| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 15m - Mesterskab BK2

1 129389 Nicklas Drejer Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 193/01 184/01 377/02

Riffel, 15m - Mesterskab ST3

1 55698 Karsten Larsen Ornebjerg Skytteforening 173/01 200/11 373/12

Riffel, 15m - Mesterskab Å1

1 19544 Rasmus Holm Pedersen Viborg Skytteforening 199/07 199/08 398/15

Riffel, 15m - Klasse BK1

1 133776 Mikkel Henriksen Ravnsborg Skytteforening 200/17
2 128487 Bertil Vinther Krag Bullerup Skyttekreds 200/16
2 136694 Annabelle Borved Viborg Skytteforening 200/16
4 136945 Natalie Kjeldbjerg Otterup Skytteforening 200/15
4 80902 Sara Aaslev Nørager Bay Stenløse Skytteforening 200/15
4 136270 Andrii Krop Viborg Skytteforening 200/15
7 127551 Frederikke Nielsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/14
7 132346 Amalie Kold Lebæk Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/14
9 126872 Nicolai Ehrhorn Horne Skytteforening 200/13
9 130010 Emilie Thrane Særslev Skytteforening 200/13
9 127598 Lukas Karstens Vojens Skytteforening 200/13
9 108363 Anders Birk Dysted Sørensen Karby Skyttekreds 200/13
9 129613 Emil Kulonka Greisgaard Ornebjerg Skytteforening 200/13
9 123230 Keven Axel Sørensen Viborg Skytteforening 200/13
9 127050 Peter Schmidt Tuse Skytteforening 200/13
16 137627 Tanja Volynets Særslev Skytteforening 200/11
16 115457 Kasper Overgaard Ornebjerg Skytteforening 200/11
16 130801 Heidi Madsen Ribe Skyttekreds 200/11
16 137465 Anna Victoria Dohn Rix Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/11
20 117316 Nanna Petersen Otterup Skytteforening 200/10
20 128992 Tue Søndergaard-Andersen Særslev Skytteforening 200/10
20 134744 Anton Volmer Ravnsborg Skytteforening 200/10
20 120875 Casper Snedker Karby Skyttekreds 200/10
20 120709 Sinuhe Mondrup Samsø Skytteforening 200/10
25 131631 Silas Petersen Damsholte Skytteforening 200/09
26 137364 Ida Damtoft Nielsen Otterup Skytteforening 200/08
26 122737 Casper Iversen Ornebjerg Skytteforening 200/08
28 126732 Lukas Rosenkjær Horne Skytteforening 199/14
29 136358 Marie kej Eskesen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 199/12
29 131017 Malou Brorson Viborg Skytteforening 199/12
31 128667 Sebastian Jensen Horne Skytteforening 199/10
32 120708 Nefer Sofia Mondrup Samsø Skytteforening 199/09
32 123848 Matthias Kaas Damgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/09
32 128742 Hannibal Kramer Thomsen Ullerup Skytteforening 199/09
35 128738 Jens-Christian Steenholdt Vojens Skytteforening 199/08
35 126481 Lau valsgaard Sørensen Viborg Skytteforening 199/08
37 121173 Jeppe Ejby Samsø Skytteforening 199/07
37 134500 Laura Friis Kriegbaum Viborg Skytteforening 199/07
37 125082 Oliver Overgaard Hoffmann VBF's Skyttelaug Hinnerup 199/07
40 131054 Tristan Jessen Samsø Skytteforening 199/06
41 122878 Conrad Ejsing Sørensen Paarup Skytteforening 199/04
42 117026 Emil Nielsen Horne Skytteforening 198/12
43 135834 Josefine Søby Johnsen Viborg Skytteforening 198/09
44 133365 Jørgen Christian Helms Dalgaard Samsø Skytteforening 198/06
45 136834 Lærke Bitsch Ribe Skyttekreds 196/08
46 131949 Lærke Holm Juhl Otterup Skytteforening 196/05
47 131615 Alexandra Boisen Damsholte Skytteforening 195/09
48 117498 Christoffer Jensen Thisted Skyttekreds 195/08
49 117952 William Conradsen Særslev Skytteforening 195/06

Riffel, 15m - Klasse BK2

1 134355 Andy Bjerregaard Randers Skyttekreds 200/11
2 126323 Nikita Forsman Tommerup Skytteforening 200/10
3 115852 Lukas Jensen Samsø Skytteforening 200/08
4 121234 Oliver Falkenberg Petersen Viborg Skytteforening 199/11
5 136502 Sebastian Brorson Falconi Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 199/10
6 137207 Nelly Mygind Lund Skytteforening Kimbrerne 199/09
7 136689 Alberte M. Larsen Skytteforening Kimbrerne 199/07
8 134834 Laura Cecilie Kvistgaard Frederikshavn Skyttekreds 198/10
9 136894 Tino B. R. Pedersen Randers Skyttekreds 198/09
10 136301 Gustav Eriksen Tuse Skytteforening 198/08
10 115656 Magnus Mikkelsen Karby Skyttekreds 198/08
10 131789 Sebastian Henriksen Stege Ndr. Skytteforening 198/08
13 131855 Mikkel Elfstrøm kofoed Østerlars Skytteforening 198/07
14 130515 Mads Falk Sjelle Ølstykke Skytteforening 198/06
15 136163 Markus Sandberg Randers Skyttekreds 198/05
16 139640 Emil Mortensen Tuse Skytteforening 198/04
16 134327 Andreas Willumsen Skals Skytteforening 198/04
16 136990 Tobias Felix Andersen Ølstykke Skytteforening 198/04
19 127713 Nicklas Nielsen Tuse Skytteforening 197/09
20 133138 Laura Brøndum Østergaard Viborg Skytteforening 197/08
21 120510 Mads Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 197/07
22 130932 Kasper Jørgensen Bullerup Skyttekreds 197/06
23 131395 Simon Walenowicz Samsø Skytteforening 197/04
24 127818 Kasper Skjøt Larsen Ribe Skyttekreds 196/08
25 130754 Jeppe Thor Laursen Hem Skytteforening 196/07
25 130434 Eliaz Nielsen Stege Ndr. Skytteforening 196/07
27 136616 Sarah H. Bødker Skyttekreds Bjerringbro 196/06
28 125253 Filucca Ager Höy Østerlars Skytteforening 196/04
29 126886 Laurits Pinnerup Hem Skytteforening 196/03
30 138960 Charlotte Quitzau Tommerup Skytteforening 195/05
30 127829 Villads Kottal Andersen Ribe Skyttekreds 195/05
32 136501 Tobias Brorson Falconi Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 195/04
33 138419 Emmelie Møller Ribe Skyttekreds 194/09
34 138084 Frederik Rasmussen Randers Skyttekreds 194/07
34 135071 Siff Juhl Andersen Skyttekreds Bjerringbro 194/07
36 130353 Pernille Middelbo Andersen Faaborg Skytteforening 194/05
37 122210 Frede Boye Skanderborg-Stilling Skytteforening 194/02
38 132787 Jeppe Steenstrup Tingsted Skytteforening 193/08
39 130877 Alexander Goldbeck Tingsted Skytteforening 193/04
40 135702 Jonathan Povelsen Dauglykke Skytteforening 193/03
41 129389 Nicklas Drejer Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 193/01
42 125431 Lasse Ulvmose Worm St. Restrup Idrætsforening 192/02
43 133771 Victor Fiedler Larsen Ulsted Skytteforening 191/04
44 133057 Amalie Esmarch Pedersen Ornebjerg Skytteforening 191/03
45 125419 Markus Højegaard Nielsen Skanderborg-Stilling Skytteforening 191/02
46 136509 Malik Albæk Hansen Horne Skytteforening 0/00

Riffel, 15m - Klasse BK3

1 135504 Sander V. Sørensen Viborg Skytteforening 196/09
2 139883 Malou Sundekilde Særslev Skytteforening 196/08
3 135317 Lukas Kling Larsen Horne Skytteforening 193/06
4 130924 Jonas Vevest Østerlars Skytteforening 193/04
5 131191 Castor Larsen Tuse Skytteforening 193/03
6 128878 Emma Ehrhorn Horne Skytteforening 192/04
7 139368 Simon Klitgaard Mogensen VBF's Skyttelaug Hinnerup 191/05
8 135618 Mathias Skov Østerlars Skytteforening 189/01
9 138958 Simon Henriksen Tommerup Skytteforening 188/01
10 136804 Rasmus Bitsch Ribe Skyttekreds 186/03

Riffel, 15m - Klasse BK4

1 140322 Daniela Alexandra Pedersen Særslev Skytteforening 198/08
2 130509 Jacob Leisted Dauglykke Skytteforening 195/02
3 140485 Ida Gäth Becker Østerlars Skytteforening 193/05
4 137052 Signe Røgilds Hansen Ulsted Skytteforening 192/06
5 139932 Mikkel Nymark Kristensen Frederikshavn Skyttekreds 191/01
6 140043 Esben Lippert-Kramer Tommerup Skytteforening 188/01

Riffel, 15m - Klasse J1

1 112078 Kristoffer Kvorning Viborg Skytteforening 200/16
2 120122 Melika Andersen Ravnsborg Skytteforening 200/15
3 121088 Nikolai Kling Larsen Horne Skytteforening 200/14
4 112824 Victoria Conradsen Særslev Skytteforening 200/11
4 95321 Amalie Birk D. Sørensen Karby Skyttekreds 200/11
6 116490 Katrine Gade Skals Skytteforening 200/10
7 124027 Mads H. Larsen Ravnsborg Skytteforening 200/07
8 124353 Jeppe Galsgaard Viborg Skytteforening 199/17
9 126047 Mark Nielsen Horne Skytteforening 199/12
10 123891 Mia Skov Nedergaard Rasmussen Ølstykke Skytteforening 199/10
10 112910 Sara Kirstine Jensen Horne Skytteforening 199/10
12 122870 Anna Pedersen Skyttekreds Bjerringbro 199/08
13 113666 Thomas Broe Højriis Christensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 199/07
14 113022 Andreas Tanderup Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 199/04
15 113665 Chris Nielsen Viborg Skytteforening 198/15
16 129071 Marc Ryberg Viborg Skytteforening 198/14
17 132672 Andrea Lundsberg Samsø Skytteforening 198/09
18 95601 Anna Falck Grony Særslev Skytteforening 198/08
19 131492 Karoline Skade Samsø Skytteforening 198/07
19 98104 Sofus Løbner Samsø Skytteforening 198/07
19 117015 Kasper Kristiansen Viborg Skytteforening 198/07
22 107475 Rikke Norup Bertelsen Viborg Skytteforening 198/05
23 115451 Magnus Sønderskov Nielsen Thisted Skyttekreds 197/10
24 118779 Kasper Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 197/09
25 108556 Lars Krog Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 197/08
26 109646 Hans Christian Olsen Viborg Skytteforening 196/09

Riffel, 15m - Klasse J2

1 101491 Gustav Røjkjær Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/12
2 130690 Jonas Schockert Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/08
3 121466 Matti Ottsen Randers Skyttekreds 199/07
4 125578 Nikolai Dideriksen Horne Skytteforening 198/12
5 122679 Madeleine Liv Larsen Bullerup Skyttekreds 198/09
6 121871 Chris Klein Stege Ndr. Skytteforening 198/06
6 123764 Mathilde Bredgaard Tuse Skytteforening 198/06
6 128747 Julie S. Kjøller Otterup Skytteforening 198/06
9 114405 Laura Langkjær Gormsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 197/09
10 122213 Viktor Bjørnskov Skanderborg-Stilling Skytteforening 197/08
10 129785 Valther Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 197/08
12 121240 Mira R. Hansen Ulsted Skytteforening 197/07
12 109462 Jakob Øster Samsø Skytteforening 197/07
14 124745 Thomas Matzen Tuse Skytteforening 197/06
14 122880 Toby Giesmann Paarup Skytteforening 197/06
16 120339 Alexander Berth Randers Skyttekreds 196/07
17 126716 Mads Bossen Tryk Stenløse Skytteforening 196/06
18 115636 Johanne Petra Skaarup Ditlevsen Tommerup Skytteforening 196/02
19 130246 Mathias Kooijman Vojens Skytteforening 195/05
20 131682 Niklas Skallebæk Madsen VBF's Skyttelaug Hinnerup 195/04
21 122941 Helene Eckardt Horne Skytteforening 194/05
21 101420 Mads Larsen Glöss Karby Skyttekreds 194/05
23 135291 Klara Ager Karby Skyttekreds 194/04
24 126562 Mikkel Lage Otterup Skytteforening 193/05
25 117954 Jonas Stryhn Tingsted Skytteforening 192/03
26 123874 Casper Nielsen Tommerup Skytteforening 191/03
27 131930 Sarah Alcayde Larsen Ulsted Skytteforening 190/01
28 123604 Line Thomsen Vojens Skytteforening 189/05
29 130502 Christoffer Leisted Dauglykke Skytteforening 189/02
30 127729 Bjarke Balcer Ornebjerg Skytteforening 189/01
31 136328 Josefine Frydkjær Frederikshavn Skyttekreds 188/04
32 123560 Jakob Andersson Ølstykke Skytteforening 185/03
33 140007 Nick Bay Andersen Tommerup Skytteforening 183/03
34 134392 Nicolai Vang Høgh Olesen Hem Skytteforening 178/01
35 134773 Mikkel Jørgensen Tommerup Skytteforening 170/00
36 131341 Oliver Kvistgaard Toft Christensen Frederikshavn Skyttekreds 0/00

Riffel, 15m - Klasse ST1

1 94795 Anna Skade Nielsen Særslev Skytteforening 200/09
2 99561 Josefine Ø. Laursen Viborg Skytteforening 199/09
3 81811 Betina Petersen Tingsted Skytteforening 199/08
4 100102 Trine Knudsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 199/05
5 107452 Sara Alexis Viborg Skytteforening 199/04
6 61820 Natasja Emilie Buchholdt Ølstykke Skytteforening 198/10
7 69466 Helle Kirstine Larsen Ribe Skyttekreds 198/08
8 88599 Helle Norup Bertelsen Viborg Skytteforening 198/06
9 17365 Camilla Chemnitz Hansen Randers Skyttekreds 197/08
10 43006 Esben Egeskov Jakobsen Særslev Skytteforening 197/07
10 81936 Camilla Birch Nielsen Særslev Skytteforening 197/07
10 50345 Signe Knudsen Særslev Skytteforening 197/07
10 39794 Line Petermann Fabricius Ribe Skyttekreds 197/07
10 19746 Erik Skovmand Viborg Skytteforening 197/07
15 87872 Martin Knudsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 196/07
16 113123 Emilie Louise Rasmussen Viborg Skytteforening 196/06
17 98709 Pernille Holst Andersen Skytteforening Kimbrerne 196/04
18 19550 Rasmus N. Fisker Viborg Skytteforening 195/06
19 12022 Henrik Noppenau Lytzen Ribe Skyttekreds 195/05
19 34254 Mie Karstensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 195/05
21 57411 Sigurd Bohl Jensen Tuse Skytteforening 195/02
22 112421 Niclas Hejslet Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 194/05
23 19126 Tage Grubbe Andersen Skals Skytteforening 194/03
24 50208 Jan Østergård Jensen Særslev Skytteforening 193/07
25 16969 Morten Larsen Ulsted Skytteforening 193/04
25 101594 Victor Thomsen Viborg Skytteforening 193/04
27 57543 Leif Nielsen Tuse Skytteforening 193/03
28 86870 Jesper Pedersen Tingsted Skytteforening 193/02
28 65567 Jan Michael Rasmussen Dauglykke Skytteforening 193/02
30 24825 Jane Sønnichsen VBF's Skyttelaug Hinnerup 192/02
31 19407 Morten De Place Bjørn Viborg Skytteforening 191/06
32 48025 Morten Laursen Horne Skytteforening 191/05
33 55133 Peter Hansen Stege Ndr. Skytteforening 191/04
34 101636 Anton Christensen Frederikshavn Skyttekreds 190/04
35 55168 Line P. Bertelsen Stege Ndr. Skytteforening 189/00
36 42345 Jens Faurbye Vojens Skytteforening 187/02
37 40827 Nicolai Christensen Ribe Skyttekreds 186/01

Riffel, 15m - Klasse ST2

1 114591 Kamilla Jørgensen Bullerup Skyttekreds 194/02
2 99690 Lasse T Andersen Samsø Skytteforening 193/03
2 80900 Kim Nørager Bay Stenløse Skytteforening 193/03
4 52737 Jesper Lyck Hansen Særslev Skytteforening 191/06
5 52423 Henrik G. Nielsen Paarup Skytteforening 190/02
6 101878 Rene Møller Maciejewski Stege Ndr. Skytteforening 189/04
7 17311 Anders Secher Ullerup Skytteforening 189/03
7 85989 Mathias Engelst Karby Skyttekreds 189/03
9 55571 Birthe Holm Thomsen Ornebjerg Skytteforening 189/01
10 48314 Anders Feldballe Hansen Horne Skytteforening 188/02
10 42496 Jens Hovgaard Larsen Otterup Skytteforening 188/02
12 56691 Kenneth Hansen Ornebjerg Skytteforening 188/01
12 81045 Thomas Holm Pedersen Viborg Skytteforening 188/01
14 103514 Lasse Elkjær Nielsen Ribe Skyttekreds 188/00
15 52929 Jakob Nielsen Otterup Skytteforening 187/03
15 53860 Birgitte Nielsen Ravnsborg Skytteforening 187/03
15 119041 Jakob Krogsgaard Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 187/03
18 103569 Cecilie Højbjerg Hansen Tommerup Skytteforening 187/02
18 25354 Claus P V Jensen Samsø Skytteforening 187/02
20 25297 Lasse Bertelsen Samsø Skytteforening 187/00
21 97938 Jesper Skovgaard Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 186/04
21 25202 Torben Kristensen Samsø Skytteforening 186/04
23 25211 Svend Bissø Samsø Skytteforening 186/03
24 17356 Gitte Hansen Randers Skyttekreds 186/02
25 63046 Mads Frandsen Dauglykke Skytteforening 186/01
25 41489 Christian Falkner Sørensen Ribe Skyttekreds 186/01
27 86426 Frederikke Frederiksen Damsholte Skytteforening 185/02
27 47395 Jesper Eckardt Horne Skytteforening 185/02
29 19101 Knud Christensen Viborg Skytteforening 185/01
30 107198 Dennis Krüger Schwee-Thykjær Tommerup Skytteforening 184/02
30 27351 Mads Priess Christoffersen Hem Skytteforening 184/02
30 25387 Anders Alexandersen Samsø Skytteforening 184/02
30 61028 Susanne Ager Höy Østerlars Skytteforening 184/02
34 19315 Peter Strand Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 184/01
34 92318 Sebastian Oines Østerlars Skytteforening 184/01
36 106868 Nicolaj Berg Lassen Randers Skyttekreds 183/03
37 13100 Per Andersen Skytteforening Kimbrerne 183/01
38 86818 Simone T. Jensen Hem Skytteforening 183/00
39 17339 Preben Chemnitz Hansen Randers Skyttekreds 182/00
40 47914 Uffe Pedersen Horne Skytteforening 181/00
41 92383 Rasmus Hansen Østerlars Skytteforening 180/00

Riffel, 15m - Klasse ST3

1 105094 Katrine Christensen Tuse Skytteforening 197/09
2 115606 Victoria Laudrup Dauglykke Skytteforening 197/07
3 90829 Jonas Olsen Tuse Skytteforening 194/04
4 15132 Søren Nikolaj Jensen Ulsted Skytteforening 192/02
5 93472 Anne Bakke Nielsen Thisted Skyttekreds 189/03
6 109881 Annika Stokkebro Hansen Otterup Skytteforening 186/00
7 76128 Kenneth Aa. Bjørnsholm Tommerup Skytteforening 185/01
8 27146 Allan Sørensen Karby Skyttekreds 183/01
9 48745 John Larsen Bullerup Skyttekreds 182/03
10 122114 Simon Rosenkjær Horne Skytteforening 182/00
10 109398 Nicoline Holm Pedersen Ulsted Skytteforening 182/00
12 18994 Peter Iversen Steensig Skyttekreds Bjerringbro 181/02
13 117047 Mark Frøsig VBF's Skyttelaug Hinnerup 181/01
13 80671 Maybritt Sloth Lynggaard Skanderborg-Stilling Skytteforening 181/01
15 55409 Nikolaj Overgaard Ornebjerg Skytteforening 181/00
16 53807 Henrik Leon Hansen Ravnsborg Skytteforening 180/01
16 89856 Ib Steen Jørgensen Skyttekreds Bjerringbro 180/01
18 25362 Casper Buschbeck Samsø Skytteforening 180/00
18 110384 Lasse Hansen Østerlars Skytteforening 180/00
20 86970 Christian Alcayde Larsen Ulsted Skytteforening 179/02
21 48012 Niels Hansen Faaborg Skytteforening 179/00
21 61580 Carsten Christensen Østerlars Skytteforening 179/00
23 121937 Rasmus Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 178/01
24 47308 Filip Olsen Tommerup Skytteforening 178/00
25 50469 Jens Gormsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 177/01
25 86197 Thor Kortegård Pedersen Horne Skytteforening 177/01
25 20012 Frederik Buthmann Paulsen Vojens Skytteforening 177/01
28 115628 Mikkel Kannik Ølstykke Skytteforening 176/01
29 112684 Jonas Nørgård Karby Skyttekreds 176/00
29 16916 Rune Knudsen St. Restrup Idrætsforening 176/00
31 130241 Henrik Frøsig VBF's Skyttelaug Hinnerup 175/01
32 107021 Jeppe Ramus Skanderborg-Stilling Skytteforening 174/01
33 101873 Hanne Dall Coermann Damsholte Skytteforening 174/00
34 55698 Karsten Larsen Ornebjerg Skytteforening 173/01
35 106985 Lotte Bredahl Frederikshavn Skyttekreds 173/00
36 50251 Erland Pedersen Otterup Skytteforening 171/00
37 108564 Gustav Andersen Tuse Skytteforening 169/01
38 86191 Sofus Helding Andersen Horne Skytteforening 142/00

Riffel, 15m - Klasse Å1

1 127552 Kalle Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/16
1 106905 Martin Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/16
3 52601 Jette K. Larsen Paarup Skytteforening 200/13
3 49637 Henriette Hylsebeck Nielsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/13
3 127751 Patrick Jepsen Skals Skytteforening 200/13
3 96491 Mathias Søndergaard Viborg Skytteforening 200/13
7 34354 Betinna Flyvholm Thygesen Ullerup Skytteforening 200/12
7 102795 Rasmus R. Olesen Særslev Skytteforening 200/12
7 91099 Ellen Holm Samsø Skytteforening 200/12
10 101277 Annemette Binder Randers Skyttekreds 200/11
11 102794 Emil R. Olesen Særslev Skytteforening 200/10
11 39769 Morten Petermann Ribe Skyttekreds 200/10
13 57425 Dennis Frederiksen Tuse Skytteforening 200/09
13 101490 Christoffer Røjkjær Samsø Skytteforening 200/09
13 39871 Bente Petermann Ribe Skyttekreds 200/09
16 55275 Anne Boya Bertelsen Stege Ndr. Skytteforening 200/08
16 135590 Sead Smajic Skytteforening Kimbrerne 200/08
16 121953 Jens Peter Fischer Ribe Skyttekreds 200/08
19 104491 Marius Bendixen Særslev Skytteforening 200/07
20 116825 Søren Kaster Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 200/05
21 48198 Henning Steffensen Horne Skytteforening 199/12
22 22122 Dorte Østerby Jakobsen Viborg Skytteforening 199/11
23 47939 Susanne Trolle Pedersen Horne Skytteforening 199/10
24 53723 Mikkel Villadsen Særslev Skytteforening 199/09
24 108184 Bjørn Olsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 199/09
24 61073 Hans Ove Maegård Østerlars Skytteforening 199/09
24 61080 Erik ager Höy Østerlars Skytteforening 199/09
28 41477 Alice Frandsen Ribe Skyttekreds 199/08
29 27041 Maria Birk Sørensen Karby Skyttekreds 199/07
29 19544 Rasmus Holm Pedersen Viborg Skytteforening 199/07
31 55532 Gitte Overgaard Ornebjerg Skytteforening 199/06
32 101432 Allan Hjerresen Viborg Skytteforening 199/04
33 19779 Bjarne Barrett Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 198/10
34 25334 Henrik Berthelsen Samsø Skytteforening 198/09
35 126565 Steen Lage Otterup Skytteforening 198/08
35 95494 Arne Lægaard Skanderborg-Stilling Skytteforening 198/08
37 92288 Anders Danielsen Stege Ndr. Skytteforening 198/07
37 80548 Louise Bendix Ølstykke Skytteforening 198/07
39 18041 Lene Chemnitz Hansen Randers Skyttekreds 198/06
39 91098 Peder Nedergaard Samsø Skytteforening 198/06
39 49818 Randi Lisborg Christensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 198/06
42 111680 Emil M. Jørgensen Ravnsborg Skytteforening 198/05
43 48169 Jens Helding Horne Skytteforening 197/09
43 106522 Anette Andersen Viborg Skytteforening 197/09
45 25234 Pia Kleis Samsø Skytteforening 197/08
46 39737 Svend Petermann Ribe Skyttekreds 197/07
47 83692 Victoria H Hansen Ølstykke Skytteforening 197/06
48 50021 Steffen Sørensen Otterup Skytteforening 197/05
48 99365 Elly Madsen Skytteforening Kimbrerne 197/05
50 76186 Ken Poulsen Tuse Skytteforening 197/04
51 131007 Henny Vigen Ryberg Viborg Skytteforening 196/06
52 115252 Heinrich Sloth Skanderborg-Stilling Skytteforening 196/04
53 65546 Kirsten Petersen Dauglykke Skytteforening 194/06
54 50947 Merete Trolle Bullerup Skyttekreds 193/06

Riffel, 15m - Klasse Å2

1 127837 Brian H. Larsen Ravnsborg Skytteforening 199/10
2 117036 Charlotte Frederiksen Østerlars Skytteforening 199/03
3 129894 Jakob Rosenkjær Horne Skytteforening 198/08
3 127632 Christian Iversen Ornebjerg Skytteforening 198/08
5 125104 Henrik Christian Schmidt Vojens Skytteforening 198/06
6 121936 Anne Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 197/10
7 96141 Allan Stryhn Tingsted Skytteforening 197/08
7 136303 Joey Larsen Tuse Skytteforening 197/08
9 126871 Christina EHRHORN Horne Skytteforening 197/07
9 96445 Freddy Bossen Tryk Stenløse Skytteforening 197/07
11 96188 Mads Rasmussen VBF's Skyttelaug Hinnerup 197/05
12 55706 Christian Andersen Ornebjerg Skytteforening 197/04
13 86713 Kim Bo Nielsen VBF's Skyttelaug Hinnerup 196/02
14 129084 Ejgil Jensen Horne Skytteforening 195/09
14 126568 Keld Reimer Hansen Otterup Skytteforening 195/09
16 108983 Sten Færregaard Ornebjerg Skytteforening 195/07
17 86963 Christian Madsen Skyttekreds Bjerringbro 195/06
18 108761 Steen Mejnert Olsen Tuse Skytteforening 195/05
19 55366 Svend Overgaard Ornebjerg Skytteforening 195/04
20 55531 Gitte Larsen Damsholte Skytteforening 195/03
21 131939 Michael Vevest Østerlars Skytteforening 195/02
22 130354 Karen Buch-Olsen Faaborg Skytteforening 194/07
23 101988 Frank Durand Særslev Skytteforening 192/04
24 55109 Stefan Rasmussen Ornebjerg Skytteforening 192/03
25 133354 Ruben Dollemeyer Damsholte Skytteforening 191/05
26 39864 Brian Mikkelsen Ribe Skyttekreds 189/02
27 120121 Peter Ditlevsen Tommerup Skytteforening 186/02

Riffel, 15m - Klasse Å3

1 139111 Anders Rasmussen Ulsted Skytteforening 198/05
2 130103 Christina Røgilds Ulsted Skytteforening 197/10
3 139823 Mille Flindt Vojens Skytteforening 197/09
4 135860 Tobias Fisker Torstensen Randers Skyttekreds 197/07
5 139884 Hans-Kurt Pedersen Tingsted Skytteforening 197/05
6 47306 Flemmimg Back Olsen Tommerup Skytteforening 194/06
7 136619 Richo Kofoed Østerlars Skytteforening 194/05
8 129850 Isabella K. Jørgensen Ornebjerg Skytteforening 192/04
9 88157 Rose A. Larsen Ulsted Skytteforening 192/02
10 124558 Jan Andersen Tommerup Skytteforening 191/06
11 136841 Carsten Pedersen St. Restrup Idrætsforening 190/01
12 94857 Hans Ole Povelsen Otterup Skytteforening 188/02
13 91738 Susanne Højbjerg Tommerup Skytteforening 187/03
14 82522 Kim Hornfelt Dyhr Skyttekreds Bjerringbro 186/00
15 139909 Sebastian Dissing Karby Skyttekreds 184/02
16 107530 Flemming G Nielsen Hem Skytteforening 181/01

Riffel, 15m - Klasse SE1

1 19654 Knud Erik Holm Viborg Skytteforening 200/13
2 57407 Susanne Frederiksen Tuse Skytteforening 200/12
2 49642 Helge Larsen Særslev Skytteforening 200/12
2 49823 Per Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/12
5 58322 Kurt Petersen Tuse Skytteforening 200/09
5 19571 Ole Nielsen Viborg Skytteforening 200/09
7 10606 Bent Poulsen Frederikshavn Skyttekreds 200/08
8 25302 Knud Møller Samsø Skytteforening 200/08
9 25302 Knud Møller Samsø Skytteforening 200/08
10 49644 Hans Otto Rasmussen Særslev Skytteforening 200/07
10 25323 Jenny Bissø Samsø Skytteforening 200/07
12 15956 Egon Larsen Skytteforening Kimbrerne 200/05
13 49316 John Iversen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 199/11
14 87542 Claus Frederiksen Damsholte Skytteforening 199/08
14 49486 Vang Jarl Særslev Skytteforening 199/08
14 120932 Karen Skovmand Viborg Skytteforening 199/08
17 101056 Børge Jørgensen Tingsted Skytteforening 199/07
17 25326 Jan O Jørgensen Samsø Skytteforening 199/07
19 57419 Lars Lund Tuse Skytteforening 199/05
20 50893 Bente M. Lohmann Bullerup Skyttekreds 198/13
21 28579 Christian Kjær Pedersen Thisted Skyttekreds 198/12
22 33414 Tove Secher Ullerup Skytteforening 198/11
23 19477 Carsten Bjørn Viborg Skytteforening 198/10
24 57255 Kurt Møller Pedersen Tuse Skytteforening 198/09
24 116952 Jette Hougaard Samsø Skytteforening 198/09
26 17347 Knud ove Gammeljord Randers Skyttekreds 198/05
26 19750 Elsebeth Kjeldsen Viborg Skytteforening 198/05
28 28888 Leif Noppenau Karby Skyttekreds 198/03
29 18938 Hans J. Steensig Skyttekreds Bjerringbro 197/11
30 110371 Ove Guldager Pedersen Særslev Skytteforening 197/08
31 49581 Lise Larsen Særslev Skytteforening 197/07
32 18504 Anny Toft Randers Skyttekreds 197/06
33 81756 Allan H. Laursen Viborg Skytteforening 197/05
33 127161 Ole Capion Viborg Skytteforening 197/05
35 39827 Jens Nygaard Ribe Skyttekreds 196/05
36 10470 Ole Hans Madsen Frederikshavn Skyttekreds 196/04
37 101762 Poul Erik Christensen Horne Skytteforening 196/02
38 40983 Else Jensen Ribe Skyttekreds 195/07
39 48751 Henrik Trolle Bullerup Skyttekreds 195/06
39 50177 Jørgen Sørensen Otterup Skytteforening 195/06
41 17325 Henning Lausten Randers Skyttekreds 194/05

Riffel, 15m - Klasse SE2

1 126195 Jesper Langskov Østerlars Skytteforening 199/05
2 25177 John Lund Christensen Skanderborg-Stilling Skytteforening 197/08
3 13106 Morten Andersen Skytteforening Kimbrerne 197/07
4 47932 Søren G. Pedersen Horne Skytteforening 194/03
4 50246 Frank Andersen Otterup Skytteforening 194/03
4 61035 Rene T. Nielsen Østerlars Skytteforening 194/03
7 39754 Peter Christensen Ribe Skyttekreds 193/03
8 48293 Bent Ove Hansen Horne Skytteforening 192/07
9 27509 Niels Hansen Hem Skytteforening 192/03
10 116951 Preben Andersen Samsø Skytteforening 191/03
11 65422 Willy Andersen Dauglykke Skytteforening 191/02
12 55237 Frank Larsen Damsholte Skytteforening 188/03
13 47043 Karen Sparrewath Faaborg Skytteforening 188/02
14 61133 Ejvind Dahl Østerlars Skytteforening 184/01

Riffel, 15m - Klasse SE3

1 107161 John Axel Gadegaard St. Restrup Idrætsforening 196/05
2 130476 Benny Frederiksen Østerlars Skytteforening 191/08
3 125397 Herluf Holm Jensen Ribe Skyttekreds 190/04
4 39825 Jens Laursen Ribe Skyttekreds 190/02
5 94293 Kaj Sørensen Hem Skytteforening 189/02
6 101689 Hans Jensen Ribe Skyttekreds 188/02
7 92317 Allen Oines Østerlars Skytteforening 187/01
8 15365 Arne Larsen Ulsted Skytteforening 176/01

Til toppen