Præmieskydning - Boddum-Ydby Skytteforening (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
28179 Tommy Hasager Boddum-Ydby Skytteforening Å1 197.000 197.000 Hovedskydning
28179 Tommy Hasager Boddum-Ydby Skytteforening Å1 196.000 196.000 Mesterskab
121720 Jens Guldhammer Mikkelsen Sjørring Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
121720 Jens Guldhammer Mikkelsen Sjørring Skytteforening BK2 195.000 195.000 Mesterskab
118322 Sebastian Nielsen Boddum-Ydby Skytteforening BK3 194.000 194.000 Hovedskydning
118322 Sebastian Nielsen Boddum-Ydby Skytteforening BK3 195.000 195.000 Mesterskab
140253 Emil Møller Kristensen Sjørring Skytteforening BK4 190.000 190.000 Hovedskydning
140253 Emil Møller Kristensen Sjørring Skytteforening BK4 186.000 186.000 Mesterskab
136337 Andreas Kjær Tilsted Bojesen Thisted Skyttekreds BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
136337 Andreas Kjær Tilsted Bojesen Thisted Skyttekreds BK2 199.000 199.000 Mesterskab
124958 Karl Kristian Sixhøj Nielsen Thisted Skyttekreds J2 198.000 198.000 Hovedskydning
124958 Karl Kristian Sixhøj Nielsen Thisted Skyttekreds J2 197.000 197.000 Mesterskab
117498 Christoffer Jensen Thisted Skyttekreds BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
117498 Christoffer Jensen Thisted Skyttekreds BK1 200.000 200.000 Mesterskab
122757 Johannes Bak Nielsen Sjørring Skytteforening J1 199.000 199.000 Mesterskab
93637 Bent Jensen Boddum-Ydby Skytteforening SE1 198.000 198.000 Mesterskab
122757 Johannes Bak Nielsen Sjørring Skytteforening J1 197.000 197.000 Hovedskydning
140172 Simon Korsgaard Jepsen Boddum-Ydby Skytteforening BK4 193.000 193.000 Mesterskab
140172 Simon Korsgaard Jepsen Boddum-Ydby Skytteforening BK4 187.000 187.000 Hovedskydning
128063 Nikoline Bak Nielsen Sjørring Skytteforening J2 197.000 197.000 Mesterskab
128063 Nikoline Bak Nielsen Sjørring Skytteforening J2 195.000 195.000 Hovedskydning
124317 Jonas Jepsen Sjørring Skytteforening BK2 199.000 199.000 Mesterskab
124317 Jonas Jepsen Sjørring Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
140806 Juliane Andersen Sjørring Skytteforening BK4 187.000 187.000 Mesterskab
140806 Juliane Andersen Sjørring Skytteforening BK4 186.000 186.000 Hovedskydning
118983 Jacob Høegh Thomsen Sjørring Skytteforening J2 198.000 198.000 Mesterskab
118983 Jacob Høegh Thomsen Sjørring Skytteforening J2 195.000 195.000 Hovedskydning
108452 Victoria Riemann Dahl Boddum-Ydby Skytteforening ST2 184.000 184.000 Mesterskab
108452 Victoria Riemann Dahl Boddum-Ydby Skytteforening ST2 188.000 188.000 Hovedskydning
136349 Ida Sofie Østergaard Thomsen Thisted Skyttekreds BK3 193.000 193.000 Mesterskab
136349 Ida Sofie Østergaard Thomsen Thisted Skyttekreds BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
137637 Nicklas L. Sørensen Thisted Skyttekreds BK2 195.000 195.000 Mesterskab
137637 Nicklas L. Sørensen Thisted Skyttekreds BK2 186.000 186.000 Hovedskydning
29117 Bitten Hansen Sjørring Skytteforening Å2 189.000 189.000 Mesterskab
29117 Bitten Hansen Sjørring Skytteforening Å2 195.000 195.000 Hovedskydning
93472 Anne Bakke Nielsen Thisted Skyttekreds ST3 194.000 194.000 Mesterskab
93472 Anne Bakke Nielsen Thisted Skyttekreds ST3 191.000 191.000 Hovedskydning
130941 Jonas Møller Kristensen Sjørring Skytteforening BK2 198.000 198.000 Mesterskab
115656 Magnus Mikkelsen Karby Skyttekreds BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
115656 Magnus Mikkelsen Karby Skyttekreds BK2 197.000 197.000 Mesterskab
118558 Jonas Tilsted Boddum-Ydby Skytteforening J1 198.000 198.000 Hovedskydning
118558 Jonas Tilsted Boddum-Ydby Skytteforening J1 198.000 198.000 Mesterskab
127751 Patrick Jepsen Skals Skytteforening Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
127751 Patrick Jepsen Skals Skytteforening Å1 199.000 199.000 Mesterskab
130941 Jonas Møller Kristensen Sjørring Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
93637 Bent Jensen Boddum-Ydby Skytteforening SE1 194.000 194.000 Hovedskydning
113577 Mathias N. Nielsen Boddum-Ydby Skytteforening ST2 194.000 194.000 Hovedskydning
118982 Jonas Høegh Thomsen Sjørring Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
118982 Jonas Høegh Thomsen Sjørring Skytteforening BK2 197.000 197.000 Mesterskab
120875 Casper Snedker Karby Skyttekreds BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
120875 Casper Snedker Karby Skyttekreds BK1 199.000 199.000 Mesterskab
118349 Laura Riemann Dahl Boddum-Ydby Skytteforening ST2 189.000 189.000 Hovedskydning
118349 Laura Riemann Dahl Boddum-Ydby Skytteforening ST2 193.000 193.000 Mesterskab
113577 Mathias N. Nielsen Boddum-Ydby Skytteforening ST2 192.000 192.000 Mesterskab
130892 Emilie Nielsen Boddum-Ydby Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
130892 Emilie Nielsen Boddum-Ydby Skytteforening BK2 200.000 200.000 Mesterskab
134429 Ole Pedersen Boddum-Ydby Skytteforening SE2 189.000 189.000 Hovedskydning
134429 Ole Pedersen Boddum-Ydby Skytteforening SE2 191.000 191.000 Mesterskab
93954 Erling Munkholm Boddum-Ydby Skytteforening SE2 194.000 194.000 Hovedskydning
93954 Erling Munkholm Boddum-Ydby Skytteforening SE2 196.000 196.000 Mesterskab
140171 Rebekka Ørum Boddum-Ydby Skytteforening BK3 200.000 200.000 Hovedskydning
140171 Rebekka Ørum Boddum-Ydby Skytteforening BK3 196.000 196.000 Mesterskab
140177 Thomas Poulsen Boddum-Ydby Skytteforening Å3 189.000 189.000 Hovedskydning
140177 Thomas Poulsen Boddum-Ydby Skytteforening Å3 194.000 194.000 Mesterskab
135344 Maya Worm Christensen Boddum-Ydby Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
135344 Maya Worm Christensen Boddum-Ydby Skytteforening BK1 198.000 198.000 Mesterskab
93636 Lars Jensen Boddum-Ydby Skytteforening Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
93636 Lars Jensen Boddum-Ydby Skytteforening Å1 198.000 198.000 Mesterskab
88266 Inge Spanggaard Futtrup Boddum-Ydby Skytteforening Å1 195.000 195.000 Hovedskydning
88266 Inge Spanggaard Futtrup Boddum-Ydby Skytteforening Å1 198.000 198.000 Mesterskab
106220 Kasper Hjorth Lousdal Boddum-Ydby Skytteforening Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
106220 Kasper Hjorth Lousdal Boddum-Ydby Skytteforening Å1 200.000 200.000 Mesterskab
99527 Lisbeth Stricker Jensen Vodskov Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
99527 Lisbeth Stricker Jensen Vodskov Skytteforening Å1 198.000 198.000 Mesterskab
101592 Elly Jensen Boddum-Ydby Skytteforening SE3 186.000 186.000 Hovedskydning
92975 Gert M. Jensen Boddum-Ydby Skytteforening ST1 190.000 190.000 Hovedskydning
92975 Gert M. Jensen Boddum-Ydby Skytteforening ST1 189.000 189.000 Mesterskab

Til toppen