Rangliste Stævne Nr.2 (Luftriffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
54168 Allan Bruun Væggerløse Skytteforening SE2 195.0 195.0 Hovedskydning
129908 Charlotte V. Hansen Væggerløse Skytteforening Å1 197.0 197.0 Hovedskydning
107194 Leif Jepson Væggerløse Skytteforening SE2 196.0 196.0 Hovedskydning
54740 Niels Corfitsen Væggerløse Skytteforening SE2 189.0 189.0 Hovedskydning
124841 Ole Andersen Væggerløse Skytteforening SE2 191.0 191.0 Hovedskydning
54928 Erik Andrè Væggerløse Skytteforening SE2 189.0 189.0 Hovedskydning
54180 Finn Munksbo Væggerløse Skytteforening SE2 192.0 192.0 Hovedskydning
56284 Benny Christiansen Faxe Skytteforening SE2 196.0 196.0 Hovedskydning
56284 Benny Christiansen Faxe Skytteforening SE2 195.0 195.0 Mesterskab
54116 Ole Ebbe Væggerløse Skytteforening SE1 198.0 198.0 Hovedskydning
54113 Poul Erik Hansen Væggerløse Skytteforening SE1 192.0 192.0 Hovedskydning
116797 Finn Larsen Væggerløse Skytteforening SE2 196.0 196.0 Hovedskydning
133529 Henning Frantzen Væggerløse Skytteforening SE2 193.0 193.0 Hovedskydning
54814 Leif Hansen Væggerløse Skytteforening SE2 190.0 190.0 Hovedskydning
54172 Preben Grubbe Væggerløse Skytteforening SE2 195.0 195.0 Hovedskydning
54172 Preben Grubbe Væggerløse Skytteforening SE2 193.0 193.0 Mesterskab
54902 Hans Pil Nykøbing F. Skytteforening SE1 200.0 200.0 Hovedskydning
54902 Hans Pil Nykøbing F. Skytteforening SE1 200.0 200.0 Mesterskab
112872 Harald Herikstad Nykøbing F. Skytteforening Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
112872 Harald Herikstad Nykøbing F. Skytteforening Å1 200.0 200.0 Mesterskab
54774 Max Pil Nykøbing F. Skytteforening Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
54774 Max Pil Nykøbing F. Skytteforening Å1 200.0 200.0 Mesterskab
122163 Maria Andersen Nykøbing F. Skytteforening Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
122163 Maria Andersen Nykøbing F. Skytteforening Å1 200.0 200.0 Mesterskab
97642 Flemming Larsen Nykøbing F. Skytteforening SE1 197.0 197.0 Hovedskydning
95279 Johnny Nielsen Nykøbing F. Skytteforening SE2 194.0 194.0 Hovedskydning
95279 Johnny Nielsen Nykøbing F. Skytteforening SE2 194.0 194.0 Mesterskab
54977 Benny S Hansen Nykøbing F. Skytteforening FRI 194.0 194.0 Hovedskydning
55237 Frank Larsen Damsholte Skytteforening SE2 194.0 194.0 Hovedskydning
120928 Knud Jørgensen Væggerløse Skytteforening SE2 178.0 178.0 Hovedskydning
108974 Kamilla Schlippe Jakobsen Kongsted Skytteforening ST3 191.0 191.0 Mesterskab
108974 Kamilla Schlippe Jakobsen Kongsted Skytteforening ST3 193.0 193.0 Hovedskydning
99427 Bent Christensen Kongsted Skytteforening SE2 194.0 194.0 Mesterskab
99427 Bent Christensen Kongsted Skytteforening SE2 192.0 192.0 Hovedskydning
140958 Marius Hartman Nielsen Kongsted Skytteforening BK2 199.0 199.0 Mesterskab
140958 Marius Hartman Nielsen Kongsted Skytteforening BK2 200.0 200.0 Hovedskydning

Til toppen