Præmieskydning - Boddum-Ydby Skytteforening (Luftriffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
130892 Emilie Nielsen Boddum-Ydby Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
130892 Emilie Nielsen Boddum-Ydby Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
93636 Lars Jensen Boddum-Ydby Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
93636 Lars Jensen Boddum-Ydby Skytteforening Å1 198.000 198.000 Mesterskab
99527 Lisbeth Stricker Jensen Vodskov Skytteforening Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
99527 Lisbeth Stricker Jensen Vodskov Skytteforening Å1 200.000 200.000 Mesterskab
135344 Maya Worm Christensen Boddum-Ydby Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
135344 Maya Worm Christensen Boddum-Ydby Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
88266 Inge Spanggaard Futtrup Boddum-Ydby Skytteforening Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
88266 Inge Spanggaard Futtrup Boddum-Ydby Skytteforening Å1 198.000 198.000 Mesterskab
113577 Mathias N. Nielsen Boddum-Ydby Skytteforening ST2 183.000 183.000 Hovedskydning
113577 Mathias N. Nielsen Boddum-Ydby Skytteforening ST2 189.000 189.000 Mesterskab
117498 Christoffer Jensen Thisted Skyttekreds BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
117498 Christoffer Jensen Thisted Skyttekreds BK1 199.000 199.000 Mesterskab
136337 Andreas Kjær Tilsted Bojesen Thisted Skyttekreds BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
136337 Andreas Kjær Tilsted Bojesen Thisted Skyttekreds BK1 200.000 200.000 Mesterskab
28179 Tommy Hasager Boddum-Ydby Skytteforening Å2 198.000 198.000 Hovedskydning
28179 Tommy Hasager Boddum-Ydby Skytteforening Å2 197.000 197.000 Mesterskab
93472 Anne Bakke Nielsen Thisted Skyttekreds ST3 189.000 189.000 Hovedskydning
93472 Anne Bakke Nielsen Thisted Skyttekreds ST3 191.000 191.000 Mesterskab
108452 Victoria Riemann Dahl Boddum-Ydby Skytteforening ST2 187.000 187.000 Hovedskydning
108452 Victoria Riemann Dahl Boddum-Ydby Skytteforening ST2 188.000 188.000 Mesterskab
118349 Laura Riemann Dahl Boddum-Ydby Skytteforening ST3 188.000 188.000 Hovedskydning
118349 Laura Riemann Dahl Boddum-Ydby Skytteforening ST3 189.000 189.000 Mesterskab
127751 Patrick Jepsen Viborg Skytteforening ST3 194.000 194.000 Hovedskydning
127751 Patrick Jepsen Viborg Skytteforening ST3 183.000 183.000 Mesterskab
93637 Bent Jensen Boddum-Ydby Skytteforening SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
93637 Bent Jensen Boddum-Ydby Skytteforening SE1 199.000 199.000 Mesterskab
101592 Elly Jensen Boddum-Ydby Skytteforening SE2 190.000 190.000 Hovedskydning
101592 Elly Jensen Boddum-Ydby Skytteforening SE2 188.000 188.000 Mesterskab
134429 Ole Pedersen Boddum-Ydby Skytteforening SE2 194.000 194.000 Hovedskydning
134429 Ole Pedersen Boddum-Ydby Skytteforening SE2 197.000 197.000 Mesterskab
29126 Bent Olesen Sjørring Skytteforening SE1 200.000 200.000 Hovedskydning
29126 Bent Olesen Sjørring Skytteforening SE1 200.000 200.000 Mesterskab
118558 Jonas Tilsted Boddum-Ydby Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
118558 Jonas Tilsted Boddum-Ydby Skytteforening J1 200.000 200.000 Mesterskab
106220 Kasper Hjorth Lousdal Boddum-Ydby Skytteforening Å2 200.000 200.000 Hovedskydning
106220 Kasper Hjorth Lousdal Boddum-Ydby Skytteforening Å2 199.000 199.000 Mesterskab

Til toppen