| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 15m - Mesterskab BK1

1 127551 Frederikke Nielsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/16 200/18 400/34
2 132396 Mikkeline Vibe Christensen Esbjerg Skyttekreds 200/17 200/16 400/33
3 136694 Annabelle Borved Viborg Skytteforening 200/16 200/16 400/32
4 126481 Lau valsgaard Sørensen Viborg Skytteforening 200/15 200/16 400/31
5 119692 Morten Bols Pedersen Vester Hassing Skytteforening 200/11 200/18 400/29
5 125478 Alexander Holmstrøm Aalund Højby Skytteforening 200/11 200/18 400/29
7 127598 Lukas Karstens Vojens Skytteforening 200/16 200/13 400/29
8 135834 Josefine Søby Johnsen Viborg Skytteforening 200/12 200/16 400/28
9 137040 Melissa Andrea Engelbert Henningsen Vester Hassing Skytteforening 200/14 200/12 400/26
10 121234 Oliver Falkenberg Petersen Viborg Skytteforening 200/11 200/14 400/25
10 132346 Amalie Kold Lebæk Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/11 200/14 400/25
10 128487 Bertil Vinther Krag Bullerup Skyttekreds 200/11 200/14 400/25
13 130010 Emilie Thrane Særslev Skytteforening 200/10 200/14 400/24
14 133795 Laura Holm Jensen Kjellerup Skytteforening 200/10 200/13 400/23
15 131017 Malou Brorson Viborg Skytteforening 200/11 200/10 400/21
15 137465 Anna Victoria Dohn Rix Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/11 200/10 400/21
17 116783 Mads Egeberg Gjelstrup Vejle Skytteforening 200/12 200/08 400/20
18 126538 Viktor Sørensen Helle Skytteforening 200/10 200/09 400/19
19 123230 Keven Axel Sørensen Viborg Skytteforening 199/12 200/15 399/27
20 128667 Sebastian Jensen Horne Skytteforening 199/10 200/12 399/22
21 119545 Rasmus Tøtrup Pedersen Helle Skytteforening 200/15 199/15 399/30
22 135920 Freya Poulsen Esbjerg Skyttekreds 200/14 199/13 399/27
23 136358 Marie kej Eskesen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/11 199/12 399/23
24 135768 Magnus Christiansen Vejle Skytteforening 200/13 199/07 399/20
25 121552 Mikkel Therkildsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/08 199/09 399/17
26 136270 Andrii Krop Viborg Skytteforening 198/10 200/14 398/24
27 120875 Casper Snedker Karby Skyttekreds 198/09 200/12 398/21
28 126872 Nicolai Ehrhorn Horne Skytteforening 199/09 199/11 398/20
29 120708 Nefer Sofia Mondrup Samsø Skytteforening 199/08 199/11 398/19
30 140436 Lærke Olivia Dohn Rix Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/09 199/08 398/17
31 117498 Christoffer Jensen Thisted Skyttekreds 199/09 199/07 398/16
32 125878 Mads Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening 199/05 199/07 398/12
33 134355 Andy Bjerregaard Randers Skyttekreds 198/09 199/13 397/22
34 130888 Julius Mortensen Stadil-Vedersø Skytteforening 198/07 199/09 397/16
35 131054 Tristan Jessen Samsø Skytteforening 198/09 199/06 397/15
36 115852 Lukas Jensen Samsø Skytteforening 199/07 198/09 397/16
37 135344 Maya Worm Christensen Boddum-Ydby Skytteforening 200/10 197/09 397/19
38 134728 Holger K. Jørgensen Jelling fS 198/09 198/07 396/16
39 134500 Laura Friis Kriegbaum Viborg Skytteforening 195/09 200/13 395/22
40 123553 Frederik Thomsen Brande Skytteforening 198/09 197/05 395/14
41 128689 Tobias Skytte Larsen Hobro Egnens Skytteforening 199/09 195/08 394/17
42 132695 Daniela Plath Broagerlands Skytteforening 194/05 199/06 393/11
43 122829 Bent Langkjær Gormsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 194/07 197/06 391/13
44 138693 Jasmin K. Veirum Randers Skyttekreds 198/10 193/04 391/14

Riffel, 15m - Mesterskab BK2

1 136352 Andreas Lysberg Borrits Haderup Skytteforening 200/11 200/10 400/21
2 136502 Sebastian Brorson Falconi Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 200/08 200/08 400/16
3 131395 Simon Walenowicz Samsø Skytteforening 199/07 199/13 398/20
4 136183 Asger Halfdan Buur Maier Jelling fS 200/11 198/04 398/15
5 134741 Emil Johansen Skytteforening Kimbrerne 197/10 200/16 397/26
6 139082 Katrine Kristiansen Viborg Skytteforening 198/11 199/07 397/18
7 136731 Carl Jochimsen Vojens Skytteforening 199/09 198/09 397/18
8 127793 Christoffer Christensen Esbjerg Skyttekreds 200/08 197/07 397/15
9 134834 Laura Cecilie Kvistgaard Frederikshavn Skyttekreds 196/07 200/09 396/16
10 137086 Patrick Gert Nielsen Østerild Skytteforening 197/07 199/10 396/17
11 115656 Magnus Mikkelsen Karby Skyttekreds 197/09 199/08 396/17
12 133138 Laura Brøndum Østergaard Viborg Skytteforening 198/09 198/10 396/19
12 138419 Emmelie Møller Ribe Skyttekreds 198/09 198/10 396/19
14 127125 Jamie Køller Vejrum Randers Skyttekreds 198/10 198/03 396/13
15 127425 Daniel Nielsen Holsted Skyttekreds 199/13 197/08 396/21
16 137637 Nicklas L. Sørensen Thisted Skyttekreds 199/07 197/05 396/12
17 139191 Kristian Sørensen Helle Skytteforening 197/04 198/09 395/13
18 136894 Tino B. R. Pedersen Randers Skyttekreds 198/11 197/08 395/19
19 119330 Christine Vind Hovedgård Skytteforening 198/03 197/07 395/10
20 126149 Mads Friedrichsen Vejle Skytteforening 195/02 199/08 394/10
21 136163 Markus Sandberg Randers Skyttekreds 195/04 198/07 393/11
22 140531 Kamilla Jochimsen Vojens Skytteforening 197/07 196/04 393/11
23 139507 Nikolai Rassing Winther Randers Skyttekreds 198/07 195/08 393/15
24 135504 Sander V. Sørensen Viborg Skytteforening 198/07 195/05 393/12
25 137638 Oline Holm Lauersen Grenå Skyttekreds 199/12 194/05 393/17
26 136126 Jack Bak Løsning-Hedensted Skytteforening 194/04 198/04 392/08
27 134513 Xenia Christensen Tøt Broagerlands Skytteforening 198/06 194/07 392/13
28 123656 Valdemar Langkilde Viborg Skytteforening 195/04 196/03 391/07
29 140884 Sofie Fabricius Søndermand Vester Hassing Skytteforening 196/08 195/04 391/12
30 138574 Niklas Thorup Jakobsen Viborg Skytteforening 196/06 195/05 391/11
31 141336 Mathilde Nielsen Samsø Skytteforening 197/09 194/04 391/13
32 137633 Hjalte Balling Malmberg Thisted Skyttekreds 194/03 196/08 390/11
33 138084 Frederik Rasmussen Randers Skyttekreds 195/07 195/04 390/11
34 136602 Anne Bøje Løsning-Hedensted Skytteforening 198/07 192/05 390/12
35 134777 Simon Moustgaard Klit Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 193/04 196/07 389/11
36 129389 Nicklas Drejer Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 195/04 194/06 389/10
37 127818 Kasper Skjøt Larsen Ribe Skyttekreds 197/08 192/06 389/14
38 138911 Lars Klemmesen Østerild Skytteforening 193/03 195/04 388/07
39 134279 Jonathan Stensig Jensen Samsø Skytteforening 196/06 192/04 388/10
40 119462 Mathilde Nørby Jensen Alslev Skytteforening 190/02 195/03 385/05
41 136501 Tobias Brorson Falconi Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 191/02 192/04 383/06
42 140534 Shanya Andersen Helle Skytteforening 192/04 191/04 383/08
43 136732 Iben Lauridsen Vojens Skytteforening 195/04 186/00 381/04
44 126233 Rasmus Klærke Silkeborg Skyttekreds 189/01 191/04 380/05
45 126887 Thea Højbjerg Larsen Gjellerup Sdr. S G & I 188/03 189/02 377/05
46 140532 Thorbjørn H. Dittfeld Vojens Skytteforening 183/05 193/04 376/09

Riffel, 15m - Mesterskab BK3

1 134134 Johanne Skyldal Samsø Skytteforening 197/07 197/10 394/17
2 136904 Celina Albrechtsen Broagerlands Skytteforening 199/07 194/04 393/11
3 133602 Andreas Dahm Skadhauge Østerild Skytteforening 198/04 194/05 392/09
4 137385 Michael Kruse Randers Skyttekreds 194/09 197/05 391/14
5 140646 Ida Agerley Thomsen Broagerlands Skytteforening 196/08 195/03 391/11
6 126873 August Højbjerg Horne Skytteforening 192/04 197/06 389/10
7 128784 Mathilde Dahlin Hansen Aulum Skytteforening 194/04 194/04 388/08
8 134135 Valdemar Skyldal Samsø Skytteforening 196/05 190/03 386/08
9 134510 Magnus Holmgaard Thuesen Klejs-Juelsminde Skytteforening 189/03 196/05 385/08
10 139818 Kira Linde Østergaard Skals Skytteforening 190/05 195/04 385/09
11 139565 Mai Tranholm Jakobsen Ølgod Skytteforening 191/04 191/06 382/10
12 137661 Magnus Søby Silkeborg Skyttekreds 194/08 188/02 382/10
13 128567 Emil Nielsen Ribe Skyttekreds 186/04 192/02 378/06
14 134278 Valdemar Stensig Jensen Samsø Skytteforening 185/01 191/05 376/06
15 139453 Emil Sig Christensen Gjellerup Sdr. S G & I 185/00 190/04 375/04
16 141389 Simon Struch Andersen Tommerup Skytteforening 186/03 188/02 374/05
17 139357 Ruben Jensen Helle Skytteforening 185/01 188/02 373/03
18 140259 Villads Lønstrup Lund Randers Skyttekreds 184/02 188/03 372/05
19 140602 Thor Rask Kibsgaard Østerild Skytteforening 187/06 185/03 372/09
20 131279 Celina Hattesen Broagerlands Skytteforening 186/00 185/03 371/03
21 123025 Camilla Birk Dysted Sørensen Karby Skyttekreds 186/02 183/00 369/02
22 137788 Anne Krog Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 187/02 179/01 366/03
23 135300 Mads Kjærgård Karby Skyttekreds 183/01 181/01 364/02
24 133603 Holger Smed Østerild Skytteforening 182/02 181/00 363/02
25 132907 Søs Wilhemsen Schmuck Broagerlands Skytteforening 182/00 181/01 363/01
26 134644 Rasmus Fihl Aulum Skytteforening 181/01 178/00 359/01
27 140706 Sammi Jørsensen Silkeborg Skyttekreds 171/00 175/01 346/01

Riffel, 15m - Mesterskab BK4

1 141971 Emma Langhoff Holst Hobro Egnens Skytteforening 197/10 196/07 393/17
2 140953 Marius Bald Rasmussen Horne Skytteforening 192/03 195/02 387/05
3 142066 Rune Lomholt Hovedgård Skytteforening 193/04 191/04 384/08
4 141167 Laura K. Duus-Jørgensen Broagerlands Skytteforening 185/03 193/02 378/05
5 140645 Noah Agerley Thomsen Broagerlands Skytteforening 186/01 191/02 377/03
6 139705 Frederik Østergaard Madsen Broagerlands Skytteforening 189/03 186/02 375/05
7 141201 Clara Højbjerg Horne Skytteforening 184/01 189/03 373/04
8 141747 Hjalte Larsen Østbirk Skytteforening 184/02 183/00 367/02
9 140446 Theis Kobberholm Broagerlands Skytteforening 181/01 185/02 366/03
10 138473 Kimmy Wolff Hansen Broagerlands Skytteforening 175/01 181/01 356/02
11 141741 Simon Tranegaard Østbirk Skytteforening 177/00 177/02 354/02
12 141746 Victor Larsen Østbirk Skytteforening 169/01 180/01 349/02
13 139593 Elias Træholt Helle Skytteforening 176/03 168/00 344/03
14 139704 Jamie Toft Rigelsen Broagerlands Skytteforening 162/01 159/00 321/01
15 140550 Sebastian Nielsen Ribe Skyttekreds 147/01 161/00 308/01

Riffel, 15m - Mesterskab J1

1 95321 Amalie Birk D. Sørensen Karby Skyttekreds 200/12 200/15 400/27
2 15758 Trine Weinreich Klit Andersen Vester Hassing Skytteforening 200/11 200/11 400/22
3 118558 Jonas Tilsted Boddum-Ydby Skytteforening 200/13 200/09 400/22
4 107475 Rikke Norup Bertelsen Viborg Skytteforening 200/06 200/15 400/21
5 132672 Andrea Lundsberg Samsø Skytteforening 200/05 200/12 400/17
6 112078 Kristoffer Kvorning Viborg Skytteforening 199/15 200/14 399/29
7 117015 Kasper Kristiansen Viborg Skytteforening 199/09 200/15 399/24
8 123669 Maja Pedersen Klejs-Juelsminde Skytteforening 199/12 200/11 399/23
9 113022 Andreas Tanderup Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 199/11 200/10 399/21
10 121102 Maximilian Laschke Grænseegnens Skytteforening 199/07 200/07 399/14
11 123929 Matilde Skinderholm Samsø Skytteforening 200/05 199/11 399/16
12 113665 Chris Nielsen Viborg Skytteforening 200/06 199/09 399/15
13 124353 Jeppe Galsgaard Viborg Skytteforening 200/10 198/11 398/21
14 101491 Gustav Røjkjær Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 198/07 199/12 397/19
15 125877 Frederik Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening 198/07 199/09 397/16
16 131492 Karoline Skade Samsø Skytteforening 199/04 198/05 397/09
17 112910 Sara Kirstine Jensen Horne Skytteforening 196/07 200/11 396/18
18 108556 Lars Krog Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 197/09 199/11 396/20
19 116842 Josefine Bachmann Lyngby Skyttekreds 196/07 199/10 395/17
20 98238 Kasper Egeberg-Gjelstrup Vejle Skytteforening 196/06 199/08 395/14
21 126047 Mark Nielsen Horne Skytteforening 196/05 197/07 393/12
22 122556 Freja Frederikke Poulsen Holsted Skyttekreds 193/06 197/06 390/12
23 98104 Sofus Løbner Samsø Skytteforening 193/05 197/05 390/10

Riffel, 15m - Mesterskab J2

1 135972 Frederik Raaberg Vejle Skytteforening 200/07 199/09 399/16
2 130690 Jonas Schockert Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 198/10 199/09 397/19
3 107515 Sune Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening 198/08 199/09 397/17
4 139686 Ida Aaen Vester Hassing Skytteforening 199/04 198/05 397/09
5 112500 Emilia Katrine Lund Alslev Skytteforening 197/09 199/09 396/18
6 108118 Elisabeth Jørgensen Jelling fS 197/06 199/10 396/16
7 126288 Mathias Thomsen Vissenbjerg Skytteforening 197/04 199/07 396/11
8 101420 Mads Larsen Glöss Karby Skyttekreds 198/09 198/10 396/19
9 131341 Oliver Kvistgaard Toft Christensen Frederikshavn Skyttekreds 197/05 198/02 395/07
10 130869 Sarah Jensen Jelling fS 198/11 197/06 395/17
11 126232 Daniel Klærke Silkeborg Skyttekreds 198/09 197/07 395/16
12 138235 Dines Møller Kroman Vejle Skytteforening 198/10 197/06 395/16
13 124958 Karl Kristian Sixhøj Nielsen Thisted Skyttekreds 198/10 197/05 395/15
14 119773 Jakob Thyregaard Kallesø Videbæk Skytteforening 199/10 196/06 395/16
15 135731 Jakob Puggaard Videbæk Skytteforening 195/08 199/08 394/16
16 119331 Axel Vind Hovedgård Skytteforening 196/06 197/09 393/15
17 109462 Jakob Øster Samsø Skytteforening 196/04 197/05 393/09
18 122679 Madeleine Liv Larsen Bullerup Skyttekreds 197/05 196/09 393/14
19 135858 Matias Ligaard Skytteklubben DSB/ASF 197/05 196/06 393/11
20 132238 Kristine Westphal Vojens Skytteforening 198/06 195/04 393/10
21 130246 Mathias Kooijman Vojens Skytteforening 196/05 196/05 392/10
22 123604 Line Thomsen Vojens Skytteforening 191/04 200/09 391/13
23 140740 Rosa Ramsing Lindhardsen Samsø Skytteforening 193/08 198/08 391/16
24 135291 Klara Ager Karby Skyttekreds 193/03 198/09 391/12
25 125216 Kirstine M.C.B. Ravnholt Randers Skyttekreds 196/05 195/05 391/10
26 140839 Kristine Bundgaard Samsø Skytteforening 193/01 197/04 390/05
27 91846 Emily Bukalo Aulum Skytteforening 194/05 196/03 390/08
28 114405 Laura Langkjær Gormsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 196/08 194/04 390/12
29 138344 Lucas Rødkær Andersen Silkeborg Skyttekreds 194/06 195/03 389/09
30 140832 Maibeth Riber Berge Poulsen Samsø Skytteforening 193/06 194/05 387/11
31 141468 Ida Amalie Skousborg Frederiksen Samsø Skytteforening 191/02 195/05 386/07
32 118221 Casper Gregersen Karby Skyttekreds 192/07 194/06 386/13
33 138009 Martin Ladefoged Hansen Skytteklubben DSB/ASF 193/05 193/08 386/13
34 124304 Mathias L. Mikkelsen Hobro Egnens Skytteforening 194/06 192/04 386/10
35 127790 Vibeke Bækgaard Haderup Skytteforening 196/02 189/06 385/08
36 115936 Ida Jørgensen Østerild Skytteforening 189/05 195/06 384/11
37 120749 Lucas Q. Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 190/06 193/03 383/09
38 140835 Marcus Nicolai Fobian Jensen Samsø Skytteforening 190/02 193/04 383/06
39 120929 Tobias Godske Højgaard Viborg Skytteforening 195/07 187/01 382/08
40 141007 Sofia Gil Krogh Samsø Skytteforening 189/03 192/04 381/07
41 125074 Philip Risbøl Osther Holsted Skyttekreds 190/04 190/03 380/07
42 120339 Alexander Berth Randers Skyttekreds 189/03 190/03 379/06
43 140836 Noah Bendix Rasmussen Samsø Skytteforening 191/05 188/02 379/07
44 141003 Johan Holst Thomsen Samsø Skytteforening 192/03 187/00 379/03
45 131956 Victor Hammer Vojens Skytteforening 183/01 191/01 374/02
46 127953 Mads L. Holst Løsning-Hedensted Skytteforening 186/01 188/01 374/02
47 140007 Nick Bay Andersen Tommerup Skytteforening 186/01 187/02 373/03
48 141013 Esben Konradsen Samsø Skytteforening 186/02 187/00 373/02
49 140996 Maria Egebjerg Samsø Skytteforening 183/03 180/02 363/05
50 110150 Birk Mortensen Østerild Skytteforening 172/00 180/00 352/00
51 135301 Marco Kjærgård Karby Skyttekreds 173/01 179/00 352/01
52 134773 Mikkel Jørgensen Tommerup Skytteforening 176/01 169/00 345/01
53 137335 Mads Emil H. Svendsen Østbirk Skytteforening 187/01 10/02 197/03

Riffel, 15m - Mesterskab ST1

1 39794 Line Petermann Fabricius Ribe Skyttekreds 199/07 197/08 396/15
2 100102 Trine Knudsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 195/07 198/09 393/16
3 88599 Helle Norup Bertelsen Viborg Skytteforening 196/07 197/05 393/12
4 17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds 195/04 197/07 392/11
5 34084 Mette Nielsen Helle Skytteforening 196/04 196/05 392/09
6 114591 Kamilla Jørgensen Bullerup Skyttekreds 195/08 196/06 391/14
7 102896 Jens-Ulrik Ladekjær-Mikkelsen Kolding-Bramdrup Skytteforening 195/06 196/05 391/11
8 112421 Niclas Hejslet Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 194/05 196/04 390/09
9 98709 Pernille Holst Andersen Skytteforening Kimbrerne 193/05 196/03 389/08
10 69466 Helle Kirstine Larsen Ribe Skyttekreds 194/05 195/09 389/14
11 101636 Anton Christensen Frederikshavn Skyttekreds 193/05 194/06 387/11
12 12022 Henrik Noppenau Lytzen Ribe Skyttekreds 191/07 195/09 386/16
13 40827 Nicolai Christensen Ribe Skyttekreds 192/05 194/06 386/11
14 34051 Sofie Nielsen Helle Skytteforening 193/04 193/05 386/09
15 111795 Kristian Johansen Viborg Skytteforening 195/04 191/04 386/08
16 42345 Jens Faurbye Vojens Skytteforening 190/06 194/04 384/10
17 84818 Maja Petersen Grenå Skyttekreds 192/04 192/05 384/09
18 101594 Victor Thomsen Viborg Skytteforening 194/00 188/02 382/02
19 87872 Martin Knudsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 191/02 190/05 381/07
20 92975 Gert M. Jensen Boddum-Ydby Skytteforening 190/03 189/03 379/06

Riffel, 15m - Mesterskab ST2

1 93472 Anne Bakke Nielsen Thisted Skyttekreds 194/07 194/07 388/14
2 98706 Emma Thyssen Grænseegnens Skytteforening 189/01 192/04 381/05
3 31184 Erik Madsen Karup Skytteforening 193/04 186/04 379/08
4 85786 Sara Knudsen Kolding-Bramdrup Skytteforening 187/04 191/00 378/04
5 119405 Vinni Christensen Bjergby SGI&U 188/04 188/03 376/07
6 127880 Camilla Johannsen Grænseegnens Skytteforening 188/02 188/02 376/04
7 41489 Christian Falkner Sørensen Ribe Skyttekreds 184/04 191/03 375/07
8 48314 Anders Feldballe Hansen Horne Skytteforening 186/01 189/07 375/08
9 81045 Thomas Holm Pedersen Viborg Skytteforening 191/02 184/00 375/02
10 126413 Jonas Vestermark Esbjerg Skyttekreds 186/03 188/03 374/06
11 42764 Thomas Brokholm Sønderborg Skyttekreds 187/02 187/03 374/05
12 96841 Tim Mikkelsen Kolding-Bramdrup Skytteforening 183/03 189/00 372/03
13 119041 Jakob Krogsgaard Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 188/00 184/01 372/01
14 25354 Claus P V Jensen Samsø Skytteforening 187/03 184/03 371/06
15 20009 Jens Bo Laursen Honum & Omegns Skytteforening 186/01 184/03 370/04
16 25202 Torben Kristensen Samsø Skytteforening 182/02 187/00 369/02
17 19315 Peter Strand Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 183/00 186/03 369/03
18 97095 Emil Grønbæk Aulum Skytteforening 185/00 184/00 369/00
19 85989 Mathias Engelst Karby Skyttekreds 185/00 183/00 368/00
20 25297 Lasse Bertelsen Samsø Skytteforening 179/00 188/02 367/02
21 43003 Eva E Rasmussen Grænseegnens Skytteforening 182/00 185/00 367/00
22 37216 Erik Bukalo Aulum Skytteforening 186/00 181/02 367/02
23 43365 Henning Sørensen Grænseegnens Skytteforening 181/01 182/03 363/04
24 49522 Poul H. Jørgensen Særslev Skytteforening 181/00 182/02 363/02
25 24595 Anita Grove Koppeheel Skytteklubben DSB/ASF 183/00 180/01 363/01
26 17311 Anders Secher Ullerup Skytteforening 179/00 183/01 362/01

Riffel, 15m - Mesterskab ST3

1 106441 Thomas Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening 188/02 184/01 372/03
2 129390 Henrik Jensen Sportsskydeklubben Odense 177/00 187/01 364/01
3 88272 Melissa Andreasen Østerild Skytteforening 180/01 182/01 362/02
4 106985 Lotte Bredahl Frederikshavn Skyttekreds 180/00 182/01 362/01
5 37355 Niels Hybholt Videbæk Skytteforening 183/03 174/01 357/04
6 80671 Maybritt Sloth Lynggaard Skanderborg-Stilling Skytteforening 176/00 180/01 356/01
7 141956 Jeppe Nørtoft Nielsen Skytteklubben DSB/ASF 178/00 172/01 350/01
8 111354 Torben Hansen Vojens Skytteforening 171/00 170/00 341/00

Riffel, 15m - Mesterskab Å1

1 91753 Peter Christiansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/17 200/17 400/34
2 35001 Jan Ryholl Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/15 200/14 400/29
3 34116 Kasper Kjær Jensen Helle Skytteforening 200/15 200/13 400/28
4 126980 Anni Damgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/16 200/12 400/28
5 101490 Christoffer Røjkjær Samsø Skytteforening 200/14 200/10 400/24
6 108184 Bjørn Olsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 200/10 200/13 400/23
7 125508 Lars Walther Christensen Vodskov Skytteforening 200/12 200/10 400/22
8 127552 Kalle Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/08 200/13 400/21
9 101277 Annemette Binder Randers Skyttekreds 200/09 200/10 400/19
10 65536 Martin Bærtelsen Randers Skyttekreds 200/08 200/10 400/18
11 96491 Mathias Søndergaard Viborg Skytteforening 200/09 200/09 400/18
12 113675 Lisbeth Meldgaard Helle Skytteforening 199/10 200/08 399/18
13 127751 Patrick Jepsen Skals Skytteforening 200/16 199/15 399/31
14 106905 Martin Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/13 199/10 399/23
15 39769 Morten Petermann Ribe Skyttekreds 200/12 199/10 399/22
16 67824 Therese Gregersen Randers Skyttekreds 200/10 199/11 399/21
17 39871 Bente Petermann Ribe Skyttekreds 200/08 199/08 399/16
18 116151 Rene Elgaard Midtdjurs skytteforening 199/11 199/12 398/23
19 99527 Lisbeth Stricker Jensen Vodskov Skytteforening 199/08 199/13 398/21
20 41611 Bent P. Nielsen Gørding-Vejrup Skyttekreds 199/09 199/11 398/20
21 111577 Niels Ladegaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/09 199/10 398/19
22 91099 Ellen Holm Samsø Skytteforening 199/10 199/09 398/19
23 116825 Søren Kaster Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 199/10 199/08 398/18
24 88434 Michael Petersen Grenå Skyttekreds 199/06 199/05 398/11
25 121230 Kim Aalund Højby Skytteforening 200/12 198/09 398/21
26 93636 Lars Jensen Boddum-Ydby Skytteforening 200/05 198/06 398/11
27 120785 John Bo Lyng Randers Skyttekreds 198/12 199/09 397/21
28 34696 Hans Jørgen Nielsen Klejs-Juelsminde Skytteforening 198/10 199/09 397/19
29 49818 Randi Lisborg Christensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 198/05 199/07 397/12
30 39737 Svend Petermann Ribe Skyttekreds 199/11 198/12 397/23
31 128911 Michael Nielsen Holsted Skyttekreds 199/14 198/09 397/23
32 121953 Jens Peter Fischer Ribe Skyttekreds 199/09 198/10 397/19
33 91098 Peder Nedergaard Samsø Skytteforening 199/08 198/08 397/16
34 82492 Rene Stricker Jensen Vodskov Skytteforening 200/11 197/11 397/22
35 99520 Stine Jacobsen Helle Skytteforening 200/10 197/09 397/19
36 21417 Morten Christensen Ry-Emborg Skytteforening 198/12 198/10 396/22
37 113910 Michael Guldbæk Larsen Vodskov Skytteforening 198/10 198/07 396/17
38 25234 Pia Kleis Samsø Skytteforening 199/06 197/10 396/16
39 122389 Klaus Andersen Bjergby SGI&U 199/04 197/11 396/15
40 97267 Torben Jensen Holsted Skyttekreds 197/09 198/10 395/19
41 25334 Henrik Berthelsen Samsø Skytteforening 197/05 198/07 395/12
42 44303 Camilla Paulsen Vojens Skytteforening 198/06 197/10 395/16
43 85128 Horst Clausen Broagerlands Skytteforening 198/07 197/09 395/16
44 38336 Hans Johnsen Ølgod Skytteforening 198/04 197/07 395/11
45 87497 Jørgen Thomsen Hobro Egnens Skytteforening 199/10 196/13 395/23
46 39706 Lars Nielsen Ribe Skyttekreds 197/05 197/12 394/17
47 101602 Jonna Grønbæk Aulum Skytteforening 197/07 197/09 394/16
48 107347 Peter Kurth Jensen Ullerup Skytteforening 197/08 197/07 394/15
49 126904 Steven Vestergaard Mathiasen Gjellerup Sdr. S G & I 197/08 197/06 394/14
50 11933 Lars P M Jakobsen Vilsted Skytteforening 198/08 196/05 394/13
51 43401 Sune Christensen Broagerlands Skytteforening 194/03 199/03 393/06
52 34354 Betinna Flyvholm Thygesen Ullerup Skytteforening 196/07 197/08 393/15
53 41477 Alice Frandsen Ribe Skyttekreds 198/05 195/02 393/07
54 127879 Pia Johannsen Grænseegnens Skytteforening 195/04 197/04 392/08
55 115252 Heinrich Sloth Skanderborg-Stilling Skytteforening 197/08 195/07 392/15
56 95711 Tommy Søby Jensen Brande Skytteforening 196/06 195/08 391/14
57 38352 Doris Johnsen Ølgod Skytteforening 198/07 192/07 390/14
58 114773 Winnie Susan Monberg Vojens Skytteforening 195/04 194/06 389/10
59 126135 Martin Osther Holsted Skyttekreds 190/06 198/06 388/12
60 27041 Maria Birk Sørensen Karby Skyttekreds 196/08 192/04 388/12
61 97256 Kasper Stensgård Jensen Holsted Skyttekreds 193/03 194/05 387/08
62 113903 Tom Jensen Boddum-Ydby Skytteforening 192/05 194/07 386/12

Riffel, 15m - Mesterskab Å2

1 105857 Magnus Præstegård Løsning-Hedensted Skytteforening 199/09 198/13 397/22
2 75845 Kristian Lynggaard Viborg Skytteforening 199/09 198/07 397/16
3 139823 Mille Flindt Vojens Skytteforening 199/05 198/08 397/13
4 49743 Martin Tornøe Fjelsted/Harndrup Skytteforening 199/05 198/06 397/11
5 126871 Christina EHRHORN Horne Skytteforening 198/05 198/07 396/12
6 123295 Kåre Thyregaard Videbæk Skytteforening 198/08 197/11 395/19
7 98925 Maria Mortensen Stadil-Vedersø Skytteforening 196/05 198/06 394/11
8 129084 Ejgil Jensen Horne Skytteforening 200/06 194/05 394/11
9 136380 Sine Kongsgaard Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 197/08 196/06 393/14
10 109469 Linda Ørum Samsø Skytteforening 199/07 193/05 392/12
11 125104 Henrik Christian Schmidt Vojens Skytteforening 196/02 195/07 391/09
12 136192 Stella Halkjær Haderup Skytteforening 196/04 195/04 391/08
13 23498 Mona Sjørup Jørgensen Grenå Skyttekreds 198/08 193/03 391/11
14 106994 Casper Broge Odder Skytteforening 195/06 195/06 390/12
15 102384 Kim Højbjerg Larsen Gjellerup Sdr. S G & I 197/04 193/06 390/10
16 122956 Finn Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 192/04 197/06 389/10
17 21759 Ann Klode Silkeborg Skyttekreds 193/02 196/06 389/08
18 108503 Evan Petersen Vilsted Skytteforening 193/03 195/08 388/11
19 39980 Yvonne Rosenlund Bramming Skytteforening 193/05 195/05 388/10
20 94911 Jane Thychosen Brande Skytteforening 194/04 194/04 388/08
21 110909 Carsten Mikkelsen Ry-Emborg Skytteforening 194/03 192/03 386/06
22 137733 Kim Chr. Hansen Grænseegnens Skytteforening 191/01 193/05 384/06
23 129313 Stephan Johannsen Grænseegnens Skytteforening 188/04 194/02 382/06
24 22414 Lise Mikkelsen Silkeborg Skyttekreds 189/02 193/07 382/09
25 120121 Peter Ditlevsen Tommerup Skytteforening 190/05 192/04 382/09
26 103942 Thomas Thomasen Østbirk Skytteforening 192/04 190/03 382/07
27 36092 Henrik Bjerg Stadil-Vedersø Skytteforening 191/03 189/03 380/06
28 116793 Bo D. Andersen Løsning-Hedensted Skytteforening 189/03 190/04 379/07
29 24187 Martin Dreyer Christensen Lyngby Skyttekreds 192/05 187/03 379/08

Riffel, 15m - Mesterskab Å3

1 49841 Kim Jørgensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 197/04 199/09 396/13
2 139271 Jimmy Päsler Vojens Skytteforening 197/07 195/03 392/10
3 135773 Rhea-Sophia Raarup Grænseegnens Skytteforening 198/03 194/04 392/07
4 139937 Nicolaj Boldrup Jakobsen Randers Skyttekreds 194/04 195/04 389/08
5 132942 Christian Bonde Larsen Hobro Egnens Skytteforening 191/05 196/05 387/10
6 94912 Frederik Thychosen Brande Skytteforening 192/05 193/04 385/09
7 131055 Michael Lorenzen Samsø Skytteforening 193/04 192/04 385/08
8 140005 Simon Bjerregård Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 194/04 191/03 385/07
9 141955 Ole Nordby Adolphsen Skytteklubben DSB/ASF 192/03 192/05 384/08
10 135227 Kjeld Nielsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 191/02 192/02 383/04
11 141403 Andre Møller Samsø Skytteforening 189/04 193/06 382/10
12 139476 Mathilde Æbeløe Møller Ry-Emborg Skytteforening 192/03 190/03 382/06
13 135316 Frank Kaj Nielsen Horne Skytteforening 191/03 190/02 381/05
14 141302 Sebastian Lambert Samsø Skytteforening 189/01 191/02 380/03
15 97992 Kathrine Møller Ry-Emborg Skytteforening 193/04 187/03 380/07
16 133549 Pia Bonde Larsen Hobro Egnens Skytteforening 188/04 191/03 379/07
17 140803 Martin Klit Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 188/02 191/04 379/06
18 42970 Henrik Autzen Sønderborg Skyttekreds 189/03 189/04 378/07
19 138474 Michael Wolff Hansen Broagerlands Skytteforening 189/03 188/01 377/04
20 142065 Bent Lomholt Hovedgård Skytteforening 187/02 188/04 375/06
21 133459 Thor Hattesen Broagerlands Skytteforening 184/02 188/02 372/04
22 33981 Flemming Jensen Brande Skytteforening 185/02 187/03 372/05
23 128826 Søren Ørum Samsø Skytteforening 182/01 188/02 370/03
24 90819 Anita Christensen Ry-Emborg Skytteforening 179/00 190/01 369/01
25 137855 Lykke Hattesen Broagerlands Skytteforening 183/00 185/00 368/00
26 140738 Henning Kornbeck Broagerlands Skytteforening 181/03 183/00 364/03
27 140840 Mads Harvøe Kristensen Samsø Skytteforening 167/00 179/01 346/01

Riffel, 15m - Mesterskab SE1

1 49823 Per Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/16 200/13 400/29
2 35506 Lars Kring Mortensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/12 200/12 400/24
3 39827 Jens Nygaard Ribe Skyttekreds 199/12 200/14 399/26
4 121229 Leif Kristensen Grænseegnens Skytteforening 199/09 200/09 399/18
5 44389 William Kjær Vojens Skytteforening 200/09 199/07 399/16
6 17242 Birgitte Kort Jørgensen Aalborg Skyttekreds 198/12 200/11 398/23
7 18344 Finn Dollerup VBF Skyttelaug/Århus 199/08 199/10 398/18
8 116952 Jette Hougaard Samsø Skytteforening 199/09 199/06 398/15
9 19654 Knud Erik Holm Viborg Skytteforening 200/15 198/09 398/24
10 33790 Ove Laursen Jelling fS 198/09 199/08 397/17
11 20954 Per Christiansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 197/10 199/10 396/20
12 25323 Jenny Bissø Samsø Skytteforening 197/07 199/08 396/15
13 20681 Hans O. Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 198/06 198/11 396/17
14 34395 Boje Skovbjerg Løsning-Hedensted Skytteforening 198/06 198/09 396/15
15 29126 Bent Olesen Sjørring Skytteforening 199/09 197/09 396/18
16 18504 Anny Toft Randers Skyttekreds 196/03 199/06 395/09
17 134496 Arne Preus VBF Skyttelaug/Århus 197/08 198/10 395/18
18 33292 Jens Ove Skjøth Brande Skytteforening 197/07 198/07 395/14
19 13483 Bodil Abildgaard Hobro Egnens Skytteforening 198/08 197/08 395/16
20 20964 Ole Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 198/05 197/10 395/15
21 23116 Jens Roland Jensen Midtdjurs skytteforening 199/08 196/13 395/21
22 17347 Knud ove Gammeljord Randers Skyttekreds 200/03 195/02 395/05
23 19511 Thomas Skræp Sørensen Kjellerup Skytteforening 196/04 198/09 394/13
24 24583 Bruno Grove Nielsen Skytteklubben DSB/ASF 196/04 198/07 394/11
25 13407 Jens Arne Abildgaard Hobro Egnens Skytteforening 198/06 196/05 394/11
26 19477 Carsten Bjørn Viborg Skytteforening 196/04 197/07 393/11
27 124561 Arne Holm Aalborg Skyttekreds 198/03 195/04 393/07
28 93637 Bent Jensen Boddum-Ydby Skytteforening 196/07 196/05 392/12
29 120948 Gunnar Jensen Løgstør Sportsskytteklub 197/05 195/05 392/10
30 44255 Henning Knudsen Haderslev Skyttekreds 195/06 196/03 391/09
31 31719 Erik Paarup Gjellerup Sdr. S G & I 196/07 195/09 391/16
32 109680 Karl Jon Hansen Vojens Skytteforening 197/06 194/05 391/11
33 33414 Tove Secher Ullerup Skytteforening 194/07 196/09 390/16
34 25390 Willy Hermansen Odder Skytteforening 194/04 196/05 390/09
35 26012 Eva Nørgaard VBF Skyttelaug/Århus 195/06 195/08 390/14
36 18368 Erik Andersen Randers Skyttekreds 193/06 195/11 388/17
37 117669 Inga Antzack Vojens Skytteforening 193/04 195/02 388/06
38 19466 Finn Karlsson Skals Skytteforening 195/07 192/05 387/12
39 25326 Jan O Jørgensen Samsø Skytteforening 195/05 192/05 387/10
40 20861 Vagn åge Jørgensen Honum & Omegns Skytteforening 192/03 194/02 386/05
41 23760 Ejner Jørgensen Grenå Skyttekreds 193/04 192/03 385/07

Riffel, 15m - Mesterskab SE2

1 24662 Kent Jeppesen Skytteklubben DSB/ASF 199/11 198/07 397/18
2 47932 Søren G. Pedersen Horne Skytteforening 197/06 197/05 394/11
3 22032 Preben Jensen Knudstrup Skyttekreds 195/06 198/06 393/12
4 96415 Karl K. Rasmussen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 195/03 197/07 392/10
5 26268 Jens Eriksen VBF Skyttelaug/Århus 193/03 197/09 390/12
6 22477 Keld Klode Silkeborg Skyttekreds 193/05 197/05 390/10
7 112943 Thomas Chr. Hansen Antzack Vojens Skytteforening 192/04 197/11 389/15
8 22294 Orla Smedegaard Silkeborg Skyttekreds 194/05 195/06 389/11
9 39754 Peter Christensen Ribe Skyttekreds 195/06 194/04 389/10
10 49222 Niels Barlebo Fjelsted/Harndrup Skytteforening 198/06 191/02 389/08
11 101767 Egon Johansen Vojens Skytteforening 193/08 195/09 388/17
12 129783 Erik Dalgas Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 193/06 195/05 388/11
13 20331 Dan Lauersen Ousted Tåning Skytteforening 194/05 194/05 388/10
14 49799 Anders Mortensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 196/08 192/05 388/13
15 19714 Inger Sørensen Kjellerup Skytteforening 194/08 193/06 387/14
16 20603 Mona Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 194/02 193/02 387/04
17 29776 Vagn Andersen Haderup Skytteforening 196/04 191/03 387/07
18 43501 Børge Paulsen Broagerlands Skytteforening 192/01 194/05 386/06
19 21497 Thorvald Ellehede Ry-Emborg Skytteforening 190/03 194/03 384/06
20 138921 Else Haagen Randers Skyttekreds 191/06 192/02 383/08
21 107015 Jens Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 189/02 189/05 378/07
22 116951 Preben Andersen Samsø Skytteforening 190/03 187/04 377/07
23 21443 Jørgen Olesen Ry-Emborg Skytteforening 187/02 187/02 374/04

Riffel, 15m - Mesterskab SE3

1 137252 Peter Mikkelsen Hobro Egnens Skytteforening 193/04 195/06 388/10
2 23007 John Petersen Lyngby Skyttekreds 191/03 188/02 379/05
3 43530 Ove Gisselbæk Østergaard Broagerlands Skytteforening 188/03 188/01 376/04
4 101592 Elly Jensen Boddum-Ydby Skytteforening 188/00 186/02 374/02
5 20390 Kresten Kristensen Østbirk Skytteforening 188/02 185/01 373/03
6 23175 Walther Kristensen Rønde Skytteforening 186/04 185/03 371/07
7 41356 Jens Chr. Pedersen Holsted Skyttekreds 187/04 184/01 371/05
8 130536 Leo Loubjerg Hansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 186/03 184/00 370/03
9 22135 Børge Mønster Kjellerup Skytteforening 181/01 186/06 367/07
10 139647 Else Hattesen Broagerlands Skytteforening 176/01 181/02 357/03

Riffel, 15m - Mesterskab FRI

1 112640 Magnus Degenkolv Randers Skyttekreds 200/06 200/10 400/16
2 137458 Andreas Melhedegaard Viborg Skytteforening 199/05 200/14 399/19
3 18341 Flemming Lauritsen Randers Skyttekreds 199/14 199/11 398/25
4 122598 Niels Juul Jensen Kjellerup Skytteforening 199/09 199/05 398/14
5 133555 Ole Støvring Randers Skyttekreds 198/08 199/10 397/18
6 18517 Anna-Grethe Maribo Andersen Randers Skyttekreds 197/08 197/06 394/14
7 125390 Christian Hansen Kjellerup Skytteforening 195/07 198/06 393/13
8 134508 Frede Bach Viborg Skytteforening 195/02 197/06 392/08
9 10392 Gunnar Jørgensen Kjellerup Skytteforening 197/05 195/07 392/12
10 115017 Rene Olsen Lyngby Skyttekreds 198/05 194/06 392/11
11 132627 Niels Nielsen Samsø Skytteforening 195/05 196/08 391/13
12 130238 Erik Møgelvang Rasmussen Randers Skyttekreds 195/04 195/04 390/08
13 108492 Nicklas Petersen Vilsted Skytteforening 193/06 196/05 389/11
14 18541 Allan Dicksen Andersen Randers Skyttekreds 194/03 195/04 389/07
15 132018 Helle Bachmann Lyngby Skyttekreds 191/03 197/01 388/04
16 130531 Karl Henry Sørensen Kjellerup Skytteforening 196/06 192/06 388/12
17 122600 Ejnar Jørgensen Kjellerup Skytteforening 193/06 194/05 387/11
18 123324 Johannes Bach Kjellerup Skytteforening 192/06 191/05 383/11
19 140189 Niels Madsen Kjellerup Skytteforening 193/04 190/01 383/05
20 134197 Berit Petersen Randers Skyttekreds 193/01 190/03 383/04
21 18420 Claus Lindberg Randers Skyttekreds 187/01 195/06 382/07
22 130030 Leo Christensen Kjellerup Skytteforening 190/04 191/05 381/09
23 95417 Jan Jørn Jensen Randers Skyttekreds 187/03 190/04 377/07
24 80084 Bent Engstrøm Randers Skyttekreds 194/06 182/02 376/08
25 133788 Niklas Lund Ølgod Skytteforening 188/03 186/02 374/05
26 142057 Michael Christensen Randers Skyttekreds 184/01 186/02 370/03
27 122596 Thorkild Pedersen Kjellerup Skytteforening 183/01 181/00 364/01

Riffel, 15m - Klasse BK1

1 132396 Mikkeline Vibe Christensen Esbjerg Skyttekreds 200/17
2 136694 Annabelle Borved Viborg Skytteforening 200/16
2 127598 Lukas Karstens Vojens Skytteforening 200/16
2 127551 Frederikke Nielsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/16
5 119545 Rasmus Tøtrup Pedersen Helle Skytteforening 200/15
5 126481 Lau valsgaard Sørensen Viborg Skytteforening 200/15
7 135920 Freya Poulsen Esbjerg Skyttekreds 200/14
7 137040 Melissa Andrea Engelbert Henningsen Vester Hassing Skytteforening 200/14
9 135768 Magnus Christiansen Vejle Skytteforening 200/13
10 135834 Josefine Søby Johnsen Viborg Skytteforening 200/12
10 116783 Mads Egeberg Gjelstrup Vejle Skytteforening 200/12
12 131017 Malou Brorson Viborg Skytteforening 200/11
12 119692 Morten Bols Pedersen Vester Hassing Skytteforening 200/11
12 121234 Oliver Falkenberg Petersen Viborg Skytteforening 200/11
12 125478 Alexander Holmstrøm Aalund Højby Skytteforening 200/11
12 132346 Amalie Kold Lebæk Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/11
12 136358 Marie kej Eskesen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/11
12 128487 Bertil Vinther Krag Bullerup Skyttekreds 200/11
12 137465 Anna Victoria Dohn Rix Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/11
20 133795 Laura Holm Jensen Kjellerup Skytteforening 200/10
20 126538 Viktor Sørensen Helle Skytteforening 200/10
20 135344 Maya Worm Christensen Boddum-Ydby Skytteforening 200/10
20 130010 Emilie Thrane Særslev Skytteforening 200/10
24 121552 Mikkel Therkildsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/08
25 123230 Keven Axel Sørensen Viborg Skytteforening 199/12
26 128667 Sebastian Jensen Horne Skytteforening 199/10
27 117498 Christoffer Jensen Thisted Skyttekreds 199/09
27 128689 Tobias Skytte Larsen Hobro Egnens Skytteforening 199/09
27 126872 Nicolai Ehrhorn Horne Skytteforening 199/09
27 140436 Lærke Olivia Dohn Rix Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/09
31 120708 Nefer Sofia Mondrup Samsø Skytteforening 199/08
32 115852 Lukas Jensen Samsø Skytteforening 199/07
33 125878 Mads Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening 199/05
34 138693 Jasmin K. Veirum Randers Skyttekreds 198/10
34 136270 Andrii Krop Viborg Skytteforening 198/10
36 120875 Casper Snedker Karby Skyttekreds 198/09
36 134355 Andy Bjerregaard Randers Skyttekreds 198/09
36 123553 Frederik Thomsen Brande Skytteforening 198/09
36 131054 Tristan Jessen Samsø Skytteforening 198/09
36 134728 Holger K. Jørgensen Jelling fS 198/09
41 130888 Julius Mortensen Stadil-Vedersø Skytteforening 198/07
42 134500 Laura Friis Kriegbaum Viborg Skytteforening 195/09
43 122829 Bent Langkjær Gormsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 194/07
44 132695 Daniela Plath Broagerlands Skytteforening 194/05

Riffel, 15m - Klasse BK2

1 136352 Andreas Lysberg Borrits Haderup Skytteforening 200/11
1 136183 Asger Halfdan Buur Maier Jelling fS 200/11
3 136502 Sebastian Brorson Falconi Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 200/08
3 127793 Christoffer Christensen Esbjerg Skyttekreds 200/08
5 127425 Daniel Nielsen Holsted Skyttekreds 199/13
6 137638 Oline Holm Lauersen Grenå Skyttekreds 199/12
7 136731 Carl Jochimsen Vojens Skytteforening 199/09
8 137637 Nicklas L. Sørensen Thisted Skyttekreds 199/07
8 131395 Simon Walenowicz Samsø Skytteforening 199/07
10 136894 Tino B. R. Pedersen Randers Skyttekreds 198/11
10 139082 Katrine Kristiansen Viborg Skytteforening 198/11
12 127125 Jamie Køller Vejrum Randers Skyttekreds 198/10
13 133138 Laura Brøndum Østergaard Viborg Skytteforening 198/09
13 138419 Emmelie Møller Ribe Skyttekreds 198/09
15 136602 Anne Bøje Løsning-Hedensted Skytteforening 198/07
15 135504 Sander V. Sørensen Viborg Skytteforening 198/07
15 139507 Nikolai Rassing Winther Randers Skyttekreds 198/07
18 134513 Xenia Christensen Tøt Broagerlands Skytteforening 198/06
19 119330 Christine Vind Hovedgård Skytteforening 198/03
20 134741 Emil Johansen Skytteforening Kimbrerne 197/10
21 115656 Magnus Mikkelsen Karby Skyttekreds 197/09
21 141336 Mathilde Nielsen Samsø Skytteforening 197/09
23 127818 Kasper Skjøt Larsen Ribe Skyttekreds 197/08
24 137086 Patrick Gert Nielsen Østerild Skytteforening 197/07
24 140531 Kamilla Jochimsen Vojens Skytteforening 197/07
26 139191 Kristian Sørensen Helle Skytteforening 197/04
27 140884 Sofie Fabricius Søndermand Vester Hassing Skytteforening 196/08
28 134834 Laura Cecilie Kvistgaard Frederikshavn Skyttekreds 196/07
29 138574 Niklas Thorup Jakobsen Viborg Skytteforening 196/06
29 134279 Jonathan Stensig Jensen Samsø Skytteforening 196/06
31 138084 Frederik Rasmussen Randers Skyttekreds 195/07
32 136163 Markus Sandberg Randers Skyttekreds 195/04
32 129389 Nicklas Drejer Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 195/04
32 123656 Valdemar Langkilde Viborg Skytteforening 195/04
32 136732 Iben Lauridsen Vojens Skytteforening 195/04
36 126149 Mads Friedrichsen Vejle Skytteforening 195/02
37 136126 Jack Bak Løsning-Hedensted Skytteforening 194/04
38 137633 Hjalte Balling Malmberg Thisted Skyttekreds 194/03
39 134777 Simon Moustgaard Klit Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 193/04
40 138911 Lars Klemmesen Østerild Skytteforening 193/03
41 140534 Shanya Andersen Helle Skytteforening 192/04
42 136501 Tobias Brorson Falconi Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 191/02
43 119462 Mathilde Nørby Jensen Alslev Skytteforening 190/02
44 126233 Rasmus Klærke Silkeborg Skyttekreds 189/01
45 126887 Thea Højbjerg Larsen Gjellerup Sdr. S G & I 188/03
46 140532 Thorbjørn H. Dittfeld Vojens Skytteforening 183/05

Riffel, 15m - Klasse BK3

1 136904 Celina Albrechtsen Broagerlands Skytteforening 199/07
2 133602 Andreas Dahm Skadhauge Østerild Skytteforening 198/04
3 134134 Johanne Skyldal Samsø Skytteforening 197/07
4 131897 Markus G. Jensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 197/04
5 140646 Ida Agerley Thomsen Broagerlands Skytteforening 196/08
6 134135 Valdemar Skyldal Samsø Skytteforening 196/05
7 137385 Michael Kruse Randers Skyttekreds 194/09
8 137661 Magnus Søby Silkeborg Skyttekreds 194/08
9 128784 Mathilde Dahlin Hansen Aulum Skytteforening 194/04
10 126873 August Højbjerg Horne Skytteforening 192/04
11 140954 Villads Vingborg Vojens Skytteforening 191/05
12 139565 Mai Tranholm Jakobsen Ølgod Skytteforening 191/04
13 139818 Kira Linde Østergaard Skals Skytteforening 190/05
14 134510 Magnus Holmgaard Thuesen Klejs-Juelsminde Skytteforening 189/03
15 140602 Thor Rask Kibsgaard Østerild Skytteforening 187/06
16 137788 Anne Krog Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 187/02
17 128567 Emil Nielsen Ribe Skyttekreds 186/04
18 141389 Simon Struch Andersen Tommerup Skytteforening 186/03
19 123025 Camilla Birk Dysted Sørensen Karby Skyttekreds 186/02
20 131279 Celina Hattesen Broagerlands Skytteforening 186/00
21 139357 Ruben Jensen Helle Skytteforening 185/01
21 134278 Valdemar Stensig Jensen Samsø Skytteforening 185/01
23 139453 Emil Sig Christensen Gjellerup Sdr. S G & I 185/00
24 140259 Villads Lønstrup Lund Randers Skyttekreds 184/02
25 135300 Mads Kjærgård Karby Skyttekreds 183/01
26 133603 Holger Smed Østerild Skytteforening 182/02
27 132907 Søs Wilhemsen Schmuck Broagerlands Skytteforening 182/00
28 134644 Rasmus Fihl Aulum Skytteforening 181/01
29 140706 Sammi Jørsensen Silkeborg Skyttekreds 171/00

Riffel, 15m - Klasse BK4

1 141971 Emma Langhoff Holst Hobro Egnens Skytteforening 197/10
2 142066 Rune Lomholt Hovedgård Skytteforening 193/04
3 140953 Marius Bald Rasmussen Horne Skytteforening 192/03
4 140727 Signe Beck Clausen Ribe Skyttekreds 191/04
5 139705 Frederik Østergaard Madsen Broagerlands Skytteforening 189/03
6 140645 Noah Agerley Thomsen Broagerlands Skytteforening 186/01
7 141167 Laura K. Duus-Jørgensen Broagerlands Skytteforening 185/03
8 141747 Hjalte Larsen Østbirk Skytteforening 184/02
9 141201 Clara Højbjerg Horne Skytteforening 184/01
10 140446 Theis Kobberholm Broagerlands Skytteforening 181/01
11 140362 Chresten Clausen Broagerlands Skytteforening 179/01
12 141741 Simon Tranegaard Østbirk Skytteforening 177/00
13 139593 Elias Træholt Helle Skytteforening 176/03
14 138473 Kimmy Wolff Hansen Broagerlands Skytteforening 175/01
15 141746 Victor Larsen Østbirk Skytteforening 169/01
16 139704 Jamie Toft Rigelsen Broagerlands Skytteforening 162/01
17 136742 Tristan B. Kinastovski Broagerlands Skytteforening 160/00
18 140550 Sebastian Nielsen Ribe Skyttekreds 147/01

Riffel, 15m - Klasse J1

1 118558 Jonas Tilsted Boddum-Ydby Skytteforening 200/13
2 95321 Amalie Birk D. Sørensen Karby Skyttekreds 200/12
3 15758 Trine Weinreich Klit Andersen Vester Hassing Skytteforening 200/11
4 124353 Jeppe Galsgaard Viborg Skytteforening 200/10
5 107475 Rikke Norup Bertelsen Viborg Skytteforening 200/06
5 113665 Chris Nielsen Viborg Skytteforening 200/06
7 132672 Andrea Lundsberg Samsø Skytteforening 200/05
7 123929 Matilde Skinderholm Samsø Skytteforening 200/05
9 112078 Kristoffer Kvorning Viborg Skytteforening 199/15
10 123669 Maja Pedersen Klejs-Juelsminde Skytteforening 199/12
11 113022 Andreas Tanderup Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 199/11
12 117015 Kasper Kristiansen Viborg Skytteforening 199/09
13 121102 Maximilian Laschke Grænseegnens Skytteforening 199/07
14 131492 Karoline Skade Samsø Skytteforening 199/04
15 125877 Frederik Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening 198/07
15 101491 Gustav Røjkjær Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 198/07
17 108556 Lars Krog Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 197/09
18 116842 Josefine Bachmann Lyngby Skyttekreds 196/07
18 112910 Sara Kirstine Jensen Horne Skytteforening 196/07
20 98238 Kasper Egeberg-Gjelstrup Vejle Skytteforening 196/06
21 126047 Mark Nielsen Horne Skytteforening 196/05
22 122556 Freja Frederikke Poulsen Holsted Skyttekreds 193/06
23 98104 Sofus Løbner Samsø Skytteforening 193/05

Riffel, 15m - Klasse J2

1 135972 Frederik Raaberg Vejle Skytteforening 200/07
2 119773 Jakob Thyregaard Kallesø Videbæk Skytteforening 199/10
3 139686 Ida Aaen Vester Hassing Skytteforening 199/04
4 130869 Sarah Jensen Jelling fS 198/11
5 124958 Karl Kristian Sixhøj Nielsen Thisted Skyttekreds 198/10
5 138235 Dines Møller Kroman Vejle Skytteforening 198/10
5 130690 Jonas Schockert Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 198/10
8 101420 Mads Larsen Glöss Karby Skyttekreds 198/09
8 126232 Daniel Klærke Silkeborg Skyttekreds 198/09
10 107515 Sune Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening 198/08
11 132238 Kristine Westphal Vojens Skytteforening 198/06
12 112500 Emilia Katrine Lund Alslev Skytteforening 197/09
13 108118 Elisabeth Jørgensen Jelling fS 197/06
14 135858 Matias Ligaard Skytteklubben DSB/ASF 197/05
14 131341 Oliver Kvistgaard Toft Christensen Frederikshavn Skyttekreds 197/05
14 122679 Madeleine Liv Larsen Bullerup Skyttekreds 197/05
17 126288 Mathias Thomsen Vissenbjerg Skytteforening 197/04
18 125011 Søren Hedegaard Vojens Skytteforening 197/03
18 130671 Silas Karbing Aalborg Skyttekreds 197/03
20 114405 Laura Langkjær Gormsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 196/08
21 119331 Axel Vind Hovedgård Skytteforening 196/06
22 125216 Kirstine M.C.B. Ravnholt Randers Skyttekreds 196/05
22 130246 Mathias Kooijman Vojens Skytteforening 196/05
24 109462 Jakob Øster Samsø Skytteforening 196/04
25 127790 Vibeke Bækgaard Haderup Skytteforening 196/02
26 135731 Jakob Puggaard Videbæk Skytteforening 195/08
27 120929 Tobias Godske Højgaard Viborg Skytteforening 195/07
28 138344 Lucas Rødkær Andersen Silkeborg Skyttekreds 194/06
28 124304 Mathias L. Mikkelsen Hobro Egnens Skytteforening 194/06
30 91846 Emily Bukalo Aulum Skytteforening 194/05
31 140740 Rosa Ramsing Lindhardsen Samsø Skytteforening 193/08
32 140832 Maibeth Riber Berge Poulsen Samsø Skytteforening 193/06
33 138009 Martin Ladefoged Hansen Skytteklubben DSB/ASF 193/05
34 135291 Klara Ager Karby Skyttekreds 193/03
35 140839 Kristine Bundgaard Samsø Skytteforening 193/01
36 118221 Casper Gregersen Karby Skyttekreds 192/07
37 141003 Johan Holst Thomsen Samsø Skytteforening 192/03
38 140836 Noah Bendix Rasmussen Samsø Skytteforening 191/05
39 123604 Line Thomsen Vojens Skytteforening 191/04
40 141468 Ida Amalie Skousborg Frederiksen Samsø Skytteforening 191/02
41 120749 Lucas Q. Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 190/06
42 125074 Philip Risbøl Osther Holsted Skyttekreds 190/04
43 140835 Marcus Nicolai Fobian Jensen Samsø Skytteforening 190/02
44 115936 Ida Jørgensen Østerild Skytteforening 189/05
45 120339 Alexander Berth Randers Skyttekreds 189/03
45 141007 Sofia Gil Krogh Samsø Skytteforening 189/03
47 127132 Malthe Andersen Aalborg Skyttekreds 188/01
48 137335 Mads Emil H. Svendsen Østbirk Skytteforening 187/01
49 141013 Esben Konradsen Samsø Skytteforening 186/02
50 127953 Mads L. Holst Løsning-Hedensted Skytteforening 186/01
50 140007 Nick Bay Andersen Tommerup Skytteforening 186/01
52 140996 Maria Egebjerg Samsø Skytteforening 183/03
53 131956 Victor Hammer Vojens Skytteforening 183/01
54 134773 Mikkel Jørgensen Tommerup Skytteforening 176/01
55 135301 Marco Kjærgård Karby Skyttekreds 173/01
56 110150 Birk Mortensen Østerild Skytteforening 172/00

Riffel, 15m - Klasse ST1

1 39794 Line Petermann Fabricius Ribe Skyttekreds 199/07
2 88599 Helle Norup Bertelsen Viborg Skytteforening 196/07
3 34084 Mette Nielsen Helle Skytteforening 196/04
4 114591 Kamilla Jørgensen Bullerup Skyttekreds 195/08
5 100102 Trine Knudsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 195/07
6 102896 Jens-Ulrik Ladekjær-Mikkelsen Kolding-Bramdrup Skytteforening 195/06
7 111795 Kristian Johansen Viborg Skytteforening 195/04
7 17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds 195/04
9 69466 Helle Kirstine Larsen Ribe Skyttekreds 194/05
9 112421 Niclas Hejslet Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 194/05
11 101594 Victor Thomsen Viborg Skytteforening 194/00
12 101636 Anton Christensen Frederikshavn Skyttekreds 193/05
13 98709 Pernille Holst Andersen Skytteforening Kimbrerne 193/05
14 34051 Sofie Nielsen Helle Skytteforening 193/04
15 40827 Nicolai Christensen Ribe Skyttekreds 192/05
16 84818 Maja Petersen Grenå Skyttekreds 192/04
17 12022 Henrik Noppenau Lytzen Ribe Skyttekreds 191/07
18 87872 Martin Knudsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 191/02
18 49572 Maria Degn Poulsen Helle Skytteforening 191/02
20 42345 Jens Faurbye Vojens Skytteforening 190/06
21 92975 Gert M. Jensen Boddum-Ydby Skytteforening 190/03

Riffel, 15m - Klasse ST2

1 93472 Anne Bakke Nielsen Thisted Skyttekreds 194/07
2 31184 Erik Madsen Karup Skytteforening 193/04
3 81045 Thomas Holm Pedersen Viborg Skytteforening 191/02
4 98706 Emma Thyssen Grænseegnens Skytteforening 189/01
5 119405 Vinni Christensen Bjergby SGI&U 188/04
6 127880 Camilla Johannsen Grænseegnens Skytteforening 188/02
7 119041 Jakob Krogsgaard Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 188/00
8 85786 Sara Knudsen Kolding-Bramdrup Skytteforening 187/04
9 25354 Claus P V Jensen Samsø Skytteforening 187/03
10 42764 Thomas Brokholm Sønderborg Skyttekreds 187/02
11 126413 Jonas Vestermark Esbjerg Skyttekreds 186/03
12 20009 Jens Bo Laursen Honum & Omegns Skytteforening 186/01
12 48314 Anders Feldballe Hansen Horne Skytteforening 186/01
14 37216 Erik Bukalo Aulum Skytteforening 186/00
15 97095 Emil Grønbæk Aulum Skytteforening 185/00
15 85989 Mathias Engelst Karby Skyttekreds 185/00
17 41489 Christian Falkner Sørensen Ribe Skyttekreds 184/04
18 96841 Tim Mikkelsen Kolding-Bramdrup Skytteforening 183/03
19 19315 Peter Strand Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 183/00
19 24595 Anita Grove Koppeheel Skytteklubben DSB/ASF 183/00
21 25202 Torben Kristensen Samsø Skytteforening 182/02
22 43003 Eva E Rasmussen Grænseegnens Skytteforening 182/00
23 43365 Henning Sørensen Grænseegnens Skytteforening 181/01
24 49522 Poul H. Jørgensen Særslev Skytteforening 181/00
25 17311 Anders Secher Ullerup Skytteforening 179/00
25 25297 Lasse Bertelsen Samsø Skytteforening 179/00

Riffel, 15m - Klasse ST3

1 106441 Thomas Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening 188/02
2 37355 Niels Hybholt Videbæk Skytteforening 183/03
3 88272 Melissa Andreasen Østerild Skytteforening 180/01
4 106985 Lotte Bredahl Frederikshavn Skyttekreds 180/00
5 141956 Jeppe Nørtoft Nielsen Skytteklubben DSB/ASF 178/00
6 129390 Henrik Jensen Sportsskydeklubben Odense 177/00
7 80671 Maybritt Sloth Lynggaard Skanderborg-Stilling Skytteforening 176/00
8 111354 Torben Hansen Vojens Skytteforening 171/00

Riffel, 15m - Klasse Å1

1 91753 Peter Christiansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/17
2 127751 Patrick Jepsen Skals Skytteforening 200/16
2 126980 Anni Damgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/16
4 34116 Kasper Kjær Jensen Helle Skytteforening 200/15
4 35001 Jan Ryholl Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/15
6 101490 Christoffer Røjkjær Samsø Skytteforening 200/14
7 106905 Martin Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/13
8 39769 Morten Petermann Ribe Skyttekreds 200/12
8 121230 Kim Aalund Højby Skytteforening 200/12
8 125508 Lars Walther Christensen Vodskov Skytteforening 200/12
11 82492 Rene Stricker Jensen Vodskov Skytteforening 200/11
12 67824 Therese Gregersen Randers Skyttekreds 200/10
12 108184 Bjørn Olsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 200/10
12 99520 Stine Jacobsen Helle Skytteforening 200/10
15 101277 Annemette Binder Randers Skyttekreds 200/09
15 96491 Mathias Søndergaard Viborg Skytteforening 200/09
17 65536 Martin Bærtelsen Randers Skyttekreds 200/08
17 39871 Bente Petermann Ribe Skyttekreds 200/08
17 127552 Kalle Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/08
20 93636 Lars Jensen Boddum-Ydby Skytteforening 200/05
21 128911 Michael Nielsen Holsted Skyttekreds 199/14
22 116151 Rene Elgaard Midtdjurs skytteforening 199/11
22 39737 Svend Petermann Ribe Skyttekreds 199/11
24 116825 Søren Kaster Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 199/10
24 113675 Lisbeth Meldgaard Helle Skytteforening 199/10
24 87497 Jørgen Thomsen Hobro Egnens Skytteforening 199/10
24 91099 Ellen Holm Samsø Skytteforening 199/10
28 121953 Jens Peter Fischer Ribe Skyttekreds 199/09
28 41611 Bent P. Nielsen Gørding-Vejrup Skyttekreds 199/09
28 111577 Niels Ladegaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/09
31 99527 Lisbeth Stricker Jensen Vodskov Skytteforening 199/08
31 91098 Peder Nedergaard Samsø Skytteforening 199/08
33 88434 Michael Petersen Grenå Skyttekreds 199/06
33 25234 Pia Kleis Samsø Skytteforening 199/06
35 122389 Klaus Andersen Bjergby SGI&U 199/04
36 21417 Morten Christensen Ry-Emborg Skytteforening 198/12
36 120785 John Bo Lyng Randers Skyttekreds 198/12
38 113910 Michael Guldbæk Larsen Vodskov Skytteforening 198/10
38 34696 Hans Jørgen Nielsen Klejs-Juelsminde Skytteforening 198/10
40 100603 Jens Sten Knudsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 198/09
41 11933 Lars P M Jakobsen Vilsted Skytteforening 198/08
42 38352 Doris Johnsen Ølgod Skytteforening 198/07
42 85128 Horst Clausen Broagerlands Skytteforening 198/07
42 17330 Evan Jensen Randers Skyttekreds 198/07
45 44303 Camilla Paulsen Vojens Skytteforening 198/06
46 41477 Alice Frandsen Ribe Skyttekreds 198/05
46 49818 Randi Lisborg Christensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 198/05
48 38336 Hans Johnsen Ølgod Skytteforening 198/04
49 97267 Torben Jensen Holsted Skyttekreds 197/09
50 126904 Steven Vestergaard Mathiasen Gjellerup Sdr. S G & I 197/08
50 115252 Heinrich Sloth Skanderborg-Stilling Skytteforening 197/08
50 107347 Peter Kurth Jensen Ullerup Skytteforening 197/08
53 101602 Jonna Grønbæk Aulum Skytteforening 197/07
54 39706 Lars Nielsen Ribe Skyttekreds 197/05
54 25334 Henrik Berthelsen Samsø Skytteforening 197/05
56 126117 Linda Madsen Aalborg Skyttekreds 197/03
57 27041 Maria Birk Sørensen Karby Skyttekreds 196/08
58 34354 Betinna Flyvholm Thygesen Ullerup Skytteforening 196/07
59 95711 Tommy Søby Jensen Brande Skytteforening 196/06
60 127879 Pia Johannsen Grænseegnens Skytteforening 195/04
60 114773 Winnie Susan Monberg Vojens Skytteforening 195/04
62 43401 Sune Christensen Broagerlands Skytteforening 194/03
63 97256 Kasper Stensgård Jensen Holsted Skyttekreds 193/03
64 113903 Tom Jensen Boddum-Ydby Skytteforening 192/05
65 126135 Martin Osther Holsted Skyttekreds 190/06

Riffel, 15m - Klasse Å2

1 129084 Ejgil Jensen Horne Skytteforening 200/06
2 105857 Magnus Præstegård Løsning-Hedensted Skytteforening 199/09
2 75845 Kristian Lynggaard Viborg Skytteforening 199/09
4 109469 Linda Ørum Samsø Skytteforening 199/07
5 139823 Mille Flindt Vojens Skytteforening 199/05
5 49743 Martin Tornøe Fjelsted/Harndrup Skytteforening 199/05
7 23498 Mona Sjørup Jørgensen Grenå Skyttekreds 198/08
7 123295 Kåre Thyregaard Videbæk Skytteforening 198/08
9 126871 Christina EHRHORN Horne Skytteforening 198/05
10 136380 Sine Kongsgaard Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 197/08
11 102384 Kim Højbjerg Larsen Gjellerup Sdr. S G & I 197/04
12 98925 Maria Mortensen Stadil-Vedersø Skytteforening 196/05
13 136192 Stella Halkjær Haderup Skytteforening 196/04
14 125104 Henrik Christian Schmidt Vojens Skytteforening 196/02
15 106994 Casper Broge Odder Skytteforening 195/06
16 94911 Jane Thychosen Brande Skytteforening 194/04
17 110909 Carsten Mikkelsen Ry-Emborg Skytteforening 194/03
18 39980 Yvonne Rosenlund Bramming Skytteforening 193/05
19 108503 Evan Petersen Vilsted Skytteforening 193/03
20 21759 Ann Klode Silkeborg Skyttekreds 193/02
21 24187 Martin Dreyer Christensen Lyngby Skyttekreds 192/05
22 122956 Finn Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 192/04
22 103942 Thomas Thomasen Østbirk Skytteforening 192/04
24 36092 Henrik Bjerg Stadil-Vedersø Skytteforening 191/03
25 137733 Kim Chr. Hansen Grænseegnens Skytteforening 191/01
26 120121 Peter Ditlevsen Tommerup Skytteforening 190/05
27 116793 Bo D. Andersen Løsning-Hedensted Skytteforening 189/03
28 22414 Lise Mikkelsen Silkeborg Skyttekreds 189/02
29 129313 Stephan Johannsen Grænseegnens Skytteforening 188/04

Riffel, 15m - Klasse Å3

1 135773 Rhea-Sophia Raarup Grænseegnens Skytteforening 198/03
2 139271 Jimmy Päsler Vojens Skytteforening 197/07
3 49841 Kim Jørgensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 197/04
4 140005 Simon Bjerregård Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 194/04
4 139937 Nicolaj Boldrup Jakobsen Randers Skyttekreds 194/04
6 97992 Kathrine Møller Ry-Emborg Skytteforening 193/04
6 131055 Michael Lorenzen Samsø Skytteforening 193/04
8 94912 Frederik Thychosen Brande Skytteforening 192/05
9 139476 Mathilde Æbeløe Møller Ry-Emborg Skytteforening 192/03
9 141955 Ole Nordby Adolphsen Skytteklubben DSB/ASF 192/03
11 132942 Christian Bonde Larsen Hobro Egnens Skytteforening 191/05
12 135316 Frank Kaj Nielsen Horne Skytteforening 191/03
13 135227 Kjeld Nielsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 191/02
14 141403 Andre Møller Samsø Skytteforening 189/04
15 42970 Henrik Autzen Sønderborg Skyttekreds 189/03
15 138474 Michael Wolff Hansen Broagerlands Skytteforening 189/03
17 141302 Sebastian Lambert Samsø Skytteforening 189/01
18 133549 Pia Bonde Larsen Hobro Egnens Skytteforening 188/04
19 140803 Martin Klit Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 188/02
20 142065 Bent Lomholt Hovedgård Skytteforening 187/02
21 33981 Flemming Jensen Brande Skytteforening 185/02
22 133459 Thor Hattesen Broagerlands Skytteforening 184/02
23 137855 Lykke Hattesen Broagerlands Skytteforening 183/00
24 128826 Søren Ørum Samsø Skytteforening 182/01
25 140738 Henning Kornbeck Broagerlands Skytteforening 181/03
26 90819 Anita Christensen Ry-Emborg Skytteforening 179/00
27 140840 Mads Harvøe Kristensen Samsø Skytteforening 167/00

Riffel, 15m - Klasse SE1

1 49823 Per Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/16
2 19654 Knud Erik Holm Viborg Skytteforening 200/15
3 35506 Lars Kring Mortensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/12
4 44389 William Kjær Vojens Skytteforening 200/09
5 17347 Knud ove Gammeljord Randers Skyttekreds 200/03
6 39827 Jens Nygaard Ribe Skyttekreds 199/12
7 29126 Bent Olesen Sjørring Skytteforening 199/09
7 121229 Leif Kristensen Grænseegnens Skytteforening 199/09
7 116952 Jette Hougaard Samsø Skytteforening 199/09
10 18344 Finn Dollerup VBF Skyttelaug/Århus 199/08
10 23116 Jens Roland Jensen Midtdjurs skytteforening 199/08
12 17242 Birgitte Kort Jørgensen Aalborg Skyttekreds 198/12
13 33790 Ove Laursen Jelling fS 198/09
14 13483 Bodil Abildgaard Hobro Egnens Skytteforening 198/08
15 34395 Boje Skovbjerg Løsning-Hedensted Skytteforening 198/06
15 13407 Jens Arne Abildgaard Hobro Egnens Skytteforening 198/06
15 20681 Hans O. Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 198/06
18 20964 Ole Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 198/05
19 124561 Arne Holm Aalborg Skyttekreds 198/03
20 20954 Per Christiansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 197/10
21 134496 Arne Preus VBF Skyttelaug/Århus 197/08
22 33292 Jens Ove Skjøth Brande Skytteforening 197/07
22 25323 Jenny Bissø Samsø Skytteforening 197/07
24 109680 Karl Jon Hansen Vojens Skytteforening 197/06
25 120948 Gunnar Jensen Løgstør Sportsskytteklub 197/05
26 93637 Bent Jensen Boddum-Ydby Skytteforening 196/07
26 31719 Erik Paarup Gjellerup Sdr. S G & I 196/07
28 19511 Thomas Skræp Sørensen Kjellerup Skytteforening 196/04
28 19477 Carsten Bjørn Viborg Skytteforening 196/04
28 24583 Bruno Grove Nielsen Skytteklubben DSB/ASF 196/04
31 18504 Anny Toft Randers Skyttekreds 196/03
32 19466 Finn Karlsson Skals Skytteforening 195/07
33 26012 Eva Nørgaard VBF Skyttelaug/Århus 195/06
33 44255 Henning Knudsen Haderslev Skyttekreds 195/06
35 25326 Jan O Jørgensen Samsø Skytteforening 195/05
36 33414 Tove Secher Ullerup Skytteforening 194/07
37 25390 Willy Hermansen Odder Skytteforening 194/04
38 18368 Erik Andersen Randers Skyttekreds 193/06
39 23760 Ejner Jørgensen Grenå Skyttekreds 193/04
39 117669 Inga Antzack Vojens Skytteforening 193/04
41 20861 Vagn åge Jørgensen Honum & Omegns Skytteforening 192/03

Riffel, 15m - Klasse SE2

1 24662 Kent Jeppesen Skytteklubben DSB/ASF 199/11
2 49222 Niels Barlebo Fjelsted/Harndrup Skytteforening 198/06
3 47932 Søren G. Pedersen Horne Skytteforening 197/06
4 49799 Anders Mortensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 196/08
5 29776 Vagn Andersen Haderup Skytteforening 196/04
6 22032 Preben Jensen Knudstrup Skyttekreds 195/06
6 39754 Peter Christensen Ribe Skyttekreds 195/06
8 96415 Karl K. Rasmussen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 195/03
9 19714 Inger Sørensen Kjellerup Skytteforening 194/08
10 22294 Orla Smedegaard Silkeborg Skyttekreds 194/05
10 20331 Dan Lauersen Ousted Tåning Skytteforening 194/05
12 20603 Mona Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 194/02
13 101767 Egon Johansen Vojens Skytteforening 193/08
14 129783 Erik Dalgas Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 193/06
15 22477 Keld Klode Silkeborg Skyttekreds 193/05
16 26268 Jens Eriksen VBF Skyttelaug/Århus 193/03
17 112943 Thomas Chr. Hansen Antzack Vojens Skytteforening 192/04
18 43501 Børge Paulsen Broagerlands Skytteforening 192/01
19 138921 Else Haagen Randers Skyttekreds 191/06
20 21497 Thorvald Ellehede Ry-Emborg Skytteforening 190/03
20 116951 Preben Andersen Samsø Skytteforening 190/03
22 107015 Jens Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 189/02
23 21443 Jørgen Olesen Ry-Emborg Skytteforening 187/02

Riffel, 15m - Klasse SE3

1 137252 Peter Mikkelsen Hobro Egnens Skytteforening 193/04
2 23007 John Petersen Lyngby Skyttekreds 191/03
3 43530 Ove Gisselbæk Østergaard Broagerlands Skytteforening 188/03
4 20390 Kresten Kristensen Østbirk Skytteforening 188/02
5 101592 Elly Jensen Boddum-Ydby Skytteforening 188/00
6 41356 Jens Chr. Pedersen Holsted Skyttekreds 187/04
7 23175 Walther Kristensen Rønde Skytteforening 186/04
8 130536 Leo Loubjerg Hansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 186/03
9 125397 Herluf Holm Jensen Ribe Skyttekreds 185/03
10 59402 Torben Kaalund-Ramm Ribe Skyttekreds 183/01
11 22135 Børge Mønster Kjellerup Skytteforening 181/01
12 139647 Else Hattesen Broagerlands Skytteforening 176/01

Riffel, 15m - Klasse FRI

1 112640 Magnus Degenkolv Randers Skyttekreds 200/06
2 18341 Flemming Lauritsen Randers Skyttekreds 199/14
3 122598 Niels Juul Jensen Kjellerup Skytteforening 199/09
4 137458 Andreas Melhedegaard Viborg Skytteforening 199/05
5 133555 Ole Støvring Randers Skyttekreds 198/08
6 115017 Rene Olsen Lyngby Skyttekreds 198/05
7 18517 Anna-Grethe Maribo Andersen Randers Skyttekreds 197/08
8 10392 Gunnar Jørgensen Kjellerup Skytteforening 197/05
9 130531 Karl Henry Sørensen Kjellerup Skytteforening 196/06
10 125390 Christian Hansen Kjellerup Skytteforening 195/07
11 132627 Niels Nielsen Samsø Skytteforening 195/05
12 130238 Erik Møgelvang Rasmussen Randers Skyttekreds 195/04
13 134508 Frede Bach Viborg Skytteforening 195/02
14 80084 Bent Engstrøm Randers Skyttekreds 194/06
15 18541 Allan Dicksen Andersen Randers Skyttekreds 194/03
16 108492 Nicklas Petersen Vilsted Skytteforening 193/06
17 122600 Ejnar Jørgensen Kjellerup Skytteforening 193/06
18 140189 Niels Madsen Kjellerup Skytteforening 193/04
19 134197 Berit Petersen Randers Skyttekreds 193/01
20 123324 Johannes Bach Kjellerup Skytteforening 192/06
21 132018 Helle Bachmann Lyngby Skyttekreds 191/03
22 130030 Leo Christensen Kjellerup Skytteforening 190/04
23 133788 Niklas Lund Ølgod Skytteforening 188/03
24 95417 Jan Jørn Jensen Randers Skyttekreds 187/03
25 18420 Claus Lindberg Randers Skyttekreds 187/01
26 142057 Michael Christensen Randers Skyttekreds 184/01
27 122596 Thorkild Pedersen Kjellerup Skytteforening 183/01

Til toppen