbrerne 196/05
1 127634 Tilde Højgaard Vilsted Skytteforening 196/05
3 140884 Sofie Fabricius Søndermand Vester Hassing Skytteforening 195/07
4 139910 Daniel Krogh Vilsted Skytteforening 192/02
5 141129 Frederikke Madsen Vilsted Skytteforening 192/01
6 140965 Pelle Holm Vilsted Skytteforening 191/04
6 140193 Mathias K. M. Sørensen Hjørring Skytteforening 191/04
6 139838 Anton Johan Nielsen Frederikshavn Skyttekreds 191/04
9 139932 Mikkel Nymark Kristensen Frederikshavn Skyttekreds 190/05
10 140457 Bertil Tornby Frederikshavn Skyttekreds 190/02
10 139441 Danny Bermann Sæby og omegns skytteforening 190/02
12 135912 Alexander Høgsted Sæby og omegns skytteforening 190/01
13 139440 Mathias G Madsen Sæby og omegns skytteforening 188/04
14 140783 Mikkel Klitbo Sæby og omegns skytteforening 187/03
14 139991 Tobias Jakobsen Løgstør Sportsskytteklub 187/03
16 139770 Karoline Frydkjær Frederikshavn Skyttekreds 187/01
17 134483 Lucas Høgsted Sæby og omegns skytteforening 186/03
18 139309 Malthe Mejlholm Højer Pandrup Skytteforening 182/01
19 140142 Lasse Emil Fynshave Hjørring Skytteforening 181/01
20 141145 Emil Houborg Frederikshavn Skyttekreds 181/00
21 140218 Victor E. M. Espersen Sæby og omegns skytteforening 172/01
22 139308 Max Emil Hansen Pandrup Skytteforening 169/00

Riffel, 15m - Klasse J1

1 118294 Nikolai Mou Nielsen Vodskov Skytteforening 200/11
2 95321 Amalie Birk D. Sørensen Karby Skyttekreds 199/14
3 113585 Anders Christian Uhrenholt Vodskov Skytteforening 199/13
4 122123 Tobias Holm Hansen Vodskov Skytteforening 199/09
5 115451 Magnus Sønderskov Nielsen Thisted Skyttekreds 199/08
6 15758 Trine Weinreich Klit Andersen Vester Hassing Skytteforening 199/07
7 122267 Magnus Neist Frederikshavn Skyttekreds 199/03
8 122757 Johannes Bak Nielsen Sjørring Skytteforening 198/06
9 123820 Emma Hejlesen Kristensen Vester Hassing Skytteforening 197/06

Riffel, 15m - Klasse J2

1 139686 Ida Aaen Vester Hassing Skytteforening 199/08
2 115937 Anna Nørregaard Ulsted Skytteforening 198/10
3 107515 Sune Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening 198/09
4 128063 Nikoline Bak Nielsen Sjørring Skytteforening 198/07
5 121240 Mira R. Hansen Ulsted Skytteforening 198/04
6 129811 Malthe Juul Jensen Vodskov Skytteforening 197/09
7 101420 Mads Larsen Glöss Karby Skyttekreds 197/05
8 114946 Elias Erbs Frederikshavn Skyttekreds 197/04
9 136328 Josefine Frydkjær Frederikshavn Skyttekreds 196/07
10 132343 Frederikke Abildgaard Hjørring Skytteforening 196/06
10 118983 Jacob Høegh Thomsen Sjørring Skytteforening 196/06
12 124958 Karl Kristian Sixhøj Nielsen Thisted Skyttekreds 196/05
13 136115 Asmund Mogensen Hjørring Skytteforening 196/04
14 115450 Christian Filtenborg Brogaard Thisted Skyttekreds 196/03
15 131341 Oliver Kvistgaard Toft Christensen Frederikshavn Skyttekreds 195/06
15 122758 Kristian Bloch Andersen Sjørring Skytteforening 195/06
17 127968 Mikkel Heby Svendsen Vodskov Skytteforening 195/05
18 105278 Magnus Beier Clausen Pandrup Skytteforening 195/04
18 138485 Patrick Kjøgx Frederikshavn Skyttekreds 195/04
20 132340 Johan Thor Sørensen Hjørring Skytteforening 194/07
21 114760 Chris Øgaard Gøttrup Thisted Skyttekreds 193/07
22 135291 Klara Ager Karby Skyttekreds 193/05
23 107120 Johanne Axelsen Vester Hassing Skytteforening 193/04
24 118221 Casper Gregersen Karby Skyttekreds 193/03
25 126592 Mikkel Kragh Thomsen Hjørring Skytteforening 193/02
26 126019 Oliver Kjelgaard Pedersen Pandrup Skytteforening 192/02
26 111346 Nicklas Heby Christensen Pandrup Skytteforening 192/02
28 126020 Mathias Beith Jensen Pandrup Skytteforening 188/01
29 126595 Magnus Johnsen Hjørring Skytteforening 185/02
29 133556 Aksel Nielsen Hjørring Skytteforening 185/02
31 135301 Marco Kjærgård Karby Skyttekreds 183/03

Til toppen