julepistolterræn grov 2019 (GrovPistol andre end cal. 32) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
128426 Frank Reinholt Andersen Aalborg Skyttekreds GPA 11.000 11.000 Hovedskydning
135363 Kim Skifter Sørensen Års Skytteforening GPA 23.000 23.000 Hovedskydning
127025 Jakob Boel Nielsen Vester Hassing Skytteforening GPA 28.000 28.000 Hovedskydning
127860 Christian Bonde Andersen Akademisk Skytteforening, Århus GPA 25.000 25.000 Hovedskydning
127859 Anders Jensen Akademisk Skytteforening, Århus GPA 20.000 20.000 Hovedskydning
137245 Otto Høegh Akademisk Skytteforening, Århus GPA 18.000 18.000 Hovedskydning
136675 Per Nørskov Bentzen Akademisk Skytteforening, Århus GPA 27.000 27.000 Hovedskydning
112233 Erling Thomsen Struer Skyttekreds GPA 26.000 26.000 Hovedskydning
136674 Torben Olsen Struer Skyttekreds GPA 8.000 8.000 Hovedskydning
122103 Henrik Sjang Davidsen Skytteklubben DSB/ASF GPA 32.000 32.000 Hovedskydning
109163 René Mosegaard Østbirk Pistol Skytter GPA 36.000 36.000 Hovedskydning
20180 Jan Sander Østbirk Pistol Skytter GPA 46.000 46.000 Hovedskydning
85773 Erik Dyhr Østbirk Pistol Skytter GPA 43.000 43.000 Hovedskydning
97307 Kim S. J. Jensen Østbirk Pistol Skytter GPA 52.000 52.000 Hovedskydning
21521 Dan Hansen Vejle Skytteforening GPA 23.000 23.000 Hovedskydning
25972 Kåre Janussen Akademisk Skytteforening, Århus GPA 30.000 30.000 Hovedskydning
26614 Henrik Ditlev Akademisk Skytteforening, Århus GPA 17.000 17.000 Hovedskydning
140448 Mark Thun Andreasen Akademisk Skytteforening, Århus GPA 10.000 10.000 Hovedskydning
137250 Peter Isaksen Akademisk Skytteforening, Århus GPA 26.000 26.000 Hovedskydning
128589 Thomas Viborg Akademisk Skytteforening, Århus GPA 36.000 36.000 Hovedskydning
89048 Jørn Christensen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafd GPA 35.000 35.000 Hovedskydning
32361 Knud Jensen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafd GPA 19.000 19.000 Hovedskydning
35197 Kim Karup Jensen Østjydsk Pistolklub GPA 33.000 33.000 Hovedskydning
81518 Casper Berg Kjeldsen Østjydsk Pistolklub GPA 23.000 23.000 Hovedskydning
35286 Verner Isaksen Østjydsk Pistolklub GPA 27.000 27.000 Hovedskydning
96079 Tommy H. Kristensen Østjydsk Pistolklub GPA 24.000 24.000 Hovedskydning
35645 Henning G. Bro Østjydsk Pistolklub GPA 13.000 13.000 Hovedskydning
96449 Niels Knudstrup Nykøbing Mors Skyttekreds GPA 26.000 26.000 Hovedskydning
132733 Karen Louise Nielsen Nykøbing Mors Skyttekreds GPA 21.000 21.000 Hovedskydning
132734 Hans Chr. Nielsen Nykøbing Mors Skyttekreds GPA 21.000 21.000 Hovedskydning
139822 Søren Just Østjydsk Pistolklub GPA 4.000 4.000 Hovedskydning
35319 Søren Døssing Østjydsk Pistolklub GPA 19.000 19.000 Hovedskydning
27071 Jørn N. Kristensen Nykøbing Mors Skyttekreds GPA 49.000 49.000 Hovedskydning
116483 Rune B. Pedersen Nykøbing Mors Skyttekreds GPA 22.000 22.000 Hovedskydning
139255 Gert Rettig Nykøbing Mors Skyttekreds GPA 27.000 27.000 Hovedskydning
32050 Ove Jensen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafd GPA 21.000 21.000 Hovedskydning
93595 Viggo Pedersen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafd GPA 20.000 20.000 Hovedskydning
89737 Gregers Kirdorf Ølsted Skytteforening GPA 24.000 24.000 Hovedskydning
128897 Torben Nielsen Ølsted Skytteforening GPA 27.000 27.000 Hovedskydning
121613 Carsten Jensen Vejle Skytteforening GPA 30.000 30.000 Hovedskydning
35103 Uffe Borch Hansen Vejle Skytteforening GPA 12.000 12.000 Hovedskydning
91439 Henrik Koustrup Struer Skyttekreds GPA 29.000 29.000 Hovedskydning
90255 Preben Troelsen Lind Skytteforening GPA 36.000 36.000 Hovedskydning
94652 Kaare Grønvold Strøby Skytteforening GPA 37.000 37.000 Hovedskydning
66086 Ejner Nicolaisen Hørsholm Pistolforening GPA 34.000 34.000 Hovedskydning
121148 Kjeld B. Jensen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter GPA 13.000 13.000 Hovedskydning
127074 Carsten Rasmussen Østbirk Pistol Skytter GPA 28.000 28.000 Hovedskydning
128716 Claus Venning Østbirk Pistol Skytter GPA 13.000 13.000 Hovedskydning
43974 Sten Aarestrup Aabenraa Skytteforening GPA 46.000 46.000 Hovedskydning
44032 Henning Dall Aabenraa Skytteforening GPA 42.000 42.000 Hovedskydning
18474 Bjarne Skibild Djurslands PistolKlub GPA 41.000 41.000 Hovedskydning
133049 Frantz Glantz-Jørgensen Assentoft Skytteforening GPA 14.000 14.000 Hovedskydning
115517 Gerhard Wirenfeldt Idrætsforeningen Flyvestation Karup GPA 39.000 39.000 Hovedskydning
89856 Ib Steen Jørgensen Skyttekreds Bjerringbro GPA 27.000 27.000 Hovedskydning
135511 Morten Jakobsen Østbirk Pistol Skytter GPA 22.000 22.000 Hovedskydning
115713 Henrik Andersen Djurslands PistolKlub GPA 55.000 55.000 Hovedskydning
139207 Rikke Thodberg Djurslands PistolKlub GPA 6.000 6.000 Hovedskydning
81109 John Harry Nielsen Ørnhøj Skytteforening GPA 49.000 49.000 Hovedskydning
102082 Mads Bøgh Jørgensen Djurslands PistolKlub GPA 19.000 19.000 Hovedskydning
24175 Bo Petersen Sejs-Svejbæk Skytteforening GPA 22.000 22.000 Hovedskydning
21999 Henrik Søndergård Møller Sejs-Svejbæk Skytteforening GPA 17.000 17.000 Hovedskydning
126402 Brian Friis Sejs-Svejbæk Skytteforening GPA 14.000 14.000 Hovedskydning
22545 Jan Klarbæk Sejs-Svejbæk Skytteforening GPA 27.000 27.000 Hovedskydning
139825 Per Brorson Nielsen Ølsted Skytteforening GPA 12.000 12.000 Hovedskydning
128813 Sten Andersen Ølsted Skytteforening GPA 27.000 27.000 Hovedskydning
137210 Brian Hauge Rehmeier Ølsted Skytteforening GPA 22.000 22.000 Hovedskydning
21173 Jan Pedersen Horsens Skyttekreds GPA 47.000 47.000 Hovedskydning
20987 Morten Bjerremand Mortensen Horsens Skyttekreds GPA 34.000 34.000 Hovedskydning
109212 Arne Jensen Horsens Skyttekreds GPA 30.000 30.000 Hovedskydning
34726 Knud Erik Müller Vejle Skytteforening GPA 26.000 26.000 Hovedskydning
88770 Henrik Jeppesen Ribe Skyttekreds GPA 30.000 30.000 Hovedskydning
59742 Henrik Korngaard Strøby Skytteforening GPA 24.000 24.000 Hovedskydning
95739 Christian Stigaard Horsens Skyttekreds GPA 27.000 27.000 Hovedskydning
17477 Valther Jørgensen Allingåbro Skytteforening GPA 41.000 41.000 Hovedskydning
101744 Nofil Nawaz Mulkana RI 98 Skytteforening GPA 34.000 34.000 Hovedskydning
127672 Jacob Walsøe Klejs-Juelsminde Skytteforening GPA 35.000 35.000 Hovedskydning
136329 Søren Søndergaard Thomsen Horsens Skyttekreds GPA 29.000 29.000 Hovedskydning
96743 Louise Winther RI 98 Skytteforening GPA 21.000 21.000 Hovedskydning
124271 Dimitri Ruusuviita Billund-Vorbasse Skytteforening GPA 2.000 2.000 Hovedskydning
132186 Phillip Bang Billund-Vorbasse Skytteforening GPA 6.000 6.000 Hovedskydning
125119 Bent Buus Hansen Hem Skytteforening GPA 31.000 31.000 Hovedskydning
102480 Per Fjord Carlsen Skjern Skytteforening GPA 37.000 37.000 Hovedskydning
32357 Knud Erik Sørensen Lind Skytteforening GPA 61.000 61.000 Hovedskydning
103432 Ulrik Grodt Ølsted Skytteforening GPA 52.000 52.000 Hovedskydning
110568 Nikolaj Wollenberg Ølsted Skytteforening GPA 34.000 34.000 Hovedskydning
20984 Nathasja Juul Ølsted Skytteforening GPA 14.000 14.000 Hovedskydning
121745 Karsten Hornshøj Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafd GPA 38.000 38.000 Hovedskydning
107986 Bernt Christensen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafd GPA 31.000 31.000 Hovedskydning
118856 Jørn Nørgaard Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafd GPA 9.000 9.000 Hovedskydning
124337 Henrik Laursen Ølsted Skytteforening GPA 16.000 16.000 Hovedskydning
122885 Niels-Jørgen Poulsen Vejle Skytteforening GPA 15.000 15.000 Hovedskydning
127070 Eva Hviid Christensen Østbirk Pistol Skytter GPA 33.000 33.000 Hovedskydning
140978 Brian Hede Horsens Skyttekreds GPA 11.000 11.000 Hovedskydning
32035 Peter Davis Lind Skytteforening GPA 43.000 43.000 Hovedskydning
133018 Sune Bækgaard Sørensen Lind Skytteforening GPA 38.000 38.000 Hovedskydning

Til toppen