| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Luftriffel, 15m - Klasse BK1

1 120445 Toke Simonsen Vodskov Skytteforening 200/12
1 136337 Andreas Kjær Tilsted Bojesen Thisted Skyttekreds 200/12
3 119692 Morten Bols Pedersen Vester Hassing Skytteforening 200/10
3 128451 Andreas Myrup Vilsted Skytteforening 200/10
5 125828 Mathias Hejlesen Kristensen Vester Hassing Skytteforening 200/07
6 134741 Emil Johansen Skytteforening Kimbrerne 200/05
7 127027 Oliver Boel Nielsen Vester Hassing Skytteforening 199/06
7 136596 Mathias Nørhave Pedersen Løgstør Sportsskytteklub 199/06
9 134834 Laura Cecilie Kvistgaard Frederikshavn Skyttekreds 199/05
10 131704 Marius Højer Juul Vodskov Skytteforening 199/04
10 137211 Lai Andersen Vilsted Skytteforening 199/04
12 135225 Mads Richardt Kristensen Vester Hassing Skytteforening 199/03
13 114433 Kasper M. Nielsen Vilsted Skytteforening 198/07
14 117498 Christoffer Jensen Thisted Skyttekreds 196/05
15 118340 Rasmus Uhrenholt Vodskov Skytteforening 194/05

Luftriffel, 15m - Klasse BK2

1 135692 Jacob Odgaard Løgstør Sportsskytteklub 198/08
2 132311 Silas Jensen Løgstør Sportsskytteklub 196/04
2 137040 Melissa Andrea Engelbert Henningsen Vester Hassing Skytteforening 196/04
4 136597 Lukas Jacob Møller Løgstør Sportsskytteklub 194/04
5 131623 Samm Borsiczky Thisted Skyttekreds 194/03
6 139195 Smilla Vigsø Nielsen Vodskov Skytteforening 192/02

Luftriffel, 15m - Klasse BK3

1 136689 Alberte M. Larsen Skytteforening Kimbrerne 200/09
2 133926 Soma Borhi Thisted Skyttekreds 199/08
3 140208 Lauge Myrup Vilsted Skytteforening 198/03
4 136331 Mikkel Peters Frederikshavn Skyttekreds 197/03
5 140096 Anton Lynge Skytteforening Kimbrerne 196/07
6 140095 Elin Lynge Skytteforening Kimbrerne 194/06
7 140884 Sofie Fabricius Søndermand Vester Hassing Skytteforening 194/04
8 139684 Espen Aaen Larsen Vester Hassing Skytteforening 192/02
9 139838 Anton Johan Nielsen Frederikshavn Skyttekreds 188/00
10 139770 Karoline Frydkjær Frederikshavn Skyttekreds 181/02
11 140457 Bertil Tornby Frederikshavn Skyttekreds 176/00
12 140458 Emil Nedergaard Frederikshavn Skyttekreds 163/01
13 140455 Mathilde Kristensen Frederikshavn Skyttekreds 127/00

Luftriffel, 15m - Klasse J1

1 15758 Trine Weinreich Klit Andersen Vester Hassing Skytteforening 200/10
2 122123 Tobias Holm Hansen Vodskov Skytteforening 200/06
3 118294 Nikolai Mou Nielsen Vodskov Skytteforening 199/05
4 113585 Anders Christian Uhrenholt Vodskov Skytteforening 197/05
5 95321 Amalie Birk D. Sørensen Karby Skyttekreds 195/00

Luftriffel, 15m - Klasse J2

1 131341 Oliver Kvistgaard Toft Christensen Frederikshavn Skyttekreds 198/04
1 121240 Mira R. Hansen Ulsted Skytteforening 198/04
3 136328 Josefine Frydkjær Frederikshavn Skyttekreds 197/05
3 123820 Emma Hejlesen Kristensen Vester Hassing Skytteforening 197/05
5 107120 Johanne Axelsen Vester Hassing Skytteforening 197/04
6 139686 Ida Aaen Vester Hassing Skytteforening 196/03
7 129811 Malthe Juul Jensen Vodskov Skytteforening 195/05
8 135291 Klara Ager Karby Skyttekreds 195/03
9 127968 Mikkel Heby Svendsen Vodskov Skytteforening 195/02
10 118221 Casper Gregersen Karby Skyttekreds 194/01
11 114946 Elias Erbs Frederikshavn Skyttekreds 192/01
12 101420 Mads Larsen Glöss Karby Skyttekreds 185/03
13 138485 Patrick Kjøgx Frederikshavn Skyttekreds 181/02

Luftriffel, 15m - Klasse ST1

1 116728 Caroline Marie Jacobi Aalborg Skyttekreds 200/12
2 86372 Christinna Herskind Aalborg Skyttekreds 200/09
3 17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds 198/07
4 91277 Simone Berg Aalborg Skyttekreds 198/04
5 104886 Emil Lindholt Nielsen Aalborg Skyttekreds 195/06
6 105786 Jonas Ø. Pedersen Aalborg Skyttekreds 188/02

Luftriffel, 15m - Klasse ST2

1 14785 Henrik Frankfurth Aalborg Skyttekreds 197/03
2 113118 Anders Hansen Aalborg Skyttekreds 195/05
3 43033 Christian Jakobsen Aalborg Skyttekreds 195/04
4 93472 Anne Bakke Nielsen Thisted Skyttekreds 194/06
5 101636 Anton Christensen Frederikshavn Skyttekreds 194/03
6 16969 Morten Larsen Ulsted Skytteforening 192/04
6 102934 Kristian Møller Kristensen Aalborg Skyttekreds 192/04
8 108452 Victoria Riemann Dahl Boddum-Ydby Skytteforening 192/01
9 117765 Peter A. Sørensen Aalborg Skyttekreds 189/03
10 113577 Mathias N. Nielsen Boddum-Ydby Skytteforening 188/02

Luftriffel, 15m - Klasse ST3

1 85492 Martin Jensen Vodskov Skytteforening 192/04
2 92975 Gert M. Jensen Boddum-Ydby Skytteforening 190/03
3 109398 Nicoline Holm Pedersen Ulsted Skytteforening 187/01
3 113843 Nina Guldbæk Larsen Vodskov Skytteforening 187/01
5 118349 Laura Riemann Dahl Boddum-Ydby Skytteforening 186/02
5 117764 Nicklas Christensen Aalborg Skyttekreds 186/02
7 106985 Lotte Bredahl Frederikshavn Skyttekreds 182/02
8 113910 Michael Guldbæk Larsen Vodskov Skytteforening 182/01
9 15132 Søren Nikolaj Jensen Ulsted Skytteforening 180/02
10 15792 Poul Michael Dalbøge Vodskov Skytteforening 179/01
11 15856 Mads Juul Jensen Vodskov Skytteforening 175/01
12 127908 Kim Holmgaard Pedersen Ulsted Skytteforening 171/02
13 15968 Daniel Dalbøge Vodskov Skytteforening 165/01

Luftriffel, 15m - Klasse Å1

1 93636 Lars Jensen Boddum-Ydby Skytteforening 200/10
1 102415 Jens Nielsen Vodskov Skytteforening 200/10
3 99527 Lisbeth Stricker Jensen Vodskov Skytteforening 200/09
4 125508 Lars Walther Christensen Vodskov Skytteforening 200/08
5 82492 Rene Stricker Jensen Vodskov Skytteforening 200/05
6 88266 Inge Spangaard Futtrup Boddum-Ydby Skytteforening 200/04
7 116872 Dorthe K. Hegaard Frederikshavn Skyttekreds 199/11
8 112246 Anne Lise Herskind Vodskov Skytteforening 198/06
8 11744 Søren Højgaard Andersen Vilsted Skytteforening 198/06
10 11933 Lars P M Jakobsen Vilsted Skytteforening 196/05
11 108503 Evan Petersen Vilsted Skytteforening 196/03
12 15501 Birgith Bendtsen Ulsted Skytteforening 195/01

Luftriffel, 15m - Klasse Å2

1 106220 Kasper Hjorth Lousdal Boddum-Ydby Skytteforening 200/15
2 28179 Tommy Hasager Boddum-Ydby Skytteforening 199/06
3 134865 Ole Vigsø Nielsen Vodskov Skytteforening 199/05
4 116970 John Andersen Frederikshavn Skyttekreds 199/04
5 130103 Christina Røgilds Ulsted Skytteforening 198/04
6 15206 Maria Nørregaard Ulsted Skytteforening 198/03
7 116491 Lisa Andersen Frederikshavn Skyttekreds 198/02
8 106956 Michael Erbs Frederikshavn Skyttekreds 197/04
9 99989 Jørgen Sloth Borregaard Vodskov Skytteforening 196/04
10 130107 Karsten Hansen Ulsted Skytteforening 195/04
11 127639 Carsten Vestby Jensen Vilsted Skytteforening 195/03
12 130102 Anni Lund Ravnsbæk Ulsted Skytteforening 195/02
12 122125 Claus Nielsen Vodskov Skytteforening 195/02
14 122618 Lærke Iversen Frederikshavn Skyttekreds 194/05
14 129266 Lone Rosenvinge Iversen Frederikshavn Skyttekreds 194/05
16 15404 Ole M. Nielsen Ulsted Skytteforening 194/04
17 131171 Bogdan Przybycien Frederikshavn Skyttekreds 188/01

Luftriffel, 15m - Klasse SE1

1 10470 Ole Hans Madsen Frederikshavn Skyttekreds 200/10
2 10518 Knud Jensen Frederikshavn Skyttekreds 200/07
2 10606 Bent Poulsen Frederikshavn Skyttekreds 200/07
4 93637 Bent Jensen Boddum-Ydby Skytteforening 200/04
5 17242 Birgitte Kort Jørgensen Aalborg Skyttekreds 198/08
6 124561 Arne Holm Aalborg Skyttekreds 198/04
7 10462 Peter Møller Frederikshavn Skyttekreds 198/03
8 17287 Allan Prior Aalborg Skyttekreds 196/07
9 17244 Birgit Prior Aalborg Skyttekreds 195/04

Luftriffel, 15m - Klasse SE2

1 106063 Poul Erik Christensen Frederikshavn Skyttekreds 199/07
2 134429 Ole Pedersen Boddum-Ydby Skytteforening 196/05
3 93954 Erling Munkholm Boddum-Ydby Skytteforening 196/02
4 130824 Ove Ravndahl Frederikshavn Skyttekreds 194/01
5 101592 Elly Jensen Boddum-Ydby Skytteforening 193/02
6 10439 Søren Kogsbøll Frederikshavn Skyttekreds 192/02
6 10623 Anders L. Rasmussen Frederikshavn Skyttekreds 192/02

Til toppen