Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Skydning | Resultater
Resultat
DGI Storstrømmen Luft Riffel og pistol (Luftriffel, 15m) | Min Idræt
Stævneresultater - Alle
Alle landsdele
DGI Storstrømmen
Alle foreninger
Damsholte Skytteforening
Faxe Skytteforening
Holmegaard Skytteforening
Kongsted Skytteforening
Maribo Skytteforening
Nykøbing F. Skytteforening
Næstved Skytteforening
Ornebjerg Skytteforening
Ravnsborg Skytteforening
Stege Ndr. Skytteforening
Tingsted Skytteforening
Vestfalster Skytteforening
Væggerløse Skytteforening
Skyttenr
Navn
Forening
Klasse
Resultat
Point / O-tal
Niveau
87542
Claus Frederiksen
Damsholte Skytteforening
SE1
199.000
199.000
Hovedskydning
53166
Berrit Carlsen
Maribo Skytteforening
SE1
197.000
197.000
Mesterskab
86426
Frederikke Frederiksen
Tingsted Skytteforening
ST2
187.000
187.000
Hovedskydning
128588
Anton Petersen
Vestfalster Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
54116
Ole Ebbe
Væggerløse Skytteforening
SE1
196.000
196.000
Hovedskydning
99457
Dennis Hansen
Vestfalster Skytteforening
Å1
198.000
198.000
Hovedskydning
99457
Dennis Hansen
Vestfalster Skytteforening
Å1
199.000
199.000
Mesterskab
54113
Poul Erik Hansen
Væggerløse Skytteforening
SE1
197.000
197.000
Hovedskydning
54113
Poul Erik Hansen
Væggerløse Skytteforening
SE1
197.000
197.000
Mesterskab
54142
Karen Lolle
Væggerløse Skytteforening
SE2
193.000
193.000
Hovedskydning
54142
Karen Lolle
Væggerløse Skytteforening
SE2
193.000
193.000
Mesterskab
132299
Nanna Henriks
Vestfalster Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
132299
Nanna Henriks
Vestfalster Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Mesterskab
54116
Ole Ebbe
Væggerløse Skytteforening
SE1
196.000
196.000
Mesterskab
128588
Anton Petersen
Vestfalster Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Mesterskab
54883
Jane Pedersen
Nykøbing F. Skytteforening
ST3
184.000
184.000
Mesterskab
54883
Jane Pedersen
Nykøbing F. Skytteforening
ST3
181.000
181.000
Hovedskydning
86426
Frederikke Frederiksen
Tingsted Skytteforening
ST2
185.000
185.000
Mesterskab
55222
Jacob Nielsen
Stege Ndr. Skytteforening
ST2
183.000
183.000
Hovedskydning
55222
Jacob Nielsen
Stege Ndr. Skytteforening
ST2
182.000
182.000
Mesterskab
53166
Berrit Carlsen
Maribo Skytteforening
SE1
199.000
199.000
Hovedskydning
121871
Chris Klein
Stege Ndr. Skytteforening
J1
198.000
198.000
Mesterskab
87542
Claus Frederiksen
Damsholte Skytteforening
SE1
200.000
200.000
Mesterskab
123815
Kristian Klein
Stege Ndr. Skytteforening
Å1
197.000
197.000
Mesterskab
134753
Sebastian Skovby
Faxe Skytteforening
BK3
195.000
195.000
Hovedskydning
140575
Emil S. Nordentoft
Damsholte Skytteforening
BK3
169.000
169.000
Mesterskab
56284
Benny Christiansen
Faxe Skytteforening
SE2
190.000
190.000
Hovedskydning
56284
Benny Christiansen
Faxe Skytteforening
SE2
196.000
196.000
Mesterskab
140575
Emil S. Nordentoft
Damsholte Skytteforening
BK3
182.000
182.000
Hovedskydning
56316
Per Lund Pedersen
Holmegaard Skytteforening
SE2
196.000
196.000
Mesterskab
55789
Svend Erik Reckeweg
Næstved Skytteforening
SE2
194.000
194.000
Hovedskydning
55789
Svend Erik Reckeweg
Næstved Skytteforening
SE2
194.000
194.000
Mesterskab
140581
Lærke Henriksen
Damsholte Skytteforening
BK3
198.000
198.000
Mesterskab
92288
Anders Danielsen
Stege Ndr. Skytteforening
Å1
199.000
199.000
Mesterskab
55133
Peter Hansen
Stege Ndr. Skytteforening
ST2
189.000
189.000
Hovedskydning
55133
Peter Hansen
Stege Ndr. Skytteforening
ST2
185.000
185.000
Mesterskab
90322
Allan Frost
Ravnsborg Skytteforening
Å2
194.000
194.000
Hovedskydning
140581
Lærke Henriksen
Damsholte Skytteforening
BK3
190.000
190.000
Hovedskydning
93567
Sara Hansen
Ravnsborg Skytteforening
Å2
198.000
198.000
Hovedskydning
110239
Xenia M. K. Rasmussen
Ravnsborg Skytteforening
Å1
200.000
200.000
Hovedskydning
140577
Iben R. Kleist
Damsholte Skytteforening
BK3
197.000
197.000
Mesterskab
127837
Brian H. Larsen
Ravnsborg Skytteforening
Å1
198.000
198.000
Hovedskydning
127837
Brian H. Larsen
Ravnsborg Skytteforening
Å1
197.000
197.000
Mesterskab
123968
Katja Storm Ottosen
Stege Ndr. Skytteforening
J2
195.000
195.000
Hovedskydning
123968
Katja Storm Ottosen
Stege Ndr. Skytteforening
J2
198.000
198.000
Mesterskab
125518
Maria Storm Ottosen
Stege Ndr. Skytteforening
FRI
198.000
198.000
Hovedskydning
125518
Maria Storm Ottosen
Stege Ndr. Skytteforening
FRI
187.000
187.000
Mesterskab
54902
Hans Pil
Nykøbing F. Skytteforening
SE1
194.000
194.000
Hovedskydning
54902
Hans Pil
Nykøbing F. Skytteforening
SE1
197.000
197.000
Mesterskab
54808
Lisbeth Pil
Nykøbing F. Skytteforening
SE2
194.000
194.000
Hovedskydning
54808
Lisbeth Pil
Nykøbing F. Skytteforening
SE2
196.000
196.000
Mesterskab
54312
Bjarne Larsen
Maribo Skytteforening
SE1
197.000
197.000
Hovedskydning
54312
Bjarne Larsen
Maribo Skytteforening
SE1
197.000
197.000
Mesterskab
137547
Johannes von Haven Theilade
Ornebjerg Skytteforening
BK2
198.000
198.000
Hovedskydning
137547
Johannes von Haven Theilade
Ornebjerg Skytteforening
BK2
194.000
194.000
Mesterskab
139934
Malik Bøgvad Kibsgaard
Ornebjerg Skytteforening
BK2
191.000
191.000
Hovedskydning
140361
Johannes Juul Rasmussen
Ornebjerg Skytteforening
BK3
193.000
193.000
Hovedskydning
140361
Johannes Juul Rasmussen
Ornebjerg Skytteforening
BK3
195.000
195.000
Mesterskab
122737
Casper Iversen
Ornebjerg Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
122737
Casper Iversen
Ornebjerg Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Mesterskab
127729
Bjarke Balcer
Ornebjerg Skytteforening
J2
196.000
196.000
Hovedskydning
127729
Bjarke Balcer
Ornebjerg Skytteforening
J2
195.000
195.000
Mesterskab
127632
Christian Iversen
Ornebjerg Skytteforening
Å2
195.000
195.000
Hovedskydning
127632
Christian Iversen
Ornebjerg Skytteforening
Å2
198.000
198.000
Mesterskab
122726
Mads Andersen
Ornebjerg Skytteforening
BK2
196.000
196.000
Hovedskydning
122726
Mads Andersen
Ornebjerg Skytteforening
BK2
194.000
194.000
Mesterskab
140533
Marius Voss Petersen
Ornebjerg Skytteforening
BK3
195.000
195.000
Hovedskydning
140533
Marius Voss Petersen
Ornebjerg Skytteforening
BK3
195.000
195.000
Mesterskab
55505
Jens Andersen
Ornebjerg Skytteforening
ST3
152.000
152.000
Hovedskydning
140577
Iben R. Kleist
Damsholte Skytteforening
BK3
197.000
197.000
Hovedskydning
55571
Birthe Holm Thomsen
Ornebjerg Skytteforening
ST3
178.000
178.000
Mesterskab
115457
Kasper Overgaard
Ornebjerg Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
115457
Kasper Overgaard
Ornebjerg Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
56691
Kenneth Hansen
Ornebjerg Skytteforening
ST3
183.000
183.000
Hovedskydning
56691
Kenneth Hansen
Ornebjerg Skytteforening
ST3
181.000
181.000
Mesterskab
136825
Allan Simonsen
Nykøbing F. Skytteforening
Å2
192.000
192.000
Hovedskydning
136825
Allan Simonsen
Nykøbing F. Skytteforening
Å2
197.000
197.000
Mesterskab
137107
Sune Simonsen
Nykøbing F. Skytteforening
BK2
197.000
197.000
Hovedskydning
137107
Sune Simonsen
Nykøbing F. Skytteforening
BK2
200.000
200.000
Mesterskab
136824
Toke Simonsen
Nykøbing F. Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
139617
Jamie Kristensen
Nykøbing F. Skytteforening
BK2
198.000
198.000
Hovedskydning
139617
Jamie Kristensen
Nykøbing F. Skytteforening
BK2
197.000
197.000
Mesterskab
112872
Harald Herikstad
Nykøbing F. Skytteforening
Å1
198.000
198.000
Hovedskydning
112872
Harald Herikstad
Nykøbing F. Skytteforening
Å1
198.000
198.000
Mesterskab
108983
Sten Færregaard
Ornebjerg Skytteforening
Å2
199.000
199.000
Hovedskydning
108983
Sten Færregaard
Ornebjerg Skytteforening
Å2
194.000
194.000
Mesterskab
129850
Isabella K. H. Jørgensen
Ornebjerg Skytteforening
Å2
193.000
193.000
Hovedskydning
129850
Isabella K. H. Jørgensen
Ornebjerg Skytteforening
Å2
192.000
192.000
Mesterskab
55090
Børge Pehrson
Damsholte Skytteforening
SE2
195.000
195.000
Hovedskydning
55090
Børge Pehrson
Damsholte Skytteforening
SE2
194.000
194.000
Mesterskab
108971
Jannik Grouleff Colding
Kongsted Skytteforening
J1
199.000
199.000
Hovedskydning
108971
Jannik Grouleff Colding
Kongsted Skytteforening
J1
200.000
200.000
Mesterskab
118523
Lotte Herløv Nielsen
Kongsted Skytteforening
J1
197.000
197.000
Hovedskydning
118523
Lotte Herløv Nielsen
Kongsted Skytteforening
J1
197.000
197.000
Mesterskab
123401
Mikkel Rogert Pedersen
Næstved Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
123401
Mikkel Rogert Pedersen
Næstved Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Mesterskab
131148
Luka S. Larsen
Næstved Skytteforening
BK1
191.000
191.000
Hovedskydning
131148
Luka S. Larsen
Næstved Skytteforening
BK1
197.000
197.000
Mesterskab
137324
Tjalfe Noah Jønsson
Næstved Skytteforening
BK2
193.000
193.000
Hovedskydning
137324
Tjalfe Noah Jønsson
Næstved Skytteforening
BK2
197.000
197.000
Mesterskab
135859
Line Mandrup
Næstved Skytteforening
BK1
197.000
197.000
Hovedskydning
135859
Line Mandrup
Næstved Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
140578
Karla M.F.S. Jørgensen
Damsholte Skytteforening
BK3
193.000
193.000
Mesterskab
140578
Karla M.F.S. Jørgensen
Damsholte Skytteforening
BK3
188.000
188.000
Hovedskydning
139912
Freja Braun Hansen
Damsholte Skytteforening
BK3
197.000
197.000
Mesterskab
139912
Freja Braun Hansen
Damsholte Skytteforening
BK3
195.000
195.000
Hovedskydning
136244
Rebecca Nielsen
Damsholte Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
136244
Rebecca Nielsen
Damsholte Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
131631
Silas Petersen
Damsholte Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
131631
Silas Petersen
Damsholte Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
131615
Alexandra Boisen
Damsholte Skytteforening
BK1
197.000
197.000
Mesterskab
131615
Alexandra Boisen
Damsholte Skytteforening
BK1
197.000
197.000
Hovedskydning
54509
Knud Holse
Vestfalster Skytteforening
SE2
194.000
194.000
Mesterskab
54509
Knud Holse
Vestfalster Skytteforening
SE2
196.000
196.000
Hovedskydning
109972
Kjeld Jensen
Vestfalster Skytteforening
SE2
197.000
197.000
Hovedskydning
109972
Kjeld Jensen
Vestfalster Skytteforening
SE2
196.000
196.000
Mesterskab
108974
Kamilla Schlippe Jakobsen
Kongsted Skytteforening
ST2
188.000
188.000
Hovedskydning
108974
Kamilla Schlippe Jakobsen
Kongsted Skytteforening
ST2
195.000
195.000
Mesterskab
121871
Chris Klein
Stege Ndr. Skytteforening
J1
196.000
196.000
Hovedskydning
123815
Kristian Klein
Stege Ndr. Skytteforening
Å1
198.000
198.000
Hovedskydning
134753
Sebastian Skovby
Faxe Skytteforening
BK3
192.000
192.000
Mesterskab
56316
Per Lund Pedersen
Holmegaard Skytteforening
SE2
194.000
194.000
Hovedskydning
92288
Anders Danielsen
Stege Ndr. Skytteforening
Å1
196.000
196.000
Hovedskydning
90322
Allan Frost
Ravnsborg Skytteforening
Å2
195.000
195.000
Mesterskab
110239
Xenia M. K. Rasmussen
Ravnsborg Skytteforening
Å1
198.000
198.000
Mesterskab
55571
Birthe Holm Thomsen
Ornebjerg Skytteforening
ST3
181.000
181.000
Hovedskydning
109719
Jonas Rogert Pedersen
Næstved Skytteforening
J1
198.000
198.000
Hovedskydning
109719
Jonas Rogert Pedersen
Næstved Skytteforening
J1
200.000
200.000
Mesterskab
124567
Morten P. Lindevall
Næstved Skytteforening
J2
195.000
195.000
Hovedskydning
124567
Morten P. Lindevall
Næstved Skytteforening
J2
191.000
191.000
Mesterskab
121072
Emilie Hansen
Næstved Skytteforening
J1
188.000
188.000
Hovedskydning
121072
Emilie Hansen
Næstved Skytteforening
J1
199.000
199.000
Mesterskab
130877
Alexander Goldbeck
Tingsted Skytteforening
BK2
186.000
186.000
Hovedskydning
130877
Alexander Goldbeck
Tingsted Skytteforening
BK2
195.000
195.000
Mesterskab
132787
Jeppe Steenstrup
Tingsted Skytteforening
BK1
189.000
189.000
Hovedskydning
132787
Jeppe Steenstrup
Tingsted Skytteforening
BK1
192.000
192.000
Mesterskab
96141
Allan Stryhn
Tingsted Skytteforening
Å1
199.000
199.000
Hovedskydning
96141
Allan Stryhn
Tingsted Skytteforening
Å1
195.000
195.000
Mesterskab
121512
Laurits Mandrup
Næstved Skytteforening
J1
200.000
200.000
Hovedskydning
121512
Laurits Mandrup
Næstved Skytteforening
J1
200.000
200.000
Mesterskab
55531
Gitte Larsen
Damsholte Skytteforening
Å1
199.000
199.000
Hovedskydning
55531
Gitte Larsen
Damsholte Skytteforening
Å1
196.000
196.000
Mesterskab
140134
Magnus Tell
Nykøbing F. Skytteforening
BK2
195.000
195.000
Hovedskydning
140134
Magnus Tell
Nykøbing F. Skytteforening
BK2
198.000
198.000
Mesterskab
139722
Magnus Lykke Pil
Nykøbing F. Skytteforening
BK2
196.000
196.000
Hovedskydning
139722
Magnus Lykke Pil
Nykøbing F. Skytteforening
BK2
197.000
197.000
Mesterskab
122163
Maria Andersen
Nykøbing F. Skytteforening
Å1
200.000
200.000
Hovedskydning
122163
Maria Andersen
Nykøbing F. Skytteforening
Å1
200.000
200.000
Mesterskab
124027
Mads Hertz Larsen
Ravnsborg Skytteforening
J1
197.000
197.000
Hovedskydning
124027
Mads Hertz Larsen
Ravnsborg Skytteforening
J1
200.000
200.000
Mesterskab
SE2
196.000
196.000
Hovedskydning
SE2
199.000
199.000
Mesterskab
55109
Stefan Rasmussen
Ornebjerg Skytteforening
Å2
191.000
191.000
Hovedskydning
55109
Stefan Rasmussen
Ornebjerg Skytteforening
Å2
194.000
194.000
Mesterskab
141541
Frederik Gustav Enok
Tingsted Skytteforening
BK3
181.000
181.000
Hovedskydning
141541
Frederik Gustav Enok
Tingsted Skytteforening
BK3
185.000
185.000
Mesterskab
137381
Jean Delon
Vestfalster Skytteforening
FRI
191.000
191.000
Hovedskydning
137381
Jean Delon
Vestfalster Skytteforening
FRI
193.000
193.000
Mesterskab
107354
Christel Sehested
Ornebjerg Skytteforening
Å1
199.000
199.000
Hovedskydning
107354
Christel Sehested
Ornebjerg Skytteforening
Å1
196.000
196.000
Mesterskab
117954
Jonas Stryhn
Tingsted Skytteforening
J2
186.000
186.000
Hovedskydning
117954
Jonas Stryhn
Tingsted Skytteforening
J2
192.000
192.000
Mesterskab
81811
Betina Petersen
Tingsted Skytteforening
ST1
198.000
198.000
Hovedskydning
81811
Betina Petersen
Tingsted Skytteforening
ST1
198.000
198.000
Mesterskab
86870
Jesper Langhoff Pedersen
Tingsted Skytteforening
ST2
196.000
196.000
Hovedskydning
86870
Jesper Langhoff Pedersen
Tingsted Skytteforening
ST2
193.000
193.000
Mesterskab
53229
Kaj Pedersen
Maribo Skytteforening
SE2
197.000
197.000
Hovedskydning
53229
Kaj Pedersen
Maribo Skytteforening
SE2
195.000
195.000
Mesterskab
133776
Mikkel Henriksen
Ravnsborg Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
133776
Mikkel Henriksen
Ravnsborg Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Mesterskab
54186
Tønnes Koch
Nykøbing F. Skytteforening
SE2
194.000
194.000
Hovedskydning
54186
Tønnes Koch
Nykøbing F. Skytteforening
SE2
195.000
195.000
Mesterskab
55908
Leif Klausen
Næstved Skytteforening
SE2
196.000
196.000
Hovedskydning
55908
Leif Klausen
Næstved Skytteforening
SE2
193.000
193.000
Mesterskab
54774
Max Pil
Nykøbing F. Skytteforening
Å1
198.000
198.000
Hovedskydning
54774
Max Pil
Nykøbing F. Skytteforening
Å1
200.000
200.000
Mesterskab
101878
René Møller Maciejewski
Stege Ndr. Skytteforening
ST3
176.000
176.000
Hovedskydning
101878
René Møller Maciejewski
Stege Ndr. Skytteforening
ST3
177.000
177.000
Mesterskab
56375
Jesper Gerner Malmborg
Holmegaard Skytteforening
ST3
160.000
160.000
Hovedskydning
56375
Jesper Gerner Malmborg
Holmegaard Skytteforening
ST3
174.000
174.000
Mesterskab
53054
Per Andersen
Maribo Skytteforening
SE1
197.000
197.000
Hovedskydning
53054
Per Andersen
Maribo Skytteforening
SE1
193.000
193.000
Mesterskab
55698
Karsten Larsen
Ornebjerg Skytteforening
ST3
152.000
152.000
Hovedskydning
55698
Karsten Larsen
Ornebjerg Skytteforening
ST3
156.000
156.000
Mesterskab
54457
Mikael Green
Tingsted Skytteforening
ST2
187.000
187.000
Hovedskydning
101056
Børge Jørgensen
Tingsted Skytteforening
SE1
195.000
195.000
Hovedskydning
101056
Børge Jørgensen
Tingsted Skytteforening
SE1
197.000
197.000
Mesterskab
Til toppen