Vinterholdturnering 4 (Luftriffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
134030 Mikkel Grønlund Videbæk Skytteforening BK3 199.0 199.0 Hovedskydning
138877 Jesper Skaarup Videbæk Skytteforening Å2 173.0 173.0 Hovedskydning
138877 Jesper Skaarup Videbæk Skytteforening Å2 179.0 179.0 Mesterskab
123295 Kåre Thyregaard Videbæk Skytteforening Å2 190.0 190.0 Hovedskydning
139830 Peter Mortensen Stadil-Vedersø Skytteforening Å2 195.0 195.0 Hovedskydning
98925 Maria Mortensen Stadil-Vedersø Skytteforening Å2 197.0 197.0 Hovedskydning
139899 Rasmus Figuera Storm Trehøje Skytteforening BK2 190.0 190.0 Hovedskydning
127241 Rasmus Kjeldal Trehøje Skytteforening BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
125039 Willads Brandt Trehøje Skytteforening BK1 195.0 195.0 Hovedskydning
132754 Freja Solveig Jensen Trehøje Skytteforening BK3 136.0 136.0 Hovedskydning
132750 Jesper Brinckopff Weiss Trehøje Skytteforening BK2 193.0 193.0 Hovedskydning
118946 Magnus Helleskov Trehøje Skytteforening BK2 184.0 184.0 Hovedskydning
127244 Lærke Lykke Jensen Trehøje Skytteforening BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
127244 Lærke Lykke Jensen Trehøje Skytteforening BK2 188.0 188.0 Mesterskab
139901 Lucas Overgaard Trehøje Skytteforening BK3 145.0 145.0 Hovedskydning
128439 Thais Holbøll Trehøje Skytteforening BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
139903 Olivia Sobel Trehøje Skytteforening BK3 197.0 197.0 Hovedskydning
132749 Oliver Jeromin Rasmussen Trehøje Skytteforening BK2 199.0 199.0 Hovedskydning
127741 Kristian Lauritsen Trehøje Skytteforening BK2 194.0 194.0 Hovedskydning
123666 Emil Thusgaard Trehøje Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
122968 Valdemar Mohr Vesterblaae Trehøje Skytteforening BK1 194.0 194.0 Hovedskydning
137699 Mikkel Bang-Madsen Trehøje Skytteforening BK3 184.0 184.0 Hovedskydning
127236 Kristian A. Larsen Trehøje Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
140114 Torben Kjerulff Trehøje Skytteforening FRI 186.0 186.0 Hovedskydning
140114 Torben Kjerulff Trehøje Skytteforening FRI 189.0 189.0 Mesterskab
119523 Sarah Holst-Pedersen Trehøje Skytteforening J2 199.0 199.0 Hovedskydning
119521 Sofie Nielsen Trehøje Skytteforening J1 197.0 197.0 Hovedskydning
138784 Andreas Grøndal Stenskjær Trehøje Skytteforening J2 186.0 186.0 Hovedskydning
133863 Kasper Stenskjær Trehøje Skytteforening J2 197.0 197.0 Hovedskydning
140589 Jannie Bitten Stenskjær Trehøje Skytteforening Å2 197.0 197.0 Hovedskydning
140580 Tina Kjeldal Trehøje Skytteforening Å2 196.0 196.0 Hovedskydning
30467 Niels H. Overgaard Trehøje Skytteforening ST1 200.0 200.0 Hovedskydning
141296 Poul Åge Nielsen Trehøje Skytteforening FRI 187.0 187.0 Hovedskydning
141296 Poul Åge Nielsen Trehøje Skytteforening FRI 191.0 191.0 Mesterskab
137480 Christine Jeromin Trehøje Skytteforening Å2 195.0 195.0 Hovedskydning
135682 Simon Holbøll Mølgaard Trehøje Skytteforening BK2 199.0 199.0 Hovedskydning
132757 Rasmus Frederiksen Skjern Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
134796 Villads Halkjær Sørensen Skjern Skytteforening BK2 200.0 200.0 Hovedskydning
123534 Mathias Aaes Thomsen Skjern Skytteforening BK2 191.0 191.0 Hovedskydning
132144 Daniel T. Enoch Skjern Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
53119 Jens Peter Hansen Skjern Skytteforening ST3 175.0 175.0 Hovedskydning
88757 Bendt Kjærsig Skjern Skytteforening ST3 176.0 176.0 Hovedskydning
36319 Helge Møller Skjern Skytteforening SE2 192.0 192.0 Hovedskydning
38013 Bente Andersen Skjern Skytteforening SE2 181.0 181.0 Hovedskydning

Til toppen