| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Standardpistol, 15m - Klasse BK

1 134790 Marius Jørgensen Århus Pistolklub 280/95

Standardpistol, 15m - Klasse JUN

1 136081 Yannick Knudsen Djurslands PistolKlub 257/88
2 120849 Christine Nedergaard Nielsen Århus Pistolklub 243/82

Standardpistol, 15m - Klasse 1H 1

1 17871 Niklas Elmose Andersen Djurslands PistolKlub 280/94

Standardpistol, 15m - Klasse 1H 2

1 24801 Lars Møller Gregersen Århus Pistolklub 275/90
2 24361 Ketty Thomsen Ebeltoft Skytteforening 264/90
3 102083 Jørgen Bøgh Jørgensen Djurslands PistolKlub 254/87
4 24838 Frank Lahn Nielsen Bossow Djurslands PistolKlub 246/87
5 18542 Allan Andersen Djurslands PistolKlub 246/82

Standardpistol, 15m - Klasse 1H 3

1 23200 Solveig Kjeldsen Rønde Skytteforening 251/90
2 24717 Brian Therkildsen Århus Pistolklub 249/84
3 129262 Jesper Greve Assentoft Skytteforening 241/81
4 134822 Dennis Funder Assentoft Skytteforening 240/83
5 108052 Morten Alsing Ebeltoft Skytteforening 240/76
6 126326 Carsten Ræbild Sørensen Assentoft Skytteforening 237/81
7 24356 Lindy Sørensen Ebeltoft Skytteforening 237/77
8 133049 Frantz Glantz-Jørgensen Djurslands PistolKlub 218/76
9 117053 Allan Hoppe Assentoft Skytteforening 213/65
10 108050 Søren Sejersen Ebeltoft Skytteforening 208/68
11 135061 Helene Maria Hansen Assentoft Skytteforening 196/72
12 126328 Martin Knudsen Assentoft Skytteforening 189/53

Standardpistol, 15m - Klasse 2H 1

1 17560 Janni Staack Thygesen Allingåbro Skytteforening 284/92
2 21400 Preben Rasmussen Ry-Emborg Skytteforening 277/91
3 24634 Peer Boldsen Skytteklubben DSB/ASF 277/89
4 125822 Lasse Dars Riis Grenå Skyttekreds 274/88
5 24741 Henryk Tenenbaum Skytteklubben DSB/ASF 271/92
6 18474 Bjarne Skibild Djurslands PistolKlub 271/91
7 17598 Per Olesen Allingåbro Skytteforening 268/90
8 18305 Heidi Pedersen Allingåbro Skytteforening 265/89
9 24504 John Jørgensen Århus Pistolklub 263/88

Standardpistol, 15m - Klasse 2H 2

1 18461 Bruno Kristoffersen Djurslands PistolKlub 275/94
2 128729 Jens Dall Djurslands PistolKlub 264/88
3 24106 Henrik K Pedersen Århus Pistolklub 263/86
4 23219 Bent Kjeldsen Rønde Skytteforening 261/88
5 111684 Tom Fangel Århus Pistolklub 241/81
6 23613 Kjeld Jørgensen Grenå Skyttekreds 237/81

Standardpistol, 15m - Klasse 2H 3

1 108054 Per Skjoldborg Ebeltoft Skytteforening 249/86
2 140055 Kim René Rygaard Melgaard Allingåbro Skytteforening 249/80
3 22459 Kjeld Poulsen Ry-Emborg Skytteforening 241/84
4 118667 Steffen Saigusa Nielsen Rønde Skytteforening 234/76
5 22821 Henrik Boserup Grenå Skyttekreds 233/76
6 129977 Niels Peter Hviid Djurslands PistolKlub 232/80
7 18421 Claus Andersen Allingåbro Skytteforening 214/74
8 139207 Rikke Thodberg Djurslands PistolKlub 213/70
9 134743 Ane Catrine Schultz Assentoft Skytteforening 200/58

Standardpistol, 15m - Klasse FRI

1 133857 Sonja Andersen Grenå Skyttekreds 285/96
2 125242 Lotte Buhl Boserup Grenå Skyttekreds 252/89

Til toppen