Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Skydning | Resultater
Resultat
DGI Storstrømmen LDM Voksen (Riffel, 15m) | Min Idræt
Stævneresultater - Alle
Alle landsdele
DGI Storstrømmen
Alle foreninger
Damsholte Skytteforening
Faxe Skytteforening
Holmegaard Skytteforening
Kongsted Skytteforening
Maribo Skytteforening
Nykøbing F. Skytteforening
Næstved Skytteforening
Ornebjerg Skytteforening
Ravnsborg Skytteforening
Sakskøbing Og Omegns Skytteforening
Stege Ndr. Skytteforening
Tingsted Skytteforening
Vestfalster Skytteforening
Væggerløse Skytteforening
Skyttenr
Navn
Forening
Klasse
Resultat
Point / O-tal
Niveau
53166
Berrit Carlsen
Maribo Skytteforening
SE2
190.000
190.000
Hovedskydning
87542
Claus Frederiksen
Damsholte Skytteforening
SE1
198.000
198.000
Mesterskab
86426
Frederikke Frederiksen
Damsholte Skytteforening
ST2
193.000
193.000
Mesterskab
86426
Frederikke Frederiksen
Damsholte Skytteforening
ST2
98.000
98.000
Finale
56316
Per Lund Pedersen
Holmegaard Skytteforening
SE2
192.000
192.000
Hovedskydning
56316
Per Lund Pedersen
Holmegaard Skytteforening
SE2
194.000
194.000
Mesterskab
54509
Knud Holse
Vestfalster Skytteforening
SE2
190.000
190.000
Hovedskydning
54509
Knud Holse
Vestfalster Skytteforening
SE2
194.000
194.000
Mesterskab
54298
Mogens Guldborg Jensen
Vestfalster Skytteforening
SE1
192.000
192.000
Hovedskydning
54298
Mogens Guldborg Jensen
Vestfalster Skytteforening
SE1
195.000
195.000
Mesterskab
109972
Kjeld Jensen
Vestfalster Skytteforening
SE2
195.000
195.000
Hovedskydning
55789
Svend Erik Reckeweg
Næstved Skytteforening
SE2
195.000
195.000
Hovedskydning
55789
Svend Erik Reckeweg
Næstved Skytteforening
SE2
192.000
192.000
Mesterskab
56001
Jan Mortensen
Næstved Skytteforening
SE1
199.000
199.000
Hovedskydning
56001
Jan Mortensen
Næstved Skytteforening
SE1
196.000
196.000
Mesterskab
56691
Kenneth Hansen
Ornebjerg Skytteforening
ST2
179.000
179.000
Mesterskab
92288
Anders Danielsen
Stege Ndr. Skytteforening
Å1
199.000
199.000
Hovedskydning
92288
Anders Danielsen
Stege Ndr. Skytteforening
Å1
198.000
198.000
Mesterskab
55133
Peter Hansen
Stege Ndr. Skytteforening
ST1
193.000
193.000
Hovedskydning
55133
Peter Hansen
Stege Ndr. Skytteforening
ST1
189.000
189.000
Mesterskab
55133
Peter Hansen
Stege Ndr. Skytteforening
ST1
99.000
99.000
Finale
86870
Jesper Langhoff Pedersen
Tingsted Skytteforening
ST1
194.000
194.000
Hovedskydning
86870
Jesper Langhoff Pedersen
Tingsted Skytteforening
ST1
194.000
194.000
Mesterskab
86870
Jesper Langhoff Pedersen
Tingsted Skytteforening
ST1
99.000
99.000
Finale
54142
Karen Lolle
Væggerløse Skytteforening
SE2
193.000
193.000
Hovedskydning
54142
Karen Lolle
Væggerløse Skytteforening
SE2
191.000
191.000
Mesterskab
54113
Poul Erik Hansen
Væggerløse Skytteforening
SE1
196.000
196.000
Hovedskydning
54113
Poul Erik Hansen
Væggerløse Skytteforening
SE1
198.000
198.000
Mesterskab
56096
Birthe Skytte
Næstved Skytteforening
SE1
198.000
198.000
Hovedskydning
56096
Birthe Skytte
Næstved Skytteforening
SE1
192.000
192.000
Mesterskab
140028
Mikkel Jørgensen
Sakskøbing Og Omegns Skytteforening
Å3
193.000
193.000
Hovedskydning
140028
Mikkel Jørgensen
Sakskøbing Og Omegns Skytteforening
Å3
191.000
191.000
Mesterskab
99457
Dennis Hansen
Vestfalster Skytteforening
ST3
186.000
186.000
Hovedskydning
99457
Dennis Hansen
Vestfalster Skytteforening
ST3
184.000
184.000
Mesterskab
112872
Harald Herikstad
Nykøbing F. Skytteforening
Å1
196.000
196.000
Hovedskydning
112872
Harald Herikstad
Nykøbing F. Skytteforening
Å1
199.000
199.000
Mesterskab
55090
Børge Pehrson
Damsholte Skytteforening
SE2
180.000
180.000
Hovedskydning
55090
Børge Pehrson
Damsholte Skytteforening
SE2
183.000
183.000
Mesterskab
84055
Torben Kristiansen
Næstved Skytteforening
Å1
198.000
198.000
Hovedskydning
84055
Torben Kristiansen
Næstved Skytteforening
Å1
198.000
198.000
Mesterskab
55109
Stefan Rasmussen
Ornebjerg Skytteforening
Å2
195.000
195.000
Hovedskydning
55109
Stefan Rasmussen
Ornebjerg Skytteforening
Å2
193.000
193.000
Mesterskab
119615
Maria K. K. Wismann
Sakskøbing Og Omegns Skytteforening
Å2
190.000
190.000
Hovedskydning
119615
Maria K. K. Wismann
Sakskøbing Og Omegns Skytteforening
Å2
196.000
196.000
Mesterskab
126417
Jens Christoffersen
Sakskøbing Og Omegns Skytteforening
FRI
193.000
193.000
Hovedskydning
126417
Jens Christoffersen
Sakskøbing Og Omegns Skytteforening
FRI
189.000
189.000
Mesterskab
140029
Mariane Jørgensen
Sakskøbing Og Omegns Skytteforening
Å3
174.000
174.000
Hovedskydning
56691
Kenneth Hansen
Ornebjerg Skytteforening
ST2
182.000
182.000
Hovedskydning
86426
Frederikke Frederiksen
Damsholte Skytteforening
ST2
183.000
183.000
Hovedskydning
87542
Claus Frederiksen
Damsholte Skytteforening
SE1
103.000
103.000
Finale
87542
Claus Frederiksen
Damsholte Skytteforening
SE1
198.000
198.000
Hovedskydning
53166
Berrit Carlsen
Maribo Skytteforening
SE2
194.000
194.000
Mesterskab
140029
Mariane Jørgensen
Sakskøbing Og Omegns Skytteforening
Å3
183.000
183.000
Mesterskab
81869
Leif Nielsen
Sakskøbing Og Omegns Skytteforening
SE2
195.000
195.000
Hovedskydning
81869
Leif Nielsen
Sakskøbing Og Omegns Skytteforening
SE2
193.000
193.000
Mesterskab
120475
Annette Nielsen
Sakskøbing Og Omegns Skytteforening
SE2
192.000
192.000
Hovedskydning
120475
Annette Nielsen
Sakskøbing Og Omegns Skytteforening
SE2
189.000
189.000
Mesterskab
53053
Per Henriksen
Sakskøbing Og Omegns Skytteforening
SE2
193.000
193.000
Hovedskydning
53053
Per Henriksen
Sakskøbing Og Omegns Skytteforening
SE2
198.000
198.000
Mesterskab
54883
Jane Pedersen
Nykøbing F. Skytteforening
ST3
187.000
187.000
Hovedskydning
54883
Jane Pedersen
Nykøbing F. Skytteforening
ST3
184.000
184.000
Mesterskab
84054
Camilla Anna Kristiansen
Næstved Skytteforening
Å1
199.000
199.000
Hovedskydning
84054
Camilla Anna Kristiansen
Næstved Skytteforening
Å1
200.000
200.000
Mesterskab
84054
Camilla Anna Kristiansen
Næstved Skytteforening
Å1
104.000
104.000
Finale
111560
Anders Røge
Næstved Skytteforening
Å1
198.000
198.000
Hovedskydning
111560
Anders Røge
Næstved Skytteforening
Å1
198.000
198.000
Mesterskab
111560
Anders Røge
Næstved Skytteforening
Å1
103.000
103.000
Finale
137381
Jean Delon
Vestfalster Skytteforening
FRI
195.000
195.000
Hovedskydning
137381
Jean Delon
Vestfalster Skytteforening
FRI
196.000
196.000
Mesterskab
53807
Henrik Leon Hansen
Ravnsborg Skytteforening
ST3
178.000
178.000
Hovedskydning
53807
Henrik Leon Hansen
Ravnsborg Skytteforening
ST3
176.000
176.000
Mesterskab
90322
Allan Frost
Ravnsborg Skytteforening
Å2
194.000
194.000
Hovedskydning
90322
Allan Frost
Ravnsborg Skytteforening
Å2
198.000
198.000
Mesterskab
53622
Erling Ahmt
Ravnsborg Skytteforening
SE1
194.000
194.000
Hovedskydning
53622
Erling Ahmt
Ravnsborg Skytteforening
SE1
193.000
193.000
Mesterskab
53860
Birgitte Nielsen
Ravnsborg Skytteforening
ST2
185.000
185.000
Hovedskydning
53860
Birgitte Nielsen
Ravnsborg Skytteforening
ST2
187.000
187.000
Mesterskab
53860
Birgitte Nielsen
Ravnsborg Skytteforening
ST2
96.000
96.000
Finale
110239
Xenia M. K. Rasmussen
Ravnsborg Skytteforening
Å1
196.000
196.000
Hovedskydning
110239
Xenia M. K. Rasmussen
Ravnsborg Skytteforening
Å1
200.000
200.000
Mesterskab
110239
Xenia M. K. Rasmussen
Ravnsborg Skytteforening
Å1
104.000
104.000
Finale
127837
Brian H. Larsen
Ravnsborg Skytteforening
Å2
198.000
198.000
Hovedskydning
127837
Brian H. Larsen
Ravnsborg Skytteforening
Å2
196.000
196.000
Mesterskab
111680
Emil M. Jørgensen
Ravnsborg Skytteforening
Å1
197.000
197.000
Hovedskydning
111680
Emil M. Jørgensen
Ravnsborg Skytteforening
Å1
197.000
197.000
Mesterskab
101878
René Møller Maciejewski
Stege Ndr. Skytteforening
ST2
182.000
182.000
Hovedskydning
101878
René Møller Maciejewski
Stege Ndr. Skytteforening
ST2
182.000
182.000
Mesterskab
56284
Benny Christiansen
Faxe Skytteforening
SE2
195.000
195.000
Hovedskydning
56284
Benny Christiansen
Faxe Skytteforening
SE2
190.000
190.000
Mesterskab
55571
Birthe Holm Thomsen
Ornebjerg Skytteforening
ST2
189.000
189.000
Hovedskydning
55571
Birthe Holm Thomsen
Ornebjerg Skytteforening
ST2
183.000
183.000
Mesterskab
108983
Sten Færregaard
Ornebjerg Skytteforening
Å2
196.000
196.000
Hovedskydning
108983
Sten Færregaard
Ornebjerg Skytteforening
Å2
190.000
190.000
Mesterskab
127632
Christian Iversen
Ornebjerg Skytteforening
Å2
197.000
197.000
Hovedskydning
127632
Christian Iversen
Ornebjerg Skytteforening
Å2
183.000
183.000
Mesterskab
129850
Isabella K. H. Jørgensen
Ornebjerg Skytteforening
Å3
190.000
190.000
Hovedskydning
129850
Isabella K. H. Jørgensen
Ornebjerg Skytteforening
Å3
187.000
187.000
Mesterskab
107354
Christel Sehested
Ornebjerg Skytteforening
Å2
194.000
194.000
Hovedskydning
107354
Christel Sehested
Ornebjerg Skytteforening
Å2
195.000
195.000
Mesterskab
55409
Nikolaj Overgaard
Ornebjerg Skytteforening
ST3
174.000
174.000
Hovedskydning
55409
Nikolaj Overgaard
Ornebjerg Skytteforening
ST3
181.000
181.000
Mesterskab
104892
Søren Gammeljord
Stege Ndr. Skytteforening
Å2
192.000
192.000
Hovedskydning
104892
Søren Gammeljord
Stege Ndr. Skytteforening
Å2
192.000
192.000
Mesterskab
54312
Bjarne Larsen
Maribo Skytteforening
SE2
194.000
194.000
Hovedskydning
54312
Bjarne Larsen
Maribo Skytteforening
SE2
194.000
194.000
Mesterskab
53137
Hanne Andersen
Tingsted Skytteforening
ST2
184.000
184.000
Hovedskydning
53137
Hanne Andersen
Tingsted Skytteforening
ST2
184.000
184.000
Mesterskab
55546
Finn K. Larsen
Ornebjerg Skytteforening
SE3
189.000
189.000
Hovedskydning
55546
Finn K. Larsen
Ornebjerg Skytteforening
SE3
189.000
189.000
Mesterskab
54808
Lisbeth Pil
Nykøbing F. Skytteforening
SE1
198.000
198.000
Hovedskydning
54808
Lisbeth Pil
Nykøbing F. Skytteforening
SE1
195.000
195.000
Mesterskab
122163
Maria Andersen
Nykøbing F. Skytteforening
Å1
200.000
200.000
Hovedskydning
122163
Maria Andersen
Nykøbing F. Skytteforening
Å1
199.000
199.000
Mesterskab
122163
Maria Andersen
Nykøbing F. Skytteforening
Å1
103.000
103.000
Finale
54774
Max Pil
Nykøbing F. Skytteforening
Å1
200.000
200.000
Hovedskydning
54774
Max Pil
Nykøbing F. Skytteforening
Å1
200.000
200.000
Mesterskab
54774
Max Pil
Nykøbing F. Skytteforening
Å1
103.000
103.000
Finale
54902
Hans Pil
Nykøbing F. Skytteforening
SE1
191.000
191.000
Hovedskydning
54902
Hans Pil
Nykøbing F. Skytteforening
SE1
198.000
198.000
Mesterskab
54186
Tønnes Koch
Nykøbing F. Skytteforening
SE1
197.000
197.000
Hovedskydning
54186
Tønnes Koch
Nykøbing F. Skytteforening
SE1
196.000
196.000
Mesterskab
97642
Flemming Larsen
Nykøbing F. Skytteforening
SE1
196.000
196.000
Hovedskydning
97642
Flemming Larsen
Nykøbing F. Skytteforening
SE1
195.000
195.000
Mesterskab
54116
Ole Ebbe
Væggerløse Skytteforening
SE2
195.000
195.000
Hovedskydning
54116
Ole Ebbe
Væggerløse Skytteforening
SE2
197.000
197.000
Mesterskab
55366
Svend Overgaard
Ornebjerg Skytteforening
Å2
194.000
194.000
Hovedskydning
55366
Svend Overgaard
Ornebjerg Skytteforening
Å2
192.000
192.000
Mesterskab
136825
Allan Simonsen
Nykøbing F. Skytteforening
Å2
198.000
198.000
Hovedskydning
136825
Allan Simonsen
Nykøbing F. Skytteforening
Å2
197.000
197.000
Mesterskab
SE2
194.000
194.000
Hovedskydning
SE2
188.000
188.000
Mesterskab
55706
Christian Andersen
Ornebjerg Skytteforening
Å2
194.000
194.000
Hovedskydning
55706
Christian Andersen
Ornebjerg Skytteforening
Å2
196.000
196.000
Mesterskab
55527
Hans Henrik Jacobsen
Ornebjerg Skytteforening
ST3
180.000
180.000
Hovedskydning
55527
Hans Henrik Jacobsen
Ornebjerg Skytteforening
ST3
173.000
173.000
Mesterskab
128706
Sine H. Jensen
Stege Ndr. Skytteforening
Å2
197.000
197.000
Hovedskydning
128706
Sine H. Jensen
Stege Ndr. Skytteforening
Å2
197.000
197.000
Mesterskab
55222
Jacob Nielsen
Stege Ndr. Skytteforening
ST2
186.000
186.000
Hovedskydning
55222
Jacob Nielsen
Stege Ndr. Skytteforening
ST2
187.000
187.000
Mesterskab
53229
Kaj Pedersen
Maribo Skytteforening
SE3
194.000
194.000
Hovedskydning
53229
Kaj Pedersen
Maribo Skytteforening
SE3
195.000
195.000
Mesterskab
55178
Lars Nøhr
Stege Ndr. Skytteforening
ST2
183.000
183.000
Hovedskydning
55531
Gitte Larsen
Damsholte Skytteforening
Å2
199.000
199.000
Hovedskydning
55531
Gitte Larsen
Damsholte Skytteforening
Å2
198.000
198.000
Mesterskab
55531
Gitte Larsen
Damsholte Skytteforening
Å2
101.000
101.000
Finale
54457
Mikael Green
Tingsted Skytteforening
ST2
190.000
190.000
Hovedskydning
54457
Mikael Green
Tingsted Skytteforening
ST2
183.000
183.000
Mesterskab
99427
Bent Christensen
Kongsted Skytteforening
SE1
194.000
194.000
Hovedskydning
99427
Bent Christensen
Kongsted Skytteforening
SE1
192.000
192.000
Mesterskab
54434
Palle Henriksen
Tingsted Skytteforening
ST3
177.000
177.000
Hovedskydning
54434
Palle Henriksen
Tingsted Skytteforening
ST3
173.000
173.000
Mesterskab
55908
Leif Klausen
Næstved Skytteforening
SE2
192.000
192.000
Hovedskydning
55908
Leif Klausen
Næstved Skytteforening
SE2
193.000
193.000
Mesterskab
56352
Line Gerner Malmborg
Næstved Skytteforening
Å1
197.000
197.000
Hovedskydning
56352
Line Gerner Malmborg
Næstved Skytteforening
Å1
197.000
197.000
Mesterskab
55698
Karsten Larsen
Ornebjerg Skytteforening
ST3
174.000
174.000
Hovedskydning
55698
Karsten Larsen
Ornebjerg Skytteforening
ST3
177.000
177.000
Mesterskab
53644
Miriam K. Nielsen
Ravnsborg Skytteforening
Å1
199.000
199.000
Hovedskydning
53644
Miriam K. Nielsen
Ravnsborg Skytteforening
Å1
199.000
199.000
Mesterskab
53644
Miriam K. Nielsen
Ravnsborg Skytteforening
Å1
101.000
101.000
Finale
Til toppen