| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Luftriffel, 15m - Mesterskab BK1

1 127598 Lukas Karstens Vojens Skytteforening 200/15 200/17 400/32
2 123230 Keven Axel Sørensen Viborg Skytteforening 200/14 200/10 400/24
3 136337 Andreas Kjær Tilsted Bojesen Thisted Skyttekreds 200/12 200/11 400/23
4 136358 Marie kej Eskesen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/10 200/12 400/22
4 127551 Frederikke Nielsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/10 200/12 400/22
6 132346 Amalie Kold Lebæk Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/10 200/11 400/21
7 140436 Lærke Olivia Dohn Rix Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/10 200/10 400/20
8 136694 Annabelle Borved Viborg Skytteforening 200/12 200/08 400/20
9 116783 Mads Egeberg Gjelstrup Vejle Skytteforening 200/09 200/10 400/19
10 119545 Rasmus Tøtrup Pedersen Gårde Idræts- og Skytteforening 200/10 200/09 400/19
11 126481 Lau valsgaard Sørensen Viborg Skytteforening 200/10 200/08 400/18
12 132396 Mikkeline Vibe Christensen Esbjerg Skyttekreds 200/10 200/06 400/16
13 135920 Freya Poulsen Esbjerg Skyttekreds 200/07 200/07 400/14
14 121234 Oliver Falkenberg Petersen Viborg Skytteforening 200/05 200/07 400/12
15 138693 Jasmin K. Veirum Randers Skyttekreds 199/05 200/06 399/11
16 134741 Emil Johansen Skytteforening Kimbrerne 199/05 200/04 399/09
17 134355 Andy Bjerregaard Randers Skyttekreds 200/11 199/11 399/22
18 117498 Christoffer Jensen Thisted Skyttekreds 200/05 199/11 399/16
19 132695 Daniela Plath Broagerlands Skytteforening 200/07 199/09 399/16
20 135344 Maya Worm Christensen Boddum-Ydby Skytteforening 198/08 200/09 398/17
21 128738 Jens-Christian Steenholdt Vojens Skytteforening 199/02 199/10 398/12
22 137465 Anna Victoria Dohn Rix Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/06 198/07 398/13
23 134834 Laura Cecilie Kvistgaard Frederikshavn Skyttekreds 200/06 198/06 398/12
24 136502 Sebastian Brorson Falconi Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 200/05 198/05 398/10
25 136270 Andrii Krop Viborg Skytteforening 197/07 200/06 397/13
26 136731 Carl Jochimsen Vojens Skytteforening 198/06 199/05 397/11
27 125878 Mads Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening 198/05 199/05 397/10
28 133795 Laura Holm Jensen Kjellerup Skytteforening 199/06 198/08 397/14
29 125478 Alexander Holmstrøm Aalund Højby Skytteforening 197/09 199/07 396/16
30 120875 Casper Snedker Karby Skyttekreds 198/06 198/06 396/12
31 115852 Lukas Jensen Samsø Skytteforening 198/02 198/02 396/04
32 122801 Ida Kronlykke Frederiksen Brande Skytteforening 199/07 197/08 396/15
33 134500 Laura Friis Kriegbaum Viborg Skytteforening 196/07 199/07 395/14
34 131017 Malou Brorson Viborg Skytteforening 196/04 199/07 395/11
35 126538 Viktor Sørensen Helle Skytteforening 198/05 197/07 395/12
36 131395 Simon Walenowicz Samsø Skytteforening 199/04 196/06 395/10
37 119692 Morten Bols Pedersen Vester Hassing Skytteforening 195/06 199/10 394/16
38 126149 Mads Friedrichsen Vejle Skytteforening 196/05 198/07 394/12
39 136163 Markus Sandberg Randers Skyttekreds 196/03 197/09 393/12
40 135834 Josefine Søby Johnsen Viborg Skytteforening 199/07 194/02 393/09
41 138084 Frederik Rasmussen Randers Skyttekreds 197/05 194/04 391/09
42 124767 Isabella Rosa Poulsen Holsted Skyttekreds 189/01 197/06 386/07

Luftriffel, 15m - Mesterskab BK2

1 128667 Sebastian Jensen Horne Skytteforening 200/06 200/12 400/18
2 121552 Mikkel Therkildsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/09 198/09 398/18
3 127125 Jamie Køller Vejrum Randers Skyttekreds 197/04 199/01 396/05
4 140531 Kamilla Jochimsen Vojens Skytteforening 199/05 197/05 396/10
5 134100 Mir Rasmussen Kjellerup Skytteforening 199/06 196/07 395/13
6 140532 Thorbjørn H. Dittfeld Vojens Skytteforening 199/06 196/01 395/07
7 140534 Shanya Andersen Helle Skytteforening 196/06 198/03 394/09
8 141336 Mathilde Nielsen Samsø Skytteforening 198/06 196/02 394/08
9 127818 Kasper Skjøt Larsen Ribe Skyttekreds 194/05 198/05 392/10
10 136349 Ida Sofie Østergaard Thomsen Thisted Skyttekreds 195/03 197/06 392/09
11 138419 Emmelie Møller Ribe Skyttekreds 194/02 197/07 391/09
12 138574 Niklas Thorup Jakobsen Viborg Skytteforening 194/04 197/04 391/08
13 139191 Kristian Sørensen Helle Skytteforening 195/07 196/05 391/12
14 136894 Tino B. R. Pedersen Randers Skyttekreds 193/03 195/01 388/04
15 137385 Michael Kruse Randers Skyttekreds 194/04 194/03 388/07
16 123656 Valdemar Langkilde Viborg Skytteforening 196/04 192/01 388/05
17 136501 Tobias Brorson Falconi Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 192/03 193/04 385/07
18 136904 Celina Albrechtsen Broagerlands Skytteforening 194/05 191/02 385/07
19 140023 Kasper Fogh Ingemann Larsen Kjellerup Skytteforening 191/03 192/05 383/08
20 134777 Simon Moustgaard Klit Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 184/01 188/02 372/03

Luftriffel, 15m - Mesterskab BK3

1 128784 Mathilde Dahlin Hansen Aulum Skytteforening 198/04 199/06 397/10
2 136732 Iben Lauridsen Vojens Skytteforening 198/04 197/02 395/06
3 136183 Asger Halfdan Buur Maier Jelling fS 197/06 197/08 394/14
4 127793 Christoffer Christensen Esbjerg Skyttekreds 197/06 195/05 392/11
5 140256 Emmali Kampmann Ølgod Skytteforening 197/05 194/03 391/08
6 134134 Johanne Skyldal Samsø Skytteforening 195/03 195/02 390/05
7 139082 Katrine Kristiansen Viborg Skytteforening 196/02 193/03 389/05
8 137788 Anne Krog Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 182/01 186/00 368/01
9 131279 Celina Hattesen Broagerlands Skytteforening 182/01 185/01 367/02
10 140259 Villads Lønstrup Lund Randers Skyttekreds 178/00 188/05 366/05
11 135300 Mads Kjærgård Karby Skyttekreds 143/00 174/00 317/00

Luftriffel, 15m - Mesterskab J1

1 15758 Trine Weinreich Klit Andersen Vester Hassing Skytteforening 200/12 200/10 400/22
2 101491 Gustav Røjkjær Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/11 200/05 400/16
3 130869 Sarah Jensen Jelling fS 200/07 200/07 400/14
4 95321 Amalie Birk D. Sørensen Karby Skyttekreds 200/06 200/06 400/12
5 107475 Rikke Norup Bertelsen Viborg Skytteforening 199/07 200/10 399/17
6 117015 Kasper Kristiansen Viborg Skytteforening 198/03 200/12 398/15
7 116842 Josefine Bachmann Lyngby Skyttekreds 198/08 200/06 398/14
8 125877 Frederik Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening 198/06 200/04 398/10
9 113022 Andreas Tanderup Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 197/04 200/05 397/09
10 98238 Kasper Egeberg-Gjelstrup Vejle Skytteforening 198/06 199/04 397/10
11 118558 Jonas Tilsted Boddum-Ydby Skytteforening 199/08 198/06 397/14
12 127460 Emma Falck Lauridsen Bramming Skytteforening 197/04 199/05 396/09
13 108556 Lars Krog Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 197/06 198/03 395/09
14 121102 Maximilian Laschke Grænseegnens Skytteforening 198/04 197/04 395/08
15 122679 Madeleine Liv Larsen Bullerup Skyttekreds 195/04 198/04 393/08

Luftriffel, 15m - Mesterskab J2

1 130690 Jonas Schockert Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/06 199/05 399/11
2 135972 Frederik Raaberg Vejle Skytteforening 199/08 199/08 398/16
3 130246 Mathias Kooijman Vojens Skytteforening 199/04 199/05 398/09
4 125011 Søren Hedegaard Vojens Skytteforening 199/05 198/04 397/09
5 135858 Matias Ligaard Skytteklubben DSB/ASF 196/02 200/07 396/09
6 126288 Mathias Thomsen Vissenbjerg Skytteforening 198/08 198/05 396/13
7 126047 Mark Nielsen Horne Skytteforening 196/05 199/12 395/17
8 138009 Martin Ladefoged Hansen Skytteklubben DSB/ASF 199/05 196/02 395/07
9 131341 Oliver Kvistgaard Toft Christensen Frederikshavn Skyttekreds 199/03 196/03 395/06
10 123604 Line Thomsen Vojens Skytteforening 196/04 198/07 394/11
11 132672 Andrea Lundsberg Samsø Skytteforening 196/04 197/07 393/11
12 140832 Maibeth Riber Berge Poulsen Samsø Skytteforening 195/02 197/06 392/08
13 91846 Emily Bukalo Aulum Skytteforening 196/08 196/06 392/14
14 98104 Sofus Løbner Samsø Skytteforening 193/06 198/06 391/12
15 139686 Ida Aaen Vester Hassing Skytteforening 194/04 197/04 391/08
16 141007 Sofia Gil Krogh Samsø Skytteforening 195/02 196/03 391/05
17 101420 Mads Larsen Glöss Karby Skyttekreds 196/02 195/04 391/06
18 133377 Nicolaj Vestergaard Hansen Helle Skytteforening 197/06 194/03 391/09
19 120749 Lucas Q. Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 192/03 198/06 390/09
20 140834 Kristian LIndholdt Moffett Samsø Skytteforening 197/08 193/04 390/12
21 132238 Kristine Westphal Vojens Skytteforening 192/02 197/03 389/05
22 140839 Kristine Bundgaard Samsø Skytteforening 194/04 195/02 389/06
23 140740 Rosa Ramsing Lindhardsen Samsø Skytteforening 196/03 193/03 389/06
24 125216 Kirstine M.C.B. Ravnholt Randers Skyttekreds 192/00 196/06 388/06
25 109462 Jakob Øster Samsø Skytteforening 195/05 192/04 387/09
26 120929 Tobias Godske Højgaard Viborg Skytteforening 190/03 191/04 381/07
27 135301 Marco Kjærgård Karby Skyttekreds 168/01 170/00 338/01

Luftriffel, 15m - Mesterskab ST1

1 39794 Line Petermann Fabricius Ribe Skyttekreds 198/05 199/08 397/13
2 39087 Thomas Søndergaard Helle Skytteforening 199/05 197/03 396/08
3 34084 Mette Nielsen Helle Skytteforening 195/06 200/04 395/10
4 17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds 197/04 198/04 395/08
5 88599 Helle Norup Bertelsen Viborg Skytteforening 196/05 198/08 394/13
6 104886 Emil Lindholt Nielsen Aalborg Skyttekreds 196/02 198/08 394/10
7 100102 Trine Knudsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 197/07 197/03 394/10
8 69466 Helle Kirstine Larsen Ribe Skyttekreds 198/04 196/01 394/05
9 114591 Kamilla Jørgensen Bullerup Skyttekreds 198/04 195/03 393/07
10 34051 Sofie Nielsen Helle Skytteforening 195/03 197/05 392/08
11 91277 Simone Berg Aalborg Skyttekreds 194/04 197/03 391/07
12 46934 Rasmus M Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 197/05 193/04 390/09
13 105786 Jonas Ø. Pedersen Aalborg Skyttekreds 190/03 195/04 385/07
14 84818 Maja Petersen Grenå Skyttekreds 190/02 191/01 381/03
15 113123 Emilie Louise Rasmussen Viborg Skytteforening 188/02 192/03 380/05

Luftriffel, 15m - Mesterskab ST2

1 85295 Chris Debel Ribe Skyttekreds 194/02 196/07 390/09
2 123669 Maja Pedersen Skytteklubben DSB/ASF 195/03 194/04 389/07
3 49572 Maria Degn Poulsen Helle Skytteforening 196/06 193/03 389/09
4 41489 Christian Falkner Sørensen Ribe Skyttekreds 193/03 195/05 388/08
5 112421 Niclas Hejslet Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 194/03 194/06 388/09
6 109881 Annika Stokkebro Hansen Særslev Skytteforening 190/03 197/02 387/05
7 101636 Anton Christensen Frederikshavn Skyttekreds 191/03 196/05 387/08
8 93472 Anne Bakke Nielsen Thisted Skyttekreds 195/05 191/05 386/10
9 98709 Pernille Holst Andersen Skytteforening Kimbrerne 187/02 196/02 383/04
10 102711 Sofie Frantsen Bjergby SGI&U 192/03 191/05 383/08
11 87872 Martin Knudsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 192/03 191/04 383/07
12 34116 Kasper Kjær Jensen Helle Skytteforening 192/03 191/02 383/05
13 40827 Nicolai Christensen Ribe Skyttekreds 193/04 190/04 383/08
14 42345 Jens Faurbye Vojens Skytteforening 190/03 191/01 381/04
15 101594 Victor Thomsen Viborg Skytteforening 191/02 190/02 381/04
16 85786 Sara Knudsen Kolding-Bramdrup Skytteforening 190/07 190/03 380/10
17 25297 Lasse Bertelsen Samsø Skytteforening 190/03 190/01 380/04
18 42764 Thomas Brokholm Sønderborg Skyttekreds 186/02 193/01 379/03
19 127751 Patrick Jepsen Viborg Skytteforening 187/02 191/01 378/03
20 98706 Emma Thyssen Grænseegnens Skytteforening 183/02 192/03 375/05
21 48314 Anders Feldballe Hansen Horne Skytteforening 187/01 187/03 374/04
22 103569 Cecilie Højbjerg Hansen Tommerup Skytteforening 186/02 187/01 373/03
23 17311 Anders Secher Ullerup Skytteforening 180/01 192/02 372/03
24 31184 Erik Madsen Karup Skytteforening 184/00 186/01 370/01
25 43346 Marianne Clausen Grænseegnens Skytteforening 185/00 184/00 369/00
26 20009 Jens Bo Laursen Honum & Omegns Skytteforening 177/00 187/02 364/02
27 25202 Torben Kristensen Samsø Skytteforening 175/00 177/01 352/01

Luftriffel, 15m - Mesterskab ST3

1 89769 Henrik Hylsebeck Nielsen Særslev Skytteforening 193/01 191/02 384/03
2 117764 Nicklas Christensen Aalborg Skyttekreds 189/03 193/03 382/06
3 112910 Sara Kirstine Jensen Horne Skytteforening 188/03 191/03 379/06
4 122114 Simon Rosenkjær Horne Skytteforening 188/04 188/03 376/07
5 43003 Eva E Rasmussen Grænseegnens Skytteforening 189/02 187/01 376/03
6 127880 Camilla Johannsen Grænseegnens Skytteforening 183/02 192/00 375/02
7 111795 Kristian Johansen Viborg Skytteforening 188/04 187/00 375/04
8 113843 Nina Guldbæk Larsen Vodskov Skytteforening 186/02 188/01 374/03
9 20732 Anders Kildehøj Vejle Skytteforening 186/02 185/05 371/07
10 112078 Kristoffer Kvorning Viborg Skytteforening 187/01 182/01 369/02
11 19315 Peter Strand Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 178/02 189/03 367/05
12 24595 Anita Grove Koppeheel Skytteklubben DSB/ASF 180/01 187/01 367/02
13 119041 Jakob Krogsgaard Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 188/01 179/02 367/03
14 106985 Lotte Bredahl Frederikshavn Skyttekreds 168/00 179/01 347/01
15 111354 Torben Hansen Vojens Skytteforening 163/00 161/01 324/01

Luftriffel, 15m - Mesterskab Å1

1 102896 Jens-Ulrik Ladekjær-Mikkelsen Jelling fS 200/16 200/06 400/22
2 91753 Peter Christiansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/07 200/14 400/21
3 35001 Jan Ryholl Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/10 200/11 400/21
4 107347 Peter Kurth Jensen Ullerup Skytteforening 200/12 200/09 400/21
5 99527 Lisbeth Stricker Jensen Vodskov Skytteforening 200/07 200/12 400/19
6 113675 Lisbeth Meldgaard Helle Skytteforening 200/12 200/06 400/18
7 125508 Lars Walther Christensen Vodskov Skytteforening 200/04 200/13 400/17
8 101490 Christoffer Røjkjær Samsø Skytteforening 200/08 200/09 400/17
9 113910 Michael Guldbæk Larsen Vodskov Skytteforening 200/05 200/08 400/13
10 106905 Martin Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/07 200/06 400/13
11 11933 Lars P M Jakobsen Vilsted Skytteforening 200/05 200/07 400/12
12 25234 Pia Kleis Samsø Skytteforening 200/06 200/06 400/12
13 34696 Hans Jørgen Nielsen Klejs-Juelsminde Skytteforening 199/05 200/09 399/14
14 108184 Bjørn Olsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 199/09 200/04 399/13
15 111577 Niels Ladegaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/08 200/04 399/12
16 22128 Claus Pors Jensen Kjellerup Skytteforening 199/05 200/05 399/10
17 126980 Anni Damgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/07 199/08 399/15
18 96841 Tim Mikkelsen Jelling fS 200/05 199/06 399/11
19 82492 Rene Stricker Jensen Vodskov Skytteforening 198/06 200/06 398/12
20 67824 Therese Gregersen Randers Skyttekreds 199/09 199/08 398/17
21 97256 Kasper Stensgård Jensen Holsted Skyttekreds 199/11 199/06 398/17
22 91099 Ellen Holm Samsø Skytteforening 199/08 199/08 398/16
23 116825 Søren Kaster Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 199/06 199/09 398/15
24 39769 Morten Petermann Ribe Skyttekreds 199/07 199/07 398/14
25 34354 Betinna Flyvholm Thygesen Ullerup Skytteforening 199/06 199/06 398/12
26 100603 Jens Sten Knudsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/07 199/05 398/12
27 96491 Mathias Søndergaard Viborg Skytteforening 200/10 198/07 398/17
28 97267 Torben Jensen Holsted Skyttekreds 197/04 200/06 397/10
29 127552 Kalle Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 198/10 199/07 397/17
30 126135 Martin Osther Holsted Skyttekreds 198/09 199/07 397/16
31 126904 Steven Vestergaard Mathiasen Gjellerup Sdr. S G & I 198/04 199/05 397/09
32 115252 Heinrich Sloth Skanderborg-Stilling Skytteforening 199/08 198/06 397/14
33 104165 Bjørn Bär Grænseegnens Skytteforening 196/05 200/09 396/14
34 121953 Jens Peter Fischer Ribe Skyttekreds 197/06 199/09 396/15
35 116151 Rene Elgaard Midtdjurs skytteforening 197/04 199/08 396/12
36 41477 Alice Frandsen Ribe Skyttekreds 197/03 199/06 396/09
37 93636 Lars Jensen Boddum-Ydby Skytteforening 198/05 198/05 396/10
38 38352 Doris Johnsen Ølgod Skytteforening 199/07 196/09 395/16
39 88434 Michael Petersen Grenå Skyttekreds 198/06 196/04 394/10
40 129084 Ejgil Jensen Horne Skytteforening 196/05 197/05 393/10
41 100697 Tanja Hyldig Jensen Kjellerup Skytteforening 197/06 196/03 393/09
42 108503 Evan Petersen Vilsted Skytteforening 197/00 196/03 393/03
43 127879 Pia Johannsen Grænseegnens Skytteforening 194/03 197/04 391/07
44 38336 Hans Johnsen Ølgod Skytteforening 192/03 193/02 385/05

Luftriffel, 15m - Mesterskab Å2

1 101277 Annemette Binder Randers Skyttekreds 200/13 200/10 400/23
2 128911 Michael Nielsen Holsted Skyttekreds 200/09 200/10 400/19
3 139823 Mille Flindt Vojens Skytteforening 199/07 200/08 399/15
4 125104 Henrik Christian Schmidt Vojens Skytteforening 200/04 199/09 399/13
5 75845 Kristian Lynggaard Viborg Skytteforening 200/07 199/06 399/13
6 25334 Henrik Berthelsen Samsø Skytteforening 197/07 200/08 397/15
7 126871 Christina EHRHORN Horne Skytteforening 198/09 198/06 396/15
8 91409 Kristine Rosenlund Bramming Skytteforening 197/06 198/05 395/11
9 98925 Maria Mortensen Stadil-Vedersø Skytteforening 200/06 195/05 395/11
10 129296 Torben Pedersen Ølgod Skytteforening 198/09 196/04 394/13
11 122956 Finn Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 197/03 196/05 393/08
12 129313 Stephan Johannsen Grænseegnens Skytteforening 195/02 197/04 392/06
13 109469 Linda Ørum Samsø Skytteforening 197/04 195/02 392/06
14 139271 Jimmy Päsler Vojens Skytteforening 194/01 197/03 391/04
15 85128 Horst Clausen Sønderborg Skyttekreds 196/03 195/05 391/08
16 91098 Peder Nedergaard Samsø Skytteforening 196/05 195/01 391/06
17 135773 Rhea-Sophia Raarup Grænseegnens Skytteforening 193/05 196/01 389/06
18 135180 Frederik Sørensen Vojens Skytteforening 192/06 196/02 388/08
19 106994 Casper Broge Odder Skytteforening 190/02 196/03 386/05
20 36092 Henrik Bjerg Stadil-Vedersø Skytteforening 192/03 193/03 385/06
21 140803 Martin Klit Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 187/02 197/02 384/04
22 141403 Andre Møller Samsø Skytteforening 186/02 195/04 381/06
23 120059 Karsten Christiansen Samsø Skytteforening 187/04 194/05 381/09
24 22414 Lise Mikkelsen Silkeborg Skyttekreds 184/00 194/03 378/03
25 24187 Martin Dreyer Christensen Lyngby Skyttekreds 192/05 185/04 377/09
26 141402 Claus Thomsen Samsø Skytteforening 184/04 189/01 373/05
27 133459 Thor Hattesen Broagerlands Skytteforening 187/02 181/01 368/03
28 128826 Søren Ørum Samsø Skytteforening 183/01 182/00 365/01
29 137855 Lykke Hattesen Broagerlands Skytteforening 184/00 174/00 358/00
30 140738 Henning Kornbeck Broagerlands Skytteforening 175/00 179/03 354/03

Luftriffel, 15m - Mesterskab SE1

1 49823 Per Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/07 200/05 400/12
2 35506 Lars Kring Mortensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/09 200/15 399/24
3 24583 Bruno Grove Nielsen Skytteklubben DSB/ASF 199/09 200/09 399/18
4 19654 Knud Erik Holm Viborg Skytteforening 199/06 200/07 399/13
5 31719 Erik Paarup Gjellerup Sdr. S G & I 199/05 200/07 399/12
6 20954 Per Christiansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/10 199/08 399/18
7 116952 Jette Hougaard Samsø Skytteforening 199/10 199/07 398/17
8 33790 Ove Laursen Jelling fS 199/05 199/05 398/10
9 29126 Bent Olesen Sjørring Skytteforening 200/08 198/09 398/17
10 20861 Vagn åge Jørgensen Honum & Omegns Skytteforening 200/07 198/04 398/11
11 18344 Finn Dollerup VBF Skyttelaug/Århus 198/05 199/05 397/10
12 39827 Jens Nygaard Ribe Skyttekreds 199/11 198/12 397/23
13 112943 Thomas Chr. Hansen Antzack Vojens Skytteforening 199/05 198/08 397/13
14 23116 Jens Roland Jensen Midtdjurs skytteforening 199/06 198/06 397/12
15 25323 Jenny Bissø Samsø Skytteforening 196/03 200/07 396/10
16 20681 Hans O. Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 197/06 199/03 396/09
17 19714 Inger Sørensen Kjellerup Skytteforening 196/04 199/06 395/10
18 19511 Thomas Skræp Sørensen Kjellerup Skytteforening 196/03 199/06 395/09
19 18504 Anny Toft Randers Skyttekreds 197/07 198/03 395/10
20 93637 Bent Jensen Boddum-Ydby Skytteforening 198/03 197/06 395/09
21 108681 Niels Christian Svendsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/07 196/04 395/11
22 26012 Eva Nørgaard VBF Skyttelaug/Århus 195/01 199/06 394/07
23 33414 Tove Secher Ullerup Skytteforening 198/07 196/05 394/12
24 121229 Leif Kristensen Grænseegnens Skytteforening 194/02 199/07 393/09
25 134496 Arne Preus VBF Skyttelaug/Århus 195/02 198/08 393/10
26 49799 Anders Mortensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 199/05 194/02 393/07
27 109680 Karl Jon Hansen Vojens Skytteforening 195/00 197/04 392/04
28 22477 Keld Klode Silkeborg Skyttekreds 197/03 195/01 392/04
29 22032 Preben Jensen Knudstrup Skyttekreds 192/06 198/08 390/14
30 19477 Carsten Bjørn Viborg Skytteforening 193/04 197/03 390/07
31 25390 Willy Hermansen Odder Skytteforening 196/04 194/03 390/07
32 101767 Egon Johansen Vojens Skytteforening 196/05 194/02 390/07
32 96415 Karl K. Rasmussen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 196/05 194/02 390/07
34 117669 Inga Antzack Vojens Skytteforening 195/05 194/05 389/10

Luftriffel, 15m - Mesterskab SE2

1 49725 Niels Jus. Pedersen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 199/06 198/05 397/11
2 23760 Ejner Jørgensen Grenå Skyttekreds 198/04 197/06 395/10
3 129783 Erik Dalgas Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 195/03 195/02 390/05
4 18368 Erik Andersen Randers Skyttekreds 197/05 193/04 390/09
5 44255 Henning Knudsen Haderslev Skyttekreds 192/04 195/00 387/04
6 39754 Peter Christensen Ribe Skyttekreds 194/05 193/02 387/07
7 29931 Betty Andersen Haderup Skytteforening 194/01 192/03 386/04
8 24662 Kent Jeppesen Skytteklubben DSB/ASF 192/02 193/02 385/04
9 101592 Elly Jensen Boddum-Ydby Skytteforening 190/04 193/03 383/07
10 43530 Ove Gisselbæk Østergaard Broagerlands Skytteforening 194/05 189/04 383/09
11 138921 Else Haagen Randers Skyttekreds 194/01 189/02 383/03
12 120948 Gunnar Jensen Løgstør Sportsskytteklub 195/03 188/02 383/05
13 43501 Børge Paulsen Broagerlands Skytteforening 189/00 188/02 377/02
14 120701 Jørgen Henning Olsen Tommerup Skytteforening 185/02 181/01 366/03
15 129215 Lis Christensen Broagerlands Skytteforening 176/01 184/01 360/02
16 139647 Else Hattesen Broagerlands Skytteforening 163/00 183/02 346/02

Luftriffel, 15m - Mesterskab FRI

1 112640 Magnus Degenkolv Randers Skyttekreds 198/11 200/09 398/20
2 134668 Stine Hvid Randers Skyttekreds 200/09 198/05 398/14
3 118006 Bjarne Poulsen Kjellerup Skytteforening 198/05 198/03 396/08
4 108492 Nicklas Petersen Vilsted Skytteforening 197/04 195/04 392/08
5 124666 Poul Erik Christensen Møldrup Skytteforening 197/05 194/03 391/08
6 115017 Rene Olsen Lyngby Skyttekreds 196/01 192/05 388/06
7 132627 Niels Nielsen Samsø Skytteforening 194/01 191/01 385/02
8 133039 Jytte Lauridsen Ølgod Skytteforening 160/00 161/02 321/02

Luftriffel, 15m - Klasse BK1

1 127598 Lukas Karstens Vojens Skytteforening 200/15
2 123230 Keven Axel Sørensen Viborg Skytteforening 200/14
3 136694 Annabelle Borved Viborg Skytteforening 200/12
3 136337 Andreas Kjær Tilsted Bojesen Thisted Skyttekreds 200/12
5 134355 Andy Bjerregaard Randers Skyttekreds 200/11
6 127551 Frederikke Nielsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/10
6 119545 Rasmus Tøtrup Pedersen Gårde Idræts- og Skytteforening 200/10
6 126481 Lau valsgaard Sørensen Viborg Skytteforening 200/10
6 136358 Marie kej Eskesen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/10
6 132346 Amalie Kold Lebæk Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/10
6 132396 Mikkeline Vibe Christensen Esbjerg Skyttekreds 200/10
6 140436 Lærke Olivia Dohn Rix Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/10
13 116783 Mads Egeberg Gjelstrup Vejle Skytteforening 200/09
14 132695 Daniela Plath Broagerlands Skytteforening 200/07
14 135920 Freya Poulsen Esbjerg Skyttekreds 200/07
16 134834 Laura Cecilie Kvistgaard Frederikshavn Skyttekreds 200/06
17 137465 Anna Victoria Dohn Rix Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/06
18 136502 Sebastian Brorson Falconi Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 200/05
18 117498 Christoffer Jensen Thisted Skyttekreds 200/05
18 121234 Oliver Falkenberg Petersen Viborg Skytteforening 200/05
21 122801 Ida Kronlykke Frederiksen Brande Skytteforening 199/07
21 135834 Josefine Søby Johnsen Viborg Skytteforening 199/07
23 133795 Laura Holm Jensen Kjellerup Skytteforening 199/06
24 134741 Emil Johansen Skytteforening Kimbrerne 199/05
24 138693 Jasmin K. Veirum Randers Skyttekreds 199/05
26 131395 Simon Walenowicz Samsø Skytteforening 199/04
27 128738 Jens-Christian Steenholdt Vojens Skytteforening 199/02
28 135344 Maya Worm Christensen Boddum-Ydby Skytteforening 198/08
29 136731 Carl Jochimsen Vojens Skytteforening 198/06
29 120875 Casper Snedker Karby Skyttekreds 198/06
31 125878 Mads Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening 198/05
31 126538 Viktor Sørensen Helle Skytteforening 198/05
33 115852 Lukas Jensen Samsø Skytteforening 198/02
34 125478 Alexander Holmstrøm Aalund Højby Skytteforening 197/09
35 136270 Andrii Krop Viborg Skytteforening 197/07
36 138084 Frederik Rasmussen Randers Skyttekreds 197/05
37 134500 Laura Friis Kriegbaum Viborg Skytteforening 196/07
38 126149 Mads Friedrichsen Vejle Skytteforening 196/05
39 131017 Malou Brorson Viborg Skytteforening 196/04
40 136163 Markus Sandberg Randers Skyttekreds 196/03
41 119692 Morten Bols Pedersen Vester Hassing Skytteforening 195/06
42 124767 Isabella Rosa Poulsen Holsted Skyttekreds 189/01

Luftriffel, 15m - Klasse BK2

1 121552 Mikkel Therkildsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/09
2 128667 Sebastian Jensen Horne Skytteforening 200/06
3 140532 Thorbjørn H. Dittfeld Vojens Skytteforening 199/06
3 134100 Mir Rasmussen Kjellerup Skytteforening 199/06
5 140531 Kamilla Jochimsen Vojens Skytteforening 199/05
6 141336 Mathilde Nielsen Samsø Skytteforening 198/06
7 127125 Jamie Køller Vejrum Randers Skyttekreds 197/04
8 140534 Shanya Andersen Helle Skytteforening 196/06
9 123656 Valdemar Langkilde Viborg Skytteforening 196/04
10 139191 Kristian Sørensen Helle Skytteforening 195/07
11 136349 Ida Sofie Østergaard Thomsen Thisted Skyttekreds 195/03
12 136904 Celina Albrechtsen Broagerlands Skytteforening 194/05
12 127818 Kasper Skjøt Larsen Ribe Skyttekreds 194/05
14 137385 Michael Kruse Randers Skyttekreds 194/04
14 138574 Niklas Thorup Jakobsen Viborg Skytteforening 194/04
16 138419 Emmelie Møller Ribe Skyttekreds 194/02
17 136894 Tino B. R. Pedersen Randers Skyttekreds 193/03
18 136501 Tobias Brorson Falconi Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 192/03
19 140023 Kasper Fogh Ingemann Larsen Kjellerup Skytteforening 191/03
20 132700 Victor Pedersen Ribe Skyttekreds 185/01
21 134777 Simon Moustgaard Klit Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 184/01

Luftriffel, 15m - Klasse BK3

1 128784 Mathilde Dahlin Hansen Aulum Skytteforening 198/04
1 136732 Iben Lauridsen Vojens Skytteforening 198/04
3 136183 Asger Halfdan Buur Maier Jelling fS 197/06
3 127793 Christoffer Christensen Esbjerg Skyttekreds 197/06
5 140256 Emmali Kampmann Ølgod Skytteforening 197/05
6 139082 Katrine Kristiansen Viborg Skytteforening 196/02
7 134134 Johanne Skyldal Samsø Skytteforening 195/03
8 137788 Anne Krog Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 182/01
8 131279 Celina Hattesen Broagerlands Skytteforening 182/01
10 140259 Villads Lønstrup Lund Randers Skyttekreds 178/00
11 135300 Mads Kjærgård Karby Skyttekreds 143/00

Luftriffel, 15m - Klasse J1

1 15758 Trine Weinreich Klit Andersen Vester Hassing Skytteforening 200/12
2 101491 Gustav Røjkjær Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/11
3 130869 Sarah Jensen Jelling fS 200/07
4 95321 Amalie Birk D. Sørensen Karby Skyttekreds 200/06
5 118558 Jonas Tilsted Boddum-Ydby Skytteforening 199/08
6 107475 Rikke Norup Bertelsen Viborg Skytteforening 199/07
7 116842 Josefine Bachmann Lyngby Skyttekreds 198/08
8 98238 Kasper Egeberg-Gjelstrup Vejle Skytteforening 198/06
8 125877 Frederik Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening 198/06
10 121102 Maximilian Laschke Grænseegnens Skytteforening 198/04
11 117015 Kasper Kristiansen Viborg Skytteforening 198/03
12 108556 Lars Krog Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 197/06
13 113022 Andreas Tanderup Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 197/04
13 127460 Emma Falck Lauridsen Bramming Skytteforening 197/04
15 122679 Madeleine Liv Larsen Bullerup Skyttekreds 195/04

Luftriffel, 15m - Klasse J2

1 130690 Jonas Schockert Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/06
2 135972 Frederik Raaberg Vejle Skytteforening 199/08
3 138009 Martin Ladefoged Hansen Skytteklubben DSB/ASF 199/05
3 125011 Søren Hedegaard Vojens Skytteforening 199/05
5 130246 Mathias Kooijman Vojens Skytteforening 199/04
6 131341 Oliver Kvistgaard Toft Christensen Frederikshavn Skyttekreds 199/03
7 126288 Mathias Thomsen Vissenbjerg Skytteforening 198/08
8 140834 Kristian LIndholdt Moffett Samsø Skytteforening 197/08
9 133377 Nicolaj Vestergaard Hansen Helle Skytteforening 197/06
10 131957 Andreas Kanstrup Sørensen Vojens Skytteforening 197/02
11 91846 Emily Bukalo Aulum Skytteforening 196/08
12 126047 Mark Nielsen Horne Skytteforening 196/05
13 132672 Andrea Lundsberg Samsø Skytteforening 196/04
13 123604 Line Thomsen Vojens Skytteforening 196/04
15 140740 Rosa Ramsing Lindhardsen Samsø Skytteforening 196/03
16 135858 Matias Ligaard Skytteklubben DSB/ASF 196/02
16 101420 Mads Larsen Glöss Karby Skyttekreds 196/02
18 109462 Jakob Øster Samsø Skytteforening 195/05
19 140832 Maibeth Riber Berge Poulsen Samsø Skytteforening 195/02
19 141007 Sofia Gil Krogh Samsø Skytteforening 195/02
21 140839 Kristine Bundgaard Samsø Skytteforening 194/04
21 139686 Ida Aaen Vester Hassing Skytteforening 194/04
23 98104 Sofus Løbner Samsø Skytteforening 193/06
24 120749 Lucas Q. Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 192/03
25 132238 Kristine Westphal Vojens Skytteforening 192/02
26 125216 Kirstine M.C.B. Ravnholt Randers Skyttekreds 192/00
27 120929 Tobias Godske Højgaard Viborg Skytteforening 190/03
28 135301 Marco Kjærgård Karby Skyttekreds 168/01

Luftriffel, 15m - Klasse ST1

1 39087 Thomas Søndergaard Helle Skytteforening 199/05
2 39794 Line Petermann Fabricius Ribe Skyttekreds 198/05
3 69466 Helle Kirstine Larsen Ribe Skyttekreds 198/04
3 114591 Kamilla Jørgensen Bullerup Skyttekreds 198/04
5 100102 Trine Knudsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 197/07
6 46934 Rasmus M Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 197/05
7 17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds 197/04
8 88599 Helle Norup Bertelsen Viborg Skytteforening 196/05
9 104886 Emil Lindholt Nielsen Aalborg Skyttekreds 196/02
10 34084 Mette Nielsen Helle Skytteforening 195/06
11 34051 Sofie Nielsen Helle Skytteforening 195/03
12 91277 Simone Berg Aalborg Skyttekreds 194/04
13 105786 Jonas Ø. Pedersen Aalborg Skyttekreds 190/03
14 84818 Maja Petersen Grenå Skyttekreds 190/02
15 113123 Emilie Louise Rasmussen Viborg Skytteforening 188/02

Luftriffel, 15m - Klasse ST2

1 49572 Maria Degn Poulsen Helle Skytteforening 196/06
2 93472 Anne Bakke Nielsen Thisted Skyttekreds 195/05
3 123669 Maja Pedersen Skytteklubben DSB/ASF 195/03
4 112421 Niclas Hejslet Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 194/03
5 85295 Chris Debel Ribe Skyttekreds 194/02
6 40827 Nicolai Christensen Ribe Skyttekreds 193/04
7 41489 Christian Falkner Sørensen Ribe Skyttekreds 193/03
8 87872 Martin Knudsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 192/03
8 102711 Sofie Frantsen Bjergby SGI&U 192/03
8 34116 Kasper Kjær Jensen Helle Skytteforening 192/03
11 101636 Anton Christensen Frederikshavn Skyttekreds 191/03
12 101594 Victor Thomsen Viborg Skytteforening 191/02
13 85786 Sara Knudsen Kolding-Bramdrup Skytteforening 190/07
14 25297 Lasse Bertelsen Samsø Skytteforening 190/03
14 109881 Annika Stokkebro Hansen Særslev Skytteforening 190/03
14 42345 Jens Faurbye Vojens Skytteforening 190/03
17 127751 Patrick Jepsen Viborg Skytteforening 187/02
17 98709 Pernille Holst Andersen Skytteforening Kimbrerne 187/02
19 48314 Anders Feldballe Hansen Horne Skytteforening 187/01
20 42764 Thomas Brokholm Sønderborg Skyttekreds 186/02
20 103569 Cecilie Højbjerg Hansen Tommerup Skytteforening 186/02
22 43346 Marianne Clausen Grænseegnens Skytteforening 185/00
23 31184 Erik Madsen Karup Skytteforening 184/00
24 98706 Emma Thyssen Grænseegnens Skytteforening 183/02
25 17311 Anders Secher Ullerup Skytteforening 180/01
26 20009 Jens Bo Laursen Honum & Omegns Skytteforening 177/00
27 25202 Torben Kristensen Samsø Skytteforening 175/00

Luftriffel, 15m - Klasse ST3

1 89769 Henrik Hylsebeck Nielsen Særslev Skytteforening 193/01
2 117764 Nicklas Christensen Aalborg Skyttekreds 189/03
3 43003 Eva E Rasmussen Grænseegnens Skytteforening 189/02
4 111795 Kristian Johansen Viborg Skytteforening 188/04
4 122114 Simon Rosenkjær Horne Skytteforening 188/04
6 112910 Sara Kirstine Jensen Horne Skytteforening 188/03
7 119041 Jakob Krogsgaard Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 188/01
8 112078 Kristoffer Kvorning Viborg Skytteforening 187/01
9 113843 Nina Guldbæk Larsen Vodskov Skytteforening 186/02
9 20732 Anders Kildehøj Vejle Skytteforening 186/02
11 127880 Camilla Johannsen Grænseegnens Skytteforening 183/02
12 24595 Anita Grove Koppeheel Skytteklubben DSB/ASF 180/01
13 19315 Peter Strand Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 178/02
14 106985 Lotte Bredahl Frederikshavn Skyttekreds 168/00
15 111354 Torben Hansen Vojens Skytteforening 163/00
16 34517 Bo W. Knudsen Kolding-Bramdrup Skytteforening 154/00

Luftriffel, 15m - Klasse Å1

1 102896 Jens-Ulrik Ladekjær-Mikkelsen Jelling fS 200/16
2 107347 Peter Kurth Jensen Ullerup Skytteforening 200/12
2 113675 Lisbeth Meldgaard Helle Skytteforening 200/12
4 35001 Jan Ryholl Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/10
4 96491 Mathias Søndergaard Viborg Skytteforening 200/10
6 101490 Christoffer Røjkjær Samsø Skytteforening 200/08
7 91753 Peter Christiansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/07
7 106905 Martin Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/07
7 99527 Lisbeth Stricker Jensen Vodskov Skytteforening 200/07
7 126980 Anni Damgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/07
11 25234 Pia Kleis Samsø Skytteforening 200/06
12 113910 Michael Guldbæk Larsen Vodskov Skytteforening 200/05
12 96841 Tim Mikkelsen Jelling fS 200/05
12 11933 Lars P M Jakobsen Vilsted Skytteforening 200/05
15 125508 Lars Walther Christensen Vodskov Skytteforening 200/04
16 97256 Kasper Stensgård Jensen Holsted Skyttekreds 199/11
17 67824 Therese Gregersen Randers Skyttekreds 199/09
17 108184 Bjørn Olsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 199/09
19 91099 Ellen Holm Samsø Skytteforening 199/08
19 111577 Niels Ladegaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/08
19 115252 Heinrich Sloth Skanderborg-Stilling Skytteforening 199/08
22 39769 Morten Petermann Ribe Skyttekreds 199/07
22 100603 Jens Sten Knudsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/07
22 38352 Doris Johnsen Ølgod Skytteforening 199/07
25 116825 Søren Kaster Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 199/06
25 34354 Betinna Flyvholm Thygesen Ullerup Skytteforening 199/06
27 34696 Hans Jørgen Nielsen Klejs-Juelsminde Skytteforening 199/05
27 22128 Claus Pors Jensen Kjellerup Skytteforening 199/05
29 127552 Kalle Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 198/10
30 126135 Martin Osther Holsted Skyttekreds 198/09
31 82492 Rene Stricker Jensen Vodskov Skytteforening 198/06
31 88434 Michael Petersen Grenå Skyttekreds 198/06
33 93636 Lars Jensen Boddum-Ydby Skytteforening 198/05
34 126904 Steven Vestergaard Mathiasen Gjellerup Sdr. S G & I 198/04
35 121953 Jens Peter Fischer Ribe Skyttekreds 197/06
35 100697 Tanja Hyldig Jensen Kjellerup Skytteforening 197/06
37 116151 Rene Elgaard Midtdjurs skytteforening 197/04
37 97267 Torben Jensen Holsted Skyttekreds 197/04
39 41477 Alice Frandsen Ribe Skyttekreds 197/03
40 108503 Evan Petersen Vilsted Skytteforening 197/00
41 129084 Ejgil Jensen Horne Skytteforening 196/05
41 104165 Bjørn Bär Grænseegnens Skytteforening 196/05
43 17330 Evan Jensen Randers Skyttekreds 196/04
44 127879 Pia Johannsen Grænseegnens Skytteforening 194/03
45 38336 Hans Johnsen Ølgod Skytteforening 192/03

Luftriffel, 15m - Klasse Å2

1 101277 Annemette Binder Randers Skyttekreds 200/13
2 128911 Michael Nielsen Holsted Skyttekreds 200/09
3 75845 Kristian Lynggaard Viborg Skytteforening 200/07
4 98925 Maria Mortensen Stadil-Vedersø Skytteforening 200/06
5 125104 Henrik Christian Schmidt Vojens Skytteforening 200/04
6 139823 Mille Flindt Vojens Skytteforening 199/07
7 129296 Torben Pedersen Ølgod Skytteforening 198/09
7 126871 Christina EHRHORN Horne Skytteforening 198/09
9 25334 Henrik Berthelsen Samsø Skytteforening 197/07
10 91409 Kristine Rosenlund Bramming Skytteforening 197/06
11 109469 Linda Ørum Samsø Skytteforening 197/04
12 122956 Finn Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 197/03
13 91098 Peder Nedergaard Samsø Skytteforening 196/05
14 85128 Horst Clausen Sønderborg Skyttekreds 196/03
15 129313 Stephan Johannsen Grænseegnens Skytteforening 195/02
16 139271 Jimmy Päsler Vojens Skytteforening 194/01
17 135773 Rhea-Sophia Raarup Grænseegnens Skytteforening 193/05
18 135180 Frederik Sørensen Vojens Skytteforening 192/06
19 24187 Martin Dreyer Christensen Lyngby Skyttekreds 192/05
20 36092 Henrik Bjerg Stadil-Vedersø Skytteforening 192/03
21 106994 Casper Broge Odder Skytteforening 190/02
22 120059 Karsten Christiansen Samsø Skytteforening 187/04
23 133459 Thor Hattesen Broagerlands Skytteforening 187/02
23 140803 Martin Klit Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 187/02
25 141403 Andre Møller Samsø Skytteforening 186/02
26 141402 Claus Thomsen Samsø Skytteforening 184/04
27 137855 Lykke Hattesen Broagerlands Skytteforening 184/00
27 22414 Lise Mikkelsen Silkeborg Skyttekreds 184/00
29 128826 Søren Ørum Samsø Skytteforening 183/01
30 140738 Henning Kornbeck Broagerlands Skytteforening 175/00

Luftriffel, 15m - Klasse SE1

1 20954 Per Christiansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/10
2 29126 Bent Olesen Sjørring Skytteforening 200/08
3 49823 Per Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/07
3 20861 Vagn åge Jørgensen Honum & Omegns Skytteforening 200/07
5 39827 Jens Nygaard Ribe Skyttekreds 199/11
6 116952 Jette Hougaard Samsø Skytteforening 199/10
7 24583 Bruno Grove Nielsen Skytteklubben DSB/ASF 199/09
7 35506 Lars Kring Mortensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/09
9 108681 Niels Christian Svendsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/07
10 23116 Jens Roland Jensen Midtdjurs skytteforening 199/06
10 19654 Knud Erik Holm Viborg Skytteforening 199/06
12 33790 Ove Laursen Jelling fS 199/05
12 31719 Erik Paarup Gjellerup Sdr. S G & I 199/05
12 49799 Anders Mortensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 199/05
12 112943 Thomas Chr. Hansen Antzack Vojens Skytteforening 199/05
16 33414 Tove Secher Ullerup Skytteforening 198/07
17 18344 Finn Dollerup VBF Skyttelaug/Århus 198/05
18 93637 Bent Jensen Boddum-Ydby Skytteforening 198/03
19 18504 Anny Toft Randers Skyttekreds 197/07
20 20681 Hans O. Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 197/06
21 22477 Keld Klode Silkeborg Skyttekreds 197/03
22 96415 Karl K. Rasmussen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 196/05
22 101767 Egon Johansen Vojens Skytteforening 196/05
24 44389 William Kjær Vojens Skytteforening 196/04
24 19714 Inger Sørensen Kjellerup Skytteforening 196/04
24 25390 Willy Hermansen Odder Skytteforening 196/04
27 19511 Thomas Skræp Sørensen Kjellerup Skytteforening 196/03
27 25323 Jenny Bissø Samsø Skytteforening 196/03
29 117669 Inga Antzack Vojens Skytteforening 195/05
30 134496 Arne Preus VBF Skyttelaug/Århus 195/02
31 26012 Eva Nørgaard VBF Skyttelaug/Århus 195/01
32 109680 Karl Jon Hansen Vojens Skytteforening 195/00
33 121229 Leif Kristensen Grænseegnens Skytteforening 194/02
34 19477 Carsten Bjørn Viborg Skytteforening 193/04
35 22032 Preben Jensen Knudstrup Skyttekreds 192/06

Luftriffel, 15m - Klasse SE2

1 49725 Niels Jus. Pedersen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 199/06
2 23760 Ejner Jørgensen Grenå Skyttekreds 198/04
3 18368 Erik Andersen Randers Skyttekreds 197/05
4 120948 Gunnar Jensen Løgstør Sportsskytteklub 195/03
4 129783 Erik Dalgas Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 195/03
6 39754 Peter Christensen Ribe Skyttekreds 194/05
6 43530 Ove Gisselbæk Østergaard Broagerlands Skytteforening 194/05
8 138921 Else Haagen Randers Skyttekreds 194/01
8 29931 Betty Andersen Haderup Skytteforening 194/01
10 44255 Henning Knudsen Haderslev Skyttekreds 192/04
11 24662 Kent Jeppesen Skytteklubben DSB/ASF 192/02
11 35378 Preben Sørensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 192/02
13 101592 Elly Jensen Boddum-Ydby Skytteforening 190/04
14 43501 Børge Paulsen Broagerlands Skytteforening 189/00
15 120701 Jørgen Henning Olsen Tommerup Skytteforening 185/02
16 129215 Lis Christensen Broagerlands Skytteforening 176/01
17 139647 Else Hattesen Broagerlands Skytteforening 163/00

Luftriffel, 15m - Klasse FRI

1 134668 Stine Hvid Randers Skyttekreds 200/09
2 112640 Magnus Degenkolv Randers Skyttekreds 198/11
3 118006 Bjarne Poulsen Kjellerup Skytteforening 198/05
4 124666 Poul Erik Christensen Møldrup Skytteforening 197/05
5 108492 Nicklas Petersen Vilsted Skytteforening 197/04
6 115017 Rene Olsen Lyngby Skyttekreds 196/01
7 132627 Niels Nielsen Samsø Skytteforening 194/01
8 133039 Jytte Lauridsen Ølgod Skytteforening 160/00

Til toppen