| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 15m - Mesterskab Å1

1 122605 Torben Bech Jensen Ulbjerg Skytteforening 197/00 198/00 395/00

Riffel, 15m - Klasse BK1

1 133795 Laura Holm Jensen Kjellerup Skytteforening 200/00
1 117830 Casper Johansen Skive skytteforening 200/00
1 131280 Christian E. Andersen Skive skytteforening 200/00
1 131717 Matilde Engel Thomsen Them Skytteforening 200/00
1 123230 Keven Axel Sørensen Viborg Skytteforening 200/00
1 126481 Lau valsgaard Sørensen Viborg Skytteforening 200/00
1 136270 Andrii Krop Viborg Skytteforening 200/00
1 131017 Malou Brorson Viborg Skytteforening 200/00
1 124164 Sarah Hamborg Sørensen Arnborg Idrætsforening 200/00
10 135834 Josefine Søby Johnsen Viborg Skytteforening 199/00
10 136694 Annabelle Borved Viborg Skytteforening 199/00
10 131379 Andreas Rytter Bengtsson Them Skytteforening 199/00
10 128677 Anna Barslund Rasmussen Møldrup Skytteforening 199/00
10 131282 Tobias Iversen Skive skytteforening 199/00
10 135995 Lærke Søndergaard Skive skytteforening 199/00
16 134500 Laura Friis Kriegbaum Viborg Skytteforening 198/00
16 122611 Anna Katrine S. Sørensen Ulbjerg Skytteforening 198/00
16 123101 Viktor Bæk Them Skytteforening 198/00
19 131381 Trine Stensgaard Arnborg Idrætsforening 197/00
20 110430 Mads Willum Arnborg Idrætsforening 196/00
20 116303 Jakob Falk Pedersen Karup Skytteforening 196/00

Riffel, 15m - Klasse BK2

1 133138 Laura Brøndum Østergaard Viborg Skytteforening 200/00
1 121234 Oliver Falkenberg Petersen Viborg Skytteforening 200/00
1 137618 Rikke Buur Arnborg Idrætsforening 200/00
4 129954 Magnus Sundstrup Aulum Skytteforening 199/00
4 135425 Louie Betzer Elgaard Them Skytteforening 199/00
4 135502 Asger Brunbjerg Bech Viborg Skytteforening 199/00
4 138874 Mille Baadsgaard Raahede Skive skytteforening 199/00
4 136502 Sebastian Brorson Falconi Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 199/00
4 125226 Mads Peter Axelsen Møldrup Skytteforening 199/00
4 135935 Freja Lundal Nielsen Møldrup Skytteforening 199/00
11 135694 Sebastian K. Thomsen Møldrup Skytteforening 198/00
11 137449 Silke Revall Klærke Viborg Skytteforening 198/00
11 131378 Emil Rytter Bengtsson Them Skytteforening 198/00
14 136539 Kaya Wulf Lindgaard Them Skytteforening 197/00
14 138872 Clara Godsk Damgaard Skive skytteforening 197/00
16 130754 Jeppe Thor Laursen Hem Skytteforening 196/00
16 127845 Oliver Sletten Skarrild Idrætsforening 196/00
16 135836 Tobias Davidsen Viborg Skytteforening 196/00
16 123656 Valdemar Langkilde Viborg Skytteforening 196/00
16 136201 Tobias Fyllgraf Christensen Møldrup Skytteforening 196/00
16 130711 Sara Elisabeth Axelsen Møldrup Skytteforening 196/00
22 139082 Kathrine Kristiansen Viborg Skytteforening 195/00
22 132436 Christian Langvad Kristensen Skyttekreds Bjerringbro 195/00
22 133333 Nicklas Harring Andersen Kjellerup Skytteforening 195/00
25 129389 Nicklas Drejer Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 194/00
25 135072 Jacob Leth Grønbeck Skyttekreds Bjerringbro 194/00
27 136616 Sarah H. Bødker Skyttekreds Bjerringbro 193/00
27 134492 Christian Dahl Laugesen Hem Skytteforening 193/00
27 134548 Markus Miland Karlsen Karup Skytteforening 193/00
27 122764 Rasmus Glud Karup Skytteforening 193/00
27 133796 Tobias Rude Jensen Kjellerup Skytteforening 193/00
32 128758 Marc Nielsen Viborg Skytteforening 192/00
32 136545 Karoline Pedersen Them Skytteforening 192/00
34 131229 Jon Lyn Lyrn Skals Skytteforening 191/00
34 134828 Sara Manly Rottwitt Skals Skytteforening 191/00
34 126886 Laurits Pinnerup Hem Skytteforening 191/00
34 133140 Nicoline Kokholm Jensen Ulbjerg Skytteforening 191/00
38 122524 Rune Højgaard Skals Skytteforening 190/00
39 137616 Anton Buur Arnborg Idrætsforening 188/00
40 130966 Christina B. Sørensen Them Skytteforening 185/00
40 135071 Siff Juhl Andersen Skyttekreds Bjerringbro 185/00
42 126233 Rasmus Klærke Silkeborg Skyttekreds 177/00

Riffel, 15m - Klasse BK3

1 136046 Julie Marie Roldskov Døssing Them Skytteforening 197/00
1 135695 Andre Brinkmann Møldrup Skytteforening 197/00
3 136268 Rasmus Egede Viborg Skytteforening 196/00
4 136269 Asker Hjorth Nørgaard Viborg Skytteforening 195/00
4 128940 Frederik Brandt Sørensen Them Skytteforening 195/00
6 134100 Mir Rasmussen Kjellerup Skytteforening 194/00
7 130532 Viktoria Ohlsen Sejs-Svejbæk Skytteforening 193/00
7 136501 Tobias Brorson Falconi Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 193/00
7 136120 Peter Emil Jensen Viborg Skytteforening 193/00
7 139669 Noah Andersen Weaver Skyttekreds Bjerringbro 193/00
7 135504 Sander V. Sørensen Viborg Skytteforening 193/00
7 120463 Peter Borch Buhl Skarrild Idrætsforening 193/00
13 118446 Laurids Kudsk Gjern Skyttekreds 192/00
13 136352 Andreas Lysberg Borrits Haderup Skytteforening 192/00
13 135114 Simon Willumsen Skals Skytteforening 192/00
13 137853 Sander Rosenberg Pedersen Skals Skytteforening 192/00
17 134829 Tobias Siig Skals Skytteforening 191/00
17 126354 Loui Elbæk Nielsen Sejs-Svejbæk Skytteforening 191/00
17 127015 Toke Juhlert Uhrskov Kjellerup Skytteforening 191/00
17 130948 Jonas Glismand Gjern Skyttekreds 191/00
21 131380 Jonas Stensgaard Arnborg Idrætsforening 190/00
21 139994 Mikkel Dahl Nørregaard Aulum Skytteforening 190/00
21 134622 Bjarke Høeg Gjervig Haderup Skytteforening 190/00
21 132438 Caleb Rothmann Laursen Skyttekreds Bjerringbro 190/00
25 131604 Kian Nissen Karup Skytteforening 189/00
25 135064 Leah Marie Stordal Kiilerich Karup Skytteforening 189/00
25 130970 William H. Troelsen Them Skytteforening 189/00
25 135419 Jonas Jensen Them Skytteforening 189/00
25 135108 Nora Rottwitt Skals Skytteforening 189/00
25 139394 Kirstine Thorup Bjørnø Tjørring IF Skytteafdeling 189/00
25 138873 Gry Baadsgaard Raahede Skive skytteforening 189/00
25 134777 Simon Moustgaard Klit Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 189/00
25 135334 Simon Christensen Gjern Skyttekreds 189/00
34 135867 Esther Herholt Brounbjerg Arnborg Idrætsforening 188/00
34 116476 Mikkel Kramer Ikast Skytteforening 188/00
34 135424 Louie Wulf Lindgaard Them Skytteforening 188/00
34 127054 Frederik Bjerregaard Aulum Skytteforening 188/00
34 136194 Deniz Obitsø Haderup Skytteforening 188/00
39 131463 Gry Madsen Haderup Skytteforening 187/00
39 125224 Jonas Bertelsen Møldrup Skytteforening 187/00
39 134735 Nicklas Vigen Ryberg Viborg Skytteforening 187/00
39 137851 Simon Degn Ikast Skytteforening 187/00
39 137770 Emil Kalletrup Kjellerup Skytteforening 187/00
39 136584 Valdemar Thedor Albæk Tjørring IF Skytteafdeling 187/00
39 127770 Asbjørn Hasager Gjern Skyttekreds 187/00
46 123255 Victor Nordahl Kudsk Gjern Skyttekreds 186/00
46 127201 Kristian E. Hald Gjern Skyttekreds 186/00
46 118450 Victoria Haurum Gjern Skyttekreds 186/00
46 115218 Theis Junge Gjern Skyttekreds 186/00
46 129090 Mathias Gjerulff Ohlsen Sejs-Svejbæk Skytteforening 186/00
46 122604 Sofie Lang Jensen Ulbjerg Skytteforening 186/00
46 135086 Signe Rasmussen Silkeborg Skyttekreds 186/00
46 135059 Oskar Kiilerich Karup Skytteforening 186/00
54 139453 Emil Sig Christensen Gjellerup Sdr. S G & I 185/00
54 130201 Andreas Hesselbjerg Sørensen Skive skytteforening 185/00
54 135864 Rebekka Enggaard Arnborg Idrætsforening 185/00
57 122333 Julie Hassing Christensen Tjørring IF Skytteafdeling 183/00
58 131777 Anders Steffensen Aulum Skytteforening 182/00
58 123252 Axel Petersen Gjern Skyttekreds 182/00
58 126950 Emil K. Christensen Møldrup Skytteforening 182/00
58 139815 Mikkel Skov Lundquist Møldrup Skytteforening 182/00
58 135413 Christian Heerwagen-Jensen Skyttekreds Bjerringbro 182/00
63 137788 Anne Krog Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 181/00
64 127204 Melissa Junge Gjern Skyttekreds 180/00
64 118431 Leander Storm Jensen Arnborg Idrætsforening 180/00
66 136234 Sander Franck Stampe Skyttekreds Bjerringbro 178/00
67 135272 Johanne Krause Karup Skytteforening 177/00
67 136119 Noah F. Micheelsen Viborg Skytteforening 177/00
69 135883 Mikkel Smedegaard Silkeborg Skyttekreds 176/00
70 134752 Frederik Rasmussen Silkeborg Skyttekreds 167/00

Riffel, 15m - Klasse BK4

1 139380 Alexander Fyhn Svendsen Skive skytteforening 199/00
2 137661 Magnus Søby Silkeborg Skyttekreds 196/00
2 137163 Mikkel Elkjær Them Skytteforening 196/00
4 138574 Niklas Thorup Jakobsen Viborg Skytteforening 195/00
4 140048 Jakob Hornbjerg Svensson Viborg Skytteforening 195/00
4 139987 Frederikke Andersen Aulum Skytteforening 195/00
7 113232 Aksel Slot Rasmussen Them Skytteforening 193/00
8 138575 Lærke Pluszek Viborg Skytteforening 192/00
9 140190 Patrick Peder Axelsen Ulbjerg Skytteforening 191/00
9 140863 Ida Rothenberg Qvist Them Skytteforening 191/00
9 139427 Ludvig Rønne Dam Karup Skytteforening 191/00
12 139667 Anne Brødsgaard Skyttekreds Bjerringbro 190/00
12 139671 Silas Møller Larsen Skyttekreds Bjerringbro 190/00
12 139665 Viktor Luxhøj Baumann Kallehauge Skyttekreds Bjerringbro 190/00
12 134746 Asbjørn Oddsson Kjellerup Skytteforening 190/00
16 138361 Christoffer Berg Vels Skyttekreds Bjerringbro 189/00
16 139666 Maja Brødsgaard Skyttekreds Bjerringbro 189/00
18 139252 Lærke Bech Olesen Fjends Skytteforening 188/00
18 139774 Michelle Andersen Gjern Skyttekreds 188/00
20 139501 David Gryholt Fenger Silkeborg Skyttekreds 187/00
20 137764 Jesse Sistermans Skarrild Idrætsforening 187/00
20 140101 Martin M. Arkesteijn Møldrup Skytteforening 187/00
23 140108 William birk Hansen Aulum Skytteforening 186/00
23 130652 Bjarke H. R. Poulsen Gjellerup Sdr. S G & I 186/00
23 138946 Anders Binderup Borggaard Viborg Skytteforening 186/00
23 140049 Malthe Bundgaard Viborg Skytteforening 186/00
23 139953 Joachim Falk Andreasen Arnborg Idrætsforening 186/00
28 140610 Casper Bæk Jensen Arnborg Idrætsforening 185/00
28 140090 Frida L. B. Nedergaard Skals Skytteforening 185/00
28 140343 Sander Lund Michaelsen Them Skytteforening 185/00
28 136488 Rasmus Rohde Thinggard Fjends Skytteforening 185/00
32 139962 Nicklas Winther Them Skytteforening 184/00
32 140021 Patrick Nonbo Kjellerup Skytteforening 184/00
32 139771 Charlotte Andersen Gjern Skyttekreds 184/00
32 140050 Theodor Ho Viborg Skytteforening 184/00
32 139985 Nicolaj Bøndergaard Skarrild Idrætsforening 184/00
37 138792 Chris Inuk Olsen Viborg Skytteforening 183/00
37 140046 Magne Jakobsen Viborg Skytteforening 183/00
37 139456 Mattis Bagterp Tjørring IF Skytteafdeling 183/00
37 139963 Noah Winther Them Skytteforening 183/00
37 139253 William Bech Olesen Fjends Skytteforening 183/00
37 138059 Marius Vesterby Fjends Skytteforening 183/00
37 139395 Karoline Handskemager Fjends Skytteforening 183/00
44 140661 Christian Holm Viborg Møldrup Skytteforening 182/00
44 139644 Tobias Lundshøj Karup Skytteforening 182/00
44 139904 Kevin Frank Sørensen Hem Skytteforening 182/00
44 140223 Laura Lysgaard Michaelsen Gjellerup Sdr. S G & I 182/00
44 139954 Mikkel Abildtrup Nickelsen Arnborg Idrætsforening 182/00
49 140025 Magnus Dvinge Søgaard Silkeborg Skyttekreds 181/00
49 139965 Elfi Olga betzer Elgaard Them Skytteforening 181/00
49 139668 Oscar Porsgard Larsen Skyttekreds Bjerringbro 181/00
52 139571 Magnus Thune Jørgensen Skyttekreds Bjerringbro 180/00
52 138570 Mads Svenningsen Sejs-Svejbæk Skytteforening 180/00
52 138919 Bastien Kristiansen Silkeborg Skyttekreds 180/00
52 135942 Mads Steffensen Aulum Skytteforening 180/00
52 139798 Camillie Andersen Aulum Skytteforening 180/00
52 134644 Rasmus Fihl Aulum Skytteforening 180/00
58 138055 Frederik Bach Grøn Skarrild Idrætsforening 179/00
58 140047 Aston Pedersen Viborg Skytteforening 179/00
60 139646 Oliver Philipsen Karup Skytteforening 178/00
61 139183 Oliver Thorndahl Ikast Skytteforening 177/00
61 139988 Sander Andersen Aulum Skytteforening 177/00
63 139570 Nojus Bonevicius Skyttekreds Bjerringbro 176/00
64 131352 Asbjørn Bruun Pedersen Ikast Skytteforening 175/00
65 131351 Hjalte Bruun Pedersen Ikast Skytteforening 174/00
65 139662 Jonathan Ugilt Pedersen Skyttekreds Bjerringbro 174/00
65 140109 Felix Jakobsen Aulum Skytteforening 174/00
65 140972 Isabella Bach Vugs Gjern Skyttekreds 174/00
69 139990 Magnus Andersen Aulum Skytteforening 173/00
69 139814 Malou Lerche Møldrup Skytteforening 173/00
71 140222 Lukas Lysgaard Michaelsen Gjellerup Sdr. S G & I 171/00
72 139746 Christian Nielsen Gjellerup Sdr. S G & I 170/00
72 139989 Johan Weis Bæk Aulum Skytteforening 170/00
74 138039 Lea Kirstine Oxholm Gjern Skyttekreds 169/00
75 140981 Mathias Odgaard Kristensen Viborg Skytteforening 168/00
76 140982 Toke Boel Øberg Viborg Skytteforening 167/00
77 140225 Linas Rutkauskas Gjellerup Sdr. S G & I 166/00
78 139698 Alberte Birkkjær Madsen Haderup Skytteforening 165/00
79 139239 Wiliam Biel Ikast Skytteforening 163/00
80 134682 Magnus Storbank Aulum Skytteforening 163/00
81 134682 Magnus Storbank Aulum Skytteforening 163/00
82 139992 Matti Brønnerup Nielsen Aulum Skytteforening 160/00
82 140107 Valdemar Birk Hansen Aulum Skytteforening 160/00
84 139180 Marie Pind Lavrsen Ikast Skytteforening 156/00
85 139209 Mads Majgaard Jørgensen Ikast Skytteforening 150/00
86 137773 Jonatan Oxholm Rasmussen Gjern Skyttekreds 145/00
87 139179 Anders Kousgaard pind lavrsen Ikast Skytteforening 138/00

Riffel, 15m - Klasse J1

1 112078 Kristoffer Kvorning Viborg Skytteforening 200/00
1 124353 Jeppe Galsgaard Viborg Skytteforening 200/00
1 108556 Lars Krog Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 200/00
1 113022 Andreas Tanderup Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 200/00
5 107475 Rikke Norup Bertelsen Viborg Skytteforening 199/00
5 129071 Marc Ryberg Viborg Skytteforening 199/00
5 122870 Anna Pedersen Skyttekreds Bjerringbro 199/00
8 113665 Chris Nielsen Viborg Skytteforening 198/00
8 130631 Alexander B. E. J. Andersen Kjellerup Skytteforening 198/00
8 91533 Maria Hjorth Hoffmann Them Skytteforening 198/00
11 117015 Kasper Kristiansen Viborg Skytteforening 197/00
11 109646 Hans Christian Olsen Viborg Skytteforening 197/00
13 129677 Julie Egerton Bisgaard Viborg Skytteforening 196/00
14 116490 Katrine Gade Skals Skytteforening 194/00

Riffel, 15m - Klasse J2

1 124713 Luna Petersen Skive skytteforening 198/00
2 126232 Daniel Klærke Silkeborg Skyttekreds 197/00
2 91846 Emily Bukalo Aulum Skytteforening 197/00
4 127846 Mikkel Bøndergård Skarrild Idrætsforening 196/00
4 120749 Lucas Q. Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 196/00
6 105430 Sebastian Nyhus Jensen Gjern Skyttekreds 195/00
7 130407 Tobias Lund Jensen Tjørring IF Skytteafdeling 194/00
7 134871 Benjamin Kronborg Karup Skytteforening 194/00
7 129387 Christoph Viller Karup Skytteforening 194/00
7 109629 Dylan Svendsen Arnborg Idrætsforening 194/00
7 102406 Ole Borch Buhl Skarrild Idrætsforening 194/00
7 135465 Jeppe Bøndergaard Skarrild Idrætsforening 194/00
13 118501 Mikkel Madsen Skyttekreds Bjerringbro 193/00
14 139430 Mille Therkelsen Haderup Skytteforening 192/00
14 122334 Oliver Hassing Christensen Tjørring IF Skytteafdeling 192/00
14 97119 Jonas Bank Jensen Tjørring IF Skytteafdeling 192/00
14 119480 Magnus Buk Henriksen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 192/00
14 113235 Emil Spottog Jacobsen Them Skytteforening 192/00
19 104893 Mads Glud Bruun-Kristensen Karup Skytteforening 191/00
19 128678 Victoria Bisgaard Jørgensen Møldrup Skytteforening 191/00
19 130512 Marcus Kjelsmark Gydesen Skarrild Idrætsforening 191/00
22 139902 Tobias Worm Karup Skytteforening 190/00
22 130963 Emma Lund Bonde Them Skytteforening 190/00
22 138344 Lucas Rødkær Andersen Silkeborg Skyttekreds 190/00
22 127790 Vibeke Bækgaard Haderup Skytteforening 190/00
26 120178 Daniel Størup Kloster Sejs-Svejbæk Skytteforening 189/00
27 135085 Max Nøkleby Rønde Silkeborg Skyttekreds 188/00
27 127951 Kristian Hansen Skarrild Idrætsforening 188/00
27 126974 Emily Ulberg Poulsen Viborg Skytteforening 188/00
30 120796 Tobias Madsen Silkeborg Skyttekreds 187/00
31 114682 Christoffer B. Broch Gjern Skyttekreds 186/00
31 133744 Lasse Guldager Dahl Fjends Skytteforening 186/00
31 108354 Christoffer Gottenborg Gjellerup Sdr. S G & I 186/00
31 137767 Jimmy Vanschaik Skarrild Idrætsforening 186/00
35 130409 Anne Sofie Pedersen Tjørring IF Skytteafdeling 185/00
35 113087 Viktor Møller Simonsen Møldrup Skytteforening 185/00
37 135033 Jon S. H, Mikkelsen Fjends Skytteforening 184/00
37 134099 Pil Rasmussen Kjellerup Skytteforening 184/00
37 127773 Marcus Antonsen Gjern Skyttekreds 184/00
37 139592 Amalie S Pehrson Hem Skytteforening 184/00
41 132491 Anton R Hansen Skarrild Idrætsforening 183/00
42 124714 Patrik Jensen Gjern Skyttekreds 182/00
42 131353 Anne Mette Blæsbjerg Ikast Skytteforening 182/00
42 129271 Mikkel Toft Christensen Fjends Skytteforening 182/00
45 120929 Tobias Godske Højgaard Viborg Skytteforening 181/00
46 140347 Zilla Larsen Them Skytteforening 178/00
46 134392 Nicolai Vang Høgh Olesen Hem Skytteforening 178/00
48 127046 Mark Lund Stromark Skyttekreds Bjerringbro 177/00
49 118498 Kristian Iversen Steensig Skyttekreds Bjerringbro 172/00

Riffel, 15m - Klasse ST1

1 99561 Josefine Ø. Laursen Viborg Skytteforening 199/00
1 107452 Sara Alexis Viborg Skytteforening 199/00
3 88599 Helle Norup Bertelsen Viborg Skytteforening 198/00
4 19550 Rasmus N. Fisker Viborg Skytteforening 195/00
4 27931 Kim Larsen Haderup Skytteforening 195/00
6 19746 Erik Skovmand Viborg Skytteforening 194/00
7 101594 Victor Thomsen Viborg Skytteforening 193/00
8 113123 Emilie Louise Rasmussen Viborg Skytteforening 192/00
8 19407 Morten De Place Bjørn Viborg Skytteforening 192/00
8 27895 Lisbeth Philbert Larsen Haderup Skytteforening 192/00
11 19126 Tage Grubbe Andersen Skals Skytteforening 190/00
12 27987 Jan Thesbjerg Skive skytteforening 188/00
13 22034 Preben Kallegaard Kjellerup Skytteforening 187/00

Riffel, 15m - Klasse ST2

1 30183 Jon Baggesen Haderup Skytteforening 189/00
1 98723 Emil Kronholm Søvsø Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 189/00
1 31184 Erik Madsen Karup Skytteforening 189/00
1 43374 Allan Clausen Skive skytteforening 189/00
1 81045 Thomas Holm Pedersen Viborg Skytteforening 189/00
6 119041 Jakob Krogsgaard Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 188/00
7 27869 Michael Lauritsen Hem Skytteforening 187/00
8 27351 Mads Priess Christoffersen Hem Skytteforening 186/00
8 29853 Lars Nahnsen Haderup Skytteforening 186/00
8 28015 Hardy Larsen Skive skytteforening 186/00
8 37216 Erik Bukalo Aulum Skytteforening 186/00
8 97095 Emil Grønbæk Aulum Skytteforening 186/00
13 19101 Knud Christensen Viborg Skytteforening 185/00
13 86818 Simone T. Jensen Hem Skytteforening 185/00
15 19315 Peter Strand Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 183/00
16 97938 Jesper Skovgaard Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 181/00
16 22127 Danni Urup Jensen Kjellerup Skytteforening 181/00

Riffel, 15m - Klasse ST3

1 111795 Kristian Johansen Viborg Skytteforening 195/00
2 117829 Camilla Harder Skive skytteforening 186/00
3 12264 Henning Nørris Møldrup Skytteforening 185/00
4 27876 Martin Lauritsen Hem Skytteforening 183/00
5 90197 Dennis Kristensen Møldrup Skytteforening 182/00
6 18994 Peter Iversen Steensig Skyttekreds Bjerringbro 181/00
7 29924 Carl Knudsen Haderup Skytteforening 180/00
7 37051 Søren Hedegård Kristensen Skarrild Idrætsforening 180/00
9 121714 Finn Zimmer Sejs-Svejbæk Skytteforening 179/00
9 27947 Jørn Jensen Hem Skytteforening 179/00
9 92378 Tobias Noppenau Hansen Hem Skytteforening 179/00
12 29885 Jens Holt Jensen Haderup Skytteforening 178/00
12 31234 Arnold Clausen Haderup Skytteforening 178/00
12 22580 Henrik Pedersen Sejs-Svejbæk Skytteforening 178/00
15 37076 Poul B. Rasmussen Skarrild Idrætsforening 177/00
16 95718 Jens Ole Laursen Skive skytteforening 176/00
16 18567 Ulrik Nielsen Gjern Skyttekreds 176/00
16 79881 Jesper Strand Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 176/00
19 22027 Rikke Agerskov McCarron Kjellerup Skytteforening 175/00
19 89856 Ib Steen Jørgensen Skyttekreds Bjerringbro 175/00
19 124783 Kevin B. T. Wagner Them Skytteforening 175/00
19 81051 Simon Tandrup Filtenborg Hem Skytteforening 175/00
19 37089 Peder B. Rasmussen Skarrild Idrætsforening 175/00
24 21999 Henrik Søndergård Møller Sejs-Svejbæk Skytteforening 168/00
25 121290 Michael H. Jensen Gjern Skyttekreds 167/00
25 122639 Hans Chr. H. Kristensen Skarrild Idrætsforening 167/00
27 111907 Kaj E. Nielsen Kjellerup Skytteforening 164/00
28 19007 Mikael Mühlenfeldt Hannibalsen Sejs-Svejbæk Skytteforening 162/00
29 83325 Bent Pedersen Gjern Skyttekreds 159/00

Riffel, 15m - Klasse Å1

1 96491 Mathias Søndergaard Viborg Skytteforening 200/00
1 22122 Dorte Østerby Jakobsen Viborg Skytteforening 200/00
1 129072 Jakob Berg Gøttsche Viborg Skytteforening 200/00
1 30629 Flemming Kristensen Aulum Skytteforening 200/00
1 127751 Patrick Jepsen Skals Skytteforening 200/00
6 32125 Mona Thomassen Tjørring IF Skytteafdeling 199/00
6 126904 Steven Vestergaard Mathiasen Gjellerup Sdr. S G & I 199/00
6 108184 Bjørn Olsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 199/00
6 126141 Laura Petersen Skive skytteforening 199/00
10 19486 Allan T. Pedersen Viborg Skytteforening 198/00
10 19544 Rasmus Holm Pedersen Viborg Skytteforening 198/00
10 19779 Bjarne Barrett Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 198/00
10 119163 Mette Riishede Pedersen Them Skytteforening 198/00
10 123002 Rene Jensen Arnborg Idrætsforening 198/00
10 94783 Britt Øster Viborg Skytteforening 198/00
10 113355 Tina Nielsen Kjellerup Skytteforening 198/00
17 93618 Henrik Linde Barrith Kjellerup Skytteforening 197/00
17 122605 Torben Bech Jensen Ulbjerg Skytteforening 197/00
17 116825 Søren Kaster Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 197/00
17 106522 Anette Andersen Viborg Skytteforening 197/00
17 19459 Henning Lassen Viborg Skytteforening 197/00
22 106628 Kim Lyng Knudsen Viborg Skytteforening 196/00
22 131007 Henny Vigen Ryberg Viborg Skytteforening 196/00
24 107643 Allan G. Nielsen Skals Skytteforening 194/00
25 107481 Karin Gamskjær Skals Skytteforening 193/00

Riffel, 15m - Klasse Å2

1 121528 Jan Roager Petersen Viborg Skytteforening 199/00
2 123793 Michael Kofoed Schou Gjellerup Sdr. S G & I 198/00
2 137043 Martin Strib Rahbek Aulum Skytteforening 198/00
2 100697 Tanja Hyldig Jensen Kjellerup Skytteforening 198/00
2 32564 Jakob Gregersen Arnborg Idrætsforening 198/00
6 98915 Sigurd Jensen Arnborg Idrætsforening 197/00
6 136544 Lars Engedal Them Skytteforening 197/00
6 31089 Leif Laursen Karup Skytteforening 197/00
9 19189 Mikael Kjær Hansen Skals Skytteforening 196/00
9 136380 Sine Kongsgaard Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 196/00
9 115323 Niels Kvorning Viborg Skytteforening 196/00
12 98595 Rasmus Haue Heesgaard Skarrild Idrætsforening 195/00
12 22128 Claus Pors Jensen Knudstrup Skyttekreds 195/00
12 93541 Alex Thomsen Haderup Skytteforening 195/00
12 130408 Lennart Jensen Tjørring IF Skytteafdeling 195/00
16 86963 Christian Madsen Skyttekreds Bjerringbro 194/00
16 22414 Lise Mikkelsen Silkeborg Skyttekreds 194/00
18 30703 Aksel Fyhring Aulum Skytteforening 193/00
18 93540 Dorte Thomsen Haderup Skytteforening 193/00
18 30090 Mikael Pedersen Haderup Skytteforening 193/00
18 18963 André Madsen Haderup Skytteforening 193/00
18 82480 Flemming Jørgensen Karup Skytteforening 193/00
23 122956 Finn Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 192/00
23 102384 Kim Højbjerg Larsen Gjellerup Sdr. S G & I 192/00
23 112652 Heidi Klug Pedersen Gjellerup Sdr. S G & I 192/00
26 119492 Keld Østerlund Schultz Aulum Skytteforening 191/00
27 21759 Ann Klode Silkeborg Skyttekreds 190/00
28 127772 Peter E. Nielsen Gjern Skyttekreds 184/00

Riffel, 15m - Klasse Å3

1 94583 Frederik Zachariassen Them Skytteforening 198/00
2 108023 Vibeke Madsen Skyttekreds Bjerringbro 196/00
2 119412 Helle Pia Falk Pedersen Karup Skytteforening 196/00
4 136192 Stella Halkjær Haderup Skytteforening 193/00
4 120907 Helga Glud Karup Skytteforening 193/00
4 140005 Simon Bjerregård Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 193/00
7 116146 Jan Nørgård Poulsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 192/00
7 140003 Charlotte Laustsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 192/00
7 108031 Anette Dyhr Skyttekreds Bjerringbro 192/00
7 21865 Kirsten Andersen Them Skytteforening 192/00
11 136048 Per Pedersen Skarrild Idrætsforening 191/00
11 139828 Søs Worm Karup Skytteforening 191/00
11 139826 Bettina Virenfeldt Fjends Skytteforening 191/00
14 122335 Thomas Hassing Christensen Tjørring IF Skytteafdeling 190/00
14 128681 Henning Schacksen Møldrup Skytteforening 190/00
14 139811 Mette Kristensen Møldrup Skytteforening 190/00
14 109408 Emil Vorre Møldrup Skytteforening 190/00
14 118337 Jann Pedersen Them Skytteforening 190/00
14 22198 Thim Nielsen Gjern Skyttekreds 190/00
20 137600 Hans Christian Larsen Silkeborg Skyttekreds 189/00
20 137454 Rikke Nielsen Møldrup Skytteforening 189/00
20 139816 Steen Bohnstedt-Pedersen Møldrup Skytteforening 189/00
20 137342 Pia Kronborg Karup Skytteforening 189/00
20 140004 Michael Sand Kristensen Haderup Skytteforening 189/00
25 98877 Karsten Jensen Haderup Skytteforening 188/00
25 139737 Jane K.L. Thomsen Karup Skytteforening 188/00
25 138019 Majbrit Thordahl Jespersen Møldrup Skytteforening 188/00
25 140648 Anita Iversen Skive skytteforening 188/00
25 135420 Helle Brandt Sørensen Them Skytteforening 188/00
25 82522 Kim Hornfelt Dyhr Skyttekreds Bjerringbro 188/00
25 30673 Bjarne Fyhring Aulum Skytteforening 188/00
32 140803 Martin Klit Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 187/00
32 135469 Thomas Heesgaard Skarrild Idrætsforening 187/00
32 123009 Asger Svendsen Arnborg Idrætsforening 187/00
32 132710 Line Tofteby Hansen Gjern Skyttekreds 187/00
32 89028 Finn Pedersen Haderup Skytteforening 187/00
32 133750 Mian Guldager Olesen Fjends Skytteforening 187/00
38 139454 Robert Bech Olesen Fjends Skytteforening 186/00
38 112641 Keld Axelsen Møldrup Skytteforening 186/00
38 99910 Lennart Bo Kristiansen Viborg Skytteforening 186/00
38 139964 Henning Winther Them Skytteforening 186/00
42 131835 Ole Tofteby Knudsen Gjern Skyttekreds 185/00
42 107530 Flemming G Nielsen Hem Skytteforening 185/00
42 32960 Allan Fiskbæk Tjørring IF Skytteafdeling 185/00
42 138171 Maria holm Jensen Kjellerup Skytteforening 185/00
46 131062 Brian Villum Rasmussen Kjellerup Skytteforening 184/00
46 107833 Nick Ingerslev Møldrup Skytteforening 184/00
46 117826 Holger Olsen Sejs-Svejbæk Skytteforening 184/00
49 117827 Pia Olsen Sejs-Svejbæk Skytteforening 183/00
49 139959 Tony Betzer Them Skytteforening 183/00
49 140009 Pelle Frederik Liljendal Møldrup Skytteforening 183/00
49 139333 Brian Rasmussen Tjørring IF Skytteafdeling 183/00
53 127043 Mathias Heldam Nielsen Skyttekreds Bjerringbro 182/00
53 19054 Helle I. Steensig Skyttekreds Bjerringbro 182/00
53 139772 Søren Andersen Gjern Skyttekreds 182/00
56 136118 Lene Bejer Damgaard Viborg Skytteforening 181/00
56 136327 Glenn Dalen Skarrild Idrætsforening 181/00
56 138346 Per Friis Persson Silkeborg Skyttekreds 181/00
56 139812 Torben Lerche Møldrup Skytteforening 181/00
60 128680 Biger Oromaa Møldrup Skytteforening 180/00
60 137986 Heidi Andersen Skive skytteforening 180/00
62 139773 Kristina Andersen Gjern Skyttekreds 179/00
62 140100 Petrus Arnoldus Arkesteijn Møldrup Skytteforening 179/00
64 140070 Simon Moose Højer-Simonsen Fjends Skytteforening 177/00
65 123737 Vagn Nielsen Skyttekreds Bjerringbro 163/00

Riffel, 15m - Klasse SE1

1 19654 Knud Erik Holm Viborg Skytteforening 200/00
1 19571 Ole Nielsen Viborg Skytteforening 200/00
3 19477 Carsten Bjørn Viborg Skytteforening 199/00
3 22623 Erling Hesel Silkeborg Skyttekreds 199/00
3 19751 Ejvind Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 199/00
3 18938 Hans J. Steensig Skyttekreds Bjerringbro 199/00
7 21856 Lauge Clausen Them Skytteforening 198/00
7 27997 Ivan Hestehauge Skive skytteforening 198/00
7 127161 Ole Capion Viborg Skytteforening 198/00
7 81756 Allan H. Laursen Viborg Skytteforening 198/00
7 19511 Thomas Skræp Sørensen Kjellerup Skytteforening 198/00
12 19466 Finn Karlsson Skals Skytteforening 197/00
12 31719 Erik Paarup Gjellerup Sdr. S G & I 197/00
12 19750 Elsebeth Kjeldsen Viborg Skytteforening 197/00
15 19294 Alfred L. Højgaard Skals Skytteforening 196/00
15 97318 Niels Olsen Kjellerup Skytteforening 196/00
17 120932 Karen Skovmand Viborg Skytteforening 195/00
17 32360 Knud Bjerre Arnborg Idrætsforening 195/00

Riffel, 15m - Klasse SE2

1 12301 Hans Haubro Ulbjerg Skytteforening 198/00
2 22294 Orla Smedegaard Silkeborg Skyttekreds 197/00
3 29776 Vagn Andersen Haderup Skytteforening 196/00
3 12208 Ulla Rasmussen Ulbjerg Skytteforening 196/00
5 19714 Inger Sørensen Kjellerup Skytteforening 195/00
5 22136 Børge Riis Nielsen Kjellerup Skytteforening 195/00
7 19287 Anna Marie Jensen Ulbjerg Skytteforening 193/00
7 22477 Keld Klode Silkeborg Skyttekreds 193/00
7 37194 Jan Christensen Skarrild Idrætsforening 193/00
7 31129 Jørn J. Termansen Karup Skytteforening 193/00
11 27509 Niels Hansen Hem Skytteforening 192/00
11 19371 Bjarne Visgård Viborg Skytteforening 192/00
11 28029 Grethe Larsen Skive skytteforening 192/00
11 21991 Bent Nielsen Gjern Skyttekreds 192/00
15 22493 Karin Stenger Sejs-Svejbæk Skytteforening 191/00
15 132613 Jørgen Madsen Skyttekreds Bjerringbro 191/00
15 32872 Bente Søndergaard Tjørring IF Skytteafdeling 191/00
15 32074 Niels Jørgen Jensen Arnborg Idrætsforening 191/00
19 32646 Hans Christensen Tjørring IF Skytteafdeling 190/00
19 21881 Jens Kjær Them Skytteforening 190/00
21 91589 Ivan Jensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 189/00
22 102327 Egon Nielsen Tjørring IF Skytteafdeling 186/00
23 18633 Ebbe Christiansen Gjern Skyttekreds 184/00

Riffel, 15m - Klasse SE3

1 22253 Regner Mikkelsen Silkeborg Skyttekreds 196/00
2 23128 Harry Egon Jensen Karup Skytteforening 194/00
2 102754 Bent Olesen Tjørring IF Skytteafdeling 194/00
4 22096 John Madsen Kjellerup Skytteforening 193/00
5 22566 Hugo Brogaard Sejs-Svejbæk Skytteforening 192/00
5 93984 Jørgen Leth Andersen Skyttekreds Bjerringbro 192/00
5 108030 Svend Sunds Skyttekreds Bjerringbro 192/00
5 27794 Ruth Schmidt Skive skytteforening 192/00
5 29931 Betty Andersen Haderup Skytteforening 192/00
5 21801 Ulla Vogensen Them Skytteforening 192/00
11 140194 Karl Erik Jensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 191/00
11 94293 Kaj Sørensen Hem Skytteforening 191/00
11 112328 Kristian Frølund Tjørring IF Skytteafdeling 191/00
14 27998 Inga Jensen Skive skytteforening 190/00
15 27408 Villy Pedersen Fjends Skytteforening 189/00
15 37199 Ingolf Lund Skarrild Idrætsforening 189/00
15 112980 Villy Christensen Skarrild Idrætsforening 189/00
15 103489 Mads Sønderup Tjørring IF Skytteafdeling 189/00
19 32080 Niels Poulsen Tjørring IF Skytteafdeling 188/00
19 102385 Ole Elmholt Tjørring IF Skytteafdeling 188/00
19 104473 Niels Møller Tjørring IF Skytteafdeling 188/00
22 110948 Klaus Reflund Fjends Skytteforening 187/00
22 107868 Niels Odgaard Fjends Skytteforening 187/00
22 27437 Leif Jakobsen Fjends Skytteforening 187/00
22 22446 Kristian Stenger Sejs-Svejbæk Skytteforening 187/00
22 19529 Steen Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 187/00
27 29809 Peter Bay Haderup Skytteforening 186/00
27 102328 Preben Bastrup Tjørring IF Skytteafdeling 186/00
29 136577 Gert Børsting Jensen Gjern Skyttekreds 185/00
30 140197 Egon Riis Jensen Gjern Skyttekreds 184/00
31 24039 Harry Kudsk Gjern Skyttekreds 183/00
31 127771 Orla Edelberg Nielsen Gjern Skyttekreds 183/00
31 102472 Ole Gram Tjørring IF Skytteafdeling 183/00
31 101200 Jens Eskildsen Haderup Skytteforening 183/00
35 111827 Reidar Hansen Sejs-Svejbæk Skytteforening 182/00
36 24137 Laila Frandsen Gjern Skyttekreds 181/00
36 108720 Erik Lindegaard Tjørring IF Skytteafdeling 181/00
38 103377 Jørgen Mortensen Tjørring IF Skytteafdeling 180/00
38 135527 Flemming Vejvad Tjørring IF Skytteafdeling 180/00
40 136259 Jens Christensen Haderup Skytteforening 179/00
40 103379 Jens Østergaard Nielsen Tjørring IF Skytteafdeling 179/00
40 102325 Niels Pedersen Tjørring IF Skytteafdeling 179/00
43 139984 Svend Bagterp Tjørring IF Skytteafdeling 177/00
44 135275 Kurt Steen Jørgensen Skyttekreds Bjerringbro 176/00
45 107274 Egon Holst Tjørring IF Skytteafdeling 174/00
46 137367 Kresten Laursen Tjørring IF Skytteafdeling 167/00

Riffel, 15m - Klasse FRI

1 123498 Denis Nielsen PLR Soldaterforening. Viborg Afd. 200/00
2 122598 Niels Juul Jensen Kjellerup Skytteforening 199/00
2 138108 Steen Bisgaard Kjellerup Skytteforening 199/00
4 19465 Finn Berg Møldrup Skytteforening 198/00
4 124666 Poul Erik Christensen Møldrup Skytteforening 198/00
6 12280 Arne Andersen Møldrup Skytteforening 197/00
6 12238 Mariane Lejel Møldrup Skytteforening 197/00
6 19058 Eigil D. Andersen Skyttekreds Bjerringbro 197/00
6 123320 Hans Iver Lyngsø Ulbjerg Skytteforening 197/00
6 137458 Andreas Melhedegaard Viborg Skytteforening 197/00
6 109627 Henrik Svendsen Arnborg Idrætsforening 197/00
12 127455 Ulrik S. Andersen Gjern Skyttekreds 196/00
12 134508 Frede Bach Viborg Skytteforening 196/00
12 140052 Sonny Muntwiler Viborg Skytteforening 196/00
12 123499 Aage Pedersen PLR Soldaterforening. Viborg Afd. 196/00
12 125390 Christian Hansen Kjellerup Skytteforening 196/00
12 140677 Ditte Hende Jensen Kjellerup Skytteforening 196/00
12 12287 Alex Jonassen Møldrup Skytteforening 196/00
12 12206 Vita Brun Nielsen Møldrup Skytteforening 196/00
20 12241 Lisbeth Nielsen Møldrup Skytteforening 195/00
20 122843 Leo Møldrup Møldrup Skytteforening 195/00
20 125225 Jørgen Bertelsen Møldrup Skytteforening 195/00
20 127228 Majken Dahl Andersen Skyttekreds Bjerringbro 195/00
20 10392 Gunnar Jørgensen Kjellerup Skytteforening 195/00
20 137501 Mogens Højegaard Kjellerup Skytteforening 195/00
20 139176 Tina Jordan Ikast Skytteforening 195/00
20 122360 Gunnar Moustsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 195/00
20 139112 Berith Janner Borved Viborg Skytteforening 195/00
29 122383 Niels Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 194/00
29 19368 Carl Chr. Sørensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 194/00
29 87574 Jesper Christensen Ikast Skytteforening 194/00
29 139211 Rene Bach Jørgensen Ikast Skytteforening 194/00
29 123324 Johannes Bach Kjellerup Skytteforening 194/00
29 122834 Kjeld Nielsen Møldrup Skytteforening 194/00
35 139572 Kennet Lindegaard Pedersen Skyttekreds Bjerringbro 193/00
35 139885 Kurt Westphal Karup Skytteforening 193/00
35 130531 Karl Henry Sørensen Kjellerup Skytteforening 193/00
35 130030 Leo Christensen Kjellerup Skytteforening 193/00
35 19785 Bent Svejstrup PLR Soldaterforening. Viborg Afd. 193/00
35 123500 Bjørn Jensen PLR Soldaterforening. Viborg Afd. 193/00
35 119364 Morten Kristiansen Viborg Skytteforening 193/00
35 122547 Erling Mortensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 193/00
43 140051 Leif Pedersen Viborg Skytteforening 192/00
43 137614 Mette Buur Arnborg Idrætsforening 192/00
43 32599 Herluf Nielsen Arnborg Idrætsforening 192/00
43 32233 Marianne Laugesen Arnborg Idrætsforening 192/00
43 140189 Niels Madsen Kjellerup Skytteforening 192/00
43 137969 Kurt F. Jørgensen Karup Skytteforening 192/00
43 139663 Torben Baumann Kallehauge Skyttekreds Bjerringbro 192/00
43 12266 Gert Nielsen Møldrup Skytteforening 192/00
43 122845 Kern Christensen Møldrup Skytteforening 192/00
43 122838 Jull Ebbesen Jensen Møldrup Skytteforening 192/00
53 127948 Henning Bech Møldrup Skytteforening 191/00
53 135601 Kurt Jensen Skyttekreds Bjerringbro 191/00
53 122600 Ejnar Jørgensen Kjellerup Skytteforening 191/00
53 135568 Tina Blæsbjerg Ikast Skytteforening 191/00
53 18564 Aage Thomsen Gjern Skyttekreds 191/00
53 127560 Inger Visgård Viborg Skytteforening 191/00
53 140805 Per Sørensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 191/00
60 122355 Aage Christensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 190/00
60 137457 Mikkel S. T. Andersen Viborg Skytteforening 190/00
60 139210 Helle Majgaard Ikast Skytteforening 190/00
60 133525 Karina Bruun Pedersen Ikast Skytteforening 190/00
60 140022 Birgit Kallestrup Kjellerup Skytteforening 190/00
60 118006 Bjarne Poulsen Kjellerup Skytteforening 190/00
60 132705 Rene Kristensen Skyttekreds Bjerringbro 190/00
60 139743 Ole Preben Madsen Haderup Skytteforening 190/00
68 113823 Svend Møller Møldrup Skytteforening 189/00
68 123503 Karl Buksti PLR Soldaterforening. Viborg Afd. 189/00
68 122359 Ejsing Laursen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 189/00
71 122361 Henning Sørensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 188/00
71 122379 Jørgen Kofoed Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 188/00
71 83615 Jørn Werner Andersen Arnborg Idrætsforening 188/00
71 122850 Bente Thorup Møldrup Skytteforening 188/00
71 118491 Ole Fisker Andersen Skyttekreds Bjerringbro 188/00
76 122849 Viggo Busk Møldrup Skytteforening 187/00
76 19783 Bent Nielsen PLR Soldaterforening. Viborg Afd. 187/00
76 125312 Jens Egon Munk Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 187/00
76 140216 Finn Erling Bitsch Viborg Skytteforening 187/00
80 140804 Ernst Sørensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 186/00
80 27380 Harald Jensen Skive skytteforening 186/00
80 126948 Karl O. H. Christensen Møldrup Skytteforening 186/00
80 122844 Bjarne Møldrup Møldrup Skytteforening 186/00
80 139738 Natascha Milan Hoffmann Karup Skytteforening 186/00
85 19727 Hans Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 185/00
85 126966 Peter Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 185/00
85 122596 Thorkild Pedersen Kjellerup Skytteforening 185/00
88 139700 Thim M. Laursen Sejs-Svejbæk Skytteforening 183/00
88 122380 Jørgen Kristensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 183/00
88 108033 Aage Vincent Møller Skyttekreds Bjerringbro 183/00
91 89858 Ivan Hougaard Skyttekreds Bjerringbro 182/00
91 127031 Henning Kragh Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 182/00
91 122385 Søren Peter Therkildsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 182/00
91 137789 Ulla Sørensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 182/00
95 135757 Bjarne Larsen Møldrup Skytteforening 181/00
96 122852 Niels H. Nielsen Møldrup Skytteforening 178/00
97 139886 Børge Jensen Karup Skytteforening 175/00
98 122835 Vagn Sørensen Møldrup Skytteforening 171/00
99 132492 Oliver R Hansen Skarrild Idrætsforening 166/00

Til toppen